Lehekülg 322, kokku 322 EsimeneEsimene ... 222272312318319320321322
Näidatakse tulemusi 6 421 kuni 6 425, kokku 6425
    1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tublid poisid. Kõige rohkem tegi head meelt tegelikult mängupilt: tundus, et enamus mängust oli kontroll Atleti käes ning saadi enda plaani järgi tegutseda. Kui midagi norida, siis Costa-Llorente vahetus oli miinusmärgiga, aga isegi need viimased 15 minutit, kui veidi madalamale vajuti, tundusid võrdlemisi turvalised.

See ründefaasis 3-5-2 formatsiooni lülitumine on päris ägedaks käiguks osutunud ning tore on, et selle käigus on ka Hermoso tagasi väärtuslikuks mängijaks tõusnud.

Üldiselt väga tibens-tobens. Liigas hetkel 2. kohal, üks mäng varuks, väravatevahe 18-2 ning seda vormi on suudetud hoida ka siis, kui teatud võtmemängijad on vahepeal hädadega väljas pidanud olema, mis on üsna äge.

Väga palju puhkeaega Lokomotivini ei ole, aga pink on mõnusalt pikk praegu ning kõigi emotsioon positiivne. Seega paluks samamoodi jätkata!
    Coraje, corazón y cojones.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Jan 2020

Algupärane

Kui mulle mõnda aega tagasi tundus, et Simonel on ideed otsas ja aeg oleks lahkuda, siis tundub, et ma eksisin.

Professionaal Kasutaja staykool avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2011

Algupärane

1) positiivne vibe on juba pikemat aega üleval ja juba mahakantud mängijad säravad. Llorentest pole mõtet rääkidagi, Hermoso oli super ja Lemar. Mul oli esimest korda tema platsile tulekuga tunne, et ta annab midagi juurde. Ma ei tea kuidas Atletico kogu organisatsiooni nii hästi toimima on saanud aga palun jätkake samamoodi.
    2) Correal 6 assist see hooaeg.
    3) Koke on elu vormis
    4) Man of the match paneks triumviraat Koke, Llorente ja Carrasco.

Kui natuke vinguda, siis Kondogbia näeb pidevalt eksinud ilmega välja. Eks talle tuleb aega anda.

Vägev mäng ja kiiret paranemist Piquele.

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Jäädvustame siis mõned ilusad hetked:

Coraje, corazón y cojones.

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Just nägin, et kolmapäevane Atletico - Lokomotiv on TV6 kavas. Kõige veidram valik üldse.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud