320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Diego Costa on mitmete allikate sõnul palunud klubilt luba jaanuarikuus lepingu kahepoolseks lõpetamiseks. Selle juhtumisel on väga tõenäoline, et jaanuarikuus tuuakse Suarezi kõrvale uus ründaja - kõige suurem favoriit tundub hetkel olevat Arkadiusz Milik, aga küll jõuab neid potentsiaalseid nimesid veel lisanduda.


    Mis puudutab Trippieri kaasust, siis inglane on alates otsuse avalikuks tulekust treeningutelt kõrvale jäetud. Seda eelkõige ettevaatlikkuse mõttes, sest klubi idee on siiski üritada selle keelu vastu võidelda. Peamiselt tegevat tuska järgmised asjaolud:

    - Ei Inglise jalgpalliliit ega Hispaania jalgpalliliit pole jätkuvalt ametlikult Atléticot teavitanud, et see mängukeeld võiks kuidagi neid mõjutada.
    - Mängukeeld arvestab selgelt Inglise jalgpalliliidu huvisid: reaalselt avaldab määratud mängukeeld mõju ainult klubijalgpalli kohtumistele. Kuigi alates uurimise algatamisest on vahepeal olnud kolm koondiseakent, siis lõpptulemus on see, et ühtegi koondisemängu ei pea Trippier vahele jätma, küll aga peab nüüd vahele jääma 10 nädalat klubijalgpalli, kuhu muuhulgas mahub ka kohtumine Chelseaga.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Mulle on Costa alati meeldinud, tema teine periood Atleticos on olnud kahvatu, aga karakterina on ta eriline. Kurb, et lahkumine saab olema ilma publikuta, usun, et ta saaks pika ovatsiooni.

      Nüüd jääb 13/14 liigatiitli võitnud meeskonnast alles vaid Koke ja Gimenez.

      Kommentaar


        Miliku lisandumine oleks küll väga mõnus.

        Kommentaar


          Algselt postitas staykool Vaata postitust
          Mulle on Costa alati meeldinud, tema teine periood Atleticos on olnud kahvatu, aga karakterina on ta eriline. Kurb, et lahkumine saab olema ilma publikuta, usun, et ta saaks pika ovatsiooni.

          Nüüd jääb 13/14 liigatiitli võitnud meeskonnast alles vaid Koke ja Gimenez.
          Nõus. Kuigi mängulises mõttes oli Costa teine tulek pehmelt öeldes altminek, siis riietusruumis on ta alati armastatud tegelane olnud ning aidanud head õhkkonda üleval hoida. Usun, et eks ta saab oma ovatsioonid mõningase aja pärast - ka Gabile ja Juanfranile ei õnnestunud kohe lahkumisõhtut korraldada, vaid need said toimuma ca pooleaastase viivitusega.

          Mis uut ründajat puudutab, siis loodan, et tuuakse keegi, kes poleks Suarez. Suarez on omas elemendis hea, aga alternatiivi mõttes oleks vaja meeskonda lisaks mõnda mobiilset ja kiiremate jalgadega tüüpi.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Huvitav miks ta lahkus üldse?

              Ründajaga kiire? Milikul lõpeb suvel leping Napoliga.
              ..ja nii ongi

              Kommentaar


                Milik ja Valencia Maxi Gomez on peakandidaadid vist. Kõlakad on, et Milikuga on kokkulepe, aga Napoli bitchib ja küsib põhjendamatult suuri summasid.

                Kui just Torreira või Vitolo taassündi ründajana ei tee, on tõesti tuli takus.

                Kommentaar


                  see kahjutasu summa on küll veidi veider. kindel ikka et mindi sõbralikult lahku?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    see kahjutasu summa on küll veidi veider. kindel ikka et mindi sõbralikult lahku?
                    Kindel ei saa milleski olla ja spekulatsioone on erinevaid, aga miks kahjutasu summa veider on?

                    Costal oli veel kehtiv leping, mis pidi lõppema 30. juunil. Väga üldistatult öeldes oli olukord, kus mõlemad pooled tinglikult võitsid:

                    - Costa sai lepingust priiks ning saab teatud raamides endale uue klubi valida (olgu see siis Euroopas, USAs, Hiinas või Brasiilias). Potentsiaalselt võib see olla tema viimane võimalus kuskil endale hea leping välja kaubelda ning üritada oma karjäärile uus restart teha.

                    - Atlético kergendas märgatavalt palgafondi, kaotamata seejuures väga palju mänguliselt, sest Costa istus niikuinii pool hooaega arstiruumis. Kahjutasu klausli lisamise lihtne eesmärk on see, et klubi ei jääks lolli olukorda. Noh, kasvõi Villa ja Suarezi näited, kus Barcelona sisuliselt kommiraha eest oma veteranründajad konkurendile kinkis.

                    Küll utreerides, aga olnuks väga tobe, kui 29. detsembril lõpetab Atlético kahepoolselt Costaga lepingu ning 30. detsembril sõlmib Costa uue lepingu näiteks Barcelonaga ja hakkab seal mingi imeläbi väravaid kõmmutama. Kahjutasu klausli lisamine võiks sellise võimaluse teoreetiliselt välistada, sest ilmselt ei ole väga palju konkureerivaid klubisid, kes tahaks enda kanda võtta esiteks Costa palganumbri ning lisaks aidata tal ka seda kahjutasu kinni plekkida. Ning isegi kui mõni selline klubi on, siis Atleti vaatevinklist poleks üldse halb diil: sisuliselt saadakse 31-aastase vigastustega kimpus mängija eest 15 miljonit eurot (rääkimata asjaolust, et suvel jalutanuks Costa niikuinii tasuta minema).
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Agüerol saab suvel leping läbi. Võiks ju uuesti läbi astuda.

                      Kommentaar


                        Versus Getafe 😂

                        Aasta oli 2011, kui Getafe viimati Atletico vastu skooris.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Versus Getafe 😂

                          Aasta oli 2011, kui Getafe viimati Atletico vastu skooris.
                          Viimase 18 omavahelise mängu väravate vahe on 34:0

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Versus Getafe ��

                            Aasta oli 2011, kui Getafe viimati Atletico vastu skooris.
                            Nii kummaline kui see ka pole, mäletan ma seda mängu nagu eilset päeva! Getafe mitte ainult ei löönud värava, vaid võitis selle mängu 3:2, olles ise 29.minutist saati vähemuses!

                            Tatine novembrikuu, nii tatine, et oli isegi otsapidi Madridi jõudnud ja seal väikesel Coliseum Alfonso Perezil see mälestusväärne madistamine siis toimus.
                            Selleks hetkeks oli selge, et Atletico, kus teiste seas olid rivistuses Falcao, Arda Turan, Diego ja Felipe Luis ei mängi ammugi oma tasemele vastavalt. Kui kusagil on hetk, kus tegelik reaalsus lõpuks tulemustele järgi jõuab ja neid negatiivselt mõjutama hakkab, siis see oli kindlasti see koht.

                            Olnud algusest peale Getafe tarmuka vastuseisuga hädas, kukkus pooltunni möödudes sülle taevalik kingitus - penalti, punane ja juhtima pääsemine! Ent isegi võhik võis näha, et Atletico loid ja plaanivaene lähenemine lõikab täna näppu. Getafe oli selgelt parem, tahtmist täis ja tige. Enne poolaja lõppu seati jalule viik ja teise alguses juba 2:1 eduseis! Alvaro Domingueze 80. minuti tabamus andis lootust, et ehk saab siit punktiga tulema või võetakse end ikkagi kokku ja lüüakse vähemuses vastasele üks veel puuri.
                            Ent 3 minutit hiljem toodi Atletico, eesotsas küüsi näriva Gregorio Manzanoga, maa peale tagasi - kriis kogu oma evidentsuses oli kohal.

                            Niiet mingis mõttes on see Getafe nullimine Simeone Atletico poolt teatava märgilise tähtsusega isegi!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                              Kirjutan ka sellele osale alla, et mänguline edasiminek on toimunud. Ma ei mäleta ühtegi hooaega, kus Simeone oleks mängude sees formatsiooniga nii palju ja niivõrd julgelt varieerinud. Minu jaoks isiklikult on olnud seda progressi üsna nauditav jälgida.

                              Euroopa osaga samuti nõus. Esiteks on tõesti mängude iseloom erinev ning kui mänge üksiktasandil vaadata, siis rahule ei saa jääda kolme mänguga - kaks mängu Lokomotiviga, kus küll domineeriti, aga ei suudetud seda väravateks realiseerida ning avamäng Bayerni vastu, mis kaotati suuresti Trippieri ja HH kahest individuaalsest eksimusest. Aga suures plaanis ei olnud ükski neist mängudest katastroofiline ning kusjuures tegelikult pealt seda Bayerni mängu algasidki julgemad taktikalised muudatused (seal mindi peale veel 4-4-2 formatsiooniga).

                              Seda juttu ei peagi võtma sellisena, et Atleti paneb nüüd kõik võistlused kinni ja hooaja võiks praegu igal pool etteruttavalt lõppenuks kuulutada, aga kindlasti ei ole praegune koduliigas kogetav kena seis tulnud ainult selle pealt, et Real ja Barcelona ei ela läbi oma võib-olla parimaid aegu. Ka Atleti endapoolne vigade parandus on siin minu silmis väga tähtsat rolli mängimas.

                              Ma tuleks selle teema juurde tagasi. Mitte et ma üritaks kedagi hullult ümber veenda. Aga minu meelest on siin Reali ja Barcelona (ja osaliselt ka La Liga tervikuna) taseme langus niivõrd oluline faktor, et sellest ei saa mööda vaadata.

                              Konkreetselt minu jaoks oli Reali ja Atletico omavaheline mäng vägagi märgiline (natuke käib siia alla ka mäng Barcelonaga). Nende vastu oli minu meelest Simeone kinni ikka enda vanas heas "annan initsiatiivi ära" mängujoonises. Kusagil see toimis, kusagil mitte. Ehk siis mängudes suurtega pole minu hinnangul edasiminekut toimunud. See pole tingimata halb. Teise numbrina mängides on ka õigus võita.

                              Siinkohal on ilmselt teie suurimaks argumendiks see, millise kergusega võtab Atletico punkte nõrgematelt. See on oluline, sest just nii võidetakse tiitleid. Ja mul on hea meel, et te liidrid olete ja kui valida, siis kahtlemata oleks Atletico tiitel hea. Aga suurt rolli mängib siin üks lisakäik, mis Atleticol juures. Luis Suarez. Sellise kliinilise ründaja olemasolu on väga tähtis Simeone mängujoonises, lisaks sellise mängija olemasolu lisab enesekindlust ka kogu võistkonnale (vaadake näiteks Felixit). Kuid Suareze tulek on ka lõppude lõpuks seotud ju Barca ja Reali nõrgenemisega

                              Ehk siis ma üritan seda kokku võtta. Ma isiklikult ei näe meeletut edasiminekut Simeone käe all (ma võin täiesti teist juttu hooaja lõpus rääkida), küll aga sai Simeone endale tähtsa lüli ja teiste konkurentide olulise nõrgenemise taustal tundub edasiminek suur.

                              Kuid selle edasimineku mulli lõhkus korralikult Meistrite Liiga (ja näiteks vastasseisud Bayerniga). Seepärast on oluline Atleticot vaadata tervikuna nii liigas kui ka Euroopas.

                              Aga muidu, te peate nüüd ära võtma selle tiitli!
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                Ma olen sinuga natuke nõus. Minu meelest on 5 sisselastud väravat liigas anomaalia kui vaadata võimalusi, mida vastased on raisanud. Oblak ja kaitse on head aga suurt rolli on mänginud ka meeletu õnn. Hea näide on viimane mäng Getafega, kus neil oli vähemalt 3 väga head võimalust. Valenciaga oli sama ja neid mänge oli veel, peast ei tule kohe meelde.
                                Teistpidi oli meistrite liigas jälle palju ebaõnne, kui vaadata mänge Lokomotiiviga ja viimane Bayern. Paljugi jäi realiseerimise taha ja Atletile löödi ära väravad, mis pole liigas millegipärast meile sisse läinud.
                                Kokkuvõtteks oleme liigas väga heal positsioonil aga ülearu entusiatlik ei tasuks olla. Vähe on hooajast mängitud ja kardan et üks hetk võib fortuuna meile selja keerata.

                                Täna on vs Alaves kes võitis Reali ja viigistas Barcaga, üpris vastik vastane. Felix on vist varus ja Savicil mängukeeld. Samuti lubab Fifa Trippieril mängida, kuniks Atleti appeleerib aga ilmselt teda täna ei näe sest ta pole vahepeal treeninud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X