320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Joao Felix see suvi küll vaevalt kuskile liigub. Kuigi Atletico oleks vaieldamatult üks sümpaatsemaid sihtkohti minu jaoks.
    Ma ei usu, et Atletico ühelegi noorele täkkründajale arengu mõttes parim paik saab olla vähemalt seni kuni Simeone niite tõmbab.

    Muuseas, minu teada on nii Sarabia kui Havertz keskmisest vahest ehk ründavamad keskväljamehed, mitte ründajad.

    Kommentaar


      Algselt postitas La liga spets Vaata postitust
      Ei mäletagi Atletico ajaloost, et kunagi nii palju põhimängijaid oleks lahkunud ühe suvega. Ehk siis lahkuvad Godin, Lucas, Grizi, Juanfran, Filipe ja ilmselt ka Rodri. Kõigi nende mängijate asendamine ei ole kindlasti lihtne aga samas annab see hea võimaluse restardiks. Eelkõige näeks arenemisruumi ründel, sest Atletico selle hooaja 37 mängus kogutud 53 väravat ei ole kindlasti piisav. Heaks võrdluseks on Levante, kes on saanud kirja 57 väravat.
      Aga kõige rohkem muretsen järgmise hooaja kaitse pärast. Godini ja Lucase kaotamine saab olema kindlasti nähtav järgmine hooaeg. Aga klubi on juba varakult hakanud tühje kohte täitma ja võib öelda, et Alex Tellese(40miljonit) ja Felipe Monteiro(25miljonit) tulekud on suhteliselt kindlad. Nüüd oleks veel vaja kedagi keskkaitsesse juurde ja siis ühte odavat vasakkaitsjat.
      Keskväljaga on vähe parem seis. Isegi, kui Rodri peaks lahkuma siis Partey, Saul ja Koke annavad piisavat võimalusi. Suht kindel on ka Hector Herrera tulek Portost Atleticosse.
      Atletico ründearsenal saab ka suvel suurpuhastuse. Ootaks isegi, et Vitolo, Kalinic ja Costa lahkuksid samuti. Lemari hoiaks veel, sest Griezmanni lahkumisega saab ta ilmselt rohkem keskel toimetada, mis talle peaks paremini sobima. Correaga umbes sama lugu.Morata peaks ka jääma, kui Londoni klubiga kõik räägitud saab. Aga mis puutub nüüd Griezmanni asendajat siis Dybalat ma küll selles rollis ei näe. Nimelt 100 miljonit maksta Dybala eest on ilmselgelt liiga palju. Tema liiga numbrid sellel aastal olid ainult 28 mänguga 5 väravat ja 6 väravasöötu. Võib veel ära märkida, et Argentiina eest on mees väljakul oldud 910 minutiga löönud ainult ühe värava. Teades, kui raske on Atleticos ründajatel siis ei usu, et need numbrid tõusevad. Mina näeks Griezmanni asendajaks pigem kedagi odavamat. Head valikud oleksid pigem Sebastien Haller, Pablo Sarabia ja Kai Havertz.
      Dybala puhul ei tasu mõõta teda ainult viimase hooaja põhjal. Kõige suurem kaotaja ilmselt Ronaldo tulekuga, mina ütleks, et hea summa puhul oleks igati oodatud! Koondises, kas pole sama keiss, et Messi selja taga?
      Need on muidugi sitad vabandused aga kahte goati on ka raske üle trumbata.

      Realfan, võibolla on sul õigus aga neid klubisi on Madridis kaks. Ka Real on noore talendi jaoks üsna halb koht sammu edasi tegemiseks.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Mul sisetunne ütleb et keegi ei tahagi griezmanni sellise raha eest. Ja saab veel kino ja draamat.

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Realfan, võibolla on sul õigus aga neid klubisi on Madridis kaks. Ka Real on noore talendi jaoks üsna halb koht sammu edasi tegemiseks.
          Eks see ole maitse asi, kuid vähemalt viimasel ajal on minu arust loodud noortele üsna korralikud tingimused. Toon näiteks siia Asensio ja Viniciuse. Kui ikka ise mehed on, siis saavad võimalusi küll, Asensiot on pigem isegi liiga palju poputatud. Brahim on samuti end meeskonda sisse mängimas. Vinicius sai pildile pool aastat liiga hilja aga selliseid möödalaske on vist igal klubil.

          Ma nüüd võin eksida, kuid Atleticos on nende nooremapoolsete ründajate esiletõus Simeone ajal olnud ikkagi suhteliselt tagasihoidlik. Mulle vähemasti tundub, et liiga suur rõhk on üldfüüsilisel ning kaitsetööl aga ma absoluutsele tõele ei pretendeeri.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Ma ei usu, et Atletico ühelegi noorele täkkründajale arengu mõttes parim paik saab olla vähemalt seni kuni Simeone niite tõmbab.

            Muuseas, minu teada on nii Sarabia kui Havertz keskmisest vahest ehk ründavamad keskväljamehed, mitte ründajad.
            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Eks see ole maitse asi, kuid vähemalt viimasel ajal on minu arust loodud noortele üsna korralikud tingimused. Toon näiteks siia Asensio ja Viniciuse. Kui ikka ise mehed on, siis saavad võimalusi küll, Asensiot on pigem isegi liiga palju poputatud. Brahim on samuti end meeskonda sisse mängimas. Vinicius sai pildile pool aastat liiga hilja aga selliseid möödalaske on vist igal klubil.

            Ma nüüd võin eksida, kuid Atleticos on nende nooremapoolsete ründajate esiletõus Simeone ajal olnud ikkagi suhteliselt tagasihoidlik. Mulle vähemasti tundub, et liiga suur rõhk on üldfüüsilisel ning kaitsetööl aga ma absoluutsele tõele ei pretendeeri.
            Ma võibolla täpsustaks, et LaRaBla ütles, et tema jaoks sümpaatseim koht mitte parim.

            Printsiibis olen ma nõus, et ründava suunitlusega mängijate arendamine ei pruugi olla Simeone tugevaim külg, aga ega tegelikult neid häid näiteid väga palju viimastel aastatel olnud ei ole. Vietto, Correa.. Vietto osutuski ilmselt Villarrealis ühe hooaja imeks, hiljem on ta lati alt läbi jooksnud nii Sevillas kui Valencias. Raske öelda, kui palju tema läbikukkumises Simeonet süüdistada saab. Correa.. mina ütleks, et tema suhtes olid suuremad ootused, aga teeb endiselt samu vigu. Aga jällegi väga raske öelda, kas see on Simeone möödapanek või on Correa lihtsalt õppimisvõimetu.

            Samas Griezmann tuli 23-aastaselt, mis on ka üsna nooremapoolne vanus. Ja tema on küll mitmeid kordi tunnistanud, et just Simeone nõudmised ja muudatused on aidanud tal paremaks (ründe)mängijaks saada.

            Ehk et ma olen nõus, et väga palju neid säravaid näiteid ei pruugi olla, aga samas ei ole ka mingeid megatalente ründavatest mängijatest tema käe alt läbi käinud. Nagu sa ise välja tõid, siis on kõige rohkem kinni ikka selles, et tuleb ennekõike ise mees olla, et läbi lüüa.

            Noortest talentidest rääkides, siis kaks hetke noortesüsteemi vaieldamatult suurimat ründetalenti (Mollejo ja Camello) on homseks mänguks nimekirjas:

            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              mis griezmannil siis juhtus, et nüüd järsku ära tahab minna? sai aru, et mõttetu on ikkagi seal atleticos tiksuda? barcasse teda küll ei tahaks, aga no seda klubi majandavad ka taunid. dybala, palju õnne. kulutage jah kogu raha juventuse pingipoisile, kes hooajas 5 väravat lööb. kui ta oleks seda raha väärt, mis ta hinnaks pakutakse, siis oleks ta ronaldo kõrval nagu suarez oli oma parimatel päevadel messi kõrval. ühesõnaga paugutaks väga meeldejäävalt väljakul. tema istub aga pingil. lemar ja coutinho vol 2. lemariga juba läksite rämedalt alt

              Kommentaar






                Debüütmäng ja debüütvärav Camellolt. Nagu keegi tabavalt sõnastas: mitmete hüvastijättude keskel tulid Camello ja Mollejo ning ütlesid omalt poolt "tere". Väga sümboolne ja saab öelda, et on tulevikku, mõlemalt tõesti hea esitus.

                Camello: "I'm not big, but I score lots of goals. I want to be a legend at Atletico, like all kids. If this is the start of something huge, I'm very happy, but step by step. El Cholo told me to play the same way with the first team that I do with the youth teams and it couldn't have turned out any better."

                Aitäh ka Godinile ja Juanfranile. Olid vahvad aastad.



                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Vene meedias on sahinad, et Atletico on silma peale pannud Mario Fernandesele CSKA-st. Parem kaitsja (ääremängija).

                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Lihtne ja ilus! Võibolla oodanuks ka taha triibutust, see oleks ehk tsipa ägedam, kui see punane plätakas. Tundub, et võib üle pikkade aastate mõelda taas vormi ostule, treeningsärke ongi juba palju kappi kogunenud.
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        väga soliidne

                        Kommentaar


                          Juanfran saadeti "viimsele teele". Viktoriiniküsimus kah, leia pildilt mees, kellele Atletico Madrid palka ei maksa!

                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Raul Garcia?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Gabi ja Tiago on ka pildil kenasti esindatud. Villa, Falcao, Torres jt ütlesid oma sõnad video vahendusel.

                              Üldiselt iseloomustab Juanfrani kõige paremini viimastel nädalatel toimunu. Mees oli otsuse mittejätkamise kohta teinud varem, kuid ei tahtnud kuidagi Godini lahkumiselt tähelepanu ära tõmmata, vaid ootas veel poolteist nädalat enne kui asja ametlikuks tegi. Kuuldavasti suurepärane tiimikaaslane ning mängijana kindlasti üks sümpaatsemaid tööloomi.

                              Olgu ka öeldud, et Juanfran lubas, et ühegi teise Hispaania klubi särgis ta pallima ei asu.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Vahest kiputakse unustama, et käimasolev kümnend on Atletico jaoks erakordselt ja ajaloos enneolematult edukas olnud. See artikkel tuletab seda meelde ja viskab kinda ka neile, kes Europa liigat tähtsusetuks peavad. Sealt algas uus peatükk!
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X