320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ta barcast tuleb on väga reaalne võimalus et teeb hea hooaja ja toob liigatiitli. See oleks loogiline jada jätk.

    Kommentaar


      Algselt postitas staykool Vaata postitust
      Kui ta barcast tuleb on väga reaalne võimalus et teeb hea hooaja ja toob liigatiitli. See oleks loogiline jada jätk.
      Ma ei kahtlegi väga, et ta suudaks Simeone käe all taas 15-20 väravat tuua, aga see liigutus ei sümpatiseeri mulle üldse.

      Atleti ei vaja Griezmanni, et liigatiitel võita - seda näitas ilmekalt juba eelmine hooaeg. Ärgem unusta, et Griezmannil oli omal ajal võimalus jääda ja meeskond tiitlini juhtida, aga ta otsustas toona Barcelonasse mineku kasuks. Kui talle lõpuks kohale jõudis, et Barcelona polnudki nii imeline koht kus olla, siis hakkas ta kibekiirelt tagasi tahtma. Nüüdne naasmine omab minu jaoks veidi haleda tagasituleku maiku.

      Minu meelest olnuks Atleti perspektiivist targem eluga edasi minna, sest olgem ausad - Griezmannil on praegu Atléticot rohkem vaja kui Atléticol Griezmanni. Lemar on suurepärases vormis, Joao Felix naaseb kohe vigastuspausilt ning Correa on lõpuks jõudnud sinna, kus ma ei tahagi teda peale igat mängu kiruda.

      Atleti pink on piisavalt sügav ja kvaliteetne - kui kedagi vaja olnuks, siis päris number üheksat, kes võtnuks Suarezi koha üle.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Ma arvan et see on juhtkonna poolt läbi surutud samm Atleti promomiseks. Tuua üks tippmängija sisse, kelles nähakse staarikvaliteeti et Atletico brändi paremini müüa. Aga 100% nõus sinuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas staykool Vaata postitust
          Ma arvan et see on juhtkonna poolt läbi surutud samm Atleti promomiseks. Tuua üks tippmängija sisse, kelles nähakse staarikvaliteeti et Atletico brändi paremini müüa.
          Kusjuures taustinfo kohaselt on pigem Simeone olnud see, kes seda diili viimse hetkeni pushis. Ei ole ka eriti suur saladus, et Simeone suhted Griezmanniga olid suurepärased.

          Eks Atleti fännid ole üleüldiselt ka kahte lehte löödud - ühed on väga optimistlikult meelestatud, teised vastupidiselt näevad seda väga negatiivsena.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Jou Atleetikud! Miks Saul eelmine aasta nii vähe mängis? Aastaid tagasi mäletan, et pidi Hispaania keskvälja tulevik olema....

            Kommentaar


              Saulil oli kehvem periood käsil, samas on temas alati kvaliteeti jagunud ja ta on täielik professionaal oma suhtumiselt. Usun et ta hakkab uues kohas jälle särama, saite väga kvatiteetse mehe.

              Kommentaar


                No kui ta üpris kehvake olnud, siis läheb tal tükk tegemist, et Kante, Jorginho ja Kovacici tagant platsile pääseda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                  Jou Atleetikud! Miks Saul eelmine aasta nii vähe mängis? Aastaid tagasi mäletan, et pidi Hispaania keskvälja tulevik olema....

                  Ma arvan, et allpool lõik võtab asja hästi kokku. Sauli probleem on tekkinud sellest, et ta ei ole viimaste aastate jooksul leidnud oma õiget positsiooni.

                  "I have had several conversations with Cholo about my position, it did not arise overnight, I have been like this for three years. I owe everything to Simeone and I have a great relationship with him, but as a coach he has to be selfish and think about the group. He thinks that with me on the left back position the team performs better and if that is the case, he has no other option but to put me there."
                  Kui ta mängis keskväljal kaheses rakendis, siis kaotas meeskond tasakaalu. Saulil on küll metsik töövõime, aga ta ei ole mängijaomaduste poolest päris selline alumine kaitsev poolik, kes platsi puhtaks lööks. Samuti ei ole tema tugevaks küljeks alt mängu ehitamine ega tempo kontrollimine. Partey suutis talle natuke rohkem vabadust pakkuda, aga kui tal keegi teine kõrval oli, siis lõid need nõrgad kohad välja.

                  Kui ta mängis 4-4-2 formatsioonis vasakul äärel poolkaitsjana, siis kaotas meeskond jällegi ründeteravust, sest Saul pole ka ilmselgelt sellist tüüpi virtuoos, kes äärel vastastest kiiruse ja tehnikaga mööda mängiks. Tema plussid seal olid pigem palli hoidmine ning kaitsesse tagasi töötamine. Kui aga Atleti ühel hetkel oma formatsiooni muutis ning Simeone mängustiili veidi ründavamaks timmis, siis kadus tema seal mängitamise point ära, sest sinna tsooni sobis teistsuguse rolliga mängija, kes oleks justnimelt kiirem ja tehniliselt pädevam ning kes suudaks Carrascoga hästi kokku mängida.

                  Lõppkokkuvõttes kaduski Saulil selline kindlakujulisem stabiilne roll platsil ära. Kuna keskväljale sobisid teiste mängijaomadused paremini (oluline on siin ka Lemari esilekerkimine), siis taandus Saul seal postsioonil pigem varumeheks ning sisuliselt sai temast plaaster-mängija, kes lappis vajaduse korral teisi positsioone (eelkõige vasakkaitset). Nagu Saul ise tunnistas, siis ega ta ei suutnudki selle uue rolliga kohaneda ning otsis seepärast uut väljakutset, kus ta end "taas leida saaks".

                  Mu enda nägemuses oleks tema ideaalkoht kuskil vastase kasti lähedal, kus ta saaks patrullida ning teisest lainest väravat rünnata.

                  Vaadates Chelsea sisemist konkurentsi, siis ma pole kindel, kas sinised on talle eneseleidmiseks just see kõige ideaalsem koht, aga mine sa tea. Tõestamist saab tal palju olema. Ma loodan siiski, et üht või teistpidi tuleb ta Inglismaalt tugevamana tagasi.

                  PS! Võibolla on see mu enda luul, aga mulle tundub, et oma jälje jättis ka see Leverkuseni vastu saadud litakas. See on tema elu(stiili) ikka üsna tugevalt mõjutanud.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Kui aken kokku võtta, siis annaks hindeks tubli 7/10. Enne eilset tralli andnuks ilmselt 8, aga vastumeelsus Griezmanni tuleku suhtes tõmbab skoori alla. Kokkuvõtteks ütleks, et nõrgemaks ei mindud. Kaitseliin jäi suhteliselt muutumatuks, keskväli sai RDP näol jõudu juurde ning ründeosakonda lisati samuti natuke tulejõudu.

                    Tulijad:

                    Rodrigo De Paul - Kui soetad mõistliku hinnaga Serie A ühe parimatest poolkaitsjatest, siis ei saa väga pettunud olla. Võrreldes Saúliga (eelmise hooaja omaga) tundub edasiminek ning vähemalt mehe esimesed minutid platsil on seda tundmust kinnitanud.

                    Konkurents algkoosseisu pääsemiseks saab kõva olema, aga tal on teatud omadused, mis teistel puuduvad ning usun, et näeme teda mitmes huvitavas rollis sel hooajal. Win.

                    Benjamin Lemcomte - Arvestades, kui minimaalne on seni Oblaki varuväravavahtide roll olnud, siis suures plaanis ei saa ta meeskonna esitust väga mõjutada. Siiski saadi minimaalse pingutusega (loe: laenudiil ning ei pidanud väga palju raha kulutama) piisavalt kogenud puurivaht, mis annab teatava kindluse, et kui Oblakiga peaks midagi juhtuma (ptüi-ptüi-ptüi), siis ei olegi kõik hukas.

                    Matheus Cunha - Kui enne Griezmanni tulekut oli tema soetuses mingisugunegi väike loogika olemas, siis nüüd ma ei saa väga sellest enam aru. Samas ei tahaks ma uskuda, et ta osteti kiirustades ja lihtsalt igaks juhuks ära - ilmselt keegi klubis tal siiski mingit rolli nägi. Selline nice to have varumees, kes suudab vahetusest sekkudes ehk midagi uut platsile tuua.

                    Antoine Griezmann - Fännid on sotsiaalmeedias kaheks löödud. On neid, kes juubeldavad ja on neid, kes loodavad siiamaani, et äkki mingi ime juhtub ja öeldakse, et tehing kukub läbi. Mina kuulun ilmselgelt viimaste hulka.

                    Ilmselt tuleb siiski mingi hetk leppida reaalsusega, et Greta Thunberg on koos oma tantsudega klubis tagasi. Kui sportlikku poolt lahata, siis ma pole kindel, kas Griezmann nii väga mingit edasiminekut pakub. Simeone oskab teda kasutada ning väga tõenäoliselt võib ta sel hooajal ca 15 väravat kirja saada, kuid ma usun, et nii Felix kui Correa omanuks samuti potentsiaali sarnaste numbriteni küündida. Hea mängija, aga üldiselt on selline "meh" tunne ning ei oska rõõmu tunda.

                    Selge on see, et esimesel kodumängul laseb osa Metropolitanost talle vilet ning Griezmann peab ikka väga nööri mööda käima, et poolehoidjate tugi tagasi võita.

                    Marcos Paulo - Tuli (tasuta), nägi ja läks. Eks näis, mis temast Portugalis saab, aga potentsiaali poolest tundus huvitav kuju. Riskivaba ost ning selliseid võiks rohkemgi targeteerida.

                    Minejad:

                    Saul - Nagu hommikul sai kirjutatud, siis parim lahendus kõigile. Ta poleks olnud tänavu algkoosseisu materjal ning RDP tulek oleks tema järjest napimaks jäänud minuteid veelgi kärpinud. Ega suurt vahet polegi, kas ta Chelseas õnnestub või ebaõnnestub - tal lihtsalt oli vaja teist keskkonda ning oma teenetega teenis ta õiguse minna. Laenudiil jätab vähemalt selle võimaluse õhku, et äkki saab järgmine hooaeg uuesti proovida.

                    Vitolo - Good riddance. Palk oli kõrge, mängu oli vähe. Ei oska igatsema jääda, aga selge on see, et Atleticos ta ebaõnnestus ning väga suuri saapaid täitmiseks ei jätnud.

                    Grbic - Arvan, et Lille on talle väga hea koht, kus mänguaega koguda. Küsimus on selles, et mis temaga järgmise aasta teha, sest Oblak ei lähe veel kuhugi ning hea hooaja järel Grbici ambitsioonid vaevalt vähenevad.

                    Montero - Müüdi viimasel päeval Besiktase ridadesse. Neljanda keskkaitsjana võinuks ju jääda, aga tõde on ilmselt see, et ega temast rohkem poleks välja pigistanud. Atletis mängimiseks jäi klass natuke lahjaks.

                    Manu Sanchez, Marcos Paulo, Nehuen Perez, Borja Garces, Rodri Riquelme, Victor Mollejo, Sergio Camello, Santi Arias - Hea otsus kutid laenule lasta, sest nii mõnelgi neist seisab ees otsustav hooaeg. Loodetavasti sihtkohtadega joppab ning keegi külma kätte ei jää. Heameel, et viimasel päeval sai ka Mollejo päästetud ning uueks hooajaks Tenerife meeskonda saadetud.

                    Ainus, kelle võinuks sellest nimekirjast päriselt rahaks teha, on Arias. Ei usu, et teda enam Atleti särgis näeme.

                    Mis tegemata jäi?

                    a) Heameelega näinuks, et Sauli mineku korvamiseks oleks Gonzalo Villar hangitud. Kuuldavasti oli viimasel päeval täitsa teemaks, aga Mourinho ei lubanud siiski ära. Samas sügavust peaks tematagi keskväljal siiski piisavalt jaguma ning jääme ellu.

                    b) Samuti jäi korralik tipuründaja toomata: Griezmanni/Cunha kombo asemel võinuks pigem hea klassiga puhtakujulise ründaja soetada. Vlahovici puhul saadi Fiorentinalt korvi ning ka Lautaro jäi liiga kalliks.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Ma sain niimoodi aru, et Atletico maksab kogu griezmanni palga kinni, mis on umbes 30 miljonit aastas.

                      Heade meeste hankimine on suurepärane aga praeguses olukorras kus piletitulu on väike ja kedagi suurt ei müüdud.....ma väga loodan et me üle oma võimete ei ela.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas staykool Vaata postitust
                        Ma sain niimoodi aru, et Atletico maksab kogu griezmanni palga kinni, mis on umbes 30 miljonit aastas.

                        Heade meeste hankimine on suurepärane aga praeguses olukorras kus piletitulu on väike ja kedagi suurt ei müüdud.....ma väga loodan et me üle oma võimete ei ela.
                        Hetkel on veel võrdlemisi vähe detaile tehingu kohta teada ning Kataloonia meedia toodab praegu täistuuridel igasugust jama. Samas on nad seda enamus suve vältel teinud, seega ei midagi uut.

                        Usaldusväärsemad allikad ei ole palgateemat täpsemalt kommenteerinud, aga ma olen üsna kindel, et Atleti tervet palka kindlasti enda kanda ei võta. Kui Griezmanni teema mõne kuu eest aktuaalsem oli (permanentse ülemineku vormis), siis räägiti, et Griezmann on valmis ca poole võrra palka langetama. Ma usun, et ka praegu nõustus ta palgakärpega. Kui suurega, see on muidugi omaette küsimus.

                        Mis praeguse tehingu kohta viimati välja lekkis, on see, et "ostukohustuse klausel" kaheaastase laenuperioodi lõpus ei ole olegi päris 100% kohustuslik, vaid on sõltuvuses mingite konkreetsete eesmärkidega (a la osaletud mängud).
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Mitteametlik jutt, aga Griezmann olevat suure palgakärpega nõus olnud, et üleminek õnnestuks. Aastapalk 10 miljonit ehk siis sama, mis me Morata eest saame. Kui niipidi vaadata, siis Morata asemel Griezmann on minu silmis väga hea vahetus.
                          Tõestamist on prantslasel igatahes üksjagu.

                          Kommentaar


                            Kuidas Hispaanias praegu publikuga seis? Kas on reaalne saada pileteid AtM - Barca mängule oktoobri alguses? Millal piletid võiksid müüki tulla? Kodulehelt praegu osta justkui ei saa / või ma ei oska.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              Kuidas Hispaanias praegu publikuga seis? Kas on reaalne saada pileteid AtM - Barca mängule oktoobri alguses? Millal piletid võiksid müüki tulla? Kodulehelt praegu osta justkui ei saa / või ma ei oska.
                              Senini on üldiselt halvasti, sest Hispaania on võrreldes teiste riikidega valinud siiamaani märksa ettevaatlikuma tee. Samas on väikeseid lootuskiiri, et seis läheb paremaks: kuna ligi 70% elanikkonnast on nüüdseks vaktsineeritud ja uue lainega on kardetust paremini läinud, siis on hakatud piiranguid vaikselt leevendama.

                              Näiteks tuli just paar päeva tagasi uudis, et sealne Tervishoiuministeerium lubab nüüdsest, st alates septembrist, staadionitel maksimaalselt 60%-list täituvust. Metropolitano puhul teeks see näiteks ca 41,000 inimest (kogumahutavus on ca 68,000). Ma pole täpselt uurinud, kuidas tavafännide vs hooajapileti soetanud fännide küsimus lahendatakse, sest viimaseid on näiteks ca 58,000. Võin hiljem kodulehelt vaadata, kas selle kohta on mingi kord ka välja töötatud.

                              Olgu öeldud, et hetkel on see kuni 60%-line täituvus maksimaalne lubatavus - see tähendab, et tegelikult võivad autonoomsed piirkonnad otsustada sellest ka väiksema mahutavuse (näiteks 40% või 50%) kehtestada. Samas on mulle jäänud mulje, et vähemalt Madridi piirkond on neis asjades üsna liberaalne.

                              Barcelona mänguni on muidugi veel omajagu aega ning täiesti realistlik, et selleks ajaks lubatakse veelgi suuremat mahutavust. Kui eksi, siis kuu keskel on vist uus kogunemine, kus neid asju võidakse ringi vaadata. Kohalikel fännidel on igatahes küll lootus, et varsti võiks juba 80% või lausa täismaja staadionitel olla.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Kuna interlull, siis mõned read ka noorte toimetamistest:

                                - Fernando Torres tegi lõpuks ometi peatreeneri debüüdi. Võinoh, sisulises mõttes peatreeneri debüüdi, sest vormiliselt ta peatreenerina veel meeskonda juhtida ei tohtinud. Igatahes tuli esimeses mängus võtta vastu 0-1 kaotus Realilt. Ehk et siit saab aint paremaks minna.

                                - Sergio Camello ja Rodrigo Riquelme läksid mõlemad Mirandesi meeskonda laenule ning tegid eile meeskonna eest head debüüdid. Camello alustas algüheteistkümnes ning sai Las Palmase vastu kirja kaks väravat, Riquelme sekkus pingilt ning sai kirja ühe värava.

                                - Atlético B on sel suvel oma nägu tundmatuseni muutnud. Uueks peatreeneriks sai Luis Garcia Tevenet, kes aastatel 1997-99 kandis ka mängijana Atleti särki. Avamäng lõppes igatahes 4-0 võiduga ning ilmselt on meeskonna kindel eesmärk tõusmine järgmisele liigatasandile. Loodetavasti õnnestub, sest eelmine hooaeg oli tõepoolest pettumus.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X