320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    PENALTY DECISIONS
    The role of the VAR is to ensure that no clearly wrong decisions are made in conjunction with the award or non-award of a penalty kick.

    Seda halenaljakamalt absurdne on olukord, et reaalset diskussiooni olukorra üle ju peeti. Öelnuks kohtunik kohe, et pfff penalty nada siis palju õnne, sina ega keegi teine ei näinud olukorda, elu nagu pre-VAR ajastul. Aga, ei meil on 3 koolitatud antsu teleka taga ja nad otsustavad midagi kardinaalset vastupidist sellele mis ekraanilt vastu vaatab.


    Muidugi on kahju, et isegi viiki välja ei pingutatud eile. Paraku on see vähemalt viimase 2 hooaja läbiv refrään, et me ei kasuta neid võimalusi ära mis suursugune kataloonia klubi meile kingib. Nii paraku rallit ei sõida ja kevadel on kirkamad medalid taas kellegi teise jagu. Morata oli debüüdil okei, kuigi palju tööd on ilmselt veel teha, et süsteemi sisse elada. Pall kohati suutis täiesti püsida ees ja noh, tegelikuses teenis ju ka penalti.
    Häid uudiseid vähemalt tuleb Itaaliast, Juventus on keskhooaja kriisis või midagi sellist ja kuigi nad on endiselt hirmtugevad peab väike vormilangus rõõmu pakkuma.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Aga pole hullu, sest kohe-kohe hakkab ju ajakirjanike tint hoogsalt jooksma ning kohtunikekogu tuleb kokku, et lahkesti selgitusi ning boksikohtunike kõnesalvestusi jagada. Oh wait.
      Vaatan, et vastav ränt tuleb juba mitmendat korda. Äkki räägid oma murest lähemalt?

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Vaatan, et vastav ränt tuleb juba mitmendat korda. Äkki räägid oma murest lähemalt?
        Ega muud peale selle ei olegi, et mulle ei meeldi pika kestvusega ja agressiivsed meediakampaaniad. Tähelepanu juhtimine probleemkohale on teretulnud ja fine, kuid selline meediakampaania, nagu mõni aeg tagasi püsti pandi, mitte. Vähemalt mitte minu maitse jaoks.

        Aga nüüd päris-päris tuumast rääkides, siis ma usun, et me mõlemad nõustume selles, et VAR praegusel kujul tekitab segadust ja poleemikat.
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Ega muud peale selle ei olegi, et mulle ei meeldi pika kestvusega ja agressiivsed meediakampaaniad. Tähelepanu juhtimine probleemkohale on teretulnud ja fine, kuid selline meediakampaania, nagu mõni aeg tagasi püsti pandi, mitte. Vähemalt mitte minu maitse jaoks.
          Ma võib-olla kõlan veidralt aga mind pisut häirib, kui tõsiselt võetavad foorumlased esinevad minu hinnangul silmakirjalike avaldustega, eriti kui seda tehakse teadlikult ja korduvalt, sellest ka minupoole pärimine. Teatavasti viskas üks kohtunik VARi ruumis Reali vastu tehtud õige otsuse jõustumisel teiste teletupsudega viiekaid ja siis paar nädalat hiljem eksis väljakul tähtsa otsusega Reali kahjuks. Üsna kindlasti tead isegi, kuidas Hispaania meedias asjad käivad, ma võimalusel jätaks võrdlused Barca ja Barca meediaga mõneks teiseks korraks. Kui Sa tõsimeeli näed siin mingit pretsedenti või midagi taolist, siis jääme ilmselt eriarvamusele.

          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Aga nüüd päris-päris tuumast rääkides, siis ma usun, et me mõlemad nõustume selles, et VAR praegusel kujul tekitab segadust ja poleemikat.
          Mulle tundub, et VAR läheb käiku vaid siis, kui peakohtunik konkreetselt esitab mingisuguse arupärimise. Tagasiside vastupidises suunas ilmselgelt ei toimi, sest viimasel ajal on päris mitmeid huvitavaid otsuseid läbi läinud. Peakohtunik peab ju regulaarselt mune näitama. Ilmselt arvatakse, et väiksemagi nõrkuse välja näitamine toob kaasa täiendava tähelepanu mängijatelt ja muudelt tegelastelt. Peakohtunik lipukohtunikke üldjuhul usaldab, võiks siis neid teletupse ka usaldada, neil peaks ülevaade asjast enamasti ikka parem olema.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Ma võib-olla kõlan veidralt aga mind pisut häirib, kui tõsiselt võetavad foorumlased esinevad minu hinnangul silmakirjalike avaldustega, eriti kui seda tehakse teadlikult ja korduvalt, sellest ka minupoole pärimine. Teatavasti viskas üks kohtunik VARi ruumis Reali vastu tehtud õige otsuse jõustumisel teiste teletupsudega viiekaid ja siis paar nädalat hiljem eksis väljakul tähtsa otsusega Reali kahjuks. Üsna kindlasti tead isegi, kuidas Hispaania meedias asjad käivad, ma võimalusel jätaks võrdlused Barca ja Barca meediaga mõneks teiseks korraks. Kui Sa tõsimeeli näed siin mingit pretsedenti või midagi taolist, siis jääme ilmselt eriarvamusele.
            Silmakirjalike avaldustega? Ma ei ole väitnud, et näiteks Atleti pole selgituste saamiseks avalikult kohtunikekogu poole pöördunud. On küll pöördunud, aga ei ole teinud sellest nii pikka meediatsirkust.

            Klubidel (ka Realil) on õigus oma huvisid (avalikult) kaitsta, aga mulle ei pea meeldima iga klubi viisid, kuidas seda teha. Pikk meediatsirkus (tsirka kaks-kolm nädalat?) + Florentino poolne Tebase ja Rubialesi avalik survestamine ei ole minu meelest päris need vahendid. Mis selle asja eesmärk oli?


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Mulle tundub, et VAR läheb käiku vaid siis, kui peakohtunik konkreetselt esitab mingisuguse arupärimise. Tagasiside vastupidises suunas ilmselgelt ei toimi, sest viimasel ajal on päris mitmeid huvitavaid otsuseid läbi läinud. Peakohtunik peab ju regulaarselt mune näitama. Ilmselt arvatakse, et väiksemagi nõrkuse välja näitamine toob kaasa täiendava tähelepanu mängijatelt ja muudelt tegelastelt. Peakohtunik lipukohtunikke üldjuhul usaldab, võiks siis neid teletupse ka usaldada, neil peaks ülevaade asjast enamasti ikka parem olema.
            Implementeerimine on selgelt halvasti läbi mõeldud, kasvõi võrreldes näiteks MM-iga.

            Praegusel juhul on minul VAR-iga kaks probleemi:

            1. Sarnaste olukordade erinevalt tõlgendamine erinevates mängudes. Eriti näiteks käega mängimise olukorrad, kus otsuseid tuleb kuidas jumal juhatab. Kord tõlgendab üks kohtunik, et tegu on loomuliku asendi ja mittetahtliku käega, kuid sama vooru teises mängus leitakse identse olukorra puhul, et tegemist on hoopis ebaloomuliku asendi ning penaltiolukorraga.

            Ilmselgelt tekitavad sellised olukorrad kõigis küsimusi ja selgusetust. Jah, varem võis selle veel alla neelata, kuna siis pidi otsuse langetama murdosa sekundi jooksul ning ilma korduseta, kuid praegu on võimalus mitu korda kordust vaadata. Ning kui videopilt on olemas, siis eeldaks, et ka kohtunikud võiksid leida ühise keele, kuidas teatud olukordi ühtemoodi tõlgendada.

            2. Väidetav peakohtuniku tõlgendamise õigus ilma videot vaatamata. Kui peakohtunik ikka väga kaheldava otsuse langetab, siis võiks tõesti boksist kasvõi märku anda, et äkki võtad teekonna teleka juurde ja vaatad korra ise asja uuesti üle?

            Kui peakohtunik tuimalt soolot paneb ning igasugust abi ignoreerib, siis tekitab see jällegi asjatuid küsimusi, et miks?
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
              Klubidel (ka Realil) on õigus oma huvisid (avalikult) kaitsta, aga mulle ei pea meeldima iga klubi viisid, kuidas seda teha. Pikk meediatsirkus (tsirka kaks-kolm nädalat?) + Florentino poolne Tebase ja Rubialesi avalik survestamine ei ole minu meelest päris need vahendid. Mis selle asja eesmärk oli?
              Minu arust on klubi asjapulkade, meedia jms surve eesmärgiks kohtunike mõjutamine. Ma pigem soovisin tähelepanu juhtida sellele, et minu arust on tegu üsna tavalise praktikaga, mõistagi ei küündi teiste klubide meediaväljund Reali või Barca tasemele. Praegu tundub see ränt kergelt valikuline, muud ei midagi.

              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
              Implementeerimine on selgelt halvasti läbi mõeldud, kasvõi võrreldes näiteks MM-iga.

              Praegusel juhul on minul VAR-iga kaks probleemi:

              1. Sarnaste olukordade erinevalt tõlgendamine erinevates mängudes. Eriti näiteks käega mängimise olukorrad, kus otsuseid tuleb kuidas jumal juhatab. Kord tõlgendab üks kohtunik, et tegu on loomuliku asendi ja mittetahtliku käega, kuid sama vooru teises mängus leitakse identse olukorra puhul, et tegemist on hoopis ebaloomuliku asendi ning penaltiolukorraga.

              Ilmselgelt tekitavad sellised olukorrad kõigis küsimusi ja selgusetust. Jah, varem võis selle veel alla neelata, kuna siis pidi otsuse langetama murdosa sekundi jooksul ning ilma korduseta, kuid praegu on võimalus mitu korda kordust vaadata. Ning kui videopilt on olemas, siis eeldaks, et ka kohtunikud võiksid leida ühise keele, kuidas teatud olukordi ühtemoodi tõlgendada.

              2. Väidetav peakohtuniku tõlgendamise õigus ilma videot vaatamata. Kui peakohtunik ikka väga kaheldava otsuse langetab, siis võiks tõesti boksist kasvõi märku anda, et äkki võtad teekonna teleka juurde ja vaatad korra ise asja uuesti üle?

              Kui peakohtunik tuimalt soolot paneb ning igasugust abi ignoreerib, siis tekitab see jällegi asjatuid küsimusi, et miks?
              Ma oma arust väljendasin suures plaanis samu mõtteid. Ehk tehakse järgmiseks hooajaks need asjad korda.

              Kommentaar


                Lucas tegi ka esimest korda pärast akna sulgumist suu lahti ning sisuliselt ütles, et:
                - Jaanuarikuus sai ta väga olulise pakkumise ühelt meeskonnalt (Bayernilt), millest ta ka koheselt Atléticot teavitas. Väidetavalt on tema isiklik olukord varasemaga võrreldes natuke muutunud (ilmselt viitas abiellumisele ja järelkasvu saamisele) ning kuna pakkumine oli nii hea, siis otsustas seda seekord tõsiselt kaaluda.
                - Atleti seisukoht oli esimesest momendist alates olnud see, et talvises aknas ei ole võimalustki, et tal lahkuda lastaks. Klubi üsna selgele seisukohale vaatamata kirjeldas Lucas, et tegelikult oli osapooltevaheline suhtlus olnud väga mõistev.
                - Atleti eesmärk on nüüd talle uut lepingut pakkuda ning enne suve tahetakse tema saatuse osas kokkuleppele jõuda. Kevadisteks vestlusteks lepiti kokku, et a) klubi austab Lucase soove tema tuleviku osas ning et b) suvise võimaliku ülemineku korral ei ole klubi valmis üleminekutasu osas läbirääkimisteks, vaid summaks saab olema väljaostuklausel.
                - Hüpoteetilise Reali mineku välistas. Ütles ka, et paar suve tagasi oli ta agent teda Reali poolsest väga korralikust pakkumisest teavitanud, aga juba toona lükkas ta selle pakkumise koheselt kõrvale.

                Ehk et takeaway sellest intervjuust on see, et jätkuvalt üsna segane olukord ning kas mees suvel lahkub või ei, on hetkel veel üsna 50-50.

                Muus osas valmistutakse vaikselt derbiks. Hetkel on suurim küsimärk Koke kohal, kes meeskonnaga veel trenne ei ole kaasa teinud. Tahaks väga loota, et putitatakse ikkagi töökorda, sest tema kaasalöömine oleks väga oluline. Samuti tõotab vist tulla üle pika aja selline koosseis, kuhu noori ei pea pikenduseks kaasama. Mõnes mõttes ju tegelt tore, sest Atlético B-l on hetkel omad olulised mängud kavas (võitlus Segundasse pääsu eest) ning seal tuleks head seeriat jätkata.

                Ja kui noortest rääkida, siis näiteks Cedric Wilfried, Sergio Camello ja Victor Mollejo on hetkel üldse Hispaania U18-ga laagerdamas ja mängimas. Esimeses sõpruskohtumises võideti Serbiat 3-1 ning nii Camello kui Mollejo skoorisid mõlemad ka värava. Teises mängus võideti 7-1 skooriga Kanaari saarte koondist ning ka seal olid kutid kenasti pildis: Camello lõi 2 väravat, Mollejo lõi samuti 2 väravat ning Cedric lõi 1 värava ning sai boonusena kirja ka 3 väravasöötu.

                Camello stiilinäide:

                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Mitu korda Arias kaitsesse tagasi ei jõudnud? Lugemine läks sassi.
                  Kaks väravat tema äärelt, penalti olukorras pidi gimenez paikama ja balei värava ajal oli ka poolel väljakul.

                  Kommentaar


                    Kas see oli ikka suluseis, kui Morata lõi ühe hooaja ilusaima värava? Muidugi oli see tühistatud värav ka suuresti mängu pöördepunktiks!
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Kas see oli ikka suluseis, kui Morata lõi ühe hooaja ilusaima värava? Muidugi oli see tühistatud värav ka suuresti mängu pöördepunktiks!
                      Mängupildist ja VARist ei piisa mõnele vist. Võid edasi vinguda kui meie tähistame treble koos maailma parima mängijaga.
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                        Võid edasi vinguda kui meie tähistame treble koos maailma parima mängijaga.
                        Bale?

                        Kommentaar


                          Ma kokkuvõttes tegelt väga muserdanud ei olegi. Mängulises plaanis ei tundnud kordagi, et Real kuidagi ohtlikum või domineerivam oleks. Pigem oli selline võrdsete heitlus, mille saatuse otsustasid täna teatud detailid.

                          Kui Griezmanni olukorras võinuks tõesti Correale enne vea vilistada, siis kõik muud sellele järgnenud poleemikat tekitanud olukorrad langesid (kahjuks) Reali kasuks.

                          - Penaltiolukord, kus Gimenez lendas jalgadesse väljaspool kasti. Kui kaks endist kohtunikku väidavad, et tegemist ei tohtinuks olla penaltiga, siis.. jätab veidi hapu maitse suhu. Vaieldav, jah.
                          - Morata värav, mis jäeti suluseisu tõttu lugemata ja mille puhul ei näidatud toredal kombel mitte ühtegi normaalse nurga alt kordust. Praegu tundub, et seal pigem ei olnud suluseisu ning lugemata jäeti igati legit värav, sest Ramos kattis suluseisu ära.
                          - Morata ja Casemiro olukord, kus viimane kastis Moratale kops-kops tegi. Jällegi, eksperdid leidsid selle situatsiooni puhul, et oli igati selle vääriline olukord, kus penaltit küsida. Seda muidugi ei tulnud.

                          Ehk et kui neljast kolm suure tähtsusega nö 50-50 olukorda kukuvad kõik Reali poolele ja kasuks, siis aus küsimus on, et mis siin ikka teha? Mänguliselt igatahes allajäämist ei tundnud ning seega ei oska ka pettunud olla.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Ma kokkuvõttes tegelt väga muserdanud ei olegi. Mängulises plaanis ei tundnud kordagi, et Real kuidagi ohtlikum või domineerivam oleks. Pigem oli selline võrdsete heitlus, mille saatuse otsustasid täna teatud detailid.

                            Kui Griezmanni olukorras võinuks tõesti Correale enne vea vilistada, siis kõik muud sellele järgnenud poleemikat tekitanud olukorrad langesid (kahjuks) Reali kasuks.

                            - Penaltiolukord, kus Gimenez lendas jalgadesse väljaspool kasti. Kui kaks endist kohtunikku väidavad, et tegemist ei tohtinuks olla penaltiga, siis.. jätab veidi hapu maitse suhu. Vaieldav, jah.
                            - Morata värav, mis jäeti suluseisu tõttu lugemata ja mille puhul ei näidatud toredal kombel mitte ühtegi normaalse nurga alt kordust. Praegu tundub, et seal pigem ei olnud suluseisu ning lugemata jäeti igati legit värav, sest Ramos kattis suluseisu ära.
                            - Morata ja Casemiro olukord, kus viimane kastis Moratale kops-kops tegi. Jällegi, eksperdid leidsid selle situatsiooni puhul, et oli igati selle vääriline olukord, kus penaltit küsida. Seda muidugi ei tulnud.

                            Ehk et kui neljast kolm suure tähtsusega nö 50-50 olukorda kukuvad kõik Reali poolele ja kasuks, siis aus küsimus on, et mis siin ikka teha? Mänguliselt igatahes allajäämist ei tundnud ning seega ei oska ka pettunud olla.
                            No Morata olukord küll 50/50 polnud. Väga napp, aga no sulg on sulg. Ja ei võetud ju kohvipaksu pealt, vaid VAR otsustas. Jah, ei näidatud sama graafiliselt, nagu esimese värava ajal - aga arvata võib, et päris laest ei võetud.

                            Teised kaks - nõus. Olid 50/50, oleks võinud minna täpselt vastupidi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Emv Vaata postitust
                              No Morata olukord küll 50/50 polnud. Väga napp, aga no sulg on sulg. Ja ei võetud ju kohvipaksu pealt, vaid VAR otsustas. Jah, ei näidatud sama graafiliselt, nagu esimese värava ajal - aga arvata võib, et päris laest ei võetud.
                              Ja mille põhjal seda öelda, et oli sulg, kui sisuliselt ühegi normaalse nurga alt kordust ei näidatud? Kui kindel sa täpselt näiteks oled, et Ramose õlg ei katnud suluseisu ära?


                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Kontrollisin arvutiekraanilt rullikuga üle, kollane ja sinine joon pole keskjoonega paralleelsed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X