320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    manu fännina suudan ideeliselt suhestuda.
    lasen isegi üdini subjektiivsel tõdemusel (ja arse või fcb või kurat-teab-kus teemas maha peetud sõjal), et barcas on ennastsalgav õli-per-squad number koefitsent minna, aga kui üks teatav suarez paneb ühetimõistetava - mitte klassikaline ah-ma-ei-näinud-ta-jalga-maas-ma-lihtsalt-astusin-stamp või lõin-pallist-mööda-aga-kuradi-inerts!-vastane-sai-ikka-jalaga-kõhtu-tutaka - jalalöögi vastase poole teele (ja tabab!) ning sellest kasvõi tagantjärgi bänni ei tule, siis ma tõmban järgmine kord ise selle ülo selga ja annan teada, mitut sirklit, võrdkülgset kolmnurka ja kõike-nägevat-silma ma nou campil näen.
    mäng oli (peaaegu) neutraalsele vaatajale muidugi tore, igal teisel päeval oleks seis 4-1 vms jäänud, aga see katalooniapoiste suareze teo pisendamine ning väide, et ega mäng punase korral tegelt palju erinenud poleks, on kui mitte täiesti persest tõmmatud, siis vähemasti natuke imelik ja mis vist hullemgi: vastast alavääristav. olen seda vist ennegi öelnud, aga liverpooli poistele tagantjärgi propsi, et omalajal kui luis premmis möllas, suudeti fänlus kaine mõistusega ühendada ehk et kui lõi värava, siis yaay, aga kui oli cunt, siis ütles isegi mcnamara selle ümber nurga välja.

    (marcelo-sugustele klounidele tuleks ka muidugi laudas hanguga taha keerata.)
    Kus perset keegi siin Suareze tegu õigustanud on. Loe äkki uuesti. Minu point on selles, et see ei ole klubi ja selle fännide süü kui kohtunikud sellist asja ei märka. Ja keegi, ei Barca ega ka Atletico fännid ei tea kuidas mäng oleks kujunenud, kui Suarez oleks ära saadetud.

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Mis kuradi asi on hipsterklubi?
      Alternatiivklubi, piisavalt tugev, et aegajalt võita, aga mitte eriti tihti. Underdog, keda on popp fännata, sest suured klubid on nii mainstream. Aka Leicester see hooaeg, varasemalt Liverpool/Arsenal/Spurs. Borussia, Napoli jne.

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        manu fännina suudan ideeliselt suhestuda.
        lasen isegi üdini subjektiivsel tõdemusel (ja arse või fcb või kurat-teab-kus teemas maha peetud sõjal), et barcas on ennastsalgav õli-per-squad number koefitsent minna, aga kui üks teatav suarez paneb ühetimõistetava - mitte klassikaline ah-ma-ei-näinud-ta-jalga-maas-ma-lihtsalt-astusin-stamp või lõin-pallist-mööda-aga-kuradi-inerts!-vastane-sai-ikka-jalaga-kõhtu-tutaka - jalalöögi vastase poole teele (ja tabab!) ning sellest kasvõi tagantjärgi bänni ei tule, siis ma tõmban järgmine kord ise selle ülo selga ja annan teada, mitut sirklit, võrdkülgset kolmnurka ja kõike-nägevat-silma ma nou campil näen.
        mäng oli (peaaegu) neutraalsele vaatajale muidugi tore, igal teisel päeval oleks seis 4-1 vms jäänud, aga see katalooniapoiste suareze teo pisendamine ning väide, et ega mäng punase korral tegelt palju erinenud poleks, on kui mitte täiesti persest tõmmatud, siis vähemasti natuke imelik ja mis vist hullemgi: vastast alavääristav. olen seda vist ennegi öelnud, aga liverpooli poistele tagantjärgi propsi, et omalajal kui luis premmis möllas, suudeti fänlus kaine mõistusega ühendada ehk et kui lõi värava, siis yaay, aga kui oli cunt, siis ütles isegi mcnamara selle ümber nurga välja.

        (marcelo-sugustele klounidele tuleks ka muidugi laudas hanguga taha keerata.)
        Aeg oleks vast vanad Liverpooli poiste postid üles otsida ja sinna otsa ka siit paar lehekülge tagasi kerida. Ühekskümmend protsenti postidest ütlevad selgelt, et kannibal oleks punase pidanud saama, aga kui kohtunik on pime, siis on pime ja keppi talle siinsed poolehoidjad ei saa nagu anda või mis. Aga eks mitmelgi korral nt inglismannid Rooney suhtes on olnud sama pimedad. Muna, lõi, ei nähtud, aga mis teha, eks. Ja tagantjärelegi karistuseta ta pääses kui kellelegi küünarnukiga näkku äsas. Muidugi võiks full retard ottjärvelat panna ja nõuda ikka mängu tühistamist.
        Oleksid ja poleksid 10 vs 11 on lihtsalt tagantjärele targutamine. Võtaks varrukast ja puistaks nt Chelskid ja Interid, kus lukke ei suudetudki lahti murda vaatamata ühemehelisele ülekaalule, aga ka selle seos on jällegi punaarmeelane eesti ajaloofilmis.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Alternatiivklubi, piisavalt tugev, et aegajalt võita, aga mitte eriti tihti. Underdog, keda on popp fännata, sest suured klubid on nii mainstream. Aka Leicester see hooaeg, varasemalt Liverpool/Arsenal/Spurs. Borussia, Napoli jne.
          Ehk siis peale Barcelona, Reali ja Bayerni on kõik hipsterklubid.

          Kommentaar


            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
            Ehk siis peale Barcelona, Reali ja Bayerni on kõik hipsterklubid.
            Edukas peab ka ikka olema, Getafet ei fänna isegi hipsterid.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Alternatiivklubi, piisavalt tugev, et aegajalt võita, aga mitte eriti tihti. Underdog, keda on popp fännata, sest suured klubid on nii mainstream. Aka Leicester see hooaeg, varasemalt Liverpool/Arsenal/Spurs. Borussia, Napoli jne.
              Üsnagi debiilne liigitus peaks mainima.
              Usun, et kõigil ülesloetud klubidel on arvestatav fännibaas eestiski olemas mis tuleneb küll millestki muust, kui soovist olla popp.
              Päris kõigile mittemegaklubi fännidele pähe raputamine on ikka teise leveli ülbus juba, mis näitab muidugi ühe teatud sektori upsakat "larger than life" suhtumist.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Üsnagi debiilne liigitus peaks mainima.
                Usun, et kõigil ülesloetud klubidel on arvestatav fännibaas eestiski olemas mis tuleneb küll millestki muust, kui soovist olla popp.
                Päris kõigile mittemegaklubi fännidele pähe raputamine on ikka teise leveli ülbus juba, mis näitab muidugi ühe teatud sektori upsakat "larger than life" suhtumist.
                Ega ainult hipsterid ka kalamaja ei armasta. Nii nagu ei ole ka kõik Barcelona fännid Messi fännid ja keskmises vanuses 15. Ja ma ei tea kustotsast ma näitasin välja suhtumist, et ainult suurtel klubidel tohivad fännid olla? Wtf Mu point on selles et millal iganes Atletico sugune klubi mängib näiteks Barcaga, siis ilmub suur hulk tegelasi, kelle arvates Atletico on best thing ever ja peale mängu unustatakse sama klubi nii kiirelt kui enne. Nagu näiteks terve sots-meedia äkki on suurteks Leicesteri fännideks hakanud.
                Aga jah Ott Järvela on suht suurepärane näide siin.

                Kommentaar


                  Ärkasin täna tavalise noore mehena, aga magama lähen hipsterfännina Ma süüdistan selles Carrascot, kuigi minu arvates on ta pigem metroseksuaal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Kus perset keegi siin Suareze tegu õigustanud on. Loe äkki uuesti.
                    iisi. mis õigustamine? pisendamisest oli jutt. need pole sünonüümid.

                    loomulikult pole klubi ega fännid süüdi selles kui kohtunik ja tema kaader käkerdab ning ei klubi ega fännid ei peagi seda kinni maksma.
                    siiski ei saa aru suhtumisest, mida tõlgendasin rixxeri või lee vm (nüüdseks leidmatu, vb kustutatud) postitusest, mis oli vastuseks minu pakkumisele suareze 4 mängulisele bännile ja kõlas a la "tal sõitis katus ära, aga neli mängu, kamoon" ning teiste härrasmeeste retoorikast alates "ronaltsile on ka palju andmata jäetud" kuni "no a kus te võtate, et atletico oleks võitnud". (väike ajalootund: rooney sai kunagi nõrganärvilise fa käest - vist whu vastu - tähistamise eest kahe mängulise bänni, sest ütles kaamerasse f-sõna. no et mängumaine ja whatnot.)
                    asi pole isegi selles, vaid pigem faktis, et mingi vend, hetkel nö teie mängija (kes antud isiku puhul peaks nüüdseks juba kuskile ravile saadetama, sest asi on juba ammu igasuguse temperamendi ja mängukire piiri ületanud), ründas sõna kõige otsesemas mõttes vastasmängijat, aga kõik räägivad mingist fuken aiaaugust ning kui sinna kõigi alla peaks kuuluma ka uefa, siis andke andeks, aga see sitt lõhnab ikka päris puiselt.

                    igasugune mis-oleks-kui mängutulemuse ennustamine jäägu igormangide teha. nagu ka see, milline oleks nt alvese nägu ja barca poiste reageering kui selline tutakas oleks mõnelt 'letico sepikult hoopis vastupidises suunas tulnud.
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      iisi. I mis õigustamine? pisendamisest oli jutt. need pole sünonüümid.

                      loomulikult pole klubi ega fännid süüdi selles kui kohtunik ja tema kaader käkerdab ning ei klubi ega fännid ei peagi seda kinni maksma.
                      siiski ei saa aru suhtumisest, mida tõlgendasin rixxeri või lee vm (nüüdseks leidmatu, vb kustutatud) postitusest, mis oli vastuseks minu pakkumisele suareze 4 mängulisele bännile ja kõlas a la "tal sõitis katus ära, aga neli mängu, kamoon" ning teiste härrasmeeste retoorikast alates "ronaltsile on ka palju andmata jäetud" kuni "no a kus te võtate, et atletico oleks võitnud". (väike ajalootund: rooney sai kunagi nõrganärvilise fa käest - vist whu vastu - tähistamise eest kahe mängulise bänni, sest ütles kaamerasse f-sõna. no et mängumaine ja whatnot.)
                      asi pole isegi selles, vaid pigem faktis, et mingi vend, hetkel nö teie mängija (kes antud isiku puhul peaks nüüdseks juba kuskile ravile saadetama, sest asi on juba ammu igasuguse temperamendi ja mängukire piiri ületanud), ründas sõna kõige otsesemas mõttes vastasmängijat, aga kõik räägivad mingist fuken aiaaugust ning kui sinna kõigi alla peaks kuuluma ka uefa, siis andke andeks, aga see sitt lõhnab ikka päris puiselt.

                      igasugune mis-oleks-kui mängutulemuse ennustamine jäägu igormangide teha. nagu ka see, milline oleks nt alvese nägu ja barca poiste reageering kui selline tutakas oleks mõnelt 'letico sepikult hoopis vastupidises suunas tulnud.
                      See mälu in ikka väga valikuline, eks. Neli mängu oleks sellise löögiliigutuse eest ikkagi liiga palju, imho, jään enda juurde. Sama Luis, kes nüüd agaralt sõna võtab, sai karjääri ohustava löögi eest 1 mängu, Rooney ei saanud küünarnuki eest, mis offball, üldse mitte midagi, vist mingi suulise hoiatuse. Suareze kumulatiivsed karistused on olnud täiesti proportsioonist väljas, fifa väänas talle ju sisuliselt statakeelu 8 kuuks ja sai siis isegi aru, et läksid liiale ning oleks kohtus igal juhul tappa saanud ebaprop karsituse pärast. Frustratsioonilööke on jalkas ikka päris palju ja lõviosa sellistest pälvivad 2-3 mängu kui sedagi. Küsigem Ronaldolt, van persielt. Ei tasu näha barcas jälle seda, mida seal pole. ja selle klubi poolehoidjates ka. Suarezes muidugi võib.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        aga sa vist ei taha jälle poindist aru saada.
                        teen siis puust ja punaseks: väänatagu kõigile ambaalidele nii et rabiseb, mul poogen, kas selle saab fellakas-roo-ronaldo-suarez-costa-marcelo, aga kui sa viibutad küünarnukke, vehid jalaga või oled lihtsalt ahv, siis istud tubli mitu mängu. paar esimest lammast määgiks ilmselt päris kõvasti, aga küll ülejäänud juba kenasti rivvi võtaks.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          aga sa vist ei taha jälle poindist aru saada.
                          teen siis puust ja punaseks: väänatagu kõigile ambaalidele nii et rabiseb, mul poogen, kas selle saab fellakas-roo-ronaldo-suarez-costa-marcelo, aga kui sa viibutad küünarnukke, vehid jalaga või oled lihtsalt ahv, siis istud tubli mitu mängu. paar esimest lammast määgiks ilmselt päris kõvasti, aga küll ülejäänud juba kenasti rivvi võtaks.
                          Näed, paari mänguga täitsa nõus.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            See mälu in ikka väga valikuline, eks. Sama Luis, kes nüüd agaralt sõna võtab, sai karjääri ohustava löögi eest 1 mängu.
                            For the record, tegelt on siiani sellest täklingust kui Messi "karjääri ohustavast" löögist rääkimine Kataloonia meedia poolt veider. Paar nädalat hiljem tegi Dani Alves sarnase vea Sergio Araujo vastu (vs Las Palmas) ja sai selle eest kollase kaardi. Sel momendil ei rääkinud küll keegi sellest, et Araujo karjäär võinuks ohus olla vms, v.a paar nupukest, mis küsisid, et miks Alves punast ei saanud.

                            Ning sellega ma nõustun, et Suarezi karistused on proportsioonist väljas olnud. Ja ehk tasub siin kogu sellele teemale selleks korraks joon alla tõmmata.

                            Uudised arstikabinetist endiselt üsna samad, selle erinevusega, et Óliver tegi põhimeeskonnaga treeningsessiooni juba kenasti kaasa. Aga päris valmis ta veel siiski pole ning jäi seetõttu koos Tiago, Gimenezi ja Saviciga veel Espanyoli kohtumisele sõitnud meeskonnast eemale. Ülejäänud põhimehed + Nacho Monsalve on mänguvalmis.

                            Gimenezil on ilmselt suht reaalne šanss Meistrite liiga korduskohtumiseks endale roheline tuli välja võidelda. Samas vähemalt ma ise ei ole väga kindel, kas hakkaks Camp Noul edu toonud koosseisu väga vahetama (noh, välja arvatud Torrese sunnitud vahetus) - sessuhtes sai Lucas väga hästi hakkama ning teenis selle kinnituseks ainsa Atlético mängijana endale koha ka UEFA Meistrite liiga nädalameeskonnas. Gimenez on iseenesest suurepärane keskkaitsja, aga miskipärast on mulle ikka ja jälle jäänud mulje, et ehk Barcelona vastu ta nii väga oma karakteristika järgi ei sobi.

                            Kuid noh, enne tuleb oma kohtumine Espanyoli vastu ära pidada. Partido a partido. Mängu kõige põletavam küsimus lisaks sellele, et kes võidab, on ilmselt see, kas Torres suudab oma head väravaseeriat jätkata.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar




                              Koke on absoluutselt käsitlematu viimasel ajal olnud, überheas vormis. Täna sai ta oma saldosse jälle kaks väravasöötu lisaks (mõlemad tänased olid seal juures väga kenad, kokku viimases seitsmes kohtumises kuus) + värav. Teine värav polnud kah kaugel, kuid Pau tõi löögi ära.

                              Teine käsitlematu vend on Torres: viimases 11 mängus kirjas 6 väravat (sh viimases 9 liigamängus 5 väravat). Nii resultatiivset vormi ei ole ta ma ei tea mis ajast näidanud. Esimesel poolajal oleks teisegi kirja saanud, kui mängis individuaalse oskuse pealt kaitsjad peenelt üle ning saatis palli terava nurga alt põiklatti. Lisaks siis resultatiivne sööt Koke väravale. Duhhi oli endiselt kõvasti.

                              Griezmann sai ka oma 20. liigavärava kätte.

                              Lõppu veel selline tore uudis, et U18 kutid võitsid täna oma kohtumise 4-0 (skoorisid Toni Moya, Rubén Fernandez, Zakaria ning Nacho) ning ühtlasi kindlustati sellega matemaatiliselt ka liigavõit Real Madridi ees ära.



                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Tore mäng oli ja Torres lippas jah nagu noor hirv väljakul ringi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X