320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nike Cup 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
    Ei ma ei löönud , maagtammeka , võrreldes flora mänguga , me saime palju vabamalt keskväljal tegutseda , ja ei olnud surve all , türa teiega ei ole üldse hea mängida , midagi on hakkate kohe kisama , suluseis , aut VIGA , se käis närvidele , muidu hea
    võite lükata küll ,aga kui võimalusi ei löö ,siis pole mõtet mängida .
    no suva ju , ära kuula siis ju nirginägu .

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
      Ei ma ei löönud , maagtammeka , võrreldes flora mänguga , me saime palju vabamalt keskväljal tegutseda , ja ei olnud surve all , türa teiega ei ole üldse hea mängida , midagi on hakkate kohe kisama , suluseis , aut VIGA , se käis närvidele , muidu hea
      Täpselt nagu FCF Rapla korra paned mingile vennale keha vahele vend kohe "Mängida ei oska we?" nii pinda käis ikka

      Kommentaar


        #33
        Nike cupi järgi me saaks esiliigas kuskil tagumises pooles normaalselt hakkama.

        Muide,kes see Velldorise number 30 on see pikk ründaja?

        Kommentaar


          #34
          Endine Puuma nr 10 ja eelmise hooaja suurim väravakütt esiliigas. VIST.
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            #35
            Õige vastus.

            Kommentaar


              #36
              levaadial on ilmselgelt mind vaja

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas Lauri J Vaata postitust
                Ei ma ei löönud , maagtammeka , võrreldes flora mänguga , me saime palju vabamalt keskväljal tegutseda , ja ei olnud surve all , türa teiega ei ole üldse hea mängida , midagi on hakkate kohe kisama , suluseis , aut VIGA , se käis närvidele , muidu hea
                Hea, et ma ka siis teada sain, et te üldse keskväljale jõudsite. Mäng oli enamus ajast teie poolel, aga noh, kui sa nii arvad, siis okei. Ja ei kuulnud ka eriti, et meie omad oleksid rohkem kisanud kui teie . Küsisime aint, et millal see teie hull väravavaht juba kaardi saab . Ta oli seal väljakul nagu orangutang, igale poole jõudis, veahinnaga enamasti. Vaieldamatult teie parim mängumees .

                Kommentaar


                  #38
                  Veahinnaga ? Vend lihstalt võitles elueest , ja teie üks viga , kus ta läks keha kehasse , ja teie oma kukkus , hakkasitte jälle karjuma et viga , ja kohtunik viliistasgi vea , puhtalt mängis keha keha vastu . aga vahetpole se cup oli ära , vene võistkonnad finaalis , midagi teha pole .
                  Noninonii

                  Kommentaar


                    #39
                    jh :S:S:S:S:S

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas leht Vaata postitust
                      tegelt levadia - kure
                      srry , ma kuulsin kelleltki , et see oli keila

                      minu viga

                      Kommentaar


                        #41
                        olid jh umbes samasugused vormid
                        me mõtlesime ka algul et keila

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas arturr Vaata postitust
                          levaadial on ilmselgelt mind vaja
                          Ja kuidas veel

                          Kommentaar


                            #43
                            Fc kuressaare sai 5-8.koha ja lõid 1 värava

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas juhmard Vaata postitust
                              Endine Puuma nr 10 ja eelmise hooaja suurim väravakütt esiliigas. VIST.
                              kas see vsevolods berzins või kieegi siis,missugune see dima knjazev oli?

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas JustFeelIt Vaata postitust
                                Hea, et ma ka siis teada sain, et te üldse keskväljale jõudsite. Mäng oli enamus ajast teie poolel, aga noh, kui sa nii arvad, siis okei. Ja ei kuulnud ka eriti, et meie omad oleksid rohkem kisanud kui teie . Küsisime aint, et millal see teie hull väravavaht juba kaardi saab . Ta oli seal väljakul nagu orangutang, igale poole jõudis, veahinnaga enamasti. Vaieldamatult teie parim mängumees .
                                Viikna tuli mängu poole mängu pealt we?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X