320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Arengu pidama jäämine ego suuruse tõttu on juba ühe Eesti koondise ründaja/äärega juhtunud.
    OT:
    Ma loodan, et ma viitest õigesti aru sain, aga kas mitte üks teda saareriigis juhendanud treeneritest ei kutsunud teda liiga tagasihoidlikuks ning kurtnud, et mees võtab ebaõnnestumisi väga südamesse. Praegu intervjuud üles ei leidnud, küll aga jäid silma paljud ägedad artiklid, mis mehele kiidulaulu laulsid ning rääkisid, kuhu kõikjale ta jõuda võiks. Kurb mõelda, et see kõik toimus vaid kaks-kolm aastat tagasi ja praegu pole sellest särast enam suurt midagi alles.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      OT:
      Ma loodan, et ma viitest õigesti aru sain, aga kas mitte üks teda saareriigis juhendanud treeneritest ei kutsunud teda liiga tagasihoidlikuks ning kurtnud, et mees võtab ebaõnnestumisi väga südamesse. Praegu intervjuud üles ei leidnud, küll aga jäid silma paljud ägedad artiklid, mis mehele kiidulaulu laulsid ning rääkisid, kuhu kõikjale ta jõuda võiks. Kurb mõelda, et see kõik toimus vaid kaks-kolm aastat tagasi ja praegu pole sellest särast enam suurt midagi alles.
      Nooh, mwelli jaoks oli ta ka väga suur müügiartikkel ehk seal pushiti teda lisaks headele mängudele ka ilmselt artiklites üles. Poolas on samas tingimused natuke teised ja seal keskendub klubi pigem tulemusele, vähem edasimüügile.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Nooh, mwelli jaoks oli ta ka väga suur müügiartikkel ehk seal pushiti teda lisaks headele mängudele ka ilmselt artiklites üles. Poolas on samas tingimused natuke teised ja seal keskendub klubi pigem tulemusele, vähem edasimüügile.
        Nojah, läks vähe nihu. Oli siis OT sellepärast, et rääkisin ühest teisest saareriigis mänginud Eesti koondise ründajast/äärest, kelle väidetav suur ego karjäärile takistuseks sai.

        Ojamaa puhul ei tundu väga reaalne, et McCall teda oleks tagasihoidlikuks nimetanud või ajangi ma need kaks sassi? Küll aga mis ajakirjanduse tegemistesse tema puhul puutub, siis eks Šotimaal tõesti neid artikleid ilmus, aga siis asja eest kah. Minu arust Poola meedia on märksa rohkem silma paistnud tühja haibiga.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Algselt postitas priity Vaata postitust
          Ma ei saa aru, kuidas mittemängimine aitaks Henrikul areneda paremaks mängijaks?
          Kuna sa tundud mõtleva inimesena, siis ilmselt tead ka vastust küsimusele. Vastus muidugi, et ei teegi. Pigem oli mõte puhtalt sellega seoses, et poiss võiks mõtlema hakata oma tegemistele või tegemata jätmistel. Tegin oma üldistuse puhtalt Eesti koondise mängude põhjal, kus mul teda vaadata on aeg-ajalt frustreeriv.

          Ma olen kahe käega nõus, et tegemist on Eesti mõistes korraliku talendiga ja kindlasti ei ole tegemist halva mängumehega, kuid tema tegevust jälgida on vahetevahel lihtsalt valus.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust

            Ma olen kahe käega nõus, et tegemist on Eesti mõistes korraliku talendiga ja kindlasti ei ole tegemist halva mängumehega, kuid tema tegevust jälgida on vahetevahel lihtsalt valus.
            Vaidleksin vastu,et tegemist on talendiga.
            Mina leian, et tegemist on suure tahtejõuga ja usinasti treenitud projektiga. Meil on neid mängijaid veel koondises olnd(Raio, Rähn, Vunk, Dmitrijev, Poom).

            Talendid löövad esimesena silma Kink, Zenjov, Kõmper, Reim, Zelinski ja ka Liivak.

            Kommentaar


              Peale viimast liigakohtumist Legia Warszawa-Pogon Sczecin on Ojamaa 12-s eestlane, kes on ühe liigahooaja kestel mänginud üle 250 000 silmapaari ees... ja pool hooaega on veel mängimata.
              250 055 - väärt tulemus ja tuleb lisa!

              Ojamaa on 13-s eestlane, kes on osalenud oma koduklubi kodumängus üle 20 000 pealise publiku ees.
              Legia Warszawa-Pogon Sczecin (22187 pv.)

              Kommentaar


                Ojamaa hakkas teiseks poolajaks jalgu teipima. Ehk saadetakse tüüp ikkagi täiesti tujutult mängivat legiat vedama.

                Kommentaar


                  oi failboati küll
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    oi failboati küll
                    Ilmselt saab Ojamaa jälle riietusruumis võtta. Radovici nägu mängu järel oli ikka pehmelt öeldes vihast punane.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Vaidleksin vastu,et tegemist on talendiga.
                      Mina leian, et tegemist on suure tahtejõuga ja usinasti treenitud projektiga. Meil on neid mängijaid veel koondises olnd(Raio, Rähn, Vunk, Dmitrijev, Poom).

                      Talendid löövad esimesena silma Kink, Zenjov, Kõmper, Reim, Zelinski ja ka Liivak.
                      Kes ütleb.et Ojamaa on talent on jalgpallist ikka väääga kaugel.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ilmselt saab Ojamaa jälle riietusruumis võtta. Radovici nägu mängu järel oli ikka pehmelt öeldes vihast punane.
                        No eks ta leidis täpselt õige momendi, kus mitte sööta. Muidu söötis küll, tihtipeale ka tühja. Üldises plaanis oli kogu Legia ründetegevus nagu naela kangutamine pintsettidega, selles mõttes Ojamaa "ansamblist välja ei langenud".
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Jalgpallur Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia kaotas eile Euroopa liigas koduväljakul 0:2 Roma Laziole. Pärast kohtumist rääkis Legia peatreener Jan Urban ka Ojamaast, kellele on Poola meedia viimasel ajal kaaslastega mitte arvestamist ette heitnud.


                          Käärib vaikelt see asi. Loodame, et emotsioone ei lasta nii kõrgele, et see suhted treeneritega ära rikub.
                          Igaljuhul on hetkel Legial väga raske seis, ning alati on hea süüdistada "uusi mängijaid.."
                          Loodame, et kõik rahuneb, Ojamaa hakkab jälle meeskonnana tööd teema, ning väravad-võidud hakkavad pingeid maandama...

                          Kommentaar


                            Kokkuvõte eilsest mängust: http://estadios.pl/mecz8105,legia-warszawa-lazio

                            Kommentaar


                              Sealt sisse lüüa oli täiesti lootusetu üritus.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                selle olukorra lahendus oli tõesti kehv, aga ei midagi ennenägematut - igas mängus juhtub kellelgi. meedia põhjal jääb mulje nagu üht meest süüdistatakski nüüd personaalselt kogu meeskonna ebaedus. ilmselt oodati hooaja alguses liiga palju. loodetavasti aitab jõuluaeg kõigil emotsioone alla tõmmata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X