320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Alg XI: Oblak, Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira, Gabi, Mario Suarez, Koke, Arda Turan, Griezmann, Mandzukic.


    Vahetused: Moya, Gamez, Gimenez, Tiago, Raul Garcia, Saul Niguez, Torres


    Viva Atleti!
    Oblakil peaks vist teine CL-i mäng olema; Gabi on kohatine küsimärk justkui, aga eks näis. Kuigi Atletico on klubina sümpaatne, loodan Los Blancose võitu ja põnevat mängu.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
      Kahju, et Hispaania alateema on mõne varitegelase eestvedamisel viimase aasta jooksul selliseks peldikuseinaks muutunud. Ega naljalt midagi asjalikku pole selle peale siia kirjutadagi enam.

      Enough said.
      Ei tea, trolle ju nii palju pole, et peldikuseina definitsiooni kogu SPA foorumi kohta kasutada, nt Barca teemat on päris hea lugeda ja noh, ka Su enda postidel midagi viga pole . Olgem ausad, atleticomadrid on vähemalt kahel korral päris labaselt jaalole ka reageerinud, kõige efektiivsem oleks teda lihtsalt ignoorida, mitte hakata tõmblema.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Moyale esimene poolaeg ei meeldinud.

        Kommentaar


          Oblak parim olnud, Mandzu ilmselt lõpuni ei kesta sellise tööga, kuid loodetavasti tekib endal veel soodsaid võimalusi.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Oblak parim olnud, Mandzu ilmselt lõpuni ei kesta sellise tööga, kuid loodetavasti tekib endal veel soodsaid võimalusi.
            Ei ole vajagi. Ilmselt kusagil tunni möödudes tutvustatakse tänastele staadioni külalistele Torrest. Reali hirm nagu ta tänavu on.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Tänase mängu kokkuvõte:



              Ei tegelikult oli väga meelelahutuslik kohtumine täna. Natuke kahju, et Atleti esimesel poolajal nii ära vajus ning ründes ootasin teie mängijatelt vähem praaki. Mängu parim vaieldamatult Oblak.

              Kommentaar


                Konkreetne küsimus: Kui tõenäoline on, et Carvajal oma käitumise(hambad sisse + päris korralik maksahaak) eest vähemalt 9 kuud mängukeeldu saab ja kuidas 21 sajandil sellisele käitumisele ikka veel normaalselt vaadatakse?
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Konkreetne küsimus: Kui tõenäoline on, et Carvajal oma käitumise(hambad sisse + päris korralik maksahaak) eest vähemalt 9 kuud mängukeeldu saab ja kuidas 21 sajandil sellisele käitumisele ikka veel normaalselt vaadatakse?
                  Kuulge, sündige uuesti. Kuidas arda türann kollast ei saanud ja mandzukic platsil püsis. Aga ma olin suhteliselt kindel, et peale mängu on kõik väiksema klubi poolt, sest... ma isegi ei tea miks. Eks see intelligentsuse teema ole. Kui Dortmund tegusid tegi, siis oli arusaadav, miks pooldajad tekkisid, nad mängisid atraktiivset jalgpalli. Pathetico see eest aga tapab mängu, vingub ja viriseb.
                  Mulle aitab, mina enam selle klubi poolehoidja ei ole, teie kaotus!

                  Kommentaar


                    Jah, kahju on niimoodi tulihingelisi toetajaid kaotada. Paraku oleks Mandzukic pidanud juba pärast esimest küünarnukihoopi platsilt lendama. Niimoodi väljakut veriseks teha ei ole sugugi sünnis. Arda Turan oleks pidanud kollase saama, sest ta oli raseerimata ja see jätab lastele halva mulje.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                      Jah, kahju on niimoodi tulihingelisi toetajaid kaotada. Paraku oleks Mandzukic pidanud juba pärast esimest küünarnukihoopi platsilt lendama. Niimoodi väljakut veriseks teha ei ole sugugi sünnis. Arda Turan oleks pidanud kollase saama, sest ta oli raseerimata ja see jätab lastele halva mulje.
                      Tubli! Nagu Simeone ees loob omale virtuaalreaalsuse, nii lollakad kohe järgi ka. Saage aru, et jalgpallis on reeglid ja küll jõuab järg ka teieni, kui kohtunikud hakkavad karistama pidevat sõimamist, kätega vehkimist, putsaga loopimist, küünarnukitamist, provotseerimist jne. Ammu oleks aeg sellele loomakarjale tara ümber ehitada. Näeks kasvõi üks atletico toetaja, et natuke on inetu selline käitumine, ma annaks talle medali ja poeks urgu tagasi.

                      Kommentaar


                        Igati huvitav mäng oli ja korralik andmine käis. Ja no eks Mandzukic ongi koguaeg selline tont olnud.

                        Aga miks kirjutan ja millest on kahju asja juures, et kohtunik Carvajal'i lööki ei näinud, on see, et kui seda oleks nähtud, siis oleks lisaks punasele ka pidanud penalt tulema Atleticole. Kuna pall oli mängus ja intsident leidis aset reali oma kastis.

                        Ehk siis seekord õpetust ei saadud, aga järgmine kord võiks debiilik rusikakangelane mõelda ja vastast lüüa ikkagi kastist väljas

                        Kommentaar


                          Real oli eile esimesel poolajal väga hea ja oli õnne, et ära ei löödud, seega credit where its due. Õnneks Oblak muidugi tassis ja näitas täpselt seda, mida Moya ehk poleks suutnud. Teine poolaeg oli samas Atleti poolt märksa erksam ning tegelikult jääb natuke isegi kripeldama, et lõpus ei suudetud survet väravaks realiseerida. Hea oli näha, et energiat jagus viimastel minutitel samuti nõksa rohkem kui Realil - kui kordusmängus peaks asi lisaajale minema, siis ehk ei kukuta nüüd füüsiliselt niimoodi ära nagu eelmisel aastal finaalis.

                          Tahaks loota, et Bernabeul jätkatakse sarnase mängupildiga nagu eile lõpetati. Ja noh, on teatud kohti kust annab juurde panna. Koke oli eile erakordselt kehv ning ka keskväli ei töötanud kõige paremini, eriti esimesel poolajal. Mõttekoht on muidugi veel ründeliinis: Mandžukic jäi mitmel korral ees liiga aeglaseks, samas kui Torres sekkus vahetusest väga hästi ja oli päris terav.

                          Kohtunik oli minu meelest esimesest vilest peale üsna katastroofiline. Lihtsalt minu viis senti - ei tea muidugi, kuidas täiesti neutraalsetele vaatajatele tundus.
                          Coraje, corazķn y cojones.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Kohtunik oli minu meelest esimesest vilest peale üsna katastroofiline. Lihtsalt minu viis senti - ei tea muidugi, kuidas täiesti neutraalsetele vaatajatele tundus.
                            Jah, pisut lasi mängu käest ära, aga ühe või teise poole selget eelistamist isiklikult ei täheldanud.
                            Kordusmäng jääb Suarezel kaartide pärast vahele, ilmselt siis Saul tema asemele?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Mandzukic aumehena päästab Carvajali kotte lihtsalt, muidu ootaks ju pool aastat bänni. Ei saa aru kuidas see hammustus Suareze omast erinema peaks. Mina nägin seda laiv ülekandes juba, et Carvajali kikud käes ära käisid ja see mida nägid Kruus, Vara või Võru vallavanem mind ei huvita. Oma silm on kuningas.
                              Lasteaia sõimerühm on jälle koos a la " aga teie tegite ka ja teie lõite valusamini ja te üldse koguaeg lööte!"- sellist saasta ma ei taha ja ei viitsi kommenteerida. Igaühe enda probleem, millises arenguetapis teie elu parajasti on.
                              Mäng oli tõeline DERBY MADRILENO ja show iga senti väärt, selline peabki üks linnarivaalide vägikaikavedu välja nägema. Frickin Bravo!
                              Ma ei tea kuidas Realiga on aga Atletico täitis esimeses veerandfinaalis oma eesmärgi - dont concede. 7 games unbeaten against Real Madrid!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Mäng oli tõeline DERBY MADRILENO ja show iga senti väärt, selline peabki üks linnarivaalide vägikaikavedu välja nägema. Frickin Bravo!
                                Ma ei tea kuidas Realiga on aga Atletico täitis esimeses veerandfinaalis oma eesmärgi - dont concede. 7 games unbeaten against Real Madrid!
                                Täiesti nõus. Üks parimaid 0:0 tulemusega lõppenud mänge viimasest ajast. Pinge oli pidevalt õhus ikka.

                                Aga sellest teisest punktist - kas kusagil on ka statistikat, milline võistkond ja millal sellega uhkustada võis, et pidas vastu 7 mängu ilma kaotuseta Reali vastu ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X