320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henrik Ojamaa (FC Flora, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Premium Vaata postitust
    Siin näeb sita kvaliteediga kõiki väravaid. Ojamaa soolo ka pikemalt peal.
    seda on raske isegi "sitaks kvaliteediks" nimetada....

    Kommentaar


      Expat Shield ja BBC toidavad endiselt.

      Kommentaar


        Proovime siis paremat kvaliteeti pakkuda:

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuidagi retarded valik tundub:
          - sõprusmäng
          - keset liigahooaega
          - kusagil pärapõrgus
          aga mis teha, kui nii on kokku lepitud. Pareiko-hooaeg pooleli, Klavan-hooaeg pooleli, Vunk-hooaeg pooleli .. .nemad on pärapõrgus(?) kohal!

          Kommentaar


            Kuule spekter ole mõistlik. Kui ta praegu MFC-st ära tuleks, siis ta põhimõtteliselt riskiks kõigega, mida ta on aastaid oodanud ju. Läbimurret ei tule tihti ja tal ei ole see tsementi raiutud nagu Pareikol, Klavanil või Vunkil. Enne peab ennast meeskonda ikka kindlalt sisse sööma kui saaks endale lubada sellist luksust nagu kuskil pärakus mittetähtsal sõprusmängul osaleda. Veelgi enam ei saa öelda, et oleks toimunud mingi koondise snubimine, vaid mängija ja peatreener arutasid seda küsimust ja jõudsid samuti järeldustele, et tegu oleks mõttetu riski võtmisega Henriku edasise karjääri seisukohalt ja sellest kindlasti ei peaks tegema mingeid järeldusi patriotismi puuduse üle vms ... ei oleks vaja järjekordset meest, kes tagasitulles ennast teoreetiliselt võiks pingilt leida (kui äraolekul mingi teine onu paugutama kukub) ja siis piisavalt kaua pinki = järjekordne mees, kelle koondise nimekirjas oleva nime tagant võib leida märke "klubita".

            Kommentaar


              The Scottish Cup
              Congratulations to Motherwell star Henrik Ojamaa who has been voted the William Hill Scottish Cup Player of the Fifth Round. We will present Henrik with his award soon and post the pictures on our Facebook page.

              Thanks to everyone who voted (results below):

              Andrew Considine (Aberdeen)
              276 votes (29%)

              Henrik Ojamaa (Motherwell)
              316 votes (33%)

              Johnny Russell (Dundee United)
              49 votes (5%)

              Gary Mackay-Steven (Dundee United)
              114 votes (12%)

              Marius Zaliukas (Heart of Midlothian)
              191 votes (20%)

              Total votes: 946

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                mind õnnitleti eestlaseks olemise eest.
                populistid, alles pidasid nad teda soomlaseks..


                hea oleks muidugi mõnes liigamängust vabal päeval, kuskil euroopa pinnal see koondisedebüüt ära teha,
                kui et hakata mõnes tähtsas valikmängus kaaskoondislastega kokkumängu harjutama
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  Ennem Lindpere eemalolekut ei tehtud erilist numbrit sellest, kui keegi mõnest üksikust mängust eemale jäi. Nüüd hakatakse vat, et kodakondsust ära võtma. See, et mees teeks korralikult karjääri ei ole ainult temale vajalik, vaid ka Rüütlile. Ma arvan, et meie koondise peatreener teab paremini kui enamik teisi Euroopa kollege, mis tunne on pingipoistega imet teha. Ses suhtes on Ojamaa tervendav nähtus.

                  Olukorda teise nurga alt vaadates, ei näe seda ohtu, et Ojamaa eemalolekuga oma koha klubis kaotaks. Ta on selleks natukene liiga palju juba laamendanud.. Treeneri jaoks on ta hetkel lihtsalt liialt vajalik mängija, et teda kaugele ära lasta.

                  Eelseisvast koondisemängust suurema kaaluga on mai lõpuga algav sõprusmängude/balti turniiri maraton. Seal on vaja tiheda graafiku tõttu maksimaalsel arvul mehi kokku ajada. Loodan, et ta Ameerikasse minemata jätmise pärast teda nüüd mõnest magusamast kohtumisest kõrvale ei jääta. Lihtsalt mõne Vesti lolli põhimõtte pärast.

                  Kommentaar


                    Ma annan suure kõrg-viie ühele Päevalehe nimetuks jääda soovivale toimetajale, kes on esikaanele kirjutanud Inglismaa väikeklubis mängiv Ojamaa. Tramaivõi. Lugu on muidu täna lehes.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ma annan suure kõrg-viie ühele Päevalehe nimetuks jääda soovivale toimetajale, kes on esikaanele kirjutanud Inglismaa väikeklubis mängiv Ojamaa. Tramaivõi. Lugu on muidu täna lehes.
                      jääb siis vaid üle raamatut ootama jääda. Krt kas särke saab veel kuskilt soetada?

                      Kommentaar


                        huvitav,kas see, et ma selle pelmeeni postituse läbi lugesin, teeb minust ka kurjategija??Ja kui ma sellest pärast sõbraga räägin,kas siis tema on ka kurjategija kuui ma olen teda teavitanud kuidas infot hankisin....aga kui ei ole teavitanud.....kas siis saan mitme paragrahvi alusel....hmmm....loodan,et lastelastele antakse nett juba tagasi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                          huvitav,kas see, et ma selle pelmeeni postituse läbi lugesin, teeb minust ka kurjategija??Ja kui ma sellest pärast sõbraga räägin,kas siis tema on ka kurjategija kuui ma olen teda teavitanud kuidas infot hankisin....aga kui ei ole teavitanud.....kas siis saan mitme paragrahvi alusel....hmmm....loodan,et lastelastele antakse nett juba tagasi
                          Ei, sina pole. pelmeen teoorias on

                          Kommentaar


                            mina lugesin paberi pealt. saab rahulikult süveneda
                            hea, et võeti teekond ette ja tehti lugu. 5+

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Inglismaa väikeklubis mängiv Ojamaa.
                              Teatud vaatenurgast polegi ju vale.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Teatud vaatenurgast polegi ju vale.
                                Millise vaatenurga alt nimelt?
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X