320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ametlik veel pole, aga Kondogbia puhul räägitakse, et lõplikuks kokkuleppeks Valenciaga jäi 11 miljonit eurot + 2 miljonit võimalikke boonuseid + 10% tuleviku müügihinnast.

    Ise oodanuks kasvõi suveni ning läinuks ikkagi Mikel Merinot jahtima, aga samas väga haput nägu ei saa teha. Hind on väga mõistlik, eriti arvestades, et oktoobrikuus kandis Kondogbia veel ca 3x suuremat hinnalipikut. Seega isegi kui ta mingil põhjusel meeskonda sobima ei peaks, siis vähemalt rahaliselt ei tundu see koht, kus kaotada võiks - pigem võib isegi veel veidi vahelt teenida.

    Mis nüüd mänguplaani puutub, siis päris Thomas ta pole. Minu ootus Kondogbia suhtes on see, et ta tooks keskväljale musklit juurde ning müraks eelkõige kaitsefaasis mitme mehe eest. Nagu staykool tegelt ka mainis, siis praegu on terve hulk selliseid mängijaid (Koke, Saúl, Llorente), kes vajaksid tagalasse just kaitsva suunitlusega mängijat, kes annaks neile omakorda suurema vabaduse ründefaasi panustada ning võtaks kaitsekohustusi vähemaks.

    Thomase puhul meeldis mulle väga, kuidas ta julges palliga ülespoole liikuda ning liine lõhkuda. Sellist tüüpi mängijat ma praegu meeskonnas ei näe. Samas arvan, et Kondogbia/Torreira on mõlemad veidi kaitsvama suunitlusega kui Thomas ning see omakorda võimaldab loodetavasti teistel natuke rohkem särama hakata.

    Moskva tripile minejate nimekiri tehti ka juba teatavaks:

    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Kondogbia ametlik. Sellise hinnaga, Valencia omanik tahab vist tõesti klubi hävitada...

      Kommentaar


        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Olgu Moskva meile armuline.
          Tulemus võinuks olla muidugi parem, aga ega väga hull polnudki. Mängupilt oli iseenesest normull ning eriti meeldis teisel poolajal näidatud suhtumine.

          Suurt pilti vaadates ka nagu midagi katki pole - ilmselt võis peale avavooru juba eeldada, et Bayern läheb siit grupist esimesena edasi ning Atleti laeks jääb teine koht. Kui totaalselt kollapsit ei juhtu, siis ennustaks, et vähemalt neli punkti suudetakse järelejäänud mängudest veel koguda ning see võiks olla ka piisav edasipääsuks.

          PS! Lokomotiv oli ka tubli. Mul on alati respekt meeskondade vastu, kes jätavad endast kõik platsile ning suudavad ära kannatada.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            No viik on tõsiasi, oli see arm või mitte. Loko võib punkte veel sellise mänguga võtta ja näpata, kaitsemängu eest saadaks Chololt kindlasti kiita, kuigi üldiselt olen ma seda meelt, et see grupp kulgeb üsna igavalt oma lõppfaasi.
            Ja kes on see riukalik number 7 meil, ma eelmisest hooaja st sellist mängijat ei mäletagi
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Lõpuks me ei kaotanud teile 😁.

              Aga jah, klassivahe on nagu Vladivostokist Moskvani.

              Vähemalt üks inimene siin Eestis on õnnelik. Loodan, et kommentaar liiga Loko poole kaldu polnud.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Olete ka kogenud seda tunnet, kui võtate pangaautomaadist raha välja ja teist järgmine inimene on kahtlaselt lähedal teile?

                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Lõpuks me ei kaotanud teile ��.

                  Aga jah, klassivahe on nagu Vladivostokist Moskvani.

                  Vähemalt üks inimene siin Eestis on õnnelik. Loodan, et kommentaar liiga Loko poole kaldu polnud.
                  Ei tundunud, et oleks kaldu ja ega ühe klubi poolt olla ei tähenda veel teise vastu olemist.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar




                      Kondo sai esitletud ning tegi meeskonnaga täna esimese treeningu. Võimalik, et pääseb Cadizi vastu ka koosseisu.

                      Kes aga sinna ei pääse, on Vitolo. Tema puhul sai kinnitust tõsiasi, et Lokomotivi mängus saadud vigastus osutus piisavalt tõsiseks ning peab mõned nädalad eemal olema. Kokkuvõttes tema jaoks üheksas vigastus Atleti särgis ning seni kogutud muljetavaldavad 149 päeva laatsaretis saavad lähiajal lisa.


                      Akadeemiast ka häid uudiseid: eelmisel hooajal PSG ja Itaalia klubide tugevas huviorbiidis olnud Javier Serrano (17) sõlmis klubiga profilepingu ning jätkab 2025. aastani. On mõned korrad juba ka Simeone käe all saanud treenida, aga järgmine aasta peaks Hispaania U18 koondislast regulaarselt Atletico B ridades nägema ning mine sa tea, ehk pääseb vahepeal ka põhimeeskonna pingile.

                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Härra Punkt aitäh sulle, et leiad niipalju aega ja oma lemmikvõistkonna tegemistega kursis hoiad.

                        Vahel ma võtan aega maha ja loen su postitusi.

                        Ja enne kommenteerimist Loko vastu oli väga abiks.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                          Härra Punkt aitäh sulle, et leiad niipalju aega ja oma lemmikvõistkonna tegemistega kursis hoiad.

                          Vahel ma võtan aega maha ja loen su postitusi.

                          Ja enne kommenteerimist Loko vastu oli väga abiks.
                          +1 Barcelona toetajana.

                          Ei ole mingi wannabe ultra ülbik, nagu vähemalt pooled Inglismaa jalgpalli alateemas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Härra Punkt aitäh sulle, et leiad niipalju aega ja oma lemmikvõistkonna tegemistega kursis hoiad.

                            Vahel ma võtan aega maha ja loen su postitusi.

                            Ja enne kommenteerimist Loko vastu oli väga abiks.
                            Aitäh Meeldiv lugeda, et inimesed ikka hoiavad sel teemal silma peal. Õnneks on siia teemasse regulaarseid postitajaid aegamööda juurde ka tulnud, mis on väga vinge.

                            Mis konkreetselt mind puudutab, siis eks mu eesmärk on olnud Atletit nii palju kui võimalik siinsetele inimestele tuttavamaks teha (sest olgem ausad, Atleti tegemisi kajastab detailsemalt ikkagi pigem hispaaniakeelne meediaruum, mis ei ole alati nii kättesaadav) ning kui selle tulemusena on kasvõi üks inimene tundnud, et Atleti võiks just see temalik klubi olla, mis talle istub, siis on mu eesmärk ausalt öeldes täidetud.

                            Ma ise tabasin end üks päev lahedalt mõttelt, et olen enam-vähem pool oma teadlikust elust Atleti tegemistel silma peal hoidnud.. ning kuigi ma ei pea end väga vanaks (30 tiksub alles mitme aasta pärast ette), siis tundus sellegipoolest üsna korralik number.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Oleks huvitav teada kuidas Atletico juurde jõudmine üldse käis?

                              Mina loen end toetajaks aastast 2006 ja tol ajal polnud mul isegi lauaarvutit, läpakast ja veel leiutamata nutikast rääkimata Kogu uudisvoog tuli kooli arvutiklassi külastamisest paar korda nädalas ja tänuväärse allikana oli kasutusel ka esmaspäevane õhtuleht, kus trükiti ära suurliigade tabelid ja tulemused. Vahest jõudis mõni väravatega kokkuvõte isegi spordiuudistesse, ei mäleta kas TV3 või AK aga pigem viimane. Oli selline paras läbi "ussimu**i ajamine! Euroopast võis tooaeg unistada ja esimest korda teleekraanil nägin enda lemmikmeeskonda üldse alles 2008 sügisel!
                              Kõigele aluse pani ikkagi El Nino, kes jäi silma juba Euro 2004.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Oleks huvitav teada kuidas Atletico juurde jõudmine üldse käis?
                                Ma arvan, et minu esimene kontakt oli ka umbkaudu 15 aastat tagasi ning tuleb tunnistada, et suur roll oli selles samuti isikul nimega Fernando Torres.

                                Esiteks jäi silma tema nooruslik ja äge mängustiil, teiseks aga sattusin lugema tema mingit tolleaegset intervjuud, kus ta Atlético olemusest ja erinevustest teiste (suur)klubidega väga suure kire ja põlemisega rääkis. Eks mu vanus oli tol hetkel ka täpselt selline, et tekkis kohe reaktsioon stiilis: „Oot-oot – nii äge mängija mängib sellises klubis ning ei kibelegi Reali ega Barcelonasse. Mis värk on?“

                                Sealt edasi hakkasin igatahes rohkem informatsiooni otsima ning klubi mineviku kohta huvi tundma - ja tulemus oli see, et mingi x-faktor oli ikkagi olemas, mis jäigi tõmbama. Kindlasti paelus Atleti puhul asjaolu, et kuigi tulemused olid olnud pikalt tagasihoidlikud (rääkimata siis Infierno aastatest Segundas), siis oli tegemist endiselt ühe Hispaania populaarseima klubiga, kelle mängude atmosfäär tundus võrreldes kahe suurega alati kuidagi elavam ning see tegi ka mängude jälgimise nauditavamaks. Rääkimata siis sellest, et Reali ja Barca pidevast domineerimisest oli villand ning iga Atleti mäng pakkus erinevat emotsiooni, alati ühest äärmusest teise.

                                Kuna ingliskeelset informatsiooni tõesti saadaval polnud ning ka hispaania keel oli toona veel võõras, siis saatuse tahtel sattusin ma ilmselt tol hetkel ainsasse ingliskeelsesse Atletico foorumisse. Tegemist oli Peña Atlético Centuria Germana (ehk siis sisuliselt sakslaste kohaliku fännklubi) foorumiga, kuhu saatuse tahtel oli lisaks sakslastele koondunud ka teisi rahvusi – hispaanlasi, soomlasi, hollandlasi, inglasi jne. Sealt alates tekkis ka parem ligipääs igapäevasele informatsioonile ning edasine on juba ajalugu. Liikmete arvult oli see muidugi siiski pigem selline väiksem, kodusem community, aga tagasi mõeldes oli igatahes tore aeg, sest sealt hargnes ka erinevaid lahedaid ideid, mis lõpuks teostusid.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X