320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lemsalu Brynesse!!??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Mees, sa ei tea vist mitte kui midagi. Kui ei tea ära võta sõna.
    Sergei Hohlov-Simson
    Toomas Tohver
    mängivad nagu ka Norras...
    Jalgpallihaigla liige NR. 69

    Kommentaar


      #17
      Orginally posted by Lincoln

      Mees, sa ei tea vist mitte kui midagi. Kui ei tea ära võta sõna.
      Sergei Hohlov-Simson
      Toomas Tohver
      mängivad nagu ka Norras...
      Tohoh, kes see Tohver veel on
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by Lincoln

        Mees, sa ei tea vist mitte kui midagi. Kui ei tea ära võta sõna.
        Sergei Hohlov-Simson
        Toomas Tohver
        mängivad nagu ka Norras...
        Jah, tuli meelde Tohver ja Hohlov-Simson, aga see kui mul need mängijad korraks meelest lähevad ei tähenda, et ma ei tunne jalkat!!!
        Teiseks mis see kaks meest ette taha seal Norras teeb, Norra ei ole eestlasi täis. Eestlasi on küll üldiselt välismaal kahjuks vähe, ja õnneks on neid Norras päris palju, kuid ma tahtsin öelda, et ega siis Norra pole eestlasi TÄIS krt.

        Kommentaar


          #19

          Stardi klubiga on nii, et neil onmecikud finantsraskused.Lisax Lemsalule pakuvad nad free transferina kahte oma põhistaari ja Bryne pidi ka nende jaox yx valik olema.Põhimõtteliselt on Start yle elmas Fiorentina syndroomi ja kaheldav on kas ta meistriliigas hakkama saax, isegi kui finantsi kuskilt taha saax.Nii,et Mareki Brynesse minek igal juhul abix.

          Kommentaar


            #20
            Orginally posted by Ott

            Orginally posted by Lincoln

            Mees, sa ei tea vist mitte kui midagi. Kui ei tea ära võta sõna.
            Sergei Hohlov-Simson
            Toomas Tohver
            mängivad nagu ka Norras...
            Jah, tuli meelde Tohver ja Hohlov-Simson, aga see kui mul need mängijad korraks meelest lähevad ei tähenda, et ma ei tunne jalkat!!!
            Teiseks mis see kaks meest ette taha seal Norras teeb, Norra ei ole eestlasi täis. Eestlasi on küll üldiselt välismaal kahjuks vähe, ja õnneks on neid Norras päris palju, kuid ma tahtsin öelda, et ega siis Norra pole eestlasi TÄIS krt.
            Ott: ma lihtsalt üldistasin. Minu mõttekäik oli umbes selline, et kõige rohkem eestlasi mängib Norra klubides. Nii, et ma usun, et sellega on asi ühel pool.
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              Ott kle, sa mdiagi piltlikest väljenditest oled kuulnud?
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #22
                Just lõppes La Mangas Valerenga-Bryne mäng, Lemsalu alustas algkoosseisus, kuid saadeti kahe kollase t6ttu platsilt minema, Viikmäe tuli sisse 83.ndal mindil. Mängu v6itis Valerenga 3:1
                Rise and rise again until lambs become lions!

                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                Kommentaar


                  #23
                  Orginally posted by Mayhem

                  Just lõppes La Mangas Valerenga-Bryne mäng, Lemsalu alustas algkoosseisus, kuid saadeti kahe kollase t6ttu platsilt minema, Viikmäe tuli sisse 83.ndal mindil. Mängu v6itis Valerenga 3:1
                  Kas Viikmäe ka millegagi silma paistis ?
                  Kommantaari järgi Lemsalu paistis küll
                  299195

                  Kommentaar


                    #24
                    Lemsalu lõi Lilleströmi vastu värava! Hetkel mäng veel käib (Bryne - Lilleström 1:0, 19min mängitud)

                    Kommentaar


                      #25
                      Jep, 8.minutil.Tubli mees ,see meie keskkaitsja - ehk peaks koondise peatreener teda rohkem silmas pidama.

                      Kommentaar


                        #26
                        Järgmiseks Portsmouthi?

                        http://www.planetfootball.com/article.asp?id=92288&clid=&cpid=10&Tit le=Pompey+watching+Bryne+duo

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic 'Lemsalu Brynesse!!??'

                          MM-mängude vahel ununeb ära, et mängitakse ka muud jalgpalli. Norra liigas kaotas Bryne küll võõrsil 1-3 Odd Grenlandile, kuid Bryne värava autoriks oli 90 minutil Marek Lemsalu.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic 'Lemsalu Brynesse!!??'

                            Njah, tõepoolest - lohutuseks muidu "eesti-norra" klubide kaotuste kõrvale on Lemsalu löönud juba sel hooajal oma teise värava tunriiril.

                            Ametlik kodulehekülg www.brynefk.no oleks nagu ajast maas.


                            See kiri siin on all

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale 'Lemsalu Brynesse!!??'

                              Lemsalult 3. värav!
                              Bryne - Vikivg 3 - 3
                              Lemsalu 24'

                              Väravast tean ma nii palju, et oli nurgalöök ja Lemsalu oli peaga täpne. Brynes on Lemsalu väravalööjatest teisel kohal :P ja hinnatud on teda loomulikult heaks.
                              Bryne võiks paremaid tulemusi hakata näitama.

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale 'Lemsalu Brynesse!!??'

                                Kõik eelmise mängu Bryne väravad tulid täpselt ühesugustest olukordadest--paremalt poolelt antud nurgalöökidest. vist on norralased mõne kristali tüüpi mängija avastanud...
                                Eelseisva nädalavahetuse maiuspalaks kujuneb aga eestlaste klubide Bryne ja Valerenga omavaheline mõõduvõtt. Eelmises voorus lammutas Valerenga Kristianstatdi Stardi 7-2. Kuigi Kristen mängis ligi tund aega, ei õnnestunud tal küll ühtegi väravat oma nimele saada. Kui keegi norra keelt tönkab, siis valerenga kodulehel on ka mängu kirjeldus üleval: http://www.vpn.no/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X