320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rannajalgpall.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    suht hea oli

    janer suht oli jah ma ise arvasin et jääme neljandaks.

    kõik poisid vaatasid ainult ullat
    FC Arsenal

    Kommentaar


      #32
      Njh nagu marten meil ytles Oli mida vaadata

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Tax Vaata postitust
        Njh nagu marten meil ytles Oli mida vaadata
        ta mingi ütles et suht närvi ajas et kõik vaatasid
        FC Arsenal

        Kommentaar


          #34
          Njah, esimest korda liival, vägaluks teine koht, arvestades seda, et enamus tallinna omad, on pirital varem ka mänginud, hästi läks. Nüüd peaks piritast ka vaikselt mõtlema hakkama.

          Mis see ulla vms on teil mingi tiimi eit? Haige oli vaadata kuidas kõik teie tiimist teda sebisid.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
            Njah, esimest korda liival, vägaluks teine koht, arvestades seda, et enamus tallinna omad, on pirital varem ka mänginud, hästi läks. Nüüd peaks piritast ka vaikselt mõtlema hakkama.

            Mis see ulla vms on teil mingi tiimi eit? Haige oli vaadata kuidas kõik teie tiimist teda sebisid.
            Ta on lihtsalt meie sõbranna. Mitte midagi muud.
            Teie vaatasite ilaste nägudega talle iga kord järgi.

            Kommentaar


              #36
              ehhe sa sitakott said omada

              teil choobikutel oli telk püsti koguaegk ui ultsik teist mööda kõndis
              FC Arsenal

              Kommentaar


                #37
                aga m2ngus??? saite omada m6nel ei pidanud n2rvid vastu???Kellegi teie fan oli vaatamas ja ytles kui teie esimene l66ja s2ttis palli et see on psyholoogiline viivitamine aha nii koom endal ytlesid n2rvid yles

                Kommentaar


                  #38
                  Ma arvan, et mul ei ole hetkel põhjust kellelegi järele vaadata, ka talle mitte
                  Pealegi oli pärnus VEEL ilusamaid tüdrukuid, keda vaadata

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Tax Vaata postitust
                    aga m2ngus??? saite omada m6nel ei pidanud n2rvid vastu???Kellegi teie fan oli vaatamas ja ytles kui teie esimene l66ja s2ttis palli et see on psyholoogiline viivitamine aha nii koom endal ytlesid n2rvid yles
                    Egajah, mõni peaks vist seitsme meetri pealt löömist harjutama.

                    Kommentaar


                      #40
                      aga kellle sitakottist isa oli kes ütles et ära seda asja nii jäta

                      tra mingi isa peab lapsele ütlema et ära seda asja jäta kuna poiss ise on siuke sitakott

                      ma ei tea me kutsume ka järgmine kord poole suguvõsa sinna ingi fännideks

                      ja kes sind ikka pärnus vaataks
                      FC Arsenal

                      Kommentaar


                        #41
                        teil lihtsalt vedas et saite esimese värava ja pennaldes oli nii et mingi tont hüppas meie mängijale sisse ja ei saanud hästi lüüa
                        FC Arsenal

                        Kommentaar


                          #42
                          Mul on suhteliselt pohhui, kelle isa see oli, sest minu omi seal kaasas ei olnud.

                          Ja pealegi sa tuled keelama, et isad ei või oma laste mänge vaatama tulla?
                          Ja te olite need nirgid, kes selle asja tuliseks ajasid, mängus ei suutnud sittagi meie vastu teha ja siis proovisite oma võimu näidata, isegi selles jäite alla, noorematele muide
                          Eriti luks oli vaadata seda suure suuga venda, kes igalpool ässa proovis panna, anus teist tüüpi, et ta lööb selle penalti sisse, pall veeres napilt väravani välja, siis oli küll, et ou faaaaak, eite sebis ka kõige nobedamalt, ei tulnd kahjuks eriti välja.Tore oli teda ikkagi vaadata.

                          Ja kallis ma arvan, et mind vaadataks ikka rohkem, kui sind

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas #98 Vaata postitust
                            teil lihtsalt vedas et saite esimese värava ja pennaldes oli nii et mingi tont hüppas meie mängijale sisse ja ei saanud hästi lüüa
                            Justjust, ja liiv oli ka kuidagi pehme, tuul oli tugev, muusika mis mängis oli minu arust ka liiga vali, värav oli ka liiga väike ja tegelt oli see turniir nii sitt, et maitea, miks te sinna üldse tulite.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas #98 Vaata postitust
                              ehhe sa sitakott said omada

                              teil choobikutel oli telk püsti koguaegk ui ultsik teist mööda kõndis
                              polnud väga hea nali .

                              Kommentaar


                                #45
                                Prooviks teist korda veel?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X