320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Salzburg võiv vabalt teid viimases voorus võita.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Võib, aga siis pole ka küsimust, kas edasipääsu väärisime. Praeguse graafikuga võib platsil igasugu asju juhtuda, aga kui sarnast mängupilti näidatakse, siis ausalt öeldes ei põe väga.

      Kui aga tõesti juhtub halvim, siis tuleb iga hinna eest liiga ära võtta.

      Praegu tehakse platsil 90% ära, aga puudu jääb sellest, et keegi neid äärtelt tulevaid teravaid palle õiges kohas surmata oskaks.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Ma vist vaatasin teist mängu, sest siin ei olnud küll midagi positiivset, mida kaasa võtta.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Ma vist vaatasin teist mängu, sest siin ei olnud küll midagi positiivset, mida kaasa võtta.
          Ma võin siis enda perspektiivist kirjeldada, mis mängu mina nägin ning mis meeldis:

          Esiteks, meeskond oli vaatamata tihedale graafikule energiline ja näljane. Varasematel hooaegadel on minu meelest jäänud väga palju puudu särtsust ja võitluslikkusest, eile (ja sel hooajal tervikuna) ei saa minu meelest seda meestele ette heita. Minu meelest oleme selle elemendi sel hooajal tagasi saanud ning ühes sellega ka osa oma identideedist.

          Teiseks, enamus ajast oldi domineerivam ja ründavam pool. Kas vastas oli Bayern B või C tiim, väga ei kõiguta. Teisel poolajal küll veidi väsiti, aga see on ka mõistetav. Mille ma positiivsena kaasa võtaks - kui eelmisel hooajal oleks 1-0 eduseisus kohe kiiresti väga madalale kaitsesse vajutud, siis eile seda minu meelest ei juhtunud. Üritati samamoodi edasi mängida ning teist väravat jahtida, mitte ei kaitstud eduseisu. Jah, seda teist väravat kahjuks kätte ei saadud, aga suund oli iseenesest õige.

          Kolmandaks, meil puudus reaalne number üheksa, kes pakkunuks väga head lisakäiku. Minu meelest suutsid nii Carrasco kui Llorente tekitada oma äärelt sisselõikamistega mitmeid olukordi, kus Bayerni kaitseliin suudeti tasakaalust välja tuua. Häda oli selles, et eile polnud värava ees meest, kes osanuks õigel ajal õigesse kohta liikuda, sest ei JF ega Correa pole ikkagi sellised traditsioonilised hea väravavaistuga tipuründajad. Ma ei taha öelda, et Suarez löönuks eile kaks väravat, aga kindlasti pakkunuks normaalne number üheksa teistsuguse alternatiivi. Seda konteksti arvestades ei näe ma jällegi väga suurt nurisemiskohta, sest JF ja Correa täitsid oma rolli päris hästi.

          Neljandaks, mängu murdehetk toimus siis, kui Gimenez vigastada sai. Felipe on sel hooajal räigelt ebakindel olnud ning võis eeldada, et sealt võib kärisema hakata. Käriseski. Felipe põhjustas küll värava, aga oleks vigastustega natuke rohkem õnne olnud, siis poleks ta pidanud eile platsilegi pääsema. Tulevikku vaatavalt veidi muretsen, sest siin võib kaks negatiivset tagajärge olla: a) lähme taas neljasele kaitseliinile, mis oleks nõme, sest uus formatsioon hetkel töötab või b) Felipel kulub mängurütmi ja -kindluse saavutamiseks liiga kaua ning selle vältel kaotame olulisi lahinguid/punkte.

          Viiendaks, kui mõtlen individuaalselt mängijatele, siis ma ausalt öeldes ei oska kellelegi midagi ette heita või kedagi negatiivselt välja tuua. Ainus, kes individuaalselt eksis, oli Felipe. Teised mängisid minu meelest oma rolli välja. Mis puudu jäi, oli võib-olla see, et pingilt ei olnud tuua alternatiivi, kes võinuks mängukäiku muuta (loe: tipuründaja).

          Et jällegi üldpildi juurde tagasi tulles ja viimasele kolmele ML mängule tagasi mõeldes, siis palju me pealelööke kokku tegime? Ca 40+? Ühine nimetaja võiks olla, et neis mängudes oli Atleti ikkagi parasjagu julge ja rünnakule orienteeritud, lihtsalt ülekaalu ei suudetud väravaks vormistada. Kusjuures ma ei ütleks, et me olusid arvestades ka väga ümmargused oleksime olnud - kui ma võrdlen ründeteravust näiteks eelmise või üle-eelmise hooajaga, siis tänavuse hooaja progress on ikkagi silmnähtav.

          Sestap ka minu rahulolu ja kindlus, sest meeskond on minu meelest õigel teel ning lühikese ajaga on toimunud positiivne progress. Jalgpallis on muidugi kõige tähtsam tulemus, aga kuna hetkel ei ole midagi kadunud (edasipääs on enda kätes), siis ma olen nähtu ja hetkeolukorraga tõesti üpris rahul.

          Aga täitsa siiralt oleks huvitav kuulata ka sinu vaatenurka eilsest mängust - erinevad arvamused on toredad.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Minu meelest see, et Atletico seljatab teist aastat järjest CL-i alagrupis "teateküllkeda" on juba klassinäitaja omaette.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Gimenez tõmbas lihase ära ja on ca kuu aega audis.

              Kommentaar


                Algselt postitas staykool Vaata postitust
                Gimenez tõmbas lihase ära ja on ca kuu aega audis.
                Väga halb. Mehest on saanud liider kaitseliinis, justnagu minema pidigi Godini lahkumise järel.

                21 mängu.
                15 võitu.
                6 viiki.
                38 väravat löödud.
                10 korjatud.
                Atletico Madrid on Metropolitanol olnud kaotuseta täpselt ühe aasta.
                Uus kodu, uus kindlus!
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                  Aga täitsa siiralt oleks huvitav kuulata ka sinu vaatenurka eilsest mängust - erinevad arvamused on toredad.
                  Tänud, sinu postitusi on alati tore lugeda. Ma nägin jah asju pisut teisiti. Mis mulle silma jäi oli passiivsus teisel poolajal. Pigem tõmmati tempo potentsiaalselt ohtlikes olukordades alla ja just nimelt ei üritatud riskida, et 2-0 lüüa. Lisaks, kui ma õigesti mäletan, siis Simeone vahetused olid kahtlased ja hilised. Sellise Bayerni vastu, kus mängivad 17-aastased poisid ja Choupo-Moting ei saa eduseisu hoidma hakata. Lemar oleks võinud varem võimaluse saada.

                  Ehk siis minu arvates jällegi liiga passiivne mäng nõrgalt mehitatud Bayerni vastu.

                  Kommentaar


                    Ma seda mõtlesin mängu ajal isegi, et vahetused tulid üllatavalt hilja.

                    Aga ma võin vaid eeldada, et ilmselt võis see olla Simeone poolt katse võimalikult kaua parima koosseisuga lõpuni purjetada: Carrasco ja Llorente olid seni head mängu tegemas ning kui puhtalt ründavat kvaliteeti vaadata, siis ega kedagi sellist väga kindlat pingilt võtta polnud, kelle puhul olnuks kindlus, et ta positiivse murrangu suudab mängu tuua. Lemar, Vitolo, noored. Lemar tegi küll mäng varem väga ägeda partii, aga tema puhul on ikkagi see seis, et sa ei tea kunagi, kas saad selle ägeda versiooni või passiivse versiooni (seda viimast esineb kahjuks märksa enam).

                    Sestap ma ise tundsingi puudust just Suarezist, sest tema kasvõi pingilt sekkumine toonuks ikkagi teada-tuntud kvaliteedi ning võimaldanuks mänguplaani natuke ümber organiseerida, sh palli kauem ees hoida.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Vahepeal on kaks uut nägu välja ilmunud: Suarez ja Sime Vrsaljko. Ehk võib paremkaitse pealt natuke kergemini hingata.

                      Valladolidi vastu pakuks kohvipaksult sellist koosseisu: 4 kaitsjat ja savic puhkab,
                      Hermoso, Felipe, Lodi, Trippier.
                      Keskväljal möllavad Herrera ja Koke, vahetusest sekkuvad Kondo ja Torreira.
                      Äärtel Carrasco ja Lemar, vahetusest Felix ja Correa ja ees tegutsevad Suarez ja Llorente.

                      Selline keeruline mäng, 3 punkti on vaja ära tuua aga kolmapäeval on Salzburg ja siis juba Real, nii et on oodata kõva rotatsiooni.

                      Update: Carrasco on põlvevigastusega väljas natuke aega, ehk siis teda valladolidi vastu ei näe, vasakule äärele pakuks Sauli või Felixit.

                      Kommentaar


                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Tundub, et üks Thomas pidi lahkuma, et teine Thomas avaneda saaks. Teine MOTM mäng järjest..

                          Kommentaar




                            Lemari värava emotsioon oli võimas ning siiras heameel prantslase üle, sest ta on hakanud lõpuks ometi päris põhjast taas tõusma. Samm-sammu haaval, loodetavasti jätkab Lemar samas vaimus. Kõige enam hakkab silma, et ta on platsil veidi agressiivsemaks muutunud, mis oli suuresti ka see, mis tal varasemalt vajaka jäi. Aga salvestame värava ka ära:

                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Tundub et see hooaeg tiitlivõit v mitte kunagi. Jõudu, oleks vaheldust!

                              Kommentaar


                                Endine Porto väravamasin ja Atletico flop Jackson Martinez lõpetas karjääri.
                                Kõvad ootused olid tema suhtes omal ajal aga peale Portost lahkumist läks kõik allamäge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X