320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Little things worry little minds.

    Carlo Ancelotti, 2009

    Kommentaar


      #32
      Kas demo on üldse väljasgi? Mina küll ei leidnud
      Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



      Ken Lee tulibu dibu douchoo

      Kommentaar


        #33
        Ei ole veel kahjuks.

        Kommentaar


          #34
          heh, õige mäng on ju kohe kohe välja ilmumas ja te tahate demot ?

          PC Football Manager 2008 €26.49 Awaiting Stock
          Released on 19/10/2007

          mul see tellitud nüüd, kirjade järgi peaksin väljalaske kuupäeval kätte saama =)

          Kommentaar


            #35
            No... midagi tuleb ju nii kaua ka mängida, kuni õige mäng välja tuleb :P

            aga kuskohast sa ta nii odavalt leidsid? Enamustel lehtedel on sama palju, aga £-des

            Kommentaar


              #36
              blahdvd.com

              sealt saab kojutoomisegi tasuta ja infist leidsin selllise rea kus oli kirjas et pre-orderit tehes sa enamasti toote kätte ennem kui see lettidele jõuab

              Kommentaar


                #37
                tellige jah ette ära saate bugidest kirjutada .

                Kommentaar


                  #38
                  mis sa arvad et kui me ette tellime siis saame sitema versiooni kui poe lettile jõuab, me saame täpselt selle sama mida sina hiljem poodi ostma lähed. nii et mina ei saa aru sinu postituse mõtekusest, vb see "meeletu spämmer" vastab sisi tõele =)

                  Kommentaar


                    #39
                    kuule tarkpea, kus ma siukest asja kirjutanud olen?

                    Kommentaar


                      #40
                      Shop for the latest and greatest games and accessories for Sony PlayStation, Microsoft Xbox, Nintendo Switch. A wide selection of Music CDs; TV and Movies (on DVD and Blu-rays). Check our prices be...


                      Tundub väga asjalik :P

                      Kommentaar


                        #41
                        Kui on mõni eriline screenshoti soovi, siis ma võin neid nüüd uuest mängust teha. Lisaks siis ka nö new features küsimused, kui midagi huvi pakub.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #42
                          Screenshotid olek ükskõik mille kohta huvitavad, sest on ka uus mäng.
                          Sooviks vb näha mõnda Eesti mängijat(player profile) ja muid uusi asju.

                          Kommentaar


                            #43
                            fm 07's olid mängijate statsid natuke valed, 08's sellele ikka rohkem tähelepanu pööratud?
                            mitte nii väga heade mängijate statsid olid 07's paremad kui peaks igal juhul.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                              Screenshotid olek ükskõik mille kohta huvitavad, sest on ka uus mäng.
                              Sooviks vb näha mõnda Eesti mängijat(player profile) ja muid uusi asju.
                              Levadia meeste kohapealt peaks kõik korras olema

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                fm 07's olid mängijate statsid natuke valed, 08's sellele ikka rohkem tähelepanu pööratud?
                                mitte nii väga heade mängijate statsid olid 07's paremad kui peaks igal juhul.
                                Kust sa tead?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X