320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Joao Félix on täitsa kenasti Madridis olemas ja kaamerasilma ette jäänud. Sahistatakse, et tänase päeva jooksul peaks asi ametlikuks saama.

    Ja kui saabki, siis mis öelda? Talendikas kutt kindlasti, aga ilmselt ka räige risk finantsiliselt. 120 miljonit tundub palju ja ausalt öeldes kerge ülemaksmisena, aga kuna keegi veel täpselt öelnud ei ole, et mismoodi tehingu rahaline pool detailselt välja näeb, siis natuke hoiaks hobuseid.

    Kui mõelda erinevatele stsenaariumidele, siis:

    Hea stsenaarium oleks see, et kutt lööb kohe algusest ereda leegiga särama ning ongi the next big thing. Sellisel juhul tõeline jackpot meile ning väärtus ilmselt mitmekordistuks üsna kiiresti.

    Keskmine stsenaarium oleks, et kutt tuleb ja mängib kohati edukalt, aga ei ole ikkagi päris 100+ miljoni tasemel mees, kes meeskonda veaks. Tõenäoliselt õnnestuks sellise stsenaariumi puhul tulevikus vähemalt viisakas osa tehtud investeeringust tagasi saada, aga arvestatav osa kahjumit tuleks muidugi sisse võtta.

    Kehv stsenaarium oleks see, et kutt tuleb ning ei suuda end isegi algkoosseisu mängida. Sellisel juhul saaks praegust turgu vaadates ehk mingi 15-20 miljonit tema eest tagasi, aga suures plaanis võib 90% investeeringust korstnasse kirjutada ning räige miinus sisse võtta.

    Midagi erilist tema puhul kindlasti on, aga praegusel hetkel on ta siiski alles poolprodukt, kel pagasis vaid napilt üle poole hooaja meeste vahel. Põnev saab kindlasti olema.

    Meanwhile, David Medina raporteeris, et Rodrigo olla MAG-ile kommunikeerinud, et lahkub. Tõenäolisteks sihtkohtadeks on kas City või Bayern. Kahju küll, aga kui nii, siis nii. Ilmselt võib nüüd siis Marcos Llorente saabumist oodata.
    Coraje, corazón y cojones.

    Kommentaar


      Olen veidi skeptiline sellese, sest eelmine suvi toodi ka Gelson Martins, mina ja mu paar tuttavat veel arvasid, et okei koos Lemariga on olemas väga head ääremängijad Atleticos lõpuks, aga Gelson ei saanud võimalust isegi ja Simeone usaldas isegi Koket/Sauli puhtale ääremängijale. Mulle lihtsalt tundub, et Simeone ei oska kõige paremini noortega tegutseda ja seetõttu ma arvan, et Pep Guardiola oleks palju parem alternatiiv, aga ma loodan, et siis Simeone suudab mulle tõestada vastupidist.

      Kommentaar


        Miks mitte ka lihtsalt Jota tagasi tuua. Oleks sada miljonit soodsam lahendus kui Joao Felix.

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Miks mitte ka lihtsalt Jota tagasi tuua. Oleks sada miljonit soodsam lahendus kui Joao Felix.
          Milleks Barcelonale Messi kui saaks osta ka Sergei Zenjovi.

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            Milleks Barcelonale Messi kui saaks osta ka Sergei Zenjovi.
            22-aastane mängija, kes on ennast Premmis tõestanud ja odav tagasiostuklausel vs 19-aastane mängija, kes on ennast Portugalis tõestanud ja 120 milli. Ei näe kuidas Messi ja Zenjovi võrdlus siin pädeks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Yattara Vaata postitust
              22-aastane mängija, kes on ennast Premmis tõestanud ja odav tagasiostuklausel vs 19-aastane mängija, kes on ennast Portugalis tõestanud ja 120 milli. Ei näe kuidas Messi ja Zenjovi võrdlus siin pädeks.
              pakuks et klubi otsib lihtsalt uut a la Falcaod, Agüerot. Jota sellisele tasemele ei küündi. pigem loodetakse seda nüüd siis Felixist
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Ma saan täitsa aru, mida või keda nad otsivad, aga faking 120 milli.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Ma saan täitsa aru, mida või keda nad otsivad, aga faking 120 milli.
                  tundub uus reaalsus lihtsalt olema tänapäeval
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Kahju vaadata kuidas klubi raha raisatakse nii. Saan aru, kui Barca või real võtavad sellise riski, et maksta 120 miljonit 19 aastase eest. Aga Atletico ei ole selline klubi, kellel oleks iga aasta 100-200mil transferbudget. Ja kui isegi Felix mängib samal positsioonil, kui Griezmann siis kulub tal tippvormi jõudmiseks 2-3 aastat. Raske näha, et ta suudab järgmine hooaeg üle 5 värava lüüa. Sama lugu ka Llorentega, 40 miljonit mängija eest, kes tegi kaasa ainult 7 liiga mängu . Sama Atletico raiskamine on juba tegelikult käinud närvidele ka mitmel viimasel aastal( Costa, Vitolo, Lemar, Gameiro, Kalinic, Gaitan jne)

                    Kommentaar


                      Joao Felixi puhul makstakse eelkõige selle eest, mis ta võib tulevikus olla, mitte selle eest mis ta praegusel hetkel on. Arusaadavalt on risk suur ning eks see üks loterii on, aga tahaks loota, et ka klubi sees on võimalikud mustad stsenaariumid läbi mõeldud.

                      Ma ise oleks ilmselt sellise raha eest eelistanud ka näiteks Bruno Fernandes + Mikel Oyarzabal duot, aga veeretasime täringut, võtsime riski ning nüüd tuleb pöidlad pihus hoida, et tuleks jackpot. Kui ei tule, siis saab tagantjärgi piisavalt palju kiruda, et oli loll käik.

                      Rodrigo minekust on ka kahju, kuivõrd ta oli ikkagi sel hooajal üks Atleti parimaid. Kuid Llorente tema võimaliku asendusena mulle näiteks sümpatiseerib. Arvaks, et Llorente potentsiaal on tegelikult suurem kui ta seni on saanud ja suutnud näidata. Puht stiili poolest peaks ta Simeone mängujoonisesse üsna valatult sobima.


                      Üldises plaanis aga – tahaks loota, et sel suvel suudetakse mängupilti rohkem tasakaalu ajada ning et mäng ründefaasis ei sõltuks enam nii väga ühest-kahest konkreetsest mängijast, vaid et suudetaks ka teisi rohkem kaasata, oleks hea algus. Elame-näeme, aga vähemalt on põnev.
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Väikest lugemist ka kui keegi ei tea millise mängijaga tegemist.

                        Kommentaar


                          Rahuloluks pole suve alustuseks erilist põhjust, sest paistab, et vana pesuvee välja heitmisega ühes visatakse ka lapsed allavoolu. Adios siis ka sulle Rodri. Felix the cat on puhas rulett aga noh vähemasti annab esialgu rahulolukest seegi, et suured isandad turul pika ninaga jäetakse. Kes pärast naerab on muidugi iseasi...
                          Vähemasti saab klubi sügiseks värske näo ja uute meestega tutvumine toob omajagu põnevust hooaja algusesse juurde!
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                            Rahuloluks pole suve alustuseks erilist põhjust, sest paistab, et vana pesuvee välja heitmisega ühes visatakse ka lapsed allavoolu. Adios siis ka sulle Rodri. Felix the cat on puhas rulett aga noh vähemasti annab esialgu rahulolukest seegi, et suured isandad turul pika ninaga jäetakse. Kes pärast naerab on muidugi iseasi...
                            Vähemasti saab klubi sügiseks värske näo ja uute meestega tutvumine toob omajagu põnevust hooaja algusesse juurde!
                            Joao Felixi ost oleks sümboolselt ka väga oluline. Näitab, et Atletico on valmis tegema tõeliselt suuri oste ja soovib võidelda võitude nimel. Mitte nagu näiteks Arsenal ja Roma, mis ostavad järjepidevalt selliseid keskmise klassiga mehi odava raha eest ning loodavad, et joppab. Seni on Atleticol ka kergelt see maine juures olnud, et ostetakse teiste “rejecte”, aga see oleks ikkagi esimene tõeliselt kõga ost.

                            Ja noh, lisaks see, et jube äge on Joao Felixit nähe Atletis, mitte Realis või Barcas, siis ei pea isegi tema klubi vastu olema pidevalt

                            Kommentaar


                              Täna peaks see juba ametlik olema

                              Kommentaar


                                Selline radari all lendamine on samas toonud ka väga helgeid päid meeskonda a la Kun Agüero. Ma väga selliseid suurklubi kaikaid ei teagi väga, kelle Atletico rõõmuga üles korjanuks. No okei, Forlan ehk aga tema oli veenvalt ManUs feilimise selleks ajaks heade hooaegadega Villarrealis seljataha jätnud. Tõsi ta muidugi on, steitmenti korras on asi kindlasti seda väärt. Ja noh, eks selle 120M annab meile tegelikult ju Barcelona...
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X