320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rein Taaramäe on kuidagi oma FB-s väga vaiki olnud, mis keiss on?

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Rein Taaramäe on kuidagi oma FB-s väga vaiki olnud, mis keiss on?
      Ta oli mingil Rwanda velotuuril ju alles. Kurat teab, kas sellises riigis üldse internetti saab

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Rein Taaramäe on kuidagi oma FB-s väga vaiki olnud, mis keiss on?
        Instagrami ta siiski postitusi tegi.

        Mina sain kunagi kuskilt aru, et tema varasemast perioodist tuttavad pikad heietamised sõitude kohta on ajalugu. Mis muidugi ei tähenda, et ta ei võiks meelt muuta ja vana asja üles soojendada.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          hooaeg on alanud vaikselt ka meile tuttaval velogames.com lehel. tegin sinna liiga ka, mis siis peaks toimima hooajaringselt

          League Name: soccernet.ee
          League Code: 732111012

          Esimene warm-up sõit juba käib Paris-Nice`i näol, kolmapäeval algab ka Tirreno-Adriatico. Päris liiga hooaeg algab 23. märtsil kevadklassikutega. Nii et kel soov hooaeg kaasa teha ja Paris-Nice jäi tegemata, siis pole veel miskit lahti.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            hooaeg on alanud vaikselt ka meile tuttaval velogames.com lehel. tegin sinna liiga ka, mis siis peaks toimima hooajaringselt

            League Name: soccernet.ee
            League Code: 732111012

            Esimene warm-up sõit juba käib Paris-Nice`i näol, kolmapäeval algab ka Tirreno-Adriatico. Päris liiga hooaeg algab 23. märtsil kevadklassikutega. Nii et kel soov hooaeg kaasa teha ja Paris-Nice jäi tegemata, siis pole veel miskit lahti.
            Nägin su postitust alles nüüd ja tulin sulle liigas seltsiliseks. P-N ja T-A läksid mul fantasys täitsa hästi olles overallis vastavalt 106. ja 262. Milan-San Remo läks täiesti aia taha, kuna panustasin sprindifinišile, aga Kataloonia algas eile jälle suurepäraselt. Eks Girol liitub liigaga veel rahvast, aga hetkel on tore ka kedagi teist eestlast jälgida.

            Kommentaar


              Algselt postitas uukaa Vaata postitust
              Nägin su postitust alles nüüd ja tulin sulle liigas seltsiliseks. P-N ja T-A läksid mul fantasys täitsa hästi olles overallis vastavalt 106. ja 262. Milan-San Remo läks täiesti aia taha, kuna panustasin sprindifinišile, aga Kataloonia algas eile jälle suurepäraselt. Eks Girol liitub liigaga veel rahvast, aga hetkel on tore ka kedagi teist eestlast jälgida.
              tore näha et veel on neid "hulle" siin foorumis liikumas
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Tegin ka tiimi. Kahju, et eestlaseid nii vähe valikus on, mistõttu tuleb Räime ja Nõmmelaga leppida
                Kahjuks oli ka sõitjate valik piiratud või olen ma hilise liitumise pärast lihtsalt jäetud ilma võimalusest tiimi kaasata näiteks Alaphilippe või Kwiatkowski, jne.
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Tegin ka tiimi. Kahju, et eestlaseid nii vähe valikus on, mistõttu tuleb Räime ja Nõmmelaga leppida
                  Kahjuks oli ka sõitjate valik piiratud või olen ma hilise liitumise pärast lihtsalt jäetud ilma võimalusest tiimi kaasata näiteks Alaphilippe või Kwiatkowski, jne.
                  Alaphilippe järgmisi klassikuid ei sõida, teeb Baski velotuuri ja siis tuleb Amstel Gold Race`ks uuesti tagasi.
                  Kwitkowskil tundub on Alaphilippe`ga sama sõiduplaan

                  Et ses mõttes on valik õige.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Alaphilippe järgmisi klassikuid ei sõida, teeb Baski velotuuri ja siis tuleb Amstel Gold Race`ks uuesti tagasi.
                    Kwitkowskil tundub on Alaphilippe`ga sama sõiduplaan

                    Et ses mõttes on valik õige.
                    Ok, ma seda loogikat ei jaganud välja, et seal sõitjate valik vastavalt osalejatele filtreeritud.
                    Tuleb tunnistada, et ega ma eriti ei üritanud ka süveneda
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Üks osa eilse Dwars door Vlaanderen sõidust:

                      A delay in the women’s race ahead, caused by a crash, meant the men’s breakaway got too close and the race needed to be stopped 76km from the line.

                      The men were stopped but quickly started rolling again, only to be stopped once again because the breakaway were behind the peloton.

                      Officials stopped the race once again to allow the group of eight leaders to move back to their 2-15 advantage held before the stoppage.

                      But things still weren’t set, as escapee Lukas Pöstlberger (Bora-Hansgrohe) was left behind the breakaway.

                      Pöstlberger asked a race jury motorbike rider to tow him back to the front of the race but was denied, before he was finally carried up by a media bike.

                      He even gave a brief interview to the motorbike passenger while chasing the escapees.

                      The race was eventually restarted with 70km to go at the foot of the Kluisberg.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Üks osa eilse Dwars door Vlaanderen sõidust:

                        A delay in the women’s race ahead, caused by a crash, meant the men’s breakaway got too close and the race needed to be stopped 76km from the line.

                        The men were stopped but quickly started rolling again, only to be stopped once again because the breakaway were behind the peloton.

                        Officials stopped the race once again to allow the group of eight leaders to move back to their 2-15 advantage held before the stoppage.

                        But things still weren’t set, as escapee Lukas Pöstlberger (Bora-Hansgrohe) was left behind the breakaway.

                        Pöstlberger asked a race jury motorbike rider to tow him back to the front of the race but was denied, before he was finally carried up by a media bike.

                        He even gave a brief interview to the motorbike passenger while chasing the escapees.

                        The race was eventually restarted with 70km to go at the foot of the Kluisberg.
                        nägin ise seda peatamis-momenti, päris absurdne olukord ikka
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Ma nägin paar päeva tagasi artiklit, kus Gilbert rääkis, et ta on alles 36 ja veel mitu aastat aega Paris-Roubaix'd võita. Nii palju siis sellest paarist aastast

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                            Ma nägin paar päeva tagasi artiklit, kus Gilbert rääkis, et ta on alles 36 ja veel mitu aastat aega Paris-Roubaix'd võita. Nii palju siis sellest paarist aastast
                            Nägin viimast 10 km, päris õnnelik oli ikka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas uukaa Vaata postitust
                              Nägin su postitust alles nüüd ja tulin sulle liigas seltsiliseks. P-N ja T-A läksid mul fantasys täitsa hästi olles overallis vastavalt 106. ja 262. Milan-San Remo läks täiesti aia taha, kuna panustasin sprindifinišile, aga Kataloonia algas eile jälle suurepäraselt. Eks Girol liitub liigaga veel rahvast, aga hetkel on tore ka kedagi teist eestlast jälgida.
                              Ma vaatan et sul läheb ikka väga hästi hrtkel
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Täna oli Amstel Gold Race lõpp eepiline. MVDP tuli tagant kuskilt India pundist ja napsas võidu. Alaphilippe ja Fugslang täna väga hästi vist magama ei jää.
                                Van Der Poel on ikka jõhker multitalent, lammutab maanteed, cyclot ja varsti hakkab ka XCO hooaeg pihta. Kõikidel aladel on võidu peale välja minema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X