320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Miks sul counterattacking on maha võetud? Ma olen siin võib-olla teinud põhimõttelise möödalaskmise, aga mul on see olenemata satsist alati 'linnutatud', lootuses, et igal võimalikul juhul tehakse kiire reid üles. Aeg-ajalt nagu toidab küll.
    See on kahe otsaga asi. Counter attack tähendab ka seda, et kogu kaitseliin ja keskväli vajub kasti, et vastasmeeskonda suurte jõududega üles meelitada ja siis kiirelt pall ründajatele saada. Kui sul kaitsjatel on concentration kõrge ja väravavaht kauglöökide tõrjumisel osav, siis on counter attack ok. Vastasel juhul kasutab vastane seda väga hästi ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Miks sul counterattacking on maha võetud? Ma olen siin võib-olla teinud põhimõttelise möödalaskmise, aga mul on see olenemata satsist alati 'linnutatud', lootuses, et igal võimalikul juhul tehakse kiire reid üles. Aeg-ajalt nagu toidab küll.
      kontrad ei tööta eriti hästi lühikese passi ja aeglase tempoga
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Alustatud järjekordselt uut mängu. Seekord on valitud Valgevene I ja II liiga. Võtsin peatreeneri koha üle klubis nimega "Zvezda-BGU", mille keskimne vanus 20 ning "bookmakerite" poolt pakutud kindlat viimast kohta. Hooaja lõppedes tuli 3. koht ning pääs kõrgliigasse. Leiutatud taktika oli super.

        Kujutab see endast tavalist 4-4-2 süsteemi, kus MR/L liiguvad AMC kohtadele ja FB'd tõusevad AML/R positsioonidele. kaks MC'd liiguvad DMC'deks ning on ka Playmakerid. Kindlasti peaks olema hea väravavaht ja ründajatel on kiirus ja tehnika soovitav.





        Teiste meeskondadega ei ole seda kasutatud, et ma ei oska öelda mis moodi see teistel töötab.


        Edu...
        Lisatud failid

        Kommentaar


          Eesti liigas seni 2hooaega läbi ja Levadia eesotsas 2korda liigas teiseks jäänd (Trans/Flora võitnud). Karikasarjas ükskord esimese mänguga kotid pakitud ja teine kord sain finaali, kus sain Transilt mõnusalt loputada. Käimas kolmas hooaeg ja klubi hoiab liigas 2.kohta...

          Esimest korda said eesti klubid ka eurosarjades esimesest ringist edasi. Kõik - Flora, Trans, TVMk kui ka minu Levadia. Raha suhtlesiselt raske teenida. Enamus mehed kes hakkavad juba euroopa klubidele silma paistma otsustavad lepingut mitte pikendada ja mind üle lasta tasuta klubist lahkudes. Nii on teinud Kink(Dundee), Morozov(Twente) ja Kert Kütt(Varzim). Raha olen teeninud ainult Dmitrijevi(Reggina, Serie A) ja Andrejevi(Moskava CSKA) müügist. Sain tasuta Vosko kes liigas pommitab ja ka tema klubist lahkumas jaanuaris. Torino tegi 1.4m pakkumise mille vastu võtsin. Järgmised lahkujad suuretõenäosusega vennad Purid, Mones ja Malov.

          Mängijaid saan peamiselt Aafrikast (Ghaha, Nigeeria, Elevandiluurannik, Senegal jne ) kes pole oma klubilt uut lepingut saanud. Päris palju kasutan ka oma noori. Hetkel klubis 2ghanalast, 1 Tšiili ja 1 Nigeeria mängija. Kõik va nigeerlane on jõudnud ka oma riigi noortekoondisesse. Äkki tulevikus mõni jõuab ka Eesti koondisesse

          Kommentaar


            Peale mõne aastast kannatamist, närvirakkude kulutamist ning 90. minutil lastud väravaid, hakkab raske töö lõpuks vilja kandma.



            Slava on üldse uut valiktsüklit fenomenaalselt alustanud. Sahistas ka šotlaste ja horvaatide võrku.

            Kommentaar


              Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
              kontrad ei tööta eriti hästi lühikese passi ja aeglase tempoga
              Oot, kas olen teinud siis põhimõttelise möödalasu kui seisu hoida üritades (reeglina viimased 30 min või vähem) linnustan kontrad? Tavaline käitumine lisaks kontratele on ultradefensive, time wasting põhja, kaitseliini tahapoole ja mängutempo sigaslow. Kuidas härrad-spetsialistid ise seisu hoiavad?

              Olen FM/CM'i päris pikka aega mänginud, aga suhtun asjadesse loominguliselt ja ei viitsi detailidesse väga süveneda. Siis on hea teinekord siit tip'e leida ja oma seadeid korrigeerida.

              Ahjaa, igast liikumise nooled kaotan kah seisu kaitstes ära.

              pRmt!

              aiFo.
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                Oot, kas olen teinud siis põhimõttelise möödalasu kui seisu hoida üritades (reeglina viimased 30 min või vähem) linnustan kontrad? Tavaline käitumine lisaks kontratele on ultradefensive, time wasting põhja, kaitseliini tahapoole ja mängutempo sigaslow. Kuidas härrad-spetsialistid ise seisu hoiavad?

                Olen FM/CM'i päris pikka aega mänginud, aga suhtun asjadesse loominguliselt ja ei viitsi detailidesse väga süveneda. Siis on hea teinekord siit tip'e leida ja oma seadeid korrigeerida.

                Ahjaa, igast liikumise nooled kaotan kah seisu kaitstes ära.

                pRmt!

                aiFo.
                Duubeldan igat viimast kui sõna! Tip'id on alati väga head
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                  Oot, kas olen teinud siis põhimõttelise möödalasu kui seisu hoida üritades (reeglina viimased 30 min või vähem) linnustan kontrad? Tavaline käitumine lisaks kontratele on ultradefensive, time wasting põhja, kaitseliini tahapoole ja mängutempo sigaslow. Kuidas härrad-spetsialistid ise seisu hoiavad?

                  Olen FM/CM'i päris pikka aega mänginud, aga suhtun asjadesse loominguliselt ja ei viitsi detailidesse väga süveneda. Siis on hea teinekord siit tip'e leida ja oma seadeid korrigeerida.

                  Ahjaa, igast liikumise nooled kaotan kah seisu kaitstes ära.

                  pRmt!

                  aiFo.
                  Mks sa seisu hoidma hakkad, ründa parem edasi.

                  Kommentaar


                    Sai Leeds kahe hooajaga premieri tõstetud, asjapulgad tahavad relegatsioonist hoiduda ja seda soodustab 22 m naelane tränsferbuudsjet.( meeskond vajab räigelt värsket verd ) eks paistab mis saama hakkab
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      niueke küsimus et kas keegi võiks teha Arsenali uutest first-teami playeritest facepacki ?, fm08-ale,





                      Oleks väga tänulik.

                      Kommentaar


                        Kui oleks võimalik, ma lööks FM'i maha ! Iga kord, kui poolajaks olen 2-0 ees, lasen lõpuks 2 väravat sisse ja saan viigi. Ründajad ka loomulikult löövad tühjast väravast viie meetri pealt mööda

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Kui oleks võimalik, ma lööks FM'i maha ! Iga kord, kui poolajaks olen 2-0 ees, lasen lõpuks 2 väravat sisse ja saan viigi. Ründajad ka loomulikult löövad tühjast väravast viie meetri pealt mööda
                          No seljuhul on sul meeskonna üldine Stamina ja Work rate väike.

                          Kommentaar


                            Tekkis selline küsimus et kuidas CL-s läbi lüüa? Mängin CSKAga ja liigas on üle 100 mängu kaotuseta järjest, aga CLis alagrupi tavaliselt võidan, aga 16ndik finaal tuleb juba väga keeruline, ükskõik mis vastane on vastas, kasvõi Zenit keda ma liigas tavaliselt 4-0 loputan, mida teha, liigas kasutan attacking, short passing, quick, defensive line normal, width normal, closing down whole pitch, tight marking, playmaker ja kontrarünnakuid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                              Oot, kas olen teinud siis põhimõttelise möödalasu kui seisu hoida üritades (reeglina viimased 30 min või vähem) linnustan kontrad? Tavaline käitumine lisaks kontratele on ultradefensive, time wasting põhja, kaitseliini tahapoole ja mängutempo sigaslow. Kuidas härrad-spetsialistid ise seisu hoiavad?

                              Olen FM/CM'i päris pikka aega mänginud, aga suhtun asjadesse loominguliselt ja ei viitsi detailidesse väga süveneda. Siis on hea teinekord siit tip'e leida ja oma seadeid korrigeerida.

                              Ahjaa, igast liikumise nooled kaotan kah seisu kaitstes ära.

                              pRmt!

                              aiFo.
                              I stand by my point, kiirrünnakud ei saa ju hästi toimida kui mängijad on häälestatud platsil lonkima ja kahemeetrisi sööte jagama kontrad käivad ikka siuh-viuh-shot on goal, ehk siis kiire tempo ja pikk pass või olen ma millegist totaalselt valesti aru saanud?

                              mis seisuhoidmisse puutub siis muudatused mida mina läbi viin on forward run-id totaalselt maha (va 3-4 mängijat), mänguskeem narrow, nooled ära, mentality defensive (paar klõpsu ultrast edasi) ja timewasting põhja. (eelmisel leheküljel on ka pilt, et saaksite parema pildi millest ma räägin)

                              lahekutt, pilt ütleb tuhat sõna, niiet võiksid panna paar pilti oma mängijatest, formatsioonidest jms, oleks lihtsam aidata...
                              Little things worry little minds.

                              Carlo Ancelotti, 2009

                              Kommentaar


                                Mängi kodus, nagu liigas.
                                Võõral aga vähe kaitsvamalt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X