320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
    kuidas see mäng siis onlines käib?
    Linnuke "Run as a server" ette ning teine sepp toksigu su IP aadress sisse.

    Kommentaar


      Kas keegi oskab öelda, mis kala on. Installimisel ütleb, the installer cannot run on your configuration" Mida perset ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Rain91 Vaata postitust
        Linnuke "Run as a server" ette ning teine sepp toksigu su IP aadress sisse.
        Ma tegingi nii nagu sa ütlesid. Aga teisel sepal kirjutas arvutis, et "unable to connect to server"- ega sa ei tea mis valesti võis minna.

        Kommentaar


          krt mul täpselt sama kala mi Hyypial sees, mis jama on mai saa aru???? ootan abi!!!

          Kommentaar


            see et puyoli ei saa regada pole veel midagi
            ma saatsin mngija laenule siis ei saand teda tagasi kutsuda lõpuks müüsin maha ja siis oli nii et mängis mängu mu reservide eest oli man of the match ja päev hiljem chelsea eest ja sse oli oktoobri kuus
            äge vms

            Kommentaar


              Algselt postitas Hyypia Vaata postitust
              Ma tegingi nii nagu sa ütlesid. Aga teisel sepal kirjutas arvutis, et "unable to connect to server"- ega sa ei tea mis valesti võis minna.
              pordid lahti...

              Kommentaar


                Kasutage Hamachit, kui muidu ei saa

                Kommentaar


                  Kuidas Eesti koondise kaitse pidama saada? Iga mäng lüüakse mul puur täis .

                  Ecuador - Eesti 3:1
                  Eesti - Serbia 2:3
                  Eesti - Tšehhi 1:5
                  Kanada - Eesti 3:2

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                    Kuidas Eesti koondise kaitse pidama saada? Iga mäng lüüakse mul puur täis .

                    Ecuador - Eesti 3:1
                    Eesti - Serbia 2:3
                    Eesti - Tšehhi 1:5
                    Kanada - Eesti 3:2
                    Oota regene ja proovi uuesti

                    Kommentaar


                      peab ikka Taavi Rähni mängu panema...

                      Aga tegelt on asi tõsine, sest 2 nädala pärast sakslastega mäng

                      E:
                      Saksamaa - Eesti 5:0
                      Eesti - Norra 3:4.

                      Noora mäng oli tüüpiline. Tulime 3-1 pealt 3-3 peale ja siis 90+2 lasime värava lüüa
                      Last edited by Shermann; 24.10.08, 18:54. Põhjus: Lisasin

                      Kommentaar


                        Kas keegi oskaks aidata, teema selline, et sai endale ka mäng soetatud. Mõtlesin, et enne mingi pika kampaania algust küsida nõu, et kas on mingeid patche vms, mis võiks kindlasti peale panna.(bug fix, gameplay parandused, lihtsalt huvitavad/vajalikud asjad) tänud!

                        Otsisin foorumist ka aga ei jõua lihtsalt kõike 60+ lehte läbi uurida.
                        Last edited by hobba; 26.10.08, 17:15. Põhjus: ;)

                        Kommentaar


                          http://sortitoutsi.net/ siin on igasuguseid vidinaid ja graafikat

                          http://www.gamershell.com/download_23243.shtml kõige uuem patch (8.02)

                          Aga tegelikult oleks sa võinud veel natukene oodata. Novembris uus FM tulemas

                          Kommentaar


                            krt mul oli võitu vaja aga ikkagi sain hullu mänguga pähe.

                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              ok nüüd siis juba paar tundi mängitud, täitsa tore mäng, peaks ütlema. Aga paar asja jäid arusaamatuks: Miks see "proccesing" nii kaua aega võtab (koguaeg näitab mingite suvaliste liigade mängude tulemusi) lihtsalt kui taktika on paigas ja vajalik koosseis olemas tahaks suht kohe juba järgmisele matsile, aga peab ootama ikka liialt kaua. Arvuti võimsus ei tohiks siin küsimuseks olla, lihtsalt tahaks teada kas see ongi nii mõeldud, või on võimalik kuidagi väheke kiiremini ajaga edasi minna.
                              Teine küsimus puudutab treeningut, nimelt kas seal on mõtet mingeid oma treeningvariante ja individuaaltreeningut määrata. Praegu ei osanud seal küll jändama hakata ja jätsin kogu asja niimoodi nagu ta algselt oli.

                              p.s. loodan, et liiga rumalad küsimused ei saanud

                              Kommentaar


                                Processing ikka selleks, et asi areneks sarnaselt päriselule. Ning klubi ja meeskonnaga on palju muudki teha kui vaid mängult mängule rassida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X