320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

KÕige Alahinnatum Jalgpallur?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Philipp Lahm

    Kommentaar


      Filipp Kirkorov
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Darren Fletcher.


        Kommentaar


          Mathieu Valbuena

          Mees on stabiilselt Prantsusmaa ühe parima klubi A ja O viimased 3-4 hooaega (läbi higi ja vaeva). Tõusnud viimase aasta jooksul ka koondise võtmemängijaks (läbi higi ja vaeva), kuid huvi le petit vélo teenete (ja tegemiste) vastu on kergelt öeldes lahja. Huvilisi on vaid kuskilt Türgist ja Venemaalt. Mitte, et mul selle situatsiooni vastu isiklikult midagi oleks. Täiesti vastupidi. Super, kui Valbuena oma ülejäänud karjääri just OM-is veedaks. Lihtsalt leidsin end sellelt mõttelt lugedes, mis summade eest siin juba mõned klubid suve jooksul ostlenud on ja mis summasi siin veel plaanitakse magama panna mängijate eest, kes pole veel isegi Euroopas mänginud. Ja mõttele lisas kaalu üks vastik paks vanamees nimega Pierre Menes, kes lausus peale eilset Uruguai-Prantsusmaa mängu sellised "toredad" sõnad: "Kuidas suudab riik, kelle rahvaarv on pisut suurem, kui elanikke Pariisis, toota mängijaid nagu Luis Suarez, Edison Cavani ja Diego Forlan, samas kui Prantsusmaa parim mängija on Mathieu Valbuena"

          Kommentaar


            Fernando Torres
            Siis kui lööb, pidigi lööma ning kui löömata jätab, siis on suur jama.

            Kommentaar


              Algselt postitas TorresFan99 Vaata postitust
              Fernando Torres
              Siis kui lööb, pidigi lööma ning kui löömata jätab, siis on suur jama.
              ahahahhaahhahhahhaahahahhahhah maga kaineks
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Ilja Antonov.

                Peaks juba liituma mõne Euroopa top5 liigaga ja olema Eesti koondise võtmemängija. Millegi müstilise tõttu mängib endiselt Levadias.
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Alex de Souza
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    Karl Sarap
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      jeremy mathieu. valencias näitas küll eelmisel hooajal paremat mängu kui sellel hooajal kuid mainima sellist nime olen kohustatud
                      "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                      Kommentaar


                        Juan Mata ehk, kui pole olnud veel.

                        Kommentaar


                          Lavezzi ehk... Vb ma teda alati siis sattunud nägema kui ta teeb imelisi mänge, aga minu silmis absoluutselt võimas kutt. PSG siiski piisavalt hindas et ära osta oma suurmeeskonda muidugi. Seega tuleb mõelda, võrreldes kellega ta ülehinnatud on.
                          +Eks ole tihti alahinnatud suurklubide ja koondiste varumängijad, kes pildile väga ei saa.

                          Kommentaar


                            Antonio Di Natale

                            Kommentaar


                              Tarmo Neemelo
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Martin Vunk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X