320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole kõigil vaja ju su peikat kussu-nunnutada.

    Kommentaar


      Jürvi-Hool ütles kõik mis vaja. Ülemõtlemine ei tule kasuks. Liiga palju järeldusi vähestest faktidest.
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas pedro
        Oehjah. 3-4nda klassi huumor. Peaasi muidugi, et sa ise rahul oled(Y)

        Polegi vaja kussu-nunnutada. Samas pole ka vaja põhjuseta maha teha minu arvates. Kui Ojamaa talle ei meeldi, siis võiks lihtsalt jääda neutraalseks. See oleks ka Franki vanusele ja ametile kohane käitumine. Praegu jääb mulje, et täiskasvanuks on Ojamaa ning solvunud laps Frank.
        Tuletan sulle su enda eelmist postitust meelde:
        Algselt postitas pedro
        See on minu arvamus. Võite õnnelikud olla- enam ma sellest teemast ei räägi.
        Aitäh tõesti.

        Kommentaar


          Pedro, tere, kibestunud oled vä?

          Kui Franko ütleb, et Ojakas on hea, siis see ikka pigem positiivne väljend, mitte negatiivne.
          Ja kui ta ütleb, et teised jõuaksid kergelt samale tasemele, kui välisklubisse saaksid, siis see on õeldud teistele, et nad saaksid indu juurde ja treeniksid rohkem, et jõuda välisklubisse.

          Väga negatiivse inimese mulje jätad, aga sul on õigus oma arvamusele, kahjuks kõigile teistele tundub, et sa oled natukene eraklik inimene ja ei saa sotasiaalsest suhtlemisest ja kõnekeele märkidest absoluutselt aru.

          Kommentaar


            Alfonso, saa sina ka üle.
            Teema on juba väga kulunud ja suht mõttetu edasi käiata, kuulutades üksteise võidu, kui vale Pedro arvamus on jne.
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Mida te kõik vingute, las pedro arutleb - kes tahab see loeb, kes ei taha ei loe...

              Minu arvates on asi selles, et Franki panus Ojamaa arengule on peaaegu olematu ja selge, et peab samamoodi esile tõstma neid poisse, keda ta ise on treeninud. Kui Frank oleks olnud Ojamaa treener, siis kui ta Derbysse värbati, siis räägiks ta teist juttu...aga see pole kindlasti mingi põhjus, et Ojamaa peaks koondise eest mängimise lõpetama - see oleks juba enda vastu töötamine! Henrikul ei jää muud üle kui tõestada (nagu ta on juba korduvalt teinud), et ta on omaealiste Eesti üks paremaid, kui mitte parim!

              peace
              Pain is temporary, honour lasts forever...

              www.fcotepaa.ee

              Kommentaar


                pedro, lihtsalt selline mõte tekkis, et äkki sakslane püüab noort poissi kaitsta temale pandud ootustekoorma eest? ja teised poisid, kes on 3 parimat, aga ikka veel lepinguta, saavad lootust, et nad polegi lootusetud, vaid tuleb tööd edasi teha et see leping lõpuks kätte saada. Ojamaal ju leping nagunii käes ja karjäär edenemas
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Ma arvan, et Frank üritab pigem teisi meie poisse pushida ja nende väärtust meedia silmis tõsta, mis ehk pikemas perspektiivis loob ka paremad eeldused nende märkamiseks ja väljamaale saamiseks.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Pedro, relax. Lugesin ka seda Kalev.ee lugu. Pole seal midagi Ojamaa kohta halvasti öeldud ja ei tehta seal Ojamaad maha. Mulle jäi sallest väiksest lõigukesest just mulje, et üritatakse ka teisi mängijaid positiivselt pushida.
                    Võiksid oma paranoiaprillid korraks kõrvale panna, jätad muidu endast praegu naeruväärse mulje.
                    Y R A

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      No maitse asi. Öelda, et paljud saaksid kerge vaevaga samad oskused, mis Ojamaal, on minu arvates ikkagi tema taseme ja välismaalesaamise mahategemine. Poiss läheb nii noorelt välismaale mängima ja näeb Inglismaal päevast päeva ränka vaeva, et saada paremaks mängijaks, kuid Frank ütleb, et teised saaksid väga lihtsalt sama heaks. Mina leian, et see on ikka suhteliselt halvasti öeldud. Kordan veelgi, et kui need teised siis oleksid tõesti nii heade eeldustega, siis oleksid nad kuskil ka silma jäänud. Hetkeseis on aga selline, et Ojamaa on ainsana välisklubidele silma jäänud.
                      See on minu arvamus muidugi.
                      Sa rebid selle ütlemise kontekstist välja ning jätad märkimata laused, mis sellel eelnesid ja järgnesid, minu arvates lood niimoodi vale mulje. Peakegi ei maksa unustada, et tõenäoliselt tehti intervjuu keeles (inglise), mis oli nii küsija kui vastaja jaoks võõrkeel ning sealtki võivad nüansid kaduma minna.

                      Aga peamine point on see, et võiksid asja veidi rahulikumalt võtta ja mitte igast asjast ei tea mida välja imeda. Ojamaa on tubli ja hoiame talle pöialt, aga ta pole veel superstaar. Cesc Fabregas lõi sama vanalt oma debüütväravad Arsenali esindusvõistkonnas. Michael Owen Liverpooli eest. Ojamaal on veel pikk tee käia ning pole mõtet liiga vara üle haipida.

                      PS - minu poolt sel teemal kõik.
                      Y R A

                      Kommentaar


                        No kui Ojamaa ei taha mängida, siis ei saa. A teised 3 on ju head ja Taar ka.
                        Aga Pedro sa ei saa aru, et Ojamaa üksi ei ole koondis. Siin ongi point, et jalgpall on suur meeskond ja kui treener räägib ühest mehest, siis varsti pole lootust.

                        Kommentaar


                          väga hea arukas jutt Ojamaalt!

                          Kommentaar


                            Lugesin ka seda juttu blogist ja hea meel on, et poiss võtab asja nii tõsiselt.

                            Kommentaar


                              Paistab ikka, et temast sõltub päris palju:" Inglismaal on pidevalt väga kõrge tempo ning füüsiliselt raske mäng, kuid nii palju pole ma pidanud kunagi jooksma, kui sellel positsioonil U19 koondises"
                              Ilmselt ründes olles või ääre peal poleks võibolla asjad üldse nii heas valguses, sest sellist keskvälja kontrollivat - suure suure töömahuga looma pole kuskilt mujalt võtta hetkel

                              Kommentaar

                              Working...
                              X