320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna tuleb järjekordne finaal Wandal, seekord väga heas hoos Cadizi vastu.
    Täkk Lemar on vahepeal vigastada saanud ja seega on kõik kolm vasakut äärt - Carrasco, Vitolo, Lemar - katki. Võimalik, et näeme seal täna Koket toimetamas.
    Õnneks on meeskonnas sügavust ja mehi jätkub - tõenäoliselt debüteerib Kondogbia vahetusest ja keegi noortest, juhul kui Simeone peaks tahtma kõik 5 vahetust teha.
    Statistika on hetkel selline, et 22 mängu la ligas kaotuseta.
    Cadizi poolel mängib täna vana tuttav Augusto Fernandez.

    Kommentaar


      Hooaja 7.mäng

      Suarez 5 väravat
      Felix 5 väravat
      Llorente 3 väravat

      Hetkel liidrid, STOP THE COUNT!!!

      Kommentaar


        Patt oleks nuriseda!
        Toob naeratuse näole küll, JF ja Suarez toimib ikka päris ilusasti!

        Kommentaar


          Eile vaatasin ka Atletico mängu, siis Chelsea omale otsa ja see Joao Felix on tõesti GOAT väljakul. Jälgisin eelmise hooaja lõikes ka tihti tema stastistikat jms ja tundus, et ehk liiga vara ja kiiresti sai toodud ja nagu ei suuda avaneda, aga no hetkel ta taob küll oma hinda kinni iga sekundiga, mis ta väljakul on. Tabasin ennast ka mänguajal mõtlemast, et ta on ju oma mängustiililt tegelikult täielik Anti Simeone tüüpi mängija.

          Kaitse pärast oleks võinud Atletico rahus 10 tiitlit järjest võita ja selle taha pole midagi jäänud, aga nüüd on rünnak ja loovus ja meistritele vääriline ning hetkel tundub, et stabiilsus ka olemas ja kui praegu gaasi ei vajuta, siis millal veel.

          Kommentaar




            Hea nädalavahetus oli, pole midagi öelda. Kahju ainult, et nüüd väike paus sisse tuleb, aga loodetavasti see väga palju rütmi ei sega.

            Hermoso algkoosseisu lükkamine oli huvitav liigutus. Tundus, et kui kaitsefaasis oli vana hea 4-4-2 formatsioon, siis ründefaasi minekul lülitus see ümber millekski 3-4-3/3-4-2-1 laadseks: Gimenez, Savic, Hermoso oli kolmeses keskkaitses ning Tripper/Saul olid vastavalt paremal ja vasakul äärel justkui wingbacki rollis.

            Individuaalses plaanis ei olegi kedagi negatiivselt esile tõsta, kõik ületasid minu meelest lati kenasti ära. Erilist kiitust vajab aga muidugi ründekooslus Felix/Suarez/Llorente (hiljem tegelt ka Correa), kes on seni väga hästi platsile kokku sobitunud. Väravad väravateks, aga Felixi puhul pakub mulle isegi rohkem rõõmu asjaolu, et kutt on nüüdseks meeskonda sisse sulandunud ning silmnähtavalt naudib platsil toimuvat.

            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Alguses mäletan, kui Punkt siin kirjutas, et Llorente toomine oli suht lamp. Siis, kui ta oli esimene hooaeg poole peal.
              Tundub, et nüüd arvatavasti on arvamus ka muutunud?

              Aga tubli tiim tundub olevat, Suarez sellise raha eest tuua ja muuta kohe tiimi kus ka Felix on juba pmst eelmise hooaja numbrid ära teinud pole paha? Mis Diego Costast üldse saanud on? Mis tema hädaks on mäletan, kui ta oli veel esimest korda Atleticos ja läks Chelseasse, siis seal oli ta tõeline GOAT samamoodi aga nüüd kui Atleticosse tuli tagasi pole seda venda märganud. Samamoodi oli ka tegelikult ju Morataga kes, siis väga hästi hakkama ei saanud aga läks Juvesse ja lööb pmst iga mäng väravaid.
              ..ja nii ongi

              Kommentaar


                Algselt postitas Metslane89 Vaata postitust
                Alguses mäletan, kui Punkt siin kirjutas, et Llorente toomine oli suht lamp. Siis, kui ta oli esimene hooaeg poole peal.
                Tundub, et nüüd arvatavasti on arvamus ka muutunud?

                Aga tubli tiim tundub olevat, Suarez sellise raha eest tuua ja muuta kohe tiimi kus ka Felix on juba pmst eelmise hooaja numbrid ära teinud pole paha? Mis Diego Costast üldse saanud on? Mis tema hädaks on mäletan, kui ta oli veel esimest korda Atleticos ja läks Chelseasse, siis seal oli ta tõeline GOAT samamoodi aga nüüd kui Atleticosse tuli tagasi pole seda venda märganud. Samamoodi oli ka tegelikult ju Morataga kes, siis väga hästi hakkama ei saanud aga läks Juvesse ja lööb pmst iga mäng väravaid.
                Llorente osas ma jääks selle juurde, et kaitsva poolkaitsja rollis ta lõplikult hakkama ei saanud (pidi ju esiti asendama Rodrit). Tema jaoks muutus olukord siis, kui ta liigutati kõigepealt paremale äärele ning hiljem juba ka nn teise ründaja positsioonile.

                Seal pääsesid Llorente füüsilised omadused eriti hästi maksvusele. Kaitsetegevuse puhul võimaldasid tema füüsilised omadused teha kõrget ja väsimatut pressingut, aga samas suutis Llorente ka ründepositsioonist madalamale vajudes ülejäänud meeskonda aidata (võimas mootor võimaldab katta suurt osa väljakust). Ründes jällegi paistsid eriti silma Llorente kiirus (võimaldas otsida avanemisi kaitseliini taha) ning mõningane robustsus (st lahtised pallid ja kahevõitlused langevad üldjuhul tema saagiks).

                Costa puhul on vastus lihtne - vanus ja vigastused. Morata osas arvaks, et ta ei olnud Atléticos iseenesest halb, aga täitis pigem toetava ründaja funktsiooni. See, et ta Juventuses nüüd niimoodi õide on puhkenud, on küll üllatus, aga pigem hea üllatus. Loodetavasti kõmmutab Morata seal hooaja lõpuni samas rütmis edasi ning Juventus ostab ta päriseks endale. Sest olgem ausad, hetkel on kõik osapooled võitnud: Atleti ründeliin praegu toimib ning Morata skoorib jällegi Juventuses.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Vara! Vara lasite minema Suareze kulla katalaanid! Sel mehel on veel mõndagi pakkuda ja mine kurat tea millega see kulmineerub! Lisaks on mul karvane tunne, et Suarez mängib Felixi avanemises oma rolli.

                  Llorente keiss on sarnane Juanfrani omale. Kui ta tuli oli ta pigem ääremängija ent tema paremkaitsesse panemine oli täielik jackpot. Kusjuures minu mäletamist mööda ei teinud seda alguses üldse mitte Simeone vaid eelkäija Gregorio Manzano. Tulemuseks esimesel korral muidugi oli totaalne tulekahju aga näib, et midagi siiski tema omadustes sellel positsioonil nähti ja nagu me kõik teame ja tänagi näeme - uut Juanfrani vajaks see väljakupiirkond hädasti!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Vara! Vara lasite minema Suareze kulla katalaanid! Sel mehel on veel mõndagi pakkuda ja mine kurat tea millega see kulmineerub! Lisaks on mul karvane tunne, et Suarez mängib Felixi avanemises oma rolli.
                    Kahe otsaga asi. Kui eelmine hooaeg Barca mänge oleksid jälginud, siis teaksid, et ta ei olnud enam lihtsalt Barca vääriline.
                    Lisaks tuli meil ette noori nii palju juurde, et tulebki vanemad mehed minema saata.
                    Kolmandaks usun, et see kuidas Suarez minema saadeti, andis talle korralikult motivatsiooni, et ennast veel kord tõestada ja seda on ta tõesti hästi teinud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                      Kahe otsaga asi. Kui eelmine hooaeg Barca mänge oleksid jälginud, siis teaksid, et ta ei olnud enam lihtsalt Barca vääriline.
                      Lisaks tuli meil ette noori nii palju juurde, et tulebki vanemad mehed minema saata.
                      Kolmandaks usun, et see kuidas Suarez minema saadeti, andis talle korralikult motivatsiooni, et ennast veel kord tõestada ja seda on ta tõesti hästi teinud.
                      Ja nüüd pole teil mitte ühtegi tipuründajat. Oleks oma 15-20 kindlasti ära löönud ja ka Messile kasulikum kindlasti olnud.

                      Kommentaar


                        Vaevalt 33-aastane ründaja, kes on Barcelonaga juba võitnud kõik, oleks see hooaeg uuesti motivatsiooni üles leidnud.
                        Spekuleerida võib, aga mina ei usu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Ja nüüd pole teil mitte ühtegi tipuründajat. Oleks oma 15-20 kindlasti ära löönud ja ka Messile kasulikum kindlasti olnud.
                          Nagu juba korduvalt kirjutatud, siis Suarez sobib tiimi, kus ülejäänud peale tema heas füüsilises vormis, teevad pressi jne. Sama lugu Messiga, aga kui nad mõlemad koos platsile lasta, siis pole enam teistel jõudu nende puudujääke korvata. Suareze lahkumine (Messi jäämisel) oli ainuõige.

                          Kommentaar


                            Minu meelest klassikaline keiss, kus mängija tuleb uude klubisse ning peab end kohandama, et uude riietusruumi sobituda. Sellega kaasneb kindlasti ka suur tõestamistahe ja motivatsioon. Lisaks, nagu LeeRomeno mainis, siis eks Atléticos on tal ka natuke teine taustsüsteem, sest teda ümbritseb üldjuhul mitu tööhobust ning tema vajakajäämised ei tungi niivõrd esile.

                            Aga samas ma tahaks öelda, et seniste Atleti särgis tehtud mängude põhjal ei saa küll öelda, et Suarez oleks kuidagi laisk olnud. Vastupidi, mina olen täheldanud, et uruguailane on seni mõnusalt hea suhtumisega olnud ning kenasti ka kaitsefaasis/vastaste survestamisel pildis püsinud.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                              Minu meelest klassikaline keiss, kus mängija tuleb uude klubisse ning peab end kohandama, et uude riietusruumi sobituda. Sellega kaasneb kindlasti ka suur tõestamistahe ja motivatsioon. Lisaks, nagu LeeRomeno mainis, siis eks Atléticos on tal ka natuke teine taustsüsteem, sest teda ümbritseb üldjuhul mitu tööhobust ning tema vajakajäämised ei tungi niivõrd esile.

                              Aga samas ma tahaks öelda, et seniste Atleti särgis tehtud mängude põhjal ei saa küll öelda, et Suarez oleks kuidagi laisk olnud. Vastupidi, mina olen täheldanud, et uruguailane on seni mõnusalt hea suhtumisega olnud ning kenasti ka kaitsefaasis/vastaste survestamisel pildis püsinud.
                              Kindlasti, viimane hooaeg Barcas jäi ta silma pigem ülbe mölakana, kes nii enda tiimi kui vastastega pidevalt vingus ja enda vajakajäämisi kellegi teise kaela ajas. Usun et klubivahetus mõjus talle hästi. Samuti oli tal närviajav komme ainult Messiga kokku mängida, mis kindlasti ei lihtsustanud Griezmanni sulandumist tiimi. Nagu ma ütlesin, diil kus kõik võitsid. Barca sai väga raskes finantssituatsioonis kõrgepalgalisest vanurist lahti ja andis võimaluse noortele, Atletico sai kõrgetasemelise ründaja ja Suarez uue keskkonna ja sobilikuma tiimi.

                              Kommentaar




                                Celta Vigost soetati vahepeal Hispaania U17 koondislane David Vilan, kes tegutseb ründava poolkaitsjana. Väidetavalt tundsid linnarivaal Real ja Tottenham samuti huvi, aga Atleti olevat kiiresti käpa peale pannud.

                                Interlulli osas on seni mitu head uudist olnud. Joao Felix jätkas resultatiivset joont ja skooris Portugali koondise eest. Koke pääses see-eest Hispaania koondise algkoosseisu ning mitte ainult - sai ka kaptenipaela kanda. Esimene Atleti mängija pärast Torrest, kes selle au osaliseks saanud on.
                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X