320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Come on Atleti !

    Loodan kogu hingest, et tänane õhtu toob positiivsema tulemuse kui kaks aastat tagasi.
    Võtke ära see kopsik, te väärite seda!

    Kommentaar


      Sulg ei olnud w

      Kommentaar


        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
        Sulg ei olnud w
        Tundus, et oli, tahaks head kordust näha.
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Tundus, et oli, tahaks head kordust näha.

          Kommentaar


            Zidane mängis esimesel poolajal Simeone ikka väga kenasti üle. Lastakse Atleticol palli vallata ja kontrate võimalused on kinni pandud.
            FC Flora

            Kommentaar


              Mine mmmmmi Griezmann

              Kommentaar


                Löök oli iseenesest väga hea. Ei läinud poolkõvaga lööma vähemalt.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kurrrattt

                  Kommentaar


                    No nii valus on vaadata Atletico fänne ja mängijaid, kel kõigil pisarad silmis. Julm see jalgpall vahest, see aasta vääris Atletico pika puuga kõige rohkem seda tiitlit, aga mis sa teed ...
                    The ball is round, the game lasts ninety minutes,
                    and everything else is just theory.

                    Kommentaar


                      Oh

                      Kommentaar


                        Väga valus, aga me tuleme tagasi. Uhke mängijate üle - Griezmanni, Juanfrani, Godini, Gabi ja kõigi teiste üle.

                        Rohkem kui selle kopsiku kaotusest on mul kahju pigem Juanfranist, Gabist, Godinist, Fernando Torresest jt vanuritest. See töö ja kõik, mis nad platsile jätavad - nad lihtsalt väärinuks seda.

                        Realile ka palju õnne. Täna oli nad tublid ja töötasid rohkem tagasi kui varasemates mängudes seda tegid. See tõi neile edu.
                        Coraje, corazķn y cojones.

                        Kommentaar


                          Oi kui valus. Tundus juba, et peale viigiväravat, eriti lisaaja algul, et siit tuleb ära, aga lõpuks tuli ikkagi mõru pill alla neelata. Penaltiseerias oli Oblak ikka uskumatult si**. Ma ei saa aru väravavahtidest, kes selleasemel, et proovida penaltit tõrjuda, jäävad lihtsalt värava keskele seisma...

                          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                          Rohkem kui selle kopsiku kaotusest on mul kahju pigem Juanfranist, Gabist, Godinist, Fernando Torresest jt vanuritest. See töö ja kõik, mis nad platsile jätavad - nad lihtsalt väärinuks seda.
                          Suurepäraselt öeldud!
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            oblak oli imelik jah.

                            Kommentaar


                              Tühjus. Kogu töö metsa. Tunnen teile kaasa
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Ütlen ausalt, mul on väga kahju, väga väga kahju Atleti fännidest ja mängijatest. Mehed andsid endast igatepidi kõik. Selline magushapu võit, mille üle ma osati ikka täielikku võidurõõmu ei tunne.

                                PS! Samas mind ajab sitaks närvi, kui mehed ei võta oma medaleid kuidagimoodi auga või austusega vastu, ei meeldinud see Atleti puhul ega Liverpooli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X