Lehekülg 3, kokku 100 EsimeneEsimene 12345671353 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 1983
    Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Tulemusi vaadates selgub, et Homutov lendas kiiremini.
    Päris finišini ei lennanud , aga arvatav süüdlane Pesor (kelle esikumm olukorras päris ilusa pauguga lõhkes) lihtsalt lasi Valeril esimesena üle finišijoone jalutada. Nende õnneks järgmine mees olukorrast kasu ei jõudnud lõigata, kuna oli piisavalt kaugel.

Juuru etapile plaanid ka minna?
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Nühkan samal ajal koduõuel Aruküla rattarallil. Komo omadest on järgmisena sihikul Keava mäed. Aga poiss on sul päris kõva. Ainult poodiumekohti tunnistabki Kas isal on juba poja ees aukartus ja seepärast pole end see hooaeg puhtal rattadistantsil testinud?

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Nühkan samal ajal koduõuel Aruküla rattarallil. Komo omadest on järgmisena sihikul Keava mäed. Aga poiss on sul päris kõva. Ainult poodiumekohti tunnistabki Kas isal on juba poja ees aukartus ja seepärast pole end see hooaeg puhtal rattadistantsil testinud?

Mulle meeldis Järta etapil see, et kui hakati stardikoridori kutsuma, siis Markuse nime peale tulid kommentaarid "häh, miks tema alati esimesena" stiilis kommentaarid, kuigi seekord üldse esimest korda paremusjärjestuse järgi rivvi paluti Tema õnneks on KoMo võitlustel tase vähe tagasihoidlikum ja saab pjedestaalikohtadega vaikselt harjuda Elion lastesõitudel konkurentideks spordikooli noored kuked ja seal asi nii lihtsalt veel ei käi.

Endal on laiskus ikka nii konkreetne, et nüüd jääb olude sunnil ka planeeritud Kõrvemaa triatlon ära, töö pärast ei jõua vist isegi KoMo Juuru etapile, Xdream "rikub" ära võimaluse osaleda Elion Elva etapil ja Otepää pole ka väga kindel. Kindlasti tahaks minna lemmikrajale Rakkes, aga tahaks ka KoMo sõidu ikka ära proovida (kui Juuru ei õnnestu, siis Keava ikka) ning eesmärk on ratas joonele ikka ajada ka aasta tippsündmusel, maastikumaratoni EM'il
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

Sa Maarek olid juurus siis ka see õnnetu, kel ei õnnestunud 7-et ringi sõita.
    Ise jäin grupist suht alguses maha, selline 15 meetrine vahe oli sees ja vahet kinni ei õnnestunud sõita. Metsavahel veel vilksamisi nägin neid. Selle pingutuse tulemusena olid 2-3 ring päris raseked, õnneks tulid tagant 2 vedajat ning nendega sai koos lõpuni sõidetud. Kaotus sulle siis 1 minut ja 17 sekundit.

to kyps: ma vaatasin seda rõuge pilti ja peaks ütlema, et sa oled ikka täielik loom. rattasõidul võiks ikka mingi inimlikuse säilitada

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

kyps, mine vaata KoMo lehelt vahekokkuvõtet ka. Ma meeste arvestuses 72 punniga 11-nes, sa oma 39 punniga 18-nes. Et otsi mitte lahtiseks jätta, siis peaks kõigil järelejäänud võistlustel osalema. Siis õnnestub meeste arvestuses ehk isegi 10-ne hulka tulla ja sinu lootused mulle punktides järgi tulla saan ka sedasi ära nullida.

Jama on see, et kui kõik etapid ära sõita, siis tuleb aasta peale kokku 5 KoMo etappi. Kuuest osavõtmise puhul osaleks juba 8000 eeguse ratta loosis.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Keavas raudselt katkestad Koduseinte pinge murrab su maha, aga ma saan magusad punktid.

Ja mis loom? See pilt kubiseb puhtast graatsiast.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

Keava rajal on haamer väga kerge tulema. Peab minema seal veel tehnikat lihvima. Viimne kord seal käies oli juba päris kerge, sest teadis, kus mis tuleb. samas on rajal ainult üks möödumise lõik + siis 2 tõusu, kus on võimalik mööda minna. Seda on 2,8 km ringi kohta päris vähe.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
    Sa Maarek olid juurus siis ka see õnnetu, kel ei õnnestunud 7-et ringi sõita.
    Jah, ma veel mõtlesin enne liidrite möödumist, et krt, kuidas on võimalik, et minu jälitajad mulle nii kiiresti lähenesid Pakkusin neile muidugi aupaklikult teed, sõites raja kõrval heina sees ja tulemuseks oli see, et tagumine hammakas hakkas räigelt üle viskama ja pidin muidugi rõõmsalt teeveeres kassetti ka veel puhtaks rookima, olles üsna veendunud, et pikka pidu pole ja küll jälitajad mu kätte saavad (mingi jälitusmaania vist hakanud tekkima ).
    Kolmanda ringi alguses sai pärast esimest küngast muidugi ka külg maha pandud, sest minek oli nii julge, et eriti pidurdama ei vaevunud. Kuna hein oli juba märg, siis oli see viga ja selles 90-kraadises kurvis ma uperkuuti lendasin.

Tase on KoMo sõitutel üsna hea ja kuna pole lühikeste krossidega harjunud, siis oli see esimene sõit ikka vähe ehmatav. Kui ikka stardist sellist lennukit pannakse, siis tuleb vist treenigute intensiivsust tõsta, et oleks järgmisel korral võimalus grupiga vähe pikemalt kaasa sõita.

Jama on see, et kui kõik etapid ära sõita, siis tuleb aasta peale kokku 5 KoMo etappi. Kuuest osavõtmise puhul osaleks juba 8000 eeguse ratta loosis.
    Mul juba võimalus loosimises osalemiseks puudub, aga õnneks vähe aktiivsemad pereliikmed peaksid 2 häält loosikorvis garanteerima

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Lape, pead eeskuju võtma! Kui ma Keavas sulle ringiga koti pähe vajutan siis ei kavatse ma su selja taga oodata neid üksikuid möödumiskohti, vaid tõmbad kiiresti aupaklikult võssa

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Lape, pead eeskuju võtma! Kui ma Keavas sulle ringiga koti pähe vajutan siis ei kavatse ma su selja taga oodata neid üksikuid möödumiskohti, vaid tõmbad kiiresti aupaklikult võssa
    Oi kurva, kyps juba nii kõvaks meheks saanud

Kuigi vist ei õnnestu, oleks hirmus soov sind Keavas maa peale tagasi tuua

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Muidugi! Sain täna ratta hooldusest kätte ja jälle on asi ikka hull püss. Sellisel rattal saan tirri lastes kah lape juba teisel ringil kätte

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

kyps, lepi tõsiasjaga, et keavas stardid sa minust tagapool, seega pead sa minust kõigepeal mööduma, et alustada minu ringiga kinni püüdmist. Ja ma katsun sul esimese möödumise võimalikult raskeks teha. kui vaja lükkan kas või võssa :P

sellel juuru kiirel laskumisel hakkas ka ratas korra vänderdama, aga jäin õnneks püsti.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Lapeteus Vaata postitust
    kyps, lepi tõsiasjaga, et keavas stardid sa minust tagapool, seega pead sa minust kõigepeal mööduma, et alustada minu ringiga kinni püüdmist. Ja ma katsun sul esimese möödumise võimalikult raskeks teha. kui vaja lükkan kas või võssa :P

sellel juuru kiirel laskumisel hakkas ka ratas korra vänderdama, aga jäin õnneks püsti.
    Nagu Juuru etapil selgus, ei viitsi nad paremusjärjestuse järgi eriti palju rahvast stardikoridori kutsuda (ma oleks ju muidu viimasena pidanud startima ), mistõttu ära ole selles nii kindel

Aga kypsi hull püss põõsasse organiseerida pole paha mõte

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

kyps, ma palkan mõne kohaliku tati, kes igal ringil sulle raudkangi kodaratesse viskab
    sinu pildi printisin sportfotost juba välja, et siis sabotööridele sihtmärk teada oleks .

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sohitemp ma ütlen. Nagu "Kevad südames" öeldi: -"Ära lõhu ratast!"

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

enne keava sõitu peaks elukindlustuse igaksjuhuks tegema, praegu seal sõites olen rahulikult võtnud, aga kui seal vajutama ka hakata, siis võib iga eksimus kurvalt lõppeda.

mai kuus mõõtsin omal ühe 2,8 km ringi aja ära, siis oli natuke üle 12 minuti. Kui praegu keskmiselt jõuaks kõik kuus ringi sedasi ära sõita, siis oleks päris hea tulemus.

Kiribati kroonprints Kasutaja Tembu avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Rattapeded MSNi!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

said omale ühe postituse jälle kirja. nagu minagi just

teistele siinsetele rattaspordi austajatele teadmiseks, et lähen täna keava rada sõitma.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

loodetud 4-5 ringi asemel sõitsin ikkagi ühe ringi, sest rohi on raja ääres ikka nii pikk, et laskumistel on juhitavusega probleeme. kui enne oli rohi lihtsalt pikk, siis nüüd on see ka raja peale vajunud, ühesõnaga jälge ees ei näe.
    hea oli see, et ringi läbisin suht rahulikus tempos ning ringi aeg oli 10 minutit ja 20 sekki.
    kusjuures kui rada veel tundma õppida ja õigetel laskumistel täiega vändata, siis on kogu raja peale ainult üks tõus. ülejäänutest saab inertisga praktiliselt ülesse.
    seega oleks ajast võimalik veel vähemalt minut kärpida.

Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sa oled lihtsalt nõrk! Õiged ratturid rassivadki rinnuni nõgestes ja karuputkes.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud