320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mis mis mõttes?

    Hogweed: demo pole veel välja tulnud, seega pole lehte anda.
    ma sain aru, nagu sa mängiks seda

    Kommentaar


      #17
      Jap, seda ta teeb.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
        ma sain aru, nagu sa mängiks seda
        Nojah. Mis siin siis imelikku on.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #19
          Martin räägi siis nendest "uutest süsteemidest". Ja sellest ka, et mis taktika sul toimib. Kui ma ikka sain aru, et sa seda mängid .

          Aga anna siis linki, kus sa selle mängu tõmbasid. Või ostsid originaali.
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            #20
            Martinil on teine diil, ehk siis ming SI research vms?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas juhmard Vaata postitust
              Martin räägi siis nendest "uutest süsteemidest". Ja sellest ka, et mis taktika sul toimib. Kui ma ikka sain aru, et sa seda mängid .
              Aga anna siis linki, kus sa selle mängu tõmbasid. Või ostsid originaali.
              Süsteemidest jms uuest võid Sigamesi kodukalt lugeda, pole minu asi neid tutvustada. Tõmmata sa seda kahjuks või õnneks kuskilt ei saa ning nagu sa isegi tead, siis originaal pole müügis. Demot võib ehk järgmise kuu jooksul oodata. Mul on lihtsalt rõõm FMi andmebaasi koostada ja seetõttu saab ka mõnda asja testida.

              Mis testimisse jms puutub, siis kodukatel tasub ka end tavaliselt registreerida: vastavalt siis http://fm08.footballmanager.net/regi.../en/index.html ja http://www.sega-europe.com/minisites/fml/en/login.html, kuigi avalikku beta testimist pakutakse vaid FM Live puhul, mis tuleb 2008. aasta alguses.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                #22
                Martin, kas tead, kas nii lähema viie aasta jooksul Baltimaade liigasid ka oodata on? Või äkki editorile uue liiga meisterdamise võimalus?
                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                RocknRolla (2008)

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                  Martin, kas tead, kas nii lähema viie aasta jooksul Baltimaade liigasid ka oodata on? Või äkki editorile uue liiga meisterdamise võimalus?
                  Ametlikult tõenäoliselt mitte. Pigem on ehk selle aja jooksul mängu lisandunud selline jubin, mis laseb ametlikult ükskõik millise liiga kas tekitada või siis vahetada. Ehk kui andmebaas on korralik, siis saad oma nägemuse järgi ka Eesti liiga teha nt. meistriliiga kuni teine liiga vms. See on vähe reaalsem.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #24
                    smutt, kas uus FM kasutab ära multicore protsessoreid vastavalt nende potentsiaalile, vaid mitte.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      smutt, kas uus FM kasutab ära multicore protsessoreid vastavalt nende potentsiaalile, vaid mitte.
                      Aitäh mõistliku küsimuse eest

                      Eriti inimesele, kes lasi teistel oma arvuti kokku panna

                      Pole aimugi ja küsimusest ei saa ma ka aru.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        #26
                        kuna ma eelistan et sul on äge ja vähemalt dual core protsessor eks, siis seda sa saaksid sa tshekkida taskmanagerist ja vaataksid kuidas sul asi preformances jookseb

                        kui suure koormuse all vaid yks CPU sul pinges on siis ei ole asi paremaks läinud, kui aga mõlemad parajalt, siis on seff

                        aga jah see selleks siis

                        Kommentaar


                          #27
                          smutt aga yks lihtsam küsimus, kuidas nimesi genereeritakse?

                          Kommentaar


                            #28
                            Mis ma näen väja nagu mingi tehnotöötaja? :P

                            Pakun täiesti umbes ja peast ja HT põhjal: vastava riigi nimed on ringluses andmebaasi põhjal. Ja siis protsent mujalt.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Mis ma näen väja nagu mingi tehnotöötaja? :P

                              Pakun täiesti umbes ja peast ja HT põhjal: vastava riigi nimed on ringluses andmebaasi põhjal. Ja siis protsent mujalt.
                              loodame :P, näe hea väja

                              Kommentaar


                                #30
                                kust demo saaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X