320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgrattasport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma ei tea, minu meelest ei ole veel need lõplikud nimekirjad väljas. siiski pigem pakuks et Rein saab Vueltale kui keegi sealt varem avaldatud nimekirjas mingil põhjusel ei saaks startida. kuigi ei tea kes seal varumeestena hetkel kirjas oleks
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Arvan, et ainukene võimalus oleks Reinul Vueltal osaleda, kui keegi valitutest haigestuks, või isegi kui peaks mingi õnnetus juhtuma. Aga sellegi poolest poleks Rein Vueltaks valmis. Igaks suurtuuriks on tarvis ikka ettevalmistust. Rein minu arust valmistub ette MMiks, kus loodab TTT'l Astanaga medalit võita. Ise ma ei soovikski Reinu seal näha.
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        (ei oska eesti keelset vastet antud sõna puhul kasutada).
        Stažöör

        Kommentaar


          mul suht poogen millisesse meeskonda läheb. tüübi viimased hooajad on nagunii väga vittu läinud ja sama rada edasi minnes pole vahet kus ta sõidab, mägedes kaotab iga etapp 10-20 minti. need viimased 2 tuurivõitu on muidugi paljulubavad, aga hui teab ju, et tal jälle varsti kõik pekkis pole. tüüp on oma tervisehädadega nii ebastabiilne olnud, et viimaste aastatega vaid paar head sähvatust teinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas erik04 Vaata postitust
            Stažöör
            Tänud!
            Algselt postitas jaalo Vaata postitust
            mul suht poogen millisesse meeskonda läheb. tüübi viimased hooajad on nagunii väga vittu läinud ja sama rada edasi minnes pole vahet kus ta sõidab, mägedes kaotab iga etapp 10-20 minti. need viimased 2 tuurivõitu on muidugi paljulubavad, aga hui teab ju, et tal jälle varsti kõik pekkis pole. tüüp on oma tervisehädadega nii ebastabiilne olnud, et viimaste aastatega vaid paar head sähvatust teinud.
            Need haigused jäid Cofidise aegadesse ja pigem oli asi tiimi, ütleme nii, et ebakompetentsetes arstides (selline mulje vähemalt on jäänud), kes ei suutnud ta hingamisprobleeme lahendada ja ravisid sadat muud asja, kuid mitte peamist põhjust. Astanas on ta terve olnud, kui välja jätta Tour, kus ta palavikku jäi. Seal jagas Lars Boomiga tuba, kes esmalt haigestus ja siis ilmselt ka Reinu nakatas.

            Kommentaar


              Reinult ootaks kainet mõistust ses osas, et nagu näha on on vajalik ikkagi World Touri meeskonnas sõita, kus professionaalne abi nii meditsiinilises plaanis kui ka sõidus. Kui sul tiimi abiks pole, siis saadki heal juhul 10. koha suurtuuril, või siis üldse ei saa suurtuurile.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Siin tundub mingi pikem jutt olevat Reinuga: http://epl.delfi.ee/news/sport/taara...da?id=72229033

                Ise pole aga EPL-i tellija. Võib-olla keegi lugejakontoga viitsib huvitava info välja tuua sealt, kui on midagi uut.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tramm Vaata postitust
                  Siin tundub mingi pikem jutt olevat Reinuga: http://epl.delfi.ee/news/sport/taara...da?id=72229033

                  Ise pole aga EPL-i tellija. Võib-olla keegi lugejakontoga viitsib huvitava info välja tuua sealt, kui on midagi uut.
                  „Kolmel korral olen saanud teha, mida tahan, ja saanud kolm võitu – kevadisel Murcia ühepäevasõidul ning nüüd Burgose ja Arcticu velotuuridel,” sõnas Taaramäe.
                  „Ma ei taha olla tiimi esisõitja, kellele öeldakse detsembris: lähed Tour de France’ile liidrina ja valmistud ainult selleks,” rääkis Taaramäe. „Mulle näikse sobivat pigem väiksemad, nädalased mitmepäevasõidud: Pariis-Nizza, Kataloonia ja Romandia tuur. Tour de France’il oleksin abimehe rollis. Eks järgmisel aastal selgub, kas suudan suurtuuridel midagi korda saata.”
                  Vast põhilised mõtted.

                  ja pappi pidavat ka ikka korralikult saama uue lepinguga ja monacost veel ära ei koli, kuigi astana olla veidi juut olnud. Keegi väljamaa ajakirjanik olla küsinud SKY kohta ning Rein vastas, et SKY on väga hea meeskond.

                  Kommentaar


                    Tänud.

                    Tundub, et pealkiri ei vasta jälle eriti uudise sisule... nagu tavaliselt. Sky mulle samuti ei meeldi. Nagu keegi eelnevalt mainis, on see suhteliselt ülerahvastatud: Rein ei pruugiks siis isegi normaalsetele väiksematele tuuridele pääseda (või seal liider olla), rääkimata WT eventidest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tramm Vaata postitust
                      Tänud.

                      Tundub, et pealkiri ei vasta jälle eriti uudise sisule... nagu tavaliselt. Sky mulle samuti ei meeldi. Nagu keegi eelnevalt mainis, on see suhteliselt ülerahvastatud: Rein ei pruugiks siis isegi normaalsetele väiksematele tuuridele pääseda (või seal liider olla), rääkimata WT eventidest.
                      Porte olevat lahkumas

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tramm Vaata postitust
                        Tänud.

                        Tundub, et pealkiri ei vasta jälle eriti uudise sisule... nagu tavaliselt. Sky mulle samuti ei meeldi. Nagu keegi eelnevalt mainis, on see suhteliselt ülerahvastatud: Rein ei pruugiks siis isegi normaalsetele väiksematele tuuridele pääseda (või seal liider olla), rääkimata WT eventidest.
                        Tõesti tahaks loota, et ainult mitte Sky. Kuidagi väga hea valik tunduks koosseisu vaadates Etixx Quick Step. Okei, meeskonnas on Uran, kelle peale suurtuuridel kokkuvõttes mängitakse, aga meeskonna taktika on suurtuuridel siiani olnud Cavendishi, Kwiatkowski, Martini peale mängida ja etapivõite noolida, ehk GC meestele seal väga palju pingeid peale ei panda. Tunduks nagu täpselt see, mis Reinule vaja oleks - saaks rahus oma asja ajada ilmselt esialgu Urani abimehena, aga teades, kui ebastabiilne on Uran olnud, siis kindlasti tekiks ka oma võimalus. Ja noh üldiselt sümpaatne koosseis, v.a "Manx Missle" muidugi!

                        Kommentaar


                          LottoNL-Jumbo on üks kindel lepingu pakkuja Reinul. Oleks päris hea valik!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Porte läheb jah BMC-sse aga Astanast tuleb veel ilmselt Landa ja Movistarist räägitakse, et tulevad vennad Izagirred ja Intxausti. Seal on lihtsalt nii tihe, et ei tunduks arukas käik. Aga eks Rein teab ise paremini. Lotto-Jumbo oleks juba kõvasti parem variant. Sealt on kuulduste kohaselt Ten Dam lahkumas.

                            Kommentaar


                              Sky'sse võimalikud uued tulijad.

                              M.Kwiatkowski (Etixx-Quick Step)
                              M.Landa (Astana Team)
                              G.Moscon
                              B.Intxausti ( Movistar )
                              A.Peters (SEG Racing)
                              G.Izagirre (Movistar)
                              I.Izagirre (Movistar)
                              M.Golas (Etixx-Quick Step)

                              Ja Lotto-Jumbo on hetkel teinud pakkumise kahele mehele.

                              D.Van Poppel (Trek Factory Racing)
                              B.Van Poppel (Trek Factory Racing)
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Suht sama tekst mis EPL-s http://velonews.competitor.com/2015/...-stride_381534
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X