320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tundub, et iPlayerist hakkab kohe see m2ng.

    "Sorry, we can't show particular programme for legal reasons, however, it is available on your TV"

    Ehk siis tuleb TV taha kolida

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Millal Pidzhama esimest korda koondisesse tuleb? Salvadooresid loputama juba võetakse kaasa?
      ei ole küll isiklikult kursis, millal koondis sinna tripile lendab, aga 25.veebruar ja 3.märts on Motherwellil mängud. vastavalt Celticu ja tänase vastasega. kui USAsse lendamine tähendaks Celticu mängust kõrvalejäämist, siis pigem ootaks, et mees teeks koondisedebüüdi mõnes koduses sõprusmängus.

      Kommentaar


        Njah, ei näita Iplayeris juriidilistel põhjustel.
        sigpic

        Kommentaar


          JAh, Rüütli on Ojamaa peale juba mõelnud.
          Aga tõsi, kui Celticu mänguga kokku jookseb, siis ehk mõni teine kord.
          Ma pean tunnistama, et ma ei ole Ojamaad mitte kunagi ise mängimas näinud, aga aru saada on olnud, et poiss on kiire ja tehniline. Zenjoviga siis sobiks hästi kokku? Ahjupera jätaks ka target man'iks sisse ja prooviks kolme ründajaga

          Kommentaar


            Telekas ilusti pilt olemas
            Nojah see keel on ikka aia taha - "pidzaama" on aint sama

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
              Ma pean tunnistama, et ma ei ole Ojamaad mitte kunagi ise mängimas näinud, aga aru saada on olnud, et poiss on kiire ja tehniline. Zenjoviga siis sobiks hästi kokku? Ahjupera jätaks ka target man'iks sisse ja prooviks kolme ründajaga
              Kui ta peaks samas vaimus jätkama, siis oleks koondisele minu meelest super täiendus ja annaks Rüütlile ühe täiesti uue käigu juurde. Ojamaa on ikka üpris kiire ja tehniline, kuid samas ka väga jõuline mängija. Zenjov-Ojamaa ründeliin oleks huvitav. Praegu on koondis ikka pigem nii mänginud, et üks ründaja on pikk koljat ja alumine kiire.

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                JAh, Rüütli on Ojamaa peale juba mõelnud.
                Aga tõsi, kui Celticu mänguga kokku jookseb, siis ehk mõni teine kord.
                Ma pean tunnistama, et ma ei ole Ojamaad mitte kunagi ise mängimas näinud, aga aru saada on olnud, et poiss on kiire ja tehniline. Zenjoviga siis sobiks hästi kokku? Ahjupera jätaks ka target man'iks sisse ja prooviks kolme ründajaga
                Ma loodan, et sa ei mõelnud viimast osa tõsiselt. Zenjov ja Ojamaa pole nüüd küll mehed, kes hakkaks Ahjupera sugusele mängijale kolmemehelises ründeliinis võimalusi tootma. Zenjov-Saag/Anier-Ojamaa oleks ainus mõeldav kolmemehe ründeliin, aga selle argumendiga ma edasi ei viitsi minna.

                Suured mängijad ei sobi minu arvates 4-3-3 või 4-2-3-1 süsteemi. Ahjuperaga peaks mängima kas kitsa neljase keskväljaga või täiesti puhaste äärtemängijatega, kes saavad end otsajoone lähedale ja suudavad korraliku tsenderduse sisse saata.
                sigpic

                Kommentaar


                  Enne v2ravat tegi ikka palju praaki, kaotas 5 korda palli, millest 2l olukorral j2ttis meeskonna 3vs5 vastaste vastu. V2rav tuli j2rgmiselt, saatis yhe kohvile, kattis kehaga palli j2rgmise m2ngija eest - p88rdus see j2rel nendest kahest m2ngijast 2ra ja saatis palli teele, vv oli enne palli kohale j6udmist pikali ja pudistas palli yle k2te v6rkku. Silma j22b veel see, et noorel poisil veri vemmeldab ja tahab ikka kohutavalt t6estada, m8liseb k6igiga ja hoiab enamus kordadest palli yle. Sellise vea eest, mille Pidzaama kollase omale sai, on Britis p2ris mitu punast n2htud. Jalad ees m2ngijale sisse.

                  Kommentaar


                    Nii, et uus "Henke" on sündinud. Kõva kui eestlasest mängumeest Larssoniga võrreldakse.
                    Samuti arvan, et RoPSis veedetud aeg oli talle väga oluline. Ja see edasine ongi loomulik samm. Aga, et nii hästi minema hakkab, seda oleks osanud loota. Samas see tema palli üle hoidmine on tõsine mure - seda on paha vaadata. Vaatasin mullu paari Ropsi mängu ja iga ilusa lükke peale tuli 3-4 valeesti lahendatud olukorda (enamus juhtudel mitte söödu andmist vabale mehele ja palli kaotamist).

                    Kommentaar


                      Algselt postitas TOOTSI JUNN Vaata postitust
                      Enne v2ravat tegi ikka palju praaki, kaotas 5 korda palli, millest 2l olukorral j2ttis meeskonna 3vs5 vastaste vastu. V2rav tuli j2rgmiselt, saatis yhe kohvile, kattis kehaga palli j2rgmise m2ngija eest - p88rdus see j2rel nendest kahest m2ngijast 2ra ja saatis palli teele, vv oli enne palli kohale j6udmist pikali ja pudistas palli yle k2te v6rkku. Silma j22b veel see, et noorel poisil veri vemmeldab ja tahab ikka kohutavalt t6estada, m8liseb k6igiga ja hoiab enamus kordadest palli yle. Sellise vea eest, mille Pidzaama kollase omale sai, on Britis p2ris mitu punast n2htud. Jalad ees m2ngijale sisse.
                      Isver, ongi seesama Tallinna Torpeedo.

                      Kommentaar


                        Ylehoidmine kaob vanemaks saades ära. Praegu veri vemmeldab. Peaasi, et saab mängida, kogemusi ei ole tal ylearu.

                        Kommentaar


                          Ülehoidmine ei pruugi ära kaduda vanemaks saades, aga herr Rüütli on piisavalt skilled ja karismaatliline, et paneb asja paika, kui kavatseb teda koondises kasutada.

                          Kommentaar


                            Siin siis link Motherwelli fännifoorumist http://www.steelmenonline.co.uk/foru...howtopic=12386

                            Kommentaar


                              Link Motherwelli fännifoorumist http://www.steelmenonline.co.uk/foru...howtopic=12386

                              Kommentaar


                                Teisalt...
                                Algselt postitas @PressSport
                                quiet start here at Fir Park but would describe Ojamaa as a 'buzzbomb.' from what McCall said earlier it appears he is being paid peanuts.....McCall told Henrik they couldn't afford him but he said 'just offer me anything, I just want to play football.' #refreshing
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X