320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

M: Jalgpallisärke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    M: Jalgpallisärke

    Tere!

    Kes veel ei tea, siis võite minu poole pöörduda oma tellimustega...
    Jalgpalli vidinaid on peale särkide veel.
    nba, mbl, nfl ja nhl puhul saab vaid särke. Samuti peab nende puhul kokku ajama umbes 6 särgitahtjat.

    Kel millegi vastu huvi, siis mailige argo.alaniit.001@mail.ee või helistage 55523351

    Ilusat suve algust!
    161
    Jah
    89,44%
    144
    Ei, siis palun põhjendada samasse teemasse ja soovitustega, mida täpselt muuta.
    10,56%
    17
    www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

    * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

    #2
    praegu kohapeal saadavatest särkidest ülevaade:

    Roma kodu, Manu away, Inter Materazzi kodu, Milan Inzaghi kodu, Arsenal Henry kodu, Valencia kodu, Inglaste punane - tegu soodushindadega!
    www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

    * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas sheva Vaata postitust
      Arsenal Henry kodu!
      See on vist kyll hetkel defitsiitkaup voi mis?

      Kommentaar


        #4
        Millised on need soodushinnad? Ma oleks isegi sellest Unitedi away särgist huvitatud.

        Kommentaar


          #5
          Sheva, räägi hindadest.

          Kommentaar


            #6
            600 peaks olema nimega särk, nimeta veel odavam(nii on vähemalt mul olnud)...kui tellid enda nime trüki seljale siis 650...

            Kommentaar


              #7
              Oleks huvitatud Tennessee Titansi Michael Roosi särgist. Palju see maksma läheks?
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #8
                M Roos(see eesti juurtega poiss) on ju suht algaja seal klubis, vaevalt, et ta särki seal nii saadaval on.

                Kommentaar


                  #9
                  Tere!

                  nfl siis nüüd kaks särgi tahtjat koos :P

                  Jalkasärkide hinnad on täpselt nii nagu Homie ütles, kuid kohapeal olevad hinnad saavutatakse kokkuleppel
                  www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                  * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Mis hooaja särk see Interi Materazzi jagu on?
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      #11
                      hooajast 2006/07
                      www.zargoz.com - Uued ja Outlet Dell sülearvutid väga hea hinnaga. Samuti asjalik nõu mudelite osas!

                      * Huvi korral maili argo.alaniit@gmail.com

                      Kommentaar


                        #12
                        nii tänu shevale minu kogus olemas Henrt arsenali ja Oweni newcastle särgid.kaup väga hea.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Homie Vaata postitust
                          M Roos(see eesti juurtega poiss) on ju suht algaja seal klubis, vaevalt, et ta särki seal nii saadaval on.
                          ei misasja? Üks viiest 2005nda aasta draftist, kes alustas esimesed kaks hooaega kõik mängud põhis. Kindel põhikoosseisu mängija ja "suht algaja"???
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            #14
                            Palju NBA Boston Celticsi(Paul Pierce) särk maksma läheks?

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                              Oleks huvitatud Tennessee Titansi Michael Roosi särgist. Palju see maksma läheks?
                              Ma ei saa mainimata jätta et Mihkel Roos elas minu uksest välja minnes nurgataga
                              Igaljuhul ta käis Taeblas ka hiljuti(H)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X