320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viggo Jensen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
    LENNAT,
    Form is permanent, class is temporary" (c) Vincent.
    Kuna sa seda juba korduvalt tsiteerid, siis ma nii remargi korras parandaks uuesti tagantjärgi oma näpukat - vastupidi ikka. Muus osas ei viitsi vaidlema hakata. No ainult niipalju ehk, et tänan komplimendi eest, aga ära nüüd minu isiklikku arvamust mingiks "foorumi üldmeelsuseks" ka päris loe...

    edit: eriti veel arvestades, millal ja mis kontekstis see kirjutatud on.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas jaamu
      Sa ei saanud mu jutust nüüd hästi aru. Minu jaoks on just tähtis see et Poom Watfordi eest MÄNGIKS, mitte ei istuks pingil. Kui Poom jääb teiseks väravavahiks ehk mängupraktikat ei saa, siis tuleks koondise väravasse eelistada mängupraktikaga meest ehk Kotenkot.
      Miks siis Poom vaid mitte Kotenko oli sel hooajal koondise peaväravavahiks ?

      Kommentaar


        #18
        Miks peaks Kotenko olema, kui Poom saab klubis põhisse?

        Meenutades Soome-Eesti mängu ja Soome ajakirjanikke: kui madalast liigast te endale väravavahi olete leidnud (Kotenko siis)?
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas gianluca Vaata postitust
          Miks peaks Kotenko olema, kui Poom saab klubis põhisse?
          Poom Arsenali põhisse? Tõtt öelda mina seda ei kuulnud? : )

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Kuna sa seda juba korduvalt tsiteerid, siis ma nii remargi korras parandaks uuesti tagantjärgi oma näpukat - vastupidi ikka. Muus osas ei viitsi vaidlema hakata. No ainult niipalju ehk, et tänan komplimendi eest, aga ära nüüd minu isiklikku arvamust mingiks "foorumi üldmeelsuseks" ka päris loe...
            Õnneks, foorumis on olemas MÕNED inimesed kel on kaine vaade "Poom või Kotenko" küsimusele ning "mis juhtub Eesti jalgpallis" probleemile.

            Kommentaar


              #21
              Kotenkost oleks Poomile võrdväärset asendajat alles siis, kui läheks mängima välismaale. Kotenkol oleks potensiaali mängida Coca-cola või Coca-Cola esimeses liigas. Sealne tase on kõrgem tema senisest ja klubid ühtlasemad. Levadia eest mängides mingite Ajaxi või Kuressaare vastu ei anna koondise mängijale mitte midagi juurde. Ammu oleks Kotenkol aeg Levadia persse saata ning välismaale minna. Koondisele tuleks sa ainult kasuks.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                Koondise kutse saavad pallereid kel ei ole mängupraktikat. Tont näide.


                Sina vist arvad (või tead), et Viggo andis lubadust EJL-u häält kuulda võtma (kutselehe ning kooseisu määratlemise ajal)


                Miks ?

                Mis mõttes andis lubaduse EJL kuulata, ma arvan et kui treenerile öeldakse, mida need mehed on teinud siis see treener ei võta neid poisse kuuldagi ja rääkimata nende nullilähedasest vormist. Ma saan aru, et sinul kui venelasel meeldib oma rahvusest mängijaid ülistada aga kõik ei käi siin ringi küsimas
                miks Kert Kütt esiväravavaht pole et teeb nii häid esitusi Tammeka eest. Küsimus Konstanini Nahki kohta on tõesti raskem, kuna ta on hea mängija heas vormis, kuid kui palju saab sülitada Eesti koondise ja selle personali pihta see läbi ka Eesti rahva pihta. Kutsun Sats1 sind ülesse lõpetama see absurdne vene rahvusega pallurite propaganda.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas mehis Vaata postitust
                  Kotenkost oleks Poomile võrdväärset asendajat alles siis, kui läheks mängima välismaale. Kotenkol oleks potensiaali mängida Coca-cola või Coca-Cola esimeses liigas. Sealne tase on kõrgem tema senisest ja klubid ühtlasemad. Levadia eest mängides mingite Ajaxi või Kuressaare vastu ei anna koondise mängijale mitte midagi juurde. Ammu oleks Kotenkol aeg Levadia persse saata ning välismaale minna. Koondisele tuleks sa ainult kasuks.
                  Mul on nii vaatlusi et pallur (küpses eas) ei kasva esimeses liigas (isegi Itaalias või Inglismaal) mängimas. Parimal juhul jääb eelmisel tasemel.

                  Las Kotenko jääb Eesti ML parimas klubis kui liituda, näiteks, Venemaa või Inglismaa esimese liiga klubi. Sama puudutab ka Dmitrievi, Zahovaiko, Allasi ning teisi kel on üle 24 a.

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                    Mul on nii vaatlusi et pallur (küpses eas) ei kasva esimeses liigas (isegi Itaalias või Inglismaal) mängimas. Parimal juhul jääb eelmisel tasemel.
                    Miks? Võtame Inglismaa Coca-Cola Championshipi näiteks. Tasemelt on sealsed tugevamad tiimid võrdsed Levadiaga, arvatavast isegi paremad ning samas on ka tabeli viimased klubid üsna head ning suudaks tõenäoliselt konkureerida Eesti Meistriliigas esikohtade peale. Tegemist on üsna ühtlase tasemega liigaga ning igal hooajal peavad klubid 46 tasavägist mängu. Samas kui meil Meistriliigas saab iga klubi ehk hooaja jooksul 12 korraliku mängu pidada. Ülejäänud kohtumised on üsna kerged ning oleks mina Kotenko tasemega väravavaht, siis poleks minul küll motivatsiooni siin terve hooaeg endast kõik anda.
                    20 LEGEND

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Ma saan aru, et sinul kui venelasel meeldib oma rahvusest mängijaid ülistada.
                      Kutsun Sats1 sind ülesse lõpetama see absurdne vene rahvusega pallurite propaganda
                      Jama. Kui meie jalgpallis on hea tase eestlane keda ei meeldi EJL-u ametnikud ning keda ei kutsu koondise mina olen esimeseks kes hakkab mässama. Tont näide. Loe mu postituse A-koondise, noortekoondise ning koondiste treenerite kohta. Kink, Krõm,Kaalma, Tiidus...[/QUOTE]

                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      miks Kert Kütt esiväravavaht pole et teeb nii häid esitusi Tammeka eest.
                      Sel hooajal ma ei näinud Tammeka mänge ning mul pole teada mis vormis Kert Kütt on. Kui ta on heas vormis siis tuleb teda kutsuda koondise kogumisse. Ei näe probleeme.
                      [/QUOTE]

                      Kommentaar


                        #26
                        vtp,

                        Kas sa arvad et ma ei saa aru et Inglismaa esimese liiga tase kõrgem kui meie ML tase??? Kõrgem küll !!! Mina saan ju vaatama Viasat2...

                        Aga on olemas psühholoogiline aspekt. Esimeses liigas välismaalane mängib pallurite hulgas kes mängivad lõpuni või ei soobi Kõrgliiga klubidele. Please ära võtta mu sõnu "kes mängivad lõpuni või ei soobi Kõrgliiga klubidele" täht-tähelt. Sina vist saad mu PÕHIMÕTE aru.

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                          Jama. Kui meie jalgpallis on hea tase eestlane keda ei meeldi EJL-u ametnikud ning keda ei kutsu koondise mina olen esimeseks kes hakkab mässama. Tont näide. Loe mu postituse A-koondise, noortekoondise ning koondiste treenerite kohta. Kink, Krõm,Kaalma, Tiidus...
                          Kus ta jama on siis kui sa tõstad esile sellised väga probleemsed pallurid kui Shvets, Novikov ja Nahk ning mänguliselt on nendest kohta väärt Nahk kuid suhtumine on ju kõigil nulli lähedane. See et nad ei meeldi EJL ametnikele on see on ju igati loogiline, kuna nende käitumine ei meeldi suurele osale eestlastest.

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas käbi Vaata postitust
                            Kus ta jama on siis kui sa tõstad esile sellised väga probleemsed pallurid kui Shvets, Novikov ja Nahk ning mänguliselt on nendest kohta väärt Nahk kuid suhtumine on ju kõigil nulli lähedane. See et nad ei meeldi EJL ametnikele on see on ju igati loogiline, kuna nende käitumine ei meeldi suurele osale eestlastest.
                            Oli ju jama väide see, et Sats tõstab esile ainult oma rahvusest mängjaid.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                              Oli ju jama väide see, et Sats tõstab esile ainult oma rahvusest mängjaid.
                              Miks ta siis usinalt ei räägi kui head on Palatu ja Londak kui ta nii tolerantne on?

                              Kommentaar


                                #30
                                Sõna ainult pole kuskil minu väidetes kunagi läbi käinud, ta tõstab ka esile Krõmi ja Kinki. Mina näen seal yhist nimetajat probleemsed pallurid, ei ole koondise asi neid korda teha, eelkõige klubi ja palluri asi. Kui saavad korralikuks nagu Kink nüüd on saavad ka koondisesse. Absurd on minu meelest nõuda tõsiseid moraalirikkujaid kõrge moraaliga koondisesse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X