Lehekülg 212, kokku 318 EsimeneEsimene ... 112162202208209210211212213214215216222262312 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 221 kuni 4 240, kokku 6355
    Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

hea töö tõesti, Godin oli võimas eile kaitses. Kas tema ja Suarez on eraelus parimad sõbrad? Muidugi see, et Iniesta ainult kollase sai on täielik müstika.
    Fino alla fine FORZA JUVE

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Tublid poisid ja edu, aga no ausalt öeldes on celebration ikka pisut over the top minu jaoks. Tegemist oli siiski veerandfinaaliga. Eks siin on muidugi paljuski sellist frustratsiooni mahamatmist, selles mõttes arusaadav.
    Vähemalt on tõesti kellele edaspidi kaasa elada ja mingigi underdog poolfinaalides olemas (kuigi Atleti on nii väliselt kui sisuliselt juba suures neljas minu jaoks aastaid sees).
    What the fook ? Over the top ?
    Saad ikka aru, et tegemist on CLi veerandfinaaliga? Kus lülitati välja tiitlikaitsja ja meeskond keda peeti ka enne veerandfinaale kõige suuremaks soosikuks tiitlile ? Et alistati ikkagi koduliiga valitseja ja rahakunn, kes on ühtlasi üks kahest klubist keda idiootne liigasüsteem rahaliselt nunnutab ja nuumab?

Also - pärast kahte sellist mängu ja underdog ? You for real ? Mina küll poolfinaalis ühtegi muljetavaldavamat tiimi ei näinud. Bayern kohe päris-päris-päris kindlasti ei tahaks Atleti kaitse vastu minna, City-Atletico poolfinaalpaar lõppeks esimese mängu suureskoorilise võiduga Atleti jaoks. Realiga kohtumised on Atletico jaoks ilmselt sellised, kus parasjagu emotsioonil ehk suurem roll on.

Eniveis, kõik eelnev kõrvale jättes - aitäh ! Kuradi kõva saavutus ja ... pange seekord finaal kinni. Treener ja mängijad reaalselt väärivad seda!

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    What the fook ? Over the top ?
    Saad ikka aru, et tegemist on CLi veerandfinaaliga? Kus lülitati välja tiitlikaitsja ja meeskond keda peeti ka enne veerandfinaale kõige suuremaks soosikuks tiitlile ? Et alistati ikkagi koduliiga valitseja ja rahakunn, kes on ühtlasi üks kahest klubist keda idiootne liigasüsteem rahaliselt nunnutab ja nuumab?

Also - pärast kahte sellist mängu ja underdog ? You for real ? Mina küll poolfinaalis ühtegi muljetavaldavamat tiimi ei näinud. Bayern kohe päris-päris-päris kindlasti ei tahaks Atleti kaitse vastu minna, City-Atletico poolfinaalpaar lõppeks esimese mängu suureskoorilise võiduga Atleti jaoks. Realiga kohtumised on Atletico jaoks ilmselt sellised, kus parasjagu emotsioonil ehk suurem roll on.

Eniveis, kõik eelnev kõrvale jättes - aitäh ! Kuradi kõva saavutus ja ... pange seekord finaal kinni. Treener ja mängijad reaalselt väärivad seda!
    Pane veel mingid hüüumärgid ja mingit puuinglist siia.

Tegemist on personaalse arvamusega ja Atleti tõusu aasta aastalt järgides ei ütleks, et poolfinaali jõudmine mingi tohutult eriline saavutus oleks, et kolmepäevast orgiat peaks pidama. Barca väljalülitamine on kõva saavutus, kuid Atleti on juba seal maal küll, et eesmärgiks on turniirivõit, mitte mõnele favoriidile tuule alla tegemine. Nii palju austust mul on selle klubi vastu küll. barca vormikõver on suunaga allapoole ja mingi eriline üllatus see nüüd ei olnud asjatundja jaoks, sest Atleti mängufilosoofia on juba selline, et neis mängudes ei ole Barca ammu enam mingi selge favoriit neutraalse asjatundja jaoks.

Atletil on üle keskmise temperamentsed fännid, seda muidugi, aga kokkuvõttes oli see siiski veerandfinaal, mis veerandfinaal.
    Idiootne liigasüsteem on muutunud (küll tulevasest hooajast). Jah, Atleti sissetulekud ei ole veel sealmaal, kus Barca omad, aga pole kaugeltki võrreldavad La Liga keskmiku omaga. Tegemist on suurklubiga, mida sa oma postis ju ka hiljem väidad.
    Underdog on Atleti pigem "hipsterlikus" võtmes, ma ei oska seda paremini seletada, aga loe mõnnari postitusi CLi teemas- neutraalsete mõtteis lemmik, kuid finantsmuskli mõttes underdog.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Eesti koondislane Kasutaja LeeRomeno avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    Atlético on vist vahepeal kõvasti populaarsust kogunud. Käisin ühes pubis mängu vaatamas ja minu üllatuseks ei olnudki ma ainus Atlético pooldaja. Pigem olid Barcelona fännid isegi vähemuses.
    No nagu ma juba mainisin, siis viimastel aastatel on Atletico muutunud täiesti pädevaks hipsterklubiks, mida on cool toetada. Pealegi on Barcelona viimaste aastatega saavutanud staatuse, mis viimati oli ManUl oma hiilgeaegadel. Ehk siis klubi, mida on ülimalt populaarne vihata.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Hehehe, no arvestades, et väravalöömine on sellel hooajal käinud Atleticol tõusude ja mõõnadega siis vast päris puuri täis löömist City kartma ei pea
    Aga tõsi, sellises vormis Griezmann võib paremal päeval Koke, Sauli ja teiste toetusel kehvema kaitseliini molekulideks rebida küll.
    Mängukeelust vabanev Torres ka juurde arvata, kes on viimastel kuudel vist oma 6 aasta parimas vormis.... mine tea mis saada võib!
    Poolfinaalpaaride loosimist ootan juba kannatamatult ja esimese valikuna võtaks tõesti City, kuigi hetkel ei heidutaks ka muu loos. Bayernit tahaks juba ammu rammukatsumiseks ning Madridi Real oleks loomulikult taas kõikvõimas vaatemäng. Aga eks hispaanlastega on madistatud euroopas juba küll ja küll, ehk antakse loositaevast sedapuhku midagi muud?
    Eilne show oli kindlasti ka üks Calderoni publiku vägevamaid etteasteid. Laul, toetus ja vastase kostitamine vilega kestis terve mängu kestel katkematult ja nagu näha ei piirdunud see 90 minutiga.
    Atmosfäär oli mängu vääriline!

1 - Barcelona made only one touch in the opposite box in the first half against Atlético Madrid. Irresolvable.

"I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Tegemist on personaalse arvamusega ja Atleti tõusu aasta aastalt järgides ei ütleks, et poolfinaali jõudmine mingi tohutult eriline saavutus oleks, et kolmepäevast orgiat peaks pidama. Barca väljalülitamine on kõva saavutus, kuid Atleti on juba seal maal küll, et eesmärgiks on turniirivõit, mitte mõnele favoriidile tuule alla tegemine. Nii palju austust mul on selle klubi vastu küll. barca vormikõver on suunaga allapoole ja mingi eriline üllatus see nüüd ei olnud asjatundja jaoks, sest Atleti mängufilosoofia on juba selline, et neis mängudes ei ole Barca ammu enam mingi selge favoriit neutraalse asjatundja jaoks.

Atletil on üle keskmise temperamentsed fännid, seda muidugi, aga kokkuvõttes oli see siiski veerandfinaal, mis veerandfinaal.
    Idiootne liigasüsteem on muutunud (küll tulevasest hooajast). Jah, Atleti sissetulekud ei ole veel sealmaal, kus Barca omad, aga pole kaugeltki võrreldavad La Liga keskmiku omaga. Tegemist on suurklubiga, mida sa oma postis ju ka hiljem väidad.
    Underdog on Atleti pigem "hipsterlikus" võtmes, ma ei oska seda paremini seletada, aga loe mõnnari postitusi CLi teemas- neutraalsete mõtteis lemmik, kuid finantsmuskli mõttes underdog.
    Tiitlikaitsja väljalükkamine on iga tiimi jaoks ülikõva sõna. Ja see väärib tähistamist. Barcelona on siiski top3 klubi maailmas ja sellise ründetrio händlimine vääribki Atleti jaoks tähistamist. Pigem on küsimus, et kas peaks siis mõtlema, et "pfff Barcelona või, võit on suhteliselt oodatav ja iseenesestmõistetav, veider kui me ei saaks sellest paarist edasi" või?

Maailmas pole ühtegi klubi, kes nii saaks arvata. Ja eriti kõvaks teeb selle saavutuse just rivaalsus - koduliigas kõvad andmised, CL'is panna Barcelona jälle kotti, viimase 3 hooaja jooksul on Atleti ainus tiim maailmas, kes suutnud Barcelonale Euroopas ÜLDSE vastu astuda. Mu meelest on see väärt tähistamist.

Tähistaks Real, tähistaks Bayern samamoodi kui tähistab hetkel Atletico. Loomulik ju. Pigem on see kompliment teile, kuivõrd võimsad te olete ja kuivõrd eriline sündmus on teie väljalükkamine Euroopast. Mulle küll ei meeldinuks, kui United sai Bayernilt võõrsilväravate tõttu veerandfinaalis tala ja siis öelnuks sakslased, et "ah me pidimegi võitma, ei midagi erilist" vaid Beckenbauer ütles, et "see on ajaloo kõige magusam kaotus" (3-2 saadi Old Traffordil tala, Robben pani selle segase ühepuuteka taha nurka ja agg 4-4) ja nad teadsid, et pandi siiski SAF'i tiim kotti.

Kuigi jah, kui Unitedit kuskil CL poolfinaalis võita pole võrdväärne Barca kottipanemisega, siis you get the point, yo.

P.S. Atleti on kõva. 29-71 possessioniga panna Barca 2-0 kotti on teemas. Simeone on väga retsi tiimi kokku pannud. Kahju, et ta ilmselt mingi 10-aastase projekti ei tee, vaid mingi hetk liigub ikka kuhugi mujale - sellist SAF'i hõngulisust on temas. Võimas isiksus.
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JanK Vaata postitust
    Tiitlikaitsja väljalükkamine on iga tiimi jaoks ülikõva sõna. Ja see väärib tähistamist. Barcelona on siiski top3 klubi maailmas ja sellise ründetrio händlimine vääribki Atleti jaoks tähistamist. Pigem on küsimus, et kas peaks siis mõtlema, et "pfff Barcelona või, võit on suhteliselt oodatav ja iseenesestmõistetav, veider kui me ei saaks sellest paarist edasi" või?

Maailmas pole ühtegi klubi, kes nii saaks arvata. Ja eriti kõvaks teeb selle saavutuse just rivaalsus - koduliigas kõvad andmised, CL'is panna Barcelona jälle kotti, viimase 3 hooaja jooksul on Atleti ainus tiim maailmas, kes suutnud Barcelonale Euroopas ÜLDSE vastu astuda. Mu meelest on see väärt tähistamist.

Tähistaks Real, tähistaks Bayern samamoodi kui tähistab hetkel Atletico. Loomulik ju. Pigem on see kompliment teile, kuivõrd võimsad te olete ja kuivõrd eriline sündmus on teie väljalükkamine Euroopast. Mulle küll ei meeldinuks, kui United sai Bayernilt võõrsilväravate tõttu veerandfinaalis tala ja siis öelnuks sakslased, et "ah me pidimegi võitma, ei midagi erilist" vaid Beckenbauer ütles, et "see on ajaloo kõige magusam kaotus" (3-2 saadi Old Traffordil tala, Robben pani selle segase ühepuuteka taha nurka ja agg 4-4) ja nad teadsid, et pandi siiski SAF'i tiim kotti.

Kuigi jah, kui Unitedit kuskil CL poolfinaalis võita pole võrdväärne Barca kottipanemisega, siis you get the point, yo.

P.S. Atleti on kõva. 29-71 possessioniga panna Barca 2-0 kotti on teemas. Simeone on väga retsi tiimi kokku pannud. Kahju, et ta ilmselt mingi 10-aastase projekti ei tee, vaid mingi hetk liigub ikka kuhugi mujale - sellist SAF'i hõngulisust on temas. Võimas isiksus.
    Keegi ei väida, et see pole tähistamist väärt. Minu väide on, et ei tasu nüüd selle tähistamisega liiale minna e (pisut?) minu arvates rõõmustai u nii nagu oleks finaal Reali vastu võidetud. Juve eelmine aasta pani Reali võõrsil kotti, rõõmustati küll, aga ma ei näinud kestvaid kiiduavaldusi jms. Ja Atleti ei ole minu hinnangul kehvem klubi.

1903 Kasutaja Punkt avatar
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tublid poisid ja edu, aga no ausalt öeldes celebration ikka pisut over the top minu jaoks. Tegemist oli siiski veerandfinaaliga. Eks siin on muidugi paljuski sellist frustratsiooni mahamatmist, selles mõttes arusaadav.
    Vähemalt on tõesti kellele edaspidi kaasa elada ja mingigi underdog poolfinaalides olemas (kuigi Atleti on nii väliselt kui sisuliselt juba suures neljas minu jaoks aastaid sees).
    Noh, eks igaüks võtab seda, kuidas tahab. Alati ei pea suurelt ainult tiitli- ja karikavõite tähistama. Atleti fännidel ja mängijatel on kombeks tähistada ka töövõite (ja seda eriti Simeone ajastul) ning kui nii olulises mängus lüüakse auti nii kõva tiim nagu seda Barcelona on, siis võimendab see veel ekstra.

Ses suhtes - mängijad andsid endast kõik, fännid andsid endast kõik. Tasuks tuli seekord võit, millesse panustasid kõik alates mängijatest ja fännidest kuni kitmanini. Töövõit. See on minu jaoks ka üks Atleti essentsidest: me ei pruugi alati võita, kuid kui mängijad jätavad naha platsile ning higistavad särki kandes kui pöörased, siis ei ole kellelgi neile etteheiteid. Fännid tahavad näha meeskonda, kes särki kaitseb ja endast kõik platsile jätab. Kui ei võida, siis ok, järgmine kord uuesti aj paremini, peaasi, et võitlesime. Pea püsti ja edasi. Kuid kui võitlusega peaks võit kaasnema, siis seda enam on põhjust pidutseda ja töövilju nautida. Seekord võitsime.. ja veel keda!

Paljud teiste meeskondade peatreenerid on öelnud, et Atleti on suur meeskond, kes mängib ja töötab kui väike meeskond. Ja nii ongi. Samamoodi tähistame ka oma õnnestumisi: nagu väike meeskond ikka ehk suurelt.
    Coraje, corazón y cojones.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Noh, eks igaüks võtab seda, kuidas tahab. Alati ei pea suurelt ainult tiitli- ja karikavõite tähistama. Atleti fännidel ja mängijatel on kombeks tähistada ka töövõite (ja seda eriti Simeone ajastul) ning kui nii olulises mängus lüüakse auti nii kõva tiim nagu seda Barcelona on, siis võimendab see veel ekstra.

Ses suhtes - mängijad andsid endast kõik, fännid andsid endast kõik. Tasuks tuli seekord võit, millesse panustasid kõik alates mängijatest ja fännidest kuni kitmanini. Töövõit. See on minu jaoks ka üks Atleti essentsidest: me ei pruugi alati võita, kuid kui mängijad jätavad naha platsile ning higistavad särki kandes kui pöörased, siis ei ole kellelgi neile etteheiteid. Fännid tahavad näha meeskonda, kes särki kaitseb ja endast kõik platsile jätab. Kui ei võida, siis ok, järgmine kord uuesti aj paremini, peaasi, et võitlesime. Pea püsti ja edasi. Kuid kui võitlusega peaks võit kaasnema, siis seda enam on põhjust pidutseda ja töövilju nautida. Seekord võitsime.. ja veel keda!

Paljud teiste meeskondade peatreenerid on öelnud, et Atleti on suur meeskond, kes mängib ja töötab kui väike meeskond. Ja nii ongi. Samamoodi tähistame ka oma õnnestumisi: nagu väike meeskond ikka ehk suurelt.
    Ma jätkaks seda diskussiooni, ses selle essents on huvitav. Paljuski on selline mentaliteet senise edu alus- sisult suur (saavutustel ka juba), mängult ja töökuselt aga väike peeter. Mõneti toidab, aga mõneti tekitab see probleeme- PSV vastu saadi siiski õnnega edasi, ehkki muidugi oldi parem meeskond. Tegelt on minu jaoks küsimus, kas selline võetud hoiak on mingi hetk äkki hoopistükkis arengupidur? Arvestades omanikeringi vahetusi, lisaks tiitlid, mida juba võidetud ja edu Euroopas. eks see hooaeg toob mõned vastused- favoriidi lükkamine konkurentsist on suur asi, aga kui hooaja lõppedes jäädakse ikkagi tiitlita, siis ma ei ütleks, et see filosoofia nüüd ülearu ka edukas on. Üldse mitte paha pärast, mind genuiinselt huvitab see.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Keegi ei väida, et see pole tähistamist väärt. Minu väide on, et ei tasu nüüd selle tähistamisega liiale minna e (pisut?) minu arvates rõõmustai u nii nagu oleks finaal Reali vastu võidetud. Juve eelmine aasta pani Reali võõrsil kotti, rõõmustati küll, aga ma ei näinud kestvaid kiiduavaldusi jms. Ja Atleti ei ole minu hinnangul kehvem klubi.
    See on umbes selline jutt, et vaatad kõrvallauas sünnipäeva tähistavat seltskonda ja kukud kobisema stiilis " ega seda viina nii väga ka pole vaja juua, ega teil pulmad ju pole"
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    See on umbes selline jutt, et vaatad kõrvallauas sünnipäeva tähistavat seltskonda ja kukud kobisema stiilis " ega seda viina nii väga ka pole vaja juua, ega teil pulmad ju pole"
    Oleneb, mida tähistatakse, kas pole?

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Mõneti huvitav, et kuigi Barca on domineerinud (pean silmas tulemusi) viimastel aastatel Atletico vastu, siis CLis löödi mõlemal korral välja Barca. Atletico - Real duellide puhul on viimastel aastatel edukam olnud esimene, aga jällegi CLis võitis mõlemad lahingud teine.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Atletico pleioff vastased viimase 3 a Cl-is

Bilan-Barca-Chelsea-Real

Leverkusen-Real

PSV-Barca-X?

Usun, et järgmises ringis oleks Bayern kõige kõvem test Atleticole. Ei ole sama liiga eelist nagu Barca ja Reali vastu mängides

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Mõneti huvitav, et kuigi Barca on domineerinud (pean silmas tulemusi) viimastel aastatel Atletico vastu, siis CLis löödi mõlemal korral välja Barca. Atletico - Real duellide puhul on viimastel aastatel edukam olnud esimene, aga jällegi CLis võitis mõlemad lahingud teine.
    Muster küll on, aga paljus on siin ka juhuslikkust. Barca poole pealt Tata hooaeg oli nagu oli, seekord mängis kindlasti rolli eelmise hooaja edu ja kumuleerunud mängud. Barca ja Atleti mängud võivad olla küll mõneti Lucho ajal ühele poole kaldu, kuid peaaegu kõik mängud on olnud äärmiselt tasavägised ja sõltunud mõnest otsusest, mõnest eksimusest. Barca vist domineeris ühe mängu, pärast Anoeta kaotus eelmisel hooajal liigas. Madridi ja Atleti mängudes on olnud suureskoorilisi võite rohkem. Punkt või keegi võiks siia tuua selgust- aga kõhutunde pealt ütleks, et Atletile sobivad knock out mängud, kus teine mäng kodus- esimeses mängus on vaja tuua kaitsest lähtuva mänguga tulemus, teises juba Calderoni toega on igal meeskonnal megaraske. Aga võib olla stat siin näitab midagi muud.

Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Eile läbisid meie supermaratoonarid ca 12 kilomeetrit rohkem. Aga tegelt tahtsin lihtsalt öelda, et massive props Lucas Hernandezile. Kogu selle seeria jooksul ei eksinud ta kordagi ühegi elemendiga. See oli raske koht, kus sisse tulla, aga kutt tuli ja mängis kui veteran. Simeone tõi ta eraldi pressikal veel välja ka, kuigi ükski ajakirjanik ei küsinud.

Samuti props Saúlile ja Kokele: täielikud mootorid. Neist esimene areneb jätkuvalt edasi ning ma ütleks, et praegu oleks see omamoodi juba üllatus, kui ta suvel Del Bosque valikust välja peaks jääma. Ja Koke - siin pole sõnu vaja, see mees on tulevane kapten, täielik lust on teda platsil möllamas ja juhiseid andmas vaadata. Kui Torrese võimalus one club maniks saada on möödanik, siis Kokel on kõik võimalused selleks endiselt olemas. Senine saldo: 24 eluaastat, 16 aastat klubis, 7 hooaega põhimeeskonnas, 258 mängu.

Lisaks neile propsi ka Oblakile, Moyale, Juanfranile, Filipele, Gimenezile, Monsalvele, Savicile, Gamezile, Godinile, Gabile, Augustole, Kranevitterile, Correale, Carrascole, Tiago, Thomasele, Oliverile, Griezmannile, Torresele ja Viettole.

Lisaks special mention veel ühele eilsele tegelasele, Ardale. Ei tea, mis tema peas küll ei toimuda võis. Mõneti oli isegi üllatus, et see vilekoor talle nii üksmeelne ja vali oli.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Reali fänni ja Florentino Perezi vahele ei tasu alati võrdusmärki tõmmata. Võib-olla on Reali kui klubi ja tema toetajate puhul tiitlid ja muud asjad tähtsamal kohal kui Atletico või mõne teise klubi jaoks aga ma ei ütleks, et minu jaoks on tiitlid ainukesed asjad, mis loevad. Võib ju näiteks tuua ka viimase El Clasico - mäng, kus tol hetkel polnud mängus oluliselt rohkem kui uhkus - peale mida oli meeskond selgelt (loe: liiga) rahul.

Lõppude lõpuks lendavad kehvade tulemuste korral pead igal pool, vahet pole, kas tegu on Estonian Airi või Real Madridiga. Küsimus on vaid ajas. Kui siinkohal teha võrdlus Realiga, siis ilmselgelt on Perezi süütenöör lühem kui Atletico juhtkonna oma, aga aastast aastasse ei saa ju endast nõrgematele kaotada ka Atletico. Ning ükski õige fänn ei jäta oma klubi isegi siis, kui klubi võimalused ja ambitsioonid mingil põhjusel muutuvad väiksemaks. Siin võib vaielda, kellel on parimad fännid, aga igal pool on omad plastikud ja pisut vähem plastikud. Ka Reali fännid näevad, mis toimub väljakul. Casemiro, Carvajal ja mõned teisedki mehed, kelle nimed protokollis tihti ei kajastu, teenivad ära aplause. Danilo, Bale'i või kelle iganes vilistamist ma heaks ei kiida, aga ka seal taga on pisut enam kui vaid meeskonna kehvad tulemused.

Kokkuvõtlikult ütleks, et musta ja valge vahel on päris mitu erinevat värvivarjundit veel

Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Reali fänni ja Florentino Perezi vahele ei tasu alati võrdusmärki tõmmata. Võib-olla on Reali kui klubi ja tema toetajate puhul tiitlid ja muud asjad tähtsamal kohal kui Atletico või mõne teise klubi jaoks aga ma ei ütleks, et minu jaoks on tiitlid ainukesed asjad, mis loevad. Võib ju näiteks tuua ka viimase El Clasico - mäng, kus tol hetkel polnud mängus oluliselt rohkem kui uhkus - peale mida oli meeskond selgelt (loe: liiga) rahul.

Lõppude lõpuks lendavad kehvade tulemuste korral pead igal pool, vahet pole, kas tegu on Estonian Airi või Real Madridiga. Küsimus on vaid ajas. Kui siinkohal teha võrdlus Realiga, siis ilmselgelt on Perezi süütenöör lühem kui Atletico juhtkonna oma, aga aastast aastasse ei saa ju endast nõrgematele kaotada ka Atletico. Ning ükski õige fänn ei jäta oma klubi isegi siis, kui klubi võimalused ja ambitsioonid mingil põhjusel muutuvad väiksemaks. Siin võib vaielda, kellel on parimad fännid, aga igal pool on omad plastikud ja pisut vähem plastikud. Ka Reali fännid näevad, mis toimub väljakul. Casemiro, Carvajal ja mõned teisedki mehed, kelle nimed protokollis tihti ei kajastu, teenivad ära aplause. Danilo, Bale'i või kelle iganes vilistamist ma heaks ei kiida, aga ka seal taga on pisut enam kui vaid meeskonna kehvad tulemused.

Kokkuvõtlikult ütleks, et musta ja valge vahel on päris mitu erinevat värvivarjundit veel
    Noh, tegelikult ei olnudki kavas otseselt võrrelda Realiga (iseenesest võiks see ka mõne teise klubi kohta käia, aga tol hetkel uuris ajakirjanik temalt just Reali kohta), vaid lihtsalt see Torrese tsitaat väga ammusest ajast oli asjakohane ja minu jaoks väga tabav.

Et kui hakata endale enne hooaega paika panema, kui mitu tiitlit on vaja riiulile tuua, siis võib kaotuste korral kaardimaja tugevalt rappuma hakata ning ebastabiilsuse kaasa tuua. Mitte üldse halvas mõttes, aga Torres mõtles tol hetkel seda, et Real on olnud selles mõttes oma edu nö ohver. Fännid nõuavad Florentinolt tiitleid, Florentino mängijatelt, treeneritelt. Latid on kõrgele seatud, pinge on peal, karikad/tiitlid on vaja koju tuua ning selle pinge tõttu kipuvad ebaõnnestumiste korral ka viled ja kriitikanooled (mitte ainult fännidelt, vaid ka meedialt) kiiremini tulema. Sessuhtes on näiteks Atléticos ka omad kindlad ja madalamad eesmärgid paigas - igal aastal Meistrite Liigasse kvalifitseeruda - ning kõik mis lisaks tuleb, see on juba boonuseks.

Kui ma Atleti konteksti panin, siis just selle eesmärgiga, et me peame eesmärgiks võtma selle, et me ei tohi kunagi oma (võimaliku) edu ohvriks langeda ning peame leidma mingi alternatiivse võimaluse, kuidas nii karikaid võita, kuid samal ajal ka ühtekuuluvustunde ja stabiilsuse kõigil tasanditel säilitada. Meil on veel kindlasti palju tööd teha.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Nov 2009

Algupärane

Lõppude lõpuks lendavad kehvade tulemuste korral pead igal pool, vahet pole, kas tegu on Estonian Airi või Real Madridiga.
    päris lollakas võrdlus. estonian air ja pead lendavad? 100 milli põletatud, pankroti peale visati veel 40 milli ja samad näod juhivad edasi...
    VÄGA vähe tõenäoline et real'iga midagi sinnapoolegi juhtuks.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas chac Vaata postitust
    päris lollakas võrdlus. estonian air ja pead lendavad? 100 milli põletatud, pankroti peale visati veel 40 milli ja samad näod juhivad edasi...
    VÄGA vähe tõenäoline et real'iga midagi sinnapoolegi juhtuks.
    Võib-olla Estonian Air ei ole hea näide keskmise ettevõtte kohta aga ega treenerid ka tasuta minema ei jaluta üldjuhul. Et noh, põhimõtteliselt võiks nüüd vaielda nagu countiga vandenõu teemas aga kas sellel ka mõtet on? Sest asja sisuline mõte, nagu ma aru saan, sind ei huvita.

Algupärane

Kas järgmine aasta näeme Super Cup - i raames mängu Liverpool vs Atletico Madrid?
    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud