320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Pori ju praktiliselt polnud (võrreldes möödunud aastaga). Endal õnnestus eelmise aastaga võrreldes üle tunni kiirem olla ja harrastusportlase indikaatormehest Pulleritsust eespool lõpetada.

    Edit: Vaatan et napilt enne lõppu olen ka sinust mööda saand ja vahe ca poolteist mintsa.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas kyps Vaata postitust

      Edit: Vaatan et napilt enne lõppu olen ka sinust mööda saand ja vahe ca poolteist mintsa.
      Sest mu "rahulik" algus tähendas seda, et minek oli nii hea, et sai lausa gruppigi kruusal kokku veetud. Kõik oli ilus kuni umbes poole distantsini ja siis vaatasin heldimusega mööduvaid gruppe.
      Pulleritsust õnnestus ka mul mööduda, aga hetk hiljem olin temaga koos ja jälgisin sabas tükk aega tema valgeid tenniseid, kuni need eemaldusid.
      Kurb tunnistada, et juba teine aasta sama ämber, et alguses maru hea minek, aga raja teine pool hävimine.
      Vist lähen taktikalistel kaalutlustel järgmine aasta stardigruppi 1500-2000, sest siis ei ole vähemalt alguses tunne, et kõik on kiiremad ja vaja kohe virutada.
      Vaatan, et oled ka Kõrvemaal stardiprotokollis. Kui ratta korda saan, olen ka rivis ja põrutan, nii kuis jaksan. Kui TRM'l pidasin vastu umbes 50 km, siis on lootust, et jõuab Kõrvemaal enne finishisse
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #18
        Mulle jah need "sprint"maratonid eriti ei sobi ja ilmselt oled must kiirem Samas TRM-i kohta see, et ees startides annab ilmselt ikka rohkem jõudu säästa, sest seal selliseid kruusal grupivedajaid rohkem. Seekord pidin enamus tööd ise tegema, alles lõpus oli mehi kelle selja taga ka veidi puhata võis. Tegelt tuli tagant ju kõvasid kah, aga 70 km/h meestel ei jaksa tuules püsida

        Kommentaar


          #19
          Keegi MM-i eurospordi vahendusel ei jälgi? Täna ju meie poisid rajal eraldistardis.

          Kommentaar


            #20
            Jälgin ühe silmaga Prison Breaki vahepealt. Kas kuskil netis ei ole mingit live tulemusi või kasvõi stardijärjekorda. (Ise ei viitsi otsida)
            Lõvi helistab põlevale ringile:
            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

            Kommentaar


              #21
              Live ei tea aga stardinimekiri siin: http://www.varese2008.org/eng/news/dettaglio.asp?i=689

              Kangert tuli mõni mint tagasi lõppu 10ndana.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas kyps Vaata postitust
                Mulle jah need "sprint"maratonid eriti ei sobi ja ilmselt oled must kiirem
                Mnjaa, 20 minutit parandust "sprint" maratonil võrreldes eelmise aastaga pole paha. Palju siis sel hooajal treeningkilomeetreid jalgades on, et tõelisel maratonil rohkem kui tunnike võitu tuli ja nüüd rattasõidul siis 20 mintsa parandasid?
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  #23
                  Ei tea isegi, suurusjärgus 3-4k (peaasjalikult maanteed). Kõrvemaa oli muidugi lahe, sest suutsin kuskil 25 km enne lõppu ühel liivasel laskumisel ~kaheksasest grupist nii maha jääda, et ei suutnud neid enam kinni sõita ja nii kulgesingi viimased 25 kiltsa uhkes üksinduses. Ei tuld kedagi eest ega tagant. Eest mingi 5-6 üksikut ikka pudenes + mõned kes tehnikaga hädas olid. Ajad on suuresti paranenud ka tänu võistluskogemusele, mis mul möödunud aastal oli null.

                  Sa said Kõrvemaal grupis sõita?

                  Edit: Lihtne arvutus näitab ka seda, et sama arengukiirusega võidan ma tuleval aastal nii TRM-i kui Kõrvemaa ära

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas kyps Vaata postitust
                    Sa said Kõrvemaal grupis sõita?

                    Edit: Lihtne arvutus näitab ka seda, et sama arengukiirusega võidan ma tuleval aastal nii TRM-i kui Kõrvemaa ära
                    Ühes suures grupis seni kuni väsisin ning siis järgmises grupis Pukimäeni, kuni nemad mu minema lasid ja sealt praktiliselt üksi finishisse kulgesin.

                    Eelmine aasta mul arvesse ei lähe, sest mängisin oma naisele vedurit ja üritasin ta võimalikult heale kohale vedada (sama nalja tegin ka sel aastal Elvas). Kaks aastat tagasi oma debüüthooajal õnnestus ühe pisikese grupiga praktiliselt terve tee sõita ning oma lollus ca 5 km enne lõppu üksi eest ära sõita oli see, mis koha 100 parema hulgas maksis, sest jõudsin üsna kustuda. Aeg oli siis 1:31 vist, seega edasiminekut nagu eriti polekski , mis siis, et sellest ajast 2 hooajaga ca 6k sõidetud ja ca 20'l võistlusel osaletud. Ju siis oli enne põhi täitsa ok all
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      mis siis, et sellest ajast 2 hooajaga ca 6k sõidetud ja ca 20'l võistlusel osaletud. Ju siis oli enne põhi täitsa ok all
                      Järelikult andis siis minu tulemuse kah ratta vahetus.

                      Kommentaar


                        #26
                        Kas rahval rattad kuurist juba väljas? Pea kuu aja pärast ju Jõelähtme maraton.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas kyps Vaata postitust
                          Kas rahval rattad kuurist juba väljas? Pea kuu aja pärast ju Jõelähtme maraton.
                          Laupäeval väike debüütsõit ja pühapäeval tegime lausa perekondliku tunnikese rataste seljas
                          Jõelähtme maratoni paraku tõenäoliselt kavasse ei võta, sest selleks peaks korralikult enne juba trenni tegema, aga vaadates aknast välja ja kuulates ilmateateid, siis tundub, et korralikult ei saa ratast sõita veel niipea
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            #28
                            No mis trenni? Sinna lendavad ju enamus eelmise aasta saiavormiga peale. Aprilli alguses saab jalad käima tõmmatud ja just selline vajalik treening-võistluse kogemus enne Elioni algust. Ilmselt matkarada oleks mõistlikum, aga mul au ei lubanud lühikesele rajale regada.

                            Põhilised ettevalmistused rattahooaja alguseks on tehtud kah. Eelmisest kiivrist 100 g kergem peavari muretsetud ja TRM-i ajal kaduma läinud prillidele asendused muretsetud. Muidugi peas võidetud 0,1 kg asemel on kõhu peale 3 kg asemele tulnud

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas kyps Vaata postitust
                              No mis trenni? Sinna lendavad ju enamus eelmise aasta saiavormiga peale. Aprilli alguses saab jalad käima tõmmatud ja just selline vajalik treening-võistluse kogemus enne Elioni algust. Ilmselt matkarada oleks mõistlikum, aga mul au ei lubanud lühikesele rajale regada.

                              Põhilised ettevalmistused rattahooaja alguseks on tehtud kah. Eelmisest kiivrist 100 g kergem peavari muretsetud ja TRM-i ajal kaduma läinud prillidele asendused muretsetud. Muidugi peas võidetud 0,1 kg asemel on kõhu peale 3 kg asemele tulnud
                              Matkarada on ka minu jaoks variant. Pikk rada minu hinnangul päris saiavormiga sõidetav pole ja ei taha sel põhjusel minna, et on oht ennast täiesti pooleks sõita ja siis võib nädal hiljem XDreamile võibolla kehv minna olla.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                .... Pikk rada minu hinnangul päris saiavormiga sõidetav pole ....
                                Jõelähtme saiavormiga läbitud ja eks ta raske muidugi oli. Pold see aasta veel rattaga metsa saanud ja pärast sõidu algusjärgus ühel laskumisel üle nipli käimist tekkis laskumiste suhtes üsna suur aukartus Kuna võtsin seda võistlust, kui lihtsalt intensiivset treeningut siis pooleks ennast ei sõitnud. Aeg 5:23 räägib enda eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X