320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No kaua seda Costat hoida seal vaja on? Niimoodi võib hiljaks jääda vahetustega.

    Kommentaar


      Oeh. Jube.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
        Oeh. Jube.
        Nonäed siis. JF tegi.

        Kommentaar


          Oh jummel. Herrera koristati õigel ajal platsilt, Costaga jäädi hiljaks ning Trippieri mittekoristamine maksis lõpuks kätte. Puhtalt enda kaotus, Leipzigile propsi ning igati vääritud võit.

          Lodi, JF, Oblak ja mööndustega Carrasco olid ainsad, kes seekord lati ületasid. Eks nii ongi keeruline võita.

          Was nice.

          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Simeone kapsas minu meelest, läks liiga negatiivselt peale. Kui oli kaotusseisus, siis suruti leipzig ilusti oma kasti aga muidu hoiti oma konservatiivset joont, mis toidab liverpooli ja bayerni siguste vastu. Oh well. Oli tõesti pigem 50/50 mäng ja õnnelikum oli seekord vastane.

            Kommentaar


              Who wants that corona cup anyway.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                tundub Simeone taktikalise kaotusena. sul on max 120 minutit, siis tuleb ikkagi algusest peale täiega panna
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Trippier tundus küll rohkem nagu tüüp, kes võitis mingi Lays auhinnamänguga võimaluse elukutselistega ja Costaga palli taguda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas staykool Vaata postitust
                    Simeone kapsas minu meelest, läks liiga negatiivselt peale. Kui oli kaotusseisus, siis suruti leipzig ilusti oma kasti aga muidu hoiti oma konservatiivset joont, mis toidab liverpooli ja bayerni siguste vastu. Oh well. Oli tõesti pigem 50/50 mäng ja õnnelikum oli seekord vastane.
                    Atleti puhul näeb tihti esimese 15 minuti jooksul ära, milline mäng tuleb. Täna surus Leipzig kohe algusest ära ning oli näha, et meeskond tundis sellest tingituna end platsil üsna ebamugavalt. Costa jäi igale poole hiljaks ja oli kilpkonna kiirusega, Herrera oli lihtsalt kadunud, Llorente sai tegeleda ainult palli tagasi võitmisega ja ees pressi tegemisega, kuid mitte värava ohustamisega ja oma kiiruse kasutamisega. Trippier oli hästi rabe. Carrasco küll üritas ja oli iseenesest tubli, aga sai palle väga ebamugavasse positsiooni. Ning seda nimistut võiks tegelt jätkatagi.

                    Mis Costa ja Herreraga alustamist puudutab, siis ma korraks mõtlesin, et äkki see oligi Simeone plaan - jätta JF ja Morata selleks puhuks, kui on Leipzig on väsinud ning nendega mäng teisel poolajal ära otsustada. Iseenesest võinuks tegelt ka töötada, sest JF liitus hästi ning 1-1 seisul tundus, et põhimõtteliselt võidakse ka initsiatiiv võtta ning ise teine värav lüüa. Aga see Leipzigi teine rikošetist värava rikkus igal juhul kõik plaanid ära ning lõppkokkuvõttes tõesti kivi Simeone kapsaaeda, et ta nii kaua vahetustega venitas (või need tegemata jättis).

                    Ilgelt nõme.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Kui Parteyd pole, on pidu läbi.

                      Kommentaar


                        Nõustun, et siit oli varakult näha, et Leipzigil on töötav plaan olemas Atletico pulkadeks võtmiseks. Kiired üleminekud, täpsed ja konkreetsed söödud millega ei otsitud possessionit vaid koheseid käike ettepoole toimisid õlitatult. Costa oli kadunud figuur ja Upamecano mängis ta ilusti taskusse, Dirty Diego aeg on läbi ja klubi pole suutnud sellele tõsiasjale adekvaatselt reageerida.
                        Siiski oli võimalus siia mängu tagasi tulla. Ma ei tea kas Atletico on õige klubi Felixile aga tema puudetest ja jalgpallilisest ajust lausa pritsib kulda. See noormees on game changer aga ma pole kindel, et ülejäänud kollektiiv kogu selle talendi realiseerimist võimaldab.
                        Atletico oleks pidanud jätkama nagu neil minutitel, mis eelnesid viigiväravale aga initsatiiv anti jälle ära. Näpulõige.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Ma olen siin seda varem ka toonitanud, aga minu jaoks oli Simeone best before juba mitu aastat tagasi. Ühel hetkel on vaja muutusi mitte ainult uute mängijate näol, vaid ka treeneripingile. Ma ütleksin, et tema emotsionaalsusest on saanud ka pigem midagi häirivat. Ma pean nõustuma nendega, kes silmi pööritavad, kui terve meeskond iga vea järel kohtunikele järele jookseb ja Simeone nähtamatuid kaarte vehib. See ei ole enam päris see, mille pärast aastaid järjepidevalt kaasa elasin...

                          Kommentaar


                            Costa valik ette oli lihtsalt jube. Umbes nagu mingi Vosko omal ajal Hispaania vastu. Lihtsalt iga duell oli kaotus.

                            Kommentaar


                              See kaotus läkski täielikult Simeone kapsaaeda. Sa alustad mehega, kes oleks Tallinna Kalevis ka Anieri vahetusmees ja LLorente võis ka pigem lühikest aega tore eksperiment olla aga hooaja peale ta 10+ väravat nüüd vaevalt lööb.
                              Okei, võib-olla tõesti tahtis ta pädevemad ründajad väsinud kaitsjate vastu tulla aga Felixi tulekuga oleks pidanud tulema ka Morata kohe.
                              Varem olin üllatunud, et Trippieri siinsed müüki kaaluksid panna aga eile oli üpris kohutav mees ja Arias jäi lihtsalt pingile. 5´st vahetusest tegi Diego ära 3 ja viimanegi 90+, kui tõi keskkaitsja ründajaks.
                              Väga kaheldavad otsused või nende tegemata jätmine peatreeneri poolt. Taaskord, Simeone lahkumine oleks ülimalt kurb aga äkki on ta ennast juba ammendanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                Ma olen siin seda varem ka toonitanud, aga minu jaoks oli Simeone best before juba mitu aastat tagasi. Ühel hetkel on vaja muutusi mitte ainult uute mängijate näol, vaid ka treeneripingile. Ma ütleksin, et tema emotsionaalsusest on saanud ka pigem midagi häirivat. Ma pean nõustuma nendega, kes silmi pööritavad, kui terve meeskond iga vea järel kohtunikele järele jookseb ja Simeone nähtamatuid kaarte vehib. See ei ole enam päris see, mille pärast aastaid järjepidevalt kaasa elasin...
                                Mulle näib, et need muudatused tulevad lähitulevikus aga klubi poolt püütakse vältida shitstormi stiilis " Tulemused ei kanna, laseme lahti ja võtame mingi CV-ga jorsi aastaks-kaheks". Ilmselgelt soovitakse Simeone asendada väljaõppinud järglasega, klubi tausta tundva inimesega ja tulevikuperspektiiviga persooniga, kes jätkab teed, millele kümnendi alguses alus pandi.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X