320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
    ei, sa toodad niisama paska siin.
    Siis on mul midagi Fulhamiga ühist.

    Kommentaar


      Ega ma siis pahapärast Fulhami vastu karm ei ole. Lihtsalt lootsin ilusat jalgpalli näha, aga kuidagi pettumust valmistav on just Fulhami antijalgpall. Atlético on ka muidugi vanas headuses, nt ei suudeta korralikke väravavõimalusi luua. Aga eks see jällegi minu arvamus, kui ei sobi, siis on siuke kena asi nagu ignoreerimine olemas.

      Kommentaar


        Forlani sulg on kaheldav. võib olla kellegil mingi teine kanal näitas paremini nurka, kuid mul siin paistis, et kaamera võttis nurga alt ja Forlan võis vabalt olla täpselt liinil.
        aga noh Fulhami kaitsja mängis ka lõpus käega, nii et vahet pole.

        üldiselt paistab et inglaste kaitse on suht aeglane, kuid kahjuks ei suudeta seda eriti tulemuslikult ära kasutada. söödumäng on ka nii ebatäpne et jube.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Mul näitas ilusti liinist - napilt, aga kindlalt sulus.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            Forlani sulg on kaheldav. võib olla kellegil mingi teine kanal näitas paremini nurka, kuid mul siin paistis, et kaamera võttis nurga alt ja Forlan võis vabalt olla täpselt liinil.
            aga noh Fulhami kaitsja mängis ka lõpus käega, nii et vahet pole.

            üldiselt paistab et inglaste kaitse on suht aeglane, kuid kahjuks ei suudeta seda eriti tulemuslikult ära kasutada. söödumäng on ka nii ebatäpne et jube.
            Kaitse on tõesti aeglane, seda näitavad isegi superkiire Ujfalusi driblangud esimesest poolajast. Aga ega inglased tehnikaga ka just ei hiilga. Noh, mis alles jääb ongi siis võitluslikkus ja füüsis.

            Kommentaar


              sellises mängus oleks Atleticol vaja ründeliini mingit pikka tüüpi...nagu Zigic vms. sinna keskele kasti pole mõtet üldse tsenderdada, 100% kõik pallid inglastele
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Ega ma siis pahapärast Fulhami vastu karm ei ole. Lihtsalt lootsin ilusat jalgpalli näha, aga kuidagi pettumust valmistav on just Fulhami antijalgpall.
                umbes samasugune kräpp nagu kreeklaste omaaegset EM-kruiisi saatis. samas saan su kimbatusest aru -- kui Woy poisid pea ees triangleid ja kannasööte toksides Atletico värava poole tormanuks, siis oleksid su lemmikud juba riietusruumis 7-2 võitu tähistamas.

                lugemist kah.

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  sellises mängus oleks Atleticol vaja ründeliini mingit pikka tüüpi...nagu Zigic vms. sinna keskele kasti pole mõtet üldse tsenderdada, 100% kõik pallid inglastele
                  Nõustun. Liiga palju mängime äärtelt tulevate tsenderduste peale, Hangeland & co on seni nende klaarimisega väga kindlalt hakkama saanud. Tuleks rohkem keskelt proovida läbi tungida.

                  Forlani värava puhul tundus minulegi, et oli 50-50 olukord: võis olla suluseisus, aga võis ka mitte olla. Sentimeetrite mäng.

                  EDIT: Aguero-Forlan duo toitis jälle
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Palju õnne!
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Õnnitlused Atletoco fännidele. Mäng kehvem kui Barca vastu kuid sellest piisas. Juradot ootasin varem.

                      Kommentaar


                        VÕIT!!! Happy times.

                        Kommentaar


                          Suured õnnitlused teile ja see oli tõesti üks kahtlemata põnevamaid mänge.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Lihtsalt lootsin ilusat jalgpalli näha, aga kuidagi pettumust valmistav on just Fulhami antijalgpall.
                            Hahaha, misasja, täitsa perses jutt ikka. Teisel poolajal oli Atletico niikui haisev kaameli sitt, nagu viimasel ajal foorumis öeldakse, kui üldse keegi mingi surve peale sai, oli see Fulham. Aga noh, lõpuks kobistasite ära, palju õnne.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Hahaha, misasja, täitsa perses jutt ikka. Teisel poolajal oli Atletico niikui haisev kaameli sitt, nagu viimasel ajal foorumis öeldakse, kui üldse keegi mingi surve peale sai, oli see Fulham. Aga noh, lõpuks kobistasite ära, palju õnne.
                              Seda ütlesin ma ka pärast esimest poolaega, hahaha. Kuigi ma ka sinu Atléticot puudutava väitega päris ei nõustuks.

                              Kommentaar


                                Hea küll, hea küll, lihtsalt 'antijalgpall' on üks debiilne termin, mis mu mine-perse-meetri punasesse lööb.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X