320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna alguses midagi suurt otsutavat üldiselt ei toimu, siis pole mõtet 6h järjest seda igapäev näidata. Eurosport näiteks samuti eelmiste aastate põhjal alustab ülekannet jupp aega pärast starti.

    Kommentaar


      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
      Ma ei saa nüüd päris hästi aru. ETV peaks tegema kõikidest Tour de France etappidest otseülekande ja kavas kirjas, et täna 16:00, aga sõit juba käib - http://uk.eurosport.yahoo.com/cyclin...ch/570455.html
      Mitte ükski maailma telekanal ei näita üdliselt lauskmaa etappe algusest lõpuni.

      Kommentaar


        Selge pilt.

        Kommentaar


          Taarakas sai juba teisel etapil korraliku paki, kaotades võitjale Jan Bakelantsile 5 minutit ja 39 sekundit. Üldarvestuses enam kindlasti kõrget kohta ei püüa ja eks ainukeseks lootuseks jääb mõnel mägisel etapil kõrge koht võtta.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Tänane viimane küngas oli Reinu jaoks kahjuks liiast ning 100-mehelisele peagrupile kaotas ta 5.39

            Üldarvestuses siis rohkem ilmselt tegemist pole.

            "liiga aeglane olen"

            Kommentaar


              Taaramäe tänasest etapist: loodetavasti jäävad muidumehed tõusudel maha.
              Njaa, õiged mehed nagu Taaramäe jäävad ikka tasasel maal maha.

              Kommentaar


                ETV võiks nüüd Tdf-i asemel Vueltat näidata
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Hakkame juba parastama ja teeme Delfit?
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Hakkame juba parastama ja teeme Delfit?
                    Kui mees on ise sellise jutuga, et "muidumehed ja mina ise olen nii kõva", siis pole meie jutul häda midagi.

                    Kommentaar


                      Tundub nii.

                      Kurvaks teeb. Eks õhtu kuuleb, milles probleem oli. Coppel vist oli samas grupis.

                      Kommentaar


                        ei parasta, aga tegu ju reaalsusega- juba enne tuuri algust oli ju selge et ega Taaramäe sel korral üldkohale ei sõida. Mees ju ütles ka ise. See hooaeg on tal siiani suht nahka läinud.
                        Kui ETV mõte tuuri näidata on eelkõige seetõttu, et tegu 100. ajaloolise sõiduga ja et ka meie mees stardis, olgugi et statisti rollis, siis olgu peale. Sellisel juhul pole mõtet ka kurjustada ETV-d talvel suusatamist näidata, kus meie sportlased samuti statisti rollis. Fakt on see et Kangerti sõite kasvõi Nibali veevedajana on eestlasest tugitoolisportlased kindlasti huvitavam vaadata kui Taaramäe sõitu, kes püüab ainult etapivõitu.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          ei parasta, aga tegu ju reaalsusega- juba enne tuuri algust oli ju selge et ega Taaramäe sel korral üldkohale ei sõida. Mees ju ütles ka ise. See hooaeg on tal siiani suht nahka läinud.
                          Kui ETV mõte tuuri näidata on eelkõige seetõttu, et tegu 100. ajaloolise sõiduga ja et ka meie mees stardis, olgugi et statisti rollis, siis olgu peale. Sellisel juhul pole mõtet ka kurjustada ETV-d talvel suusatamist näidata, kus meie sportlased samuti statisti rollis. Fakt on see et Kangerti sõite kasvõi Nibali veevedajana on eestlasest tugitoolisportlased kindlasti huvitavam vaadata kui Taaramäe sõitu, kes püüab ainult etapivõitu.

                          Jah, seda ütles ka ta ise enne tuuri, aga kui eile julges kogemata hea enesetunde pealt ühe lause välja öelda, siis leiavad paljud, et oh vinge, nüüd saab pärast tänast ebaõnne jälle irvitada ja parastada. Lapsik, ei miskit muud.
                          Muuseas, ei käinud minu kommentaar sinu oma suunas.

                          ETV tellis TdF'i näitamise kolmeks aastaks ja seda kindlasti mitte ainult Taaramäe pärast.

                          Sellisel juhul tekiks ju küsimus, et miks kurat jalgpalli EM-i ja MM-i näidatakse, kus tegelikult pole senini eestlastega mitte mingit pistmist veel olnud.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            jalgpall ja jalgrattasport on ma pakun ikka erineva kaaluga. Kui eestlasi tuuril sõitmas pole, siis ausalt öeldes ei leia ma mõtet ETV-l seda näidata. Eurosport näitab ju nagunii.
                            Leian et ETV peaks jalgrattaspordi kajastamise puhul vähe paindlikum olema- nõnda nagu siis kui Kirsipuu head sõitu tegi, siis telliti teleõigused, meenub midagi seesugust. Nüüd tuleks samuti olukord ümber mängida ja miks mitte hoopis Vueltat näidata kui seal koguni 2 meie meest suure tõenäosusega stardijoonele oma rattad lükkavad. Ma küll pole kursis teleõiguste lepingupunktidega ja hindadega, aga see 3 aastat TDF-i hirmutab ka kuidagi. Eriti kui seetõttu näiteks muud sõidud näitamata jäävad.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                              Fakt on see et Kangerti sõite kasvõi Nibali veevedajana on eestlasest tugitoolisportlased kindlasti huvitavam vaadata kui Taaramäe sõitu, kes püüab ainult etapivõitu.
                              Ma vaidleks küll vastu.

                              Aga eks antud tuurilt on vist tõesti juba midagi raske oodata.

                              Kommentaar


                                Tagantjärgi tark olles tundub sobiv targutada, et Taara tegi ilmselt ikkagi oma tervisele rängalt liiga, et üleeelmine aasta peale tuuri 38 palavikuga Vueltale otsustas minna. Või sunniti minema. Etapivõit tuli, aga mis hinnaga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X