320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Kuna Meistrite liiga võõrsilmängu piletite hinnad on Reali poolt lakke löödud, siis otsustasid klubi ja mängijad poolehoidjatele appi tulla ning suure osa piletihinnast ise oma rahakotist kompenseerida, et võimalikult palju punavalgeid saaks ikkagi Bernabeul toetamas olla.
    Megatuus! Õiget asja aetakse!
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Lisaks, best defence in the league teatepulk on tagasi oma naturaalses kodus!

      MARCA: Calderon #UCL #MadridDerby semifinal tickets to cost €110. Real Madrid will pay 30% of that for members, lowering the cost to €77

      Äkki siis paneb herr Punkt vastavad numbrid Bernabeu mängu kohta, mul vastav informatsioon puudub. Siis saame vändamõõtmiste ja sildistamistega jätkata.

      Kommentaar


        Täna tuleb tõenäoliselt otsus selle osas, kas suvel saab mängijaid osta või ei. Delegatsioon eesotsas Clemente Villaverdega on igatahes Šveitsis klubi seisukohti kaitsmas.

        Klubi kaitsev jurist Christian Keidel igatahes oli märtsikuus üsna optimistlik:

        Speaking to AS in March, Keidel was confident that Atlético would be successful, as “the origin of the problem is situated in Spanish law and the regulations of its federation, not the behaviour of Atlético towards these players.”

        Keidel continued, “Basically the FIFA rule is you cannot sign young foreign players to protect these kids. But the rule does not stand when the player already lives in that country for another reason… most of their players are foreign, but were born in Spain.”

        Atlético’s arch-rivals from the other side of the capital, who they will face in the Champions League semi-final, successfully reduced their ban in September 2016. As a result, Real Madrid will be able to sign players from the 1st of July 2017. Keidel stated that “the situation with Real Madrid was the same”.


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        MARCA: Calderon #UCL #MadridDerby semifinal tickets to cost €110. Real Madrid will pay 30% of that for members, lowering the cost to €77

        Äkki siis paneb herr Punkt vastavad numbrid Bernabeu mängu kohta, mul vastav informatsioon puudub. Siis saame vändamõõtmiste ja sildistamistega jätkata.
        Naljakas oled.. mulle lihtsalt sümpatiseeris fakt, et mängijad on omast rahakotist valmis kallite piltetite ostmisel õla alla panema. Mitte et see nende palku vaadates nüüd nende rahakotti üleliia suure augu tekitaks, aga asi on sümboolses tähenduses ja ühtsustundes. Pole esimene kord, kui mängijad riietusruumis mõne sellise algatuse omavahel kokku on leppinud ning fännide tegevust finantseerinud on.

        See ei ole saladus, et derbikohtumistel on Atleti fännidele üsna krõbedad hinnad pandud ning ausalt - kui mäng toimub omakorda Calderonil, siis minu meelest võiks valgetele hind olla kasvõi 200 eurot. Derbis ei peagi alati head võõrustajat mängima ning minu kommentaar oli pigem mütsikergitus mängijatele, kes omadele appi tulid.

        Ehk siis jah - oma mõõtmisi võid mujal jätkata.
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Naljakas oled.. mulle lihtsalt sümpatiseeris fakt, et mängijad on omast rahakotist valmis kallite piltetite ostmisel õla alla panema. Mitte et see nende palku vaadates nüüd nende rahakotti üleliia suure augu tekitaks, aga asi on sümboolses tähenduses ja ühtsustundes. Pole esimene kord, kui mängijad riietusruumis mõne sellise algatuse omavahel kokku on leppinud ning fännide tegevust finantseerinud on.

          See ei ole saladus, et derbikohtumistel on Atleti fännidele üsna krõbedad hinnad pandud ning ausalt - kui mäng toimub omakorda Calderonil, siis minu meelest võiks valgetele hind olla kasvõi 200 eurot. Derbis ei peagi alati head võõrustajat mängima ning minu kommentaar oli pigem mütsikergitus mängijatele, kes omadele appi tulid.

          Ehk siis jah - oma mõõtmisi võid mujal jätkata.
          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Kuna Meistrite liiga võõrsilmängu piletite hinnad on Reali poolt lakke löödud, siis otsustasid klubi ja mängijad poolehoidjatele appi tulla ning suure osa piletihinnast ise oma rahakotist kompenseerida, et võimalikult palju punavalgeid saaks ikkagi Bernabeul toetamas olla.
          Meistrite Liiga võõrsilmängu piletite hinnad on Reali poolt lakke löödud, justkui teised klubid seda ei tee. Nii Real kui Reali mängijad tegelevad suuremal või vähemal määral heategevusega (tõenäoliselt suuremal määral, kuna nende sissetulekud on lihtsalt suuremad). Selles mõttes, kõiki neid toredaid asju saaks ju kirjutada ka ilma selle "Real on paha-paha" alatoonita. Aga hea töö, kaks kodanikku tõmbasid oma odava populismiga õnge.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Meistrite Liiga võõrsilmängu piletite hinnad on Reali poolt lakke löödud, justkui teised klubid seda ei tee. Nii Real kui Reali mängijad tegelevad suuremal või vähemal määral heategevusega (tõenäoliselt suuremal määral, kuna nende sissetulekud on lihtsalt suuremad). Selles mõttes, kõiki neid toredaid asju saaks ju kirjutada ka ilma selle "Real on paha-paha" alatoonita. Aga hea töö, kaks kodanikku tõmbasid oma odava populismiga õnge.
            Jesus Christ. Proovime siis uuesti.

            Väide: “Reali poolt kehtestatud hind oli tavafännile liigkõrge.”

            Kas see oli vale väide?
            Kas ma olen kusagil öelnud, et teiste klubide poolt seda ei tehta?

            Ning heategevus? Asi ei ole heategevuses (ja ma ei liigitaks seda üldse heategevuse alla), vaid mängijate soovis oma fännidele midagi vastu anda. Saad aru? Ilus žest meeskonnalt ning mulle tõepoolest väga sümpatiseerib, et mängijad ei ole pelgalt palgasõdurid, vaid tahavad oma klubi poolehoidjatele midagi tagasi anda.

            Asja point ei ole selles, mida Real teeb või tegi, vaid antud juhul selles, mida Atlético mängijad Atlético fännide jaoks tegid – sellest arusaamine ei tohiks vist väga keeruline olla, aga tundub, et on. Kõik ei keerle Reali ümber. Boldi ei hakka panema, aga igaks juhuks veelkord: oleks Reali asemel mõni teine vastane olnud ning mängijad oleksid oma fännide piletid samamoodi kinni maksnud, siis oleksin selle ka samamoodi välja toonud.

            Ja see on muidugi omamoodi uus tase sinu poolt hakata veel võrdlema, kes rohkem raha heategevusse panustab. Võin Realile šokolaadimedali saata, kui see sulle meeltmööda oleks.

            Irooniline on muidugi see, et ainus, kes siin midagi mõõta on üritanud, oled hetkel sina.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Et te ka viitsite nende mõne Reali tegelasega siin igal pool jätkuvalt vaielda...

              Kommentaar


                Eilne mäng villarealiga , no jah.
                Mäng oli vägagi võidetav aga lihtsalt pallid ei kuku sisse, eriti meeldib Sauli tegevus , juanfranist oli puudu (kaua tema paus kestab?)
                Kuskil 57ndal minutil vahetuste ajal ootasin Carrascot ja sellest on eriti kahju, et tegelikult sai ta alles mängu sisse elada ja tegema hakata kui sai õlale korraliku matsu kokkupõrkes ja paar minutit hiljem vahetati välja , ma tõsiselt loodan, et esimeseks mänguks realiga on ta tagasi.

                Värav.. no Filipe Luisilt eksimus ja kiirete jalgadega Bakambu napsas vahelt ja edasi on teada.. Villareal selles mängus võitu päris ei väärinud , viik oleks kõige ausam tulemus olnud aga midagi teha pole.. Villarealiga oleme hädas olnud viimastel aegadel.
                Andsime võimaluse Sevillal samale pulgale tulla.

                Kommentaar


                  Viimasel ajal on Villarreal tõesti pigem ebameeldiv vastane Atleticole olnud:
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Kaks kuud püsiti kaotuseta kuniks eile tuli paraku Villarrealile alla vanduda. Mängupildi üle kusjuures nuriseda ei saanudki väga (pealelöögid jäid lõpuks 23-6), kuid võimaluste äralöömisega on mingi müstiline kamm tekkinud - eriti valusalt jäi meelde Gaitani üks-ühe eksimus. Selles suhtes tuleb Villarrealile ka propsi anda jällegi: tehti meile meid endid, ehk et Filipe üks halb pallikontroll karistati väga kliiniliselt ära ning rohkem polnudki vaja.

                    Negatiivsele poolele kannaks veel selle, et Carrasco sai platsil olla vaid 15 minutit, misjärel läks katki ning Calderonilt lahkus belglane kiirabiga. Esialgu spekuleeritakse, et Meistrite liiga avamäng Bernabeul jääb vahele (üsna kindel tundub olevat), kuid Calderoniks peaks rivis olema. Ehk et jah..

                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      "Coach: Diego Pablo Simeone Gonzalez -- Once the game ended, he went up to my assistant referee No. 1, putting both hands on his shoulders from behind, remonstrating about the need to have added more time to the game."
                      Ehk et räägitakse 4-mängulisest bännist: hakkame panuseid tegema, kas tuleb ära või ei. Klubi on igatahes omapoolse vastulause juba esitanud Simeone kaitseks.

                      Intsident muidu siin:

                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Ehk et räägitakse 4-mängulisest bännist: hakkame panuseid tegema, kas tuleb ära või ei. Klubi on igatahes omapoolse vastulause juba esitanud Simeone kaitseks.
                        No kui Ramos sai oma tackle eest 1 mängu bänni siis Simeone saab õlale patsutamise eest ma pakun ikka maksimaalse ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas staykool Vaata postitust
                          No kui Ramos sai oma tackle eest 1 mängu bänni siis Simeone saab õlale patsutamise eest ma pakun ikka maksimaalse ära.
                          Vaatan et sulle jäi see Ramos kohe täiega hingele

                          Kommentaar


                            Ühes teises teemas sama arutelu. Midagi on ikkagi mäda sela Taani riigis.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Palju õnne treener, jumal, geenius, päästja, legend, üks ja ainus Diego Pablo Simeone!


                              #LÕPUBOSS!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X