Lehekülg 1, kokku 8 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 141

Teema: Golf

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Golf

Niisiis, kui sportlikest mängudest jutuks juba läks, siis bowlingu asemel, mis on teatavasti redneckide ja white trashi lemmik, räägiks siin teemas hoopis golfist. Nimelt, ise sain väikestviisi harjutada viimasel ajal ja kuratlikult nakkav oli. Ilmselt ainuke mäng maailmas, mis on haiglaselt nakkav ka siis kui ise oled täielik juhmard. Mida ma olen. Par 4 augul on parim tulemus siiani 7. Nii äss ei ole, et händikäppi oleks hakanud arendama veel. Aga noh, plaan vaadata endale varustus ja tasapisi edasi harjutada. Eestis radasid tuleb juure. Niitvälja on loomulikult mõttetult kallis ja võib ennast põlema panna, aga Audrus olevat vist vähemalt 9ne rada ja mujalegi plaanitakse neid. Ons siin ka kellelgi väikest kogemust jagada?

Minigolfi palun siin teemas mitte arutada, see on hoopis teine mäng.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Algupärane Vastus teemale \'Golf\'

no rünno nüüd on sulle ka teema tehtud

kusjurues pidevalt sellest lillepi pargi golfirajakesest lugedes, on endalgi tekkinud tahmine asja proovida(mitte, et seda kunagi arvutimängu tasemel juba tehtud poleks ).

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

mis lillepi pargi?
    tell me more
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

See suvi sai Niitväljal kursused ära tehtud ja omast praktikast võin väita - its cool shit Kui ikka sinu kehaliigutusest (ja ma mõtlen golfiga seotud liigutusi, mitte \"Villa Goals Season 2003-2004 tagajärjel mõnedel meist tekkivaid liigutusi) väike valge asi vuhisedes pealt 150 meetrit lendab... Suvel vähem tööd ja olen kogu aeg seal.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algselt postitas Jaan

Niisiis, kui sportlikest mängudest jutuks juba läks, siis bowlingu asemel, mis on teatavasti redneckide ja white trashi lemmik, räägiks siin teemas hoopis golfist. Nimelt, ise sain väikestviisi harjutada viimasel ajal ja kuratlikult nakkav oli. Ilmselt ainuke mäng maailmas, mis on haiglaselt nakkav ka siis kui ise oled täielik juhmard. Mida ma olen. Par 4 augul on parim tulemus siiani 7. Nii äss ei ole, et händikäppi oleks hakanud arendama veel. Aga noh, plaan vaadata endale varustus ja tasapisi edasi harjutada. Eestis radasid tuleb juure. Niitvälja on loomulikult mõttetult kallis ja võib ennast põlema panna, aga Audrus olevat vist vähemalt 9ne rada ja mujalegi plaanitakse neid. Ons siin ka kellelgi väikest kogemust jagada?

Minigolfi palun siin teemas mitte arutada, see on hoopis teine mäng.
    kuressaarde ehitatakse praegu uut golfiväljakut. tuleb 18 rada ja asi 80 hektarit suur. kokku läheb maksma 30 miljonit pluss siis veel masinad ja muud värgid. kuskilt internetist võin leida teile plaani ka kui soovi on
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas fittibaldi

mis lillepi pargi?
    tell me more
    Tahetakse teha täisrada ehk 18 auku. Ma arvan, et suudad ise Postimehe ja EPLi otsingumoototit kasutada.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Algselt postitas fittibaldi

mis lillepi pargi?
    tell me more
    golfipoisid tahavad rajada piritale, sinna \"pargialale\", kus praegu ühes nurgas on selver, 9 auguga golfirada. muidugi käib, nagu iga vähegi uuenduslikuma asja ümber eestis, ilge tants. eelmise nädala ekspressis oli sellest väike jutt

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Mina oleks kahe käega poolt. Vanemate juurest paarsada meetrit minna... Praegu ongi seal mingi ilge võsa ja padrik. Samas, kui rada tehakse, siis ei saa enam jala selverisse minna.
    The Special One

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algselt postitas Jaan
    Ma arvan, et suudad ise Postimehe ja EPLi otsingumoototit kasutada.
    tänkju massa.

häbenen oma teadmatust.

Ümber said tõstetud kõik rajad, mis riivasid aaskarukellade kasvukohti,” ütles Eesti Golfi Liidu sekretär Henry Talvik.

oi jummel. tüüpiline. mine tea, mida põnevat sealkandis veel kraavipervel leitakse kasvamas?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

perpertum perverticum Kasutaja rohelineKonn avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

olen ka subjectit mõned kuud harrastanud. vaatasin, et vanust nii palju. kaua minusugune vana peer ikka amatöörjalgpalli mängida jaksab, vaja midagi uut kõrvale vaadata. kevadel tuleb siis ilmselt ka see neetud green card ära teha.
    niipalju ma juba sõltuvuses olen, et varustuse julgesin ära soetada.
    golf on ka ilmselt üks neid väheseid spordialasid maailmas, milles rünno minust parem on. minu golfioskuste kohta see midagi head muidugi ei räägi.

aga üldiselt on lahe. kõige lahedam on see draiverilöögi \"kilks\". kes teab, see teab.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas rohelineKonn

aga üldiselt on lahe. kõige lahedam on see draiverilöögi \"kilks\". kes teab, see teab.
    Selle juures on muidugi nõme see, et tegelikult saaks ju kolmese kuni viiese rauaga palli kaugemale (jah, olen nii koba), aga põhimõtte pärast tuleb ju alustada nii nagu päris.
    The Special One

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas Jaan

Algselt postitas rohelineKonn

Selle juures on muidugi nõme see, et tegelikult saaks ju kolmese kuni viiese rauaga palli kaugemale (jah, olen nii koba), aga põhimõtte pärast tuleb ju alustada nii nagu päris.
    just-just. järgmine löök tuleb juba niikuinii pitching- või sandwedge\'ga kusagilt, kuhu inimjalg pole enam ammu astunud.

rK ma kujutan ette, et su golfikoti sisu on järgmine - driver, pw, sw ja putter

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algselt postitas eston#21

rK ma kujutan ette, et su golfikoti sisu on järgmine - driver, pw, sw ja putter
    + see teleskoopvarrega roigas, millega palli veest kätte saab

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Ma arvan, et siinkohal peaks selgeks tegema Golfi printsiibi.
    Kui rajal on veekogu, siis pall kukub vette.

Täiendus printsiibile.
    Kui pall vette kukub, siis on ta alati veekogu keskel.
    The Special One

Liitus foorumiga
    Sep 2001

Täienduse modifikatsioon: kui pall ei asu mingil põhjusel vekogu keskel, siis on ta ometi nii kaugel, et teda napilt kätte ei saa

Täienduse lahutamat lisa: seejuures on seda näha

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Möödunud suvel oli veel võimalus osta ülisoodsa hinnaga maailmas väga tuntud firma golfivarustust. Nö lõpumüük toimus. Kuigi endal mängimise kogemus puudub, tuli siiski tahtmine kuuene set ära osta. Aga noh sinna ta jäigi siis.
    Setis olid: driver, 4-6-8 ironid, sw, putter+lisaks kott kah.
    Eriti sexid mängud on veel curling ja snooker ja bowls ja tennis...Kurat, olengi valgekrae?

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algselt postitas tembuu

Möödunud suvel oli veel võimalus osta ülisoodsa hinnaga maailmas väga tuntud firma golfivarustust. Nö lõpumüük toimus. Kuigi endal mängimise kogemus puudub, tuli siiski tahtmine kuuene set ära osta. Aga noh sinna ta jäigi siis.
    Setis olid: driver, 4-6-8 ironid, sw, putter+lisaks kott kah.
    Eriti sexid mängud on veel curling ja snooker ja bowls ja tennis...Kurat, olengi valgekrae?
    Põhimõtteliselt ajaks isegi neli toikaga ära. 3 või 4 iron, 8 või 9 iron, putter, wedge. Väga vaja, võib isegi ironid koondada 5 peale.
    The Special One

Liitus foorumiga
    Sep 2001

tõenäoliselt ei kannataks minu tulemused katastroofiliselt, kui kasutaks ka ainult putterit ja ühte rauda, nt 7\'t. koti peaksin kaasa võtma ainult seetõttu, et niipalju tagavarapalle ei mahu taskusse

. Kasutaja runno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2003

Noh, ega ma olen ise kah golfi ainult paar-kolm kuud mänginud..
    Nii,et taset ei ole...mingisugust... Niitvälja punaste pealt on HCP38...
    Aga õpetajad on head.
    Soetatud on kasutatud varustus ja renditud järgmise hooaja Niitvälja mänguõigus. Muuseas tean seda, et vähemalt 1 mänguõigus on veel laokil 7500(sisaldab väljakuhooldustasu mis on 5500).
    Mis Lillepi parki puutub siis tegemist on lihtsamat sorti pay and play tüüpi rajaga (s.t. ei nõuta greencardi olemasolu) tasemelt õige pisut keerulisem, kui Audru. Valmib 2007 aastal. Mõnus, sest kodust on kolm min. autoga sõita..
    ja veel.
    minu soovitus algajale golfimängijale
    kasuta 6-9 iron+PW,SW(sleep walking), ja putter. Muud asjad võid ära unustada ja siis välja võtta kui HCP alla 36 langeb.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud