320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulemus on pettumus otseloomulikult. Punkt tõi juba kitsaskohad välja.
    Kahju oli Gameiro 1 1 olukorrast kui ei suutnud navast üle mängida.
    Ja no Ronaldo on kahes viimases mängus oma nooruse leidnud.. eriti teine värav kui pall põrkas küll õnnega pooleks ette aga lõpetamine oli perf.
    Hetkel pettununa ütlen , et rünnak on viimasel ajal ikka väga väga kurb koht ja eks tuleb ootama jääda järgmist aastat CLis.. sellise mänguga ja nii hea Reali vastu välja ei tulda.
    Loodan , et poisid kodus näitavad sisu ja mängupilt oleks meie poolelt lustlikum.

    Kommentaar


      Algselt postitas Navas Vaata postitust
      Atletico väärib tõesti ühte suur aplausi ja tohutult suurt Respecti!

      Aga siiski mulle tuli täna meelde miks ma Atleticot nii väga vihkan.. See mängustiil.. see ei ole ausalt enam jalgpall.. räige vastaste lõhkumine ja räigelt üritatakse mängu isu ära võtta.. täna jäi see õnneks tegemata, aga lõhuti korralikult.. vastutasuks 3:0 võit VALGETELE!
      Ehh, seriously?

      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Ehh, seriously?
        Seda võitu naudime täiel rinnal. Te lõhkusite alates 60 minutist nagu vangid kongis, ma imestasin, kuid meil keegi vigastada ei saanud. Aga saan aru, taktika, väsimuse ja emotsioonide ajel läks mäng niikaugele, et te lõhkuma hakkasite. Ma hindan taktikalisi vigu, või viimase hetke vigu, et pääseda väravast, kuid teie lõhkumine Nacho suunal oli ikka väga kole. Aga edasipääsemine pole veel kindel, natuke hirmutab see, et tulevane mäng on viimane CL mäng Calderonil, mis kindlasti toob niigi võitleva Atleti veel metsikumalt välja. Isiklikult oli eilse mängu ajal tunne, et see jääb Cholo viimaseks hooajaks punavalgete ridades. Sellest küsimus, keda näevad siinsed asjapulgad Cholo asendajana?

        Kommentaar


          Minu arust suhteliselt kesine mäng Atleticolt, nagu ka tegelikult La Liga analoog mõni aeg tagasi, kus muidugi õnnestus kuidagi teisel poolajal viigistada.
          Kui veel eelmine ja üleeelmine hooaeg oli Atletico tõsine pähkel pureda, siis tundub, et sügisel saadud 3-0 koos kodus on meestel enesekindluse kõikuma löönud, pole enam seda määdzikut.
          Ja no muidugi on ikkagi näha ka kvaliteedipuudust pisut, eriti ründes, Gameiro ega Torres pole ikka päris tipptasemel ründajad, Griezmannis üksinda jääb sellise koosseisu nagu Reali vastu ikka väheseks.

          Kommentaar


            Atletico mängis endale omast agressiivset ja füüsilist mängu. Seekord lihtsalt rünne vedas totaalselt alt. Kas üldse mõni pealelöök sooritati? Torres toodi jah liiga vara sisse. Tema asemel oleks võinud pigem Correa tuua, kes oli päris asjalik ja tõi teravust juurde. Kordusmäng on veel tulemas kodus aga kui ründes samamoodi jätkate siis finaali teil asja pole.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Keskväli oli teil ikka päris mannetu, midagi sealt ehitada ei suudetud, nii ikka ei saa rallit sõita, kui tipuründajateni pallid ei jõuagi. Äärtelt veel kuidagi tuli veits, aga jah..

              Kommentaar


                Fakt on see, et Atletico oli Realist igas komponendis ja igas mänguetapis nõrgem. Kaitsetöö oli nõrgem, poolkaitse oli täielikult kaotatud, rünnak impotentne. Siis kui oli lahtine mäng, oli Atletico mahasurutud, taktikalises ja rahulikus tempos oli Real kavalam ja osavam, hingetõmbeperioodidel oskas Real Atleticot lihtsa vaevaga tõrjuda. Samuti mängis Zidane üle Simeone.

                Ja üldse mulle tundub, et Simeone mõtles see hooaeg Atleticoga väga üle...
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Pole üldse Atletico teemaga kursis, ses mõttes, et eks neil oma stiil, aga keskväljale oleks vaja mingit loovamat tippmängijat.

                  Vahe oli ikka suur võrdluses Kroosi ja Modriciga. Puudus selline hea mängujuht. Ja kuna ei mängitud nii sellist stiili mis varem (passiivsem oldi mu meelest, mitte nii agressiivne kui seal Felipe välja jätta kes paar korda kossi pani) siis oli asi kuidagi tasakaalust väljas.

                  Peab muidugi ära märkima, et pingilt oli Realil asisemad vendi võtta kui Atleticol. Eks rahakott teeb oma töö. Mis teema selle Tiagoga on, nägin istub pingil seal. Mehel peaks ju olema kogemust, just keskväljale oli vaja mingit muutust.

                  Kui nüüd Griezmann maha müüakse, siis tuleks just keskväljale juurde panustada loovusele suunates. Uut staar ründajat on ka muidugi vaja ilmselt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                    Ja üldse mulle tundub, et Simeone mõtles see hooaeg Atleticoga väga üle...
                    Oleneb.

                    Kui suurt pilti vaadata, siis mis nii hullusti tegelikult läinud on? Liigas ollakse Barcelonast ja Realist 10 punkti kaugusel, mis ei ole kindlasti ideaalstsenaarium, aga samas ei liigitaks ma seda ka õudse hooaja tunnuste sekka. Liigas ollakse jätkuvalt ka parima kaitsega meeskond, ründefaasis on samuti omad väravad ära löödud (näiteks rohkem kui paljukiidetud Sampaoli juhendatav ja nö seksikat jalgpalli mängiv Sevilla). Meistrite liigas jõuti poolfinaali.

                    Siin tuleks vist Ansipit tsiteerida, et kui see on kriis ja kaos, siis sellises kriisis ja kaoses tahaks ma heameelega elada.

                    Aga see selleks. Ma ausalt öeldes paneks siia taustsüsteemi ka juurde, mille najal see saadud on:
                    • Kindlasti oli meeskond peale teist Meistrite liiga finaali kaotust mentaalselt surnud, nii mängijad kui Simeone. No kust sa leiad selle motivatsiooni? Sellest tõusmine on maruraske ning nii mõnigi teine sats oleks ilmselt tühjaks jooksnud ning täiesti ära vajunud. Ma ütleks, et kutid tulid sellest isegi hästi välja.
                    • Vigastused. Simeone on öelnud, et nii rasket ja kohutavat hooaega ei ole tal selles plaanis olnudki.

                      Augusto, kes pidi keskväljal olulist rolli mängima ning olnuks tõenäoliselt üks tempotegijaid seal, läks terveks hooajaks katki. Tiago on pool hooaega laatsaretis olnud. Gimenez on sel hooajal 4x midagi endal ära tõmmanud ning kahenädalisi mängupause pidanud. Mingi hetk mängisid nii Savic kui Godin näomaskiga, sest mõlema ninaluud olid purud. Filipe mängis eilseski kohtumises sisuliselt fikseeriva lahasega. Mõned nädalad varem tegi sama Gabi. Sauli neeruprobleeme on ka lahatud. Oblak oli korraliku osa hooajast audis. Gameiro on kevadel pidevalt vigastustega kimpus olnud ning arvestatava hulga mänge vahele jätnud. Juanfran, Vrsaljko.. ma arvan, et sõnad on siinkohal üleliigsed.
                    • Üleminekukeeld. Augusto ja Tiago korjasid oma vigastused üles peale suvise akna sulgumist ning kui see tõsiasi selgeks sai, et Augusto ja Tiago pool hooaega ratastoolis veedavad, siis talvises aknas paraku kellegiga satsi enam täiendada ei saanud. Ma ei välista, et ka ründesse oleks kedagi üritatud otsida.
                    • Keskväli - nagu öeldud, siis Tiago ja eeldatav algkoosseisumees Augusto on sisuliselt terve hooaja audis olnud. See tähendas omakorda seda, et niigi vananevale Gabile langes selline koormus, mis tegelikult poleks tohtinud langeda. Ilmselgelt on mees aeglasem ja füüsiliselt nõrgem kui varasematel hooaegadel, seda pole mitte ainult liigutustest, aga ka mehe näost näha. Väsimus. Kõrvale pane Koke, kes on terve hooaeg mänginud sisuliselt kõiki kohtumisi - ma ei viitsi praegu otsima hakata, aga probably on ta liigas kõige enam minuteid mänginud mängija ning sh mitte lihtsalt kõige enam minuteid mängiv mängija, vaid ka kõige suuremat distantsi läbiv mängija (Meistrite liigas kindlasti, ilmselt ka koduliigas). See on lihtsalt brutaalne koormus. Ning noh, Saul on ka keskväljal mänginud, kus ta on väga tubli olnud, aga me ei saa iialgi teada, mis märgi need neeruvigastuse tagajärjed talle jätsid.

                      Ega Simeone sportlikust huvist Gimenezit keskväljale ei toppinud - olukord lihtsalt nõudis seda, sest tol hetkel teisi alternatiive enam polnud. Praegusel juhul on jäänud keskväljal puudu füüsilisest jõust. Vanake Gabi ei suuda end enam igas kohtumises füüsiliselt kehtestada. Nädalas ühte mängu mängides, jah, aga täispikka hooaega ning kaks mängu nädalas.. tibake liiga palju tema jaoks juba. Koke on küll tubli, aga füüsiliselt juba väiksem ning eeldaks kõrvale nö "puhastajat". Tagajärg on see, et kui keskväljal asi lappesse läheb, siis ei suudeta ründefaasis midagi luua ning samas kannatab selle tagajärjel koheselt ka kaitsefaas, sest see surve mis sinna langeb, on meeletu. Eilne kohtumine näitas seda väga hästi, kuidas meid keskväljal üle mängiti ning mis sellele järgnes.
                    • Ründajad. Griezmann on Griezmann, müts maha. Gameiro - numbrid on ilusad, aga petlikud, lisaks on vigastustega kimpus olnud + ta on teatud meeskondade vastu hea relv, aga ta ei ole ründeliini vedav tüüp. Torres - tahet ja südant on, aga keha ei tule järgi. Ühtegi füüsiliselt tugevat ründajat, kes suudaks ees võidelda ja palli hoida, meil ei ole (vt ka Falcao ja Diego Costa).

                      Mis ründeliini kohta kõik ära ütleb, siis kuskilt jäi silma, et Gameiro ja Torres on tabeli ülemise otsa tiimide vastu löönud null väravat.


                    Ehk kui see kõik arvesse võtta, siis koduliiga 3. koht (Barcelona ja Reali järel) ning Meistrite liiga poolfinaal ei tundugi nii halb ju? Jah, teatud sära ja energia on puudu, aga seda eelkõige suuremate tiimide vastu ning suur osa objektiivsetest põhjustest puudutavad keskvälja.

                    Eks me näeme mis suvel toimuma hakkab, aga pakun, et kui jumal (loe: kolm kohtunikku) lubavad, siis värskendatakse keskvälja ning tuuakse ründesse kvaliteeti juurde. Meediast on läbi käinud Nacho Camacho ning Dani Ceballose nimed - mõlemad võtaks avasüli vastu, neist esimene on Gabi teise tuleku kehastus, akadeemiast läbi käinud ning täpselt selline liidritüüp, kes keskväljal kõik kahte lehte laiali lööks. Ceballos jällegi rohkem ehitaja ja konstruktor.

                    Ning noh, kui osta ei saa, siis vähemalt oleme selle võrra rikkamad, et Augusto on tagasi ning ilmselt tõstetakse keegi akadeemiast üles keskvälja täiendama (nt Caio).

                    Mis Simeone jätkamisse puudutab, siis ma ei muretseks sellepärast üleliia
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Olen nõus. Kujundlikult väljendudes oli möödunud kevadine CL finaal meeskonnale nagu poksimatš, kus viimase raundi viimasel sekundil saatuslik knock out tuli. Ja peale seda "päev hiljem" tagasi ringis olla, nägu, kondid ja hing endiselt puruks ning marraskil ja panna VEEL 11 raundi ... on imetlusväärne.
                      Meil on üks võimalus veel. Miski pole võimatu, veebruaris 2015 korjas Real meie löödud neli palli oma võrgust, Barca - PSG stsenaarium rullus lahti alles nädalaid tagasi, AC Milan vs Liverpool 2005 jne. Mountain to climb aga see on võimalik! Saaks paremkaitsesse sinna mõeldud mehe mängukorda ja hakkaks juba lubama!
                      Meeskonnal ei ole midagi kaotada aga neil on võimalus teha see kõik veel väga raskeks Realile, raskeks Atletico Madridi moodi! Vähemalt pea püsti selle hooaja CL-ist lahkuda on endiselt 100% võimalik!


                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Punkt, respekt vastuse eest ja ma olen sinuga täiesti nõus.

                        See, mis ma silmas pidasin, on natuke teine asi. Atleticoga seoses spekuleeriti, et sellest hooajast hakkab Simeone (ja üleminekuturul toimuv seda ka kinnitas) juurutama ründavamat skeemi ning mängusuhtumist. Nii palju kui ma nägin, siis seda teie loots ka üritas ja minu meelest see tal ka ebaõnnestus.

                        Arusaadav, et pärast selliseid üleelamusi, on vaja kuidagi raputada ja midagi muuta. Kuid hooaja esimese poole Atletico ei olnud tema ise ja minu hinnangul seepärast, et üritatigi olla keegi teine. Kaotus Villarrealile detsembris oli suhtkoht murdepunkt (minu mäletamist mööda mingi tiimisisene koosolek oli ka), pärast mida mindi natuke oma taktikaliste juurde juurde tagasi ning tulemused paranesid.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          Ehh, seriously?
                          Tänan, et võitu lasete nautida aga tegelikult see Ramose olukord ja võimalik, et ka Isco oma kuigi otseselt Isco nimelt ei teinud on seotud vastupidiselt Carvajali vigastamisega. Eks sa Atletico fännina üritad kaitsa aga olles ka teie teisi mänge vaatanud siis lammutamine on põhiline prioteet, nagu ka TV6 mainis. Karta on, et kui lammutamiseks läheb ärkab ka meie "kapten" Ramos..
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            No eks derby's lõhutakse niivõinaa mõlemal poolel rohkem aga eks see ole selline pada sõimab katelt olukord.
                            Eeldades , et real ja juventus on finaalis (kuigi kõike võib juhtuda) siis oodake parem kuidas Alves hakkab Ronaldot hakkima.. Neymari tuju suutis ta ära rikkuda korralikult ja ega Ronaldo omagi raskem teha pole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                              Punkt, respekt vastuse eest ja ma olen sinuga täiesti nõus.

                              See, mis ma silmas pidasin, on natuke teine asi. Atleticoga seoses spekuleeriti, et sellest hooajast hakkab Simeone (ja üleminekuturul toimuv seda ka kinnitas) juurutama ründavamat skeemi ning mängusuhtumist. Nii palju kui ma nägin, siis seda teie loots ka üritas ja minu meelest see tal ka ebaõnnestus.

                              Arusaadav, et pärast selliseid üleelamusi, on vaja kuidagi raputada ja midagi muuta. Kuid hooaja esimese poole Atletico ei olnud tema ise ja minu hinnangul seepärast, et üritatigi olla keegi teine. Kaotus Villarrealile detsembris oli suhtkoht murdepunkt (minu mäletamist mööda mingi tiimisisene koosolek oli ka), pärast mida mindi natuke oma taktikaliste juurde juurde tagasi ning tulemused paranesid.
                              Nõus kõigega, aga ma mõnda asja kommenteeriks võibolla veel oma vaatenurgast juurde.

                              Ma ei seoks võibolla seda finaalikaotust niivõrd toimunud muudatustega või järsu sooviga midagi kardinaalselt muuta. Simeone on juba tegelikult mitu korda ka varem selle ideega flirtinud, et Koke keskväljale nihutada ning seeläbi ründepotentsiaali suurendada. Viimase kahe pretemporada puhul on seda pidevalt katsetatud, aga lõplikumalt realiseerus see ametlikes mängude alles selle hooaja alguses.

                              Selle järgnes aga see, et keskvälja kaitsepotentsiaal nõrgenes: Koke on kahtlusteta korralik tööhobune, kes kunagi jalga sirgeks ei lase, aga selleks, et kaheses keskväljas edukalt mängida, on tal vaja enda kõrvale nö füüsiliselt tugevat puhastajat. Ning mõneti juhtus see muudatus kahjuks sinna aega mil tema kõrval palliv Gabi on vaikselt füüsiliselt nõrgemaks muutumas.

                              Ehk et summa summarum muutus keskvälja kaitsevõime nõrgemaks ning tõi kaasa selle, et ka kaitseliin jäi suurema kaitseta – vastased suutsid keskväljast kiiremini läbi murda ning surve kaitseliinile suurenes. Varasematel hiilgeaegadel on keskel mängitud tippvormis olevate Tiago ja Gabiga, kes olid füüsiliselt korralikud ning jõudsid doble pivot’ rollis nii kaitseliini ees patrullida kui ka alt palli rünnakule jagada, kus Koke nt inside playmakerina juba edasi tegutses. Tõsi, juba eelmine hooaeg oli Tiago roll väiksem, aga siis suutis teda enamvähem asendada Augusto, kes oli ka pigem kaitsva suunitlusega ning samas üsna hea ehitaja. Atleti mäng on ülesehitatud ju eelkõige sellele, et meeskond vajub kaitsefaasis ühtse tervikuna ning ründefaasis jällegi tõustakse ühtse tervikuna, alati on keegi kõrval abistamas ja vajadusel taklingusse viskumas. Siinkohal meenutakski seda, et praegusel juhul muutus veel lisaks Koke keskväljale nihkumisega ka see, et äärtel ei olnud enam ühtegi otsest tööhobust (Koke liikus sealt minema) või füüsiliselt imponeerivat tüüpi (Raul Garcia), kes keskvälja kaitsetööd täiustanuks ning keskväljal pallivat duot rohkemal määral abistada suutnuks.

                              Mis veel – kaitseliinile suurenenud surve muutis seal mõne mehe ka ilmselt ebakindlaks, sest hooaja esimeses pooles tehti kaitseliinis nii mõnigi endale mitteomane individuaalne valearvestus/eksimus, mille tagajärjel pall meie väravas maandus. Polnud meielik.
                              Ehk siis mingi hetk nägi Simeone tõesti, et see ei funka ning tõmbas stopi peale – Koke hakkas taas rohkem äärel figureerima ning Gabi kõrvale maandus Saul (ning viimasel ajal ka Gimenez), kes on Kokest füüsiliselt veidi tugevam ja suurem. Selle tagajärjel suudetigi asi natuke stabiliseerida. Kuid see ei muuda muidugi seda, et keskväljameeste koormus Augusto ja Tiago vigastuste tõttu on olnud sel hooajal meeletu ning ei suudeta piisavalt värsked olla, et efektiivset pressingut teha – ning kui üks osa meie masinvärgist jääb maha, siis kannatab ka ülejäänud osa. Samuti on võrreldes eelmiste hooaegadega (Falcao ja Diego Costa) puudu ees see mees, kes suudaks palli hoida ning vajadusel kasvõi kahe kaitsjaga korraga maadelda – see andis alati ülejäänud meeskonnale aega kaasa tulla ning end koguda.

                              Ning mis ikkagi seda ülemõtlemise osa ja vajadust olla keegi teine puudutab, siis tegelikult on Simeone ju iga hooaja vahel üritanud mingeid parandusi või uuendusi sisse viia. Seda on ta ise intervjuudes tunnistanud, et alati tuleb mingeid väikeseid muudatusi teha ning seda on ka pretemporada mängud näidanud, et vaikselt otsitakse uusi lahendusi. Pealegi, ma ei alahindaks üldsegi seda fakti, et mõnes mõttes on trend läinud kaitsvama jalgpalli suunas ning ka teised meeskonnad on õppinud aina enam meile ebamugavas stiilis mängima (vt kasvõi Leicesterit või väiksemaid La Liga punte). See omakorda tähendab, et tuleb ka ise muutuda natuke.

                              Loodetavasti saab suvel meeskonda natuke täiendada (värskendada) ning ühtlasi saavad mõned võtmemehed (Griezmann, Koke) loodetavasti ka rohkem puhata. Eelmise hooaja alguses olid näiteks Griezmann ja Koke veel üsna alavormis.


                              +

                              Meanwhile

                              Aulas (Lyon): “Hemos hablado con el Atlético por Lacazette.”
                              Ehk et Aulas kinnitas neid jutte, et Lacazette meid huvitada võiks. Pole küll päris selline diegocostalik või falcaolik elajas, aga usutavasti teoorias kerge upgrade Gameirole - kui see saaga üldse realiseeruma peaks.

                              + ultrad käisid treeningul külas ning vaikselt soojendatakse atmosfääri korduskohtumiseks.

                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                "Decidme qué se siente?" ("Mis tunne on?") oli see küsimus, mida Reali poolehoidjad eelmisel teisipäeval tifoga Bernabeul enne mängu küsisid. Mööduv nädal on päris palju vastuseid sellele andnud. Mõned variandid, millega vastata võib:

                                a) Atleti ametliku Twitteri konto vastus sellele tifole olid näiteks hashtagid, mis läksid kiiresti üpris viraalseks: #NoLoPuedenEntender ehk #TheyCan'tUnderstand

                                b) Teine võimalus on näiteks mõne Atleti poolehoidja vastus. Üks sellistest, mis kiiresti populaarsust kogus, oli näiteks see:



                                c) Kolmas võimalus on lihtsalt vait olla ja vaadata, mis teisipäeva õhtul pärast mängu Bernabeul toimus või mis täna Vicente Calderonil toimus. Pärast tänast mängu jäi ca 40 tuhat inimest veel 20-30 minutiks tribüünidele ning mehed kutsuti riietusruumist väljakule tagasi, et neid veel tänada ning viimane energialaeng anda järgmiseks nädalaks.

                                "I fight and I get up."











                                Kommentaar

                                Working...
                                X