320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Theo suure tõenäosusega ongi siis Reali siirdumas, aga see on muidugi top notch, kuidas need asjad käivad.

    - Uus laine kõlakatest tekib täpselt kaks-kolm päeva enne otsustavat derbikohtumist #juhus
    - Meditsiinilised testid korraldatakse Reali poolt samuti kogemata niimoodi, et satuvad derbiga võrreldes kaks päeva varasemale kuupäevale #kokkusattumus
    - Kirsiks tordil on muidugi see, et täiesti puhtjuhuslikult ja kogemata laigib Reali ametlik Twitteri konto ühe uudisteportaali säutsu, mille kohaselt läbis Theo Reali ülemineku tarbeks meditsiinilised testid #tööõnnetus

    Arvestades, mis moel ja kuidas see tehing muidugi Atlético seljataga ära tehti, siis ma tahaks loota, et klubi esitab FIFA-sse Reali peale kaebuse. Enne moositi kutt ära ning alles siis, kui asi tehtud oli ning meediasse esimesed filtratsioonid imbusid, peeti mõistlikuks ka klubiga ühendust võtta. Päris üle ei tasu siiski lasta endast sõita ning selles mõttes on mul heameel, et Gil Marin on üritanud teha kõikvõimaliku selleks, et Theo maanduks ükskõik mujal kui Realis.

    Mis Theod ennast puudutab, siis ilmselt adub ta peagi, et see ei ole päris tavaline liikumine ühest klubist teise. Kõige hullemast päästab teda ilmselt siiski see, et Lucas on üpriski armastatud punavalgete seas.
    Kui aus olla, siis erilist loogikat Reali siirdumisel ei näe, jääks ta seal ju selgeks back-upiks Marcelole. Loogilisem oleks kindlasti Premm, kus nt Cityle ja ehk isegi Arsenalile kuluks ta küll ära.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Kui aus olla, siis erilist loogikat Reali siirdumisel ei näe, jääks ta seal ju selgeks back-upiks Marcelole. Loogilisem oleks kindlasti Premm, kus nt Cityle ja ehk isegi Arsenalile kuluks ta küll ära.
      Realil on vaja korralikku vasakkaitsjat alternatiiviks/vahetusmeheks Marcelole. Siin mõned aastad tagasi, kui Coentrao pisut rohkem aega treeningutele kulutas, eelistas Ancelotti teda vist isegi Bayerni vastu kasutada, kui mu mälu siinkohal ei peta. Seega ma arvan, et võimalusi end näidata saab ta küllalt.

      Kuna Real maksab Theo lepingu väljaostuklausli, kas klubi nõusolek läbirääkimisteks on üldse vajalik? Nagu ma aru saan, siis klausli summa kantakse nagunii jalkaliidule, kes siis selle Atleticole kannab, kui tehing toimub. Mitte et see esimene kord oleks, kus mängija "moositakse" enne "ametlikke läbirääkimisi" ära aga palun näkku mitte lüüa, kui mu küsimus liiga rumal on.

      Kommentaar


        Saúl Ñíguez Barcasse! Mis sellest arvate? Iniestale ideaalne asendaja.
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
          Realil on vaja korralikku vasakkaitsjat alternatiiviks/vahetusmeheks Marcelole. Siin mõned aastad tagasi, kui Coentrao pisut rohkem aega treeningutele kulutas, eelistas Ancelotti teda vist isegi Bayerni vastu kasutada, kui mu mälu siinkohal ei peta. Seega ma arvan, et võimalusi end näidata saab ta küllalt.

          Kuna Real maksab Theo lepingu väljaostuklausli, kas klubi nõusolek läbirääkimisteks on üldse vajalik? Nagu ma aru saan, siis klausli summa kantakse nagunii jalkaliidule, kes siis selle Atleticole kannab, kui tehing toimub. Mitte et see esimene kord oleks, kus mängija "moositakse" enne "ametlikke läbirääkimisi" ära aga palun näkku mitte lüüa, kui mu küsimus liiga rumal on.
          Nii palju kui lugenud olen, siis ei tohiks see väga rolli mängida ning üleüldse nähakse klausli maksmist sellisel kujul Hispaanias vaenuliku käiguna. See viis ja üleüldse fakt, et just Theo nimel ollakse valmis seda mitmeid aastaid kehtinud nö aumeeste pakti rikkuma, on minu jaoks veidi üllatav tegelikult. Theo on tõesti suurepäraste füüsiliste eeldustega (kiiruselt võrreldav tippvormis Bale'iga) ning teinud ka suurepärase esimese hooaja kõrgliigas, olles üks parimaid vasakkaitsjaid kogu liigas, aga just see - tegemist on tema esimese kõrgliiga hooajaga. Selles suhtes on ta üsnagi kollanokk veel ja seda üllatavam, et Real tema nimel sellist furoori üles kiskuda viitsiks.

          Ma selles suhtes saan muidugi aru, et aastaid on selle pakti olemasolu pigem Atletile kasulik olnud, sest Reali staaridele ei hakkaks meie rahakott kunagi, aga sellegipoolest. Seal vahel oli muudki kui rahakoti paksus.

          Kui Theo nüüd mingit u-turni ei tee ja Realis maandub, siis ma muidugi loodan, et läheb Danilo radamööda ning muutub kaitseliinis sarnaseks eesliks, lihtsalt teisel äärel. Aga eks näis, seda tuleb tunnistada, et talendi ja tooriku poolest saab Real hea mängija. Atleti proovis teda küll Liverpooli, Barcelonasse kui ka Bayernisse pushida, olles valmis ise raha kaotama, aga kuuldavasti on kutil ikka jube soov Madridi elama jääda.

          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Saúl Ñíguez Barcasse! Mis sellest arvate? Iniestale ideaalne asendaja.
          Tüpaažilt on nad siiski võrdlemisi erinevad mängijad. Iniesta on tehnika poolest klass omaette, Saúl rohkem füüsilisem ja mängib ideaalis madalamal, olles küll endasuguste mängijate kohta väga hea tehnikaga, aga mitte iniestaliku tehnikapagasiga.

          Ja noh, ma ei usu, et ta lähiajal kuhugi siirdumas oleks. Atléticos on praegu kindel selgroog olemas, keda on tahetud ning kelle eest on pakutud suuri summasid nii klubile kui ka mängijale endale, aga kes on sellegipoolest otsustanud jääda. Mõned näited, mis ei ole päris kuulujutu tasemel olnud, vaid mida on asjaosalised ka ise kinnitanud:

          Gabi - noorena lükkas Reali pakkumise tagasi, hilisemas faasis Hiinast mitukümmend miljonit
          Koke - lükkas nooruses tagasi Reali pakkumise, üleeelmine hooaeg ka Barcelona pakkumise
          Godin - lükanud tagasi paar suve tagasi City rahaliselt väga hea pakkumise
          Torres - nooruses lükanud mitu korda Reali pakkumisi tagasi
          Lucas - eelmine suvi lükkas City ja Pepi pakkumise tagasi, pikendas nüüd hoopis lepingut
          Juanfran - lükkas Arsenali pakkumise tagasi

          Saúl on viimasel ajal ka pigem tugevalt klubiga identifitseerinud ning maininud mitmel korral sarnaselt Kokega, et sooviks karjääri Atléticos lõpetada. Mõned näited tema viimase aasta jooksul antud pikematest intervjuudest:

          “It's something that a player who comes from outside must understand about Atleti. When you come here you know that the players give so much for each other, and on a personal level I value that a lot - it's in the Atletico DNA to die for your team."
          "Atleti is not just about the club crest, an emblem - it's all about the club's values: a way of living life. Humility, hard work, sacrifice, unity, the importance and strength of the team..."
          "If Atlético offered me a life-long contract, I'd sign it right now. I fulfilled my childhood dream by getting to the B Team. Putting in the effort each day is the best way to thank the club for what they have given me. Atlético took a chance on me, looked after me, and put the values of the club into my veins. All I can do is continue to work hard in order to grow."
          Ehk et on olemas selline kindel seltskond, kelle puhul ma eriti ei kahtle, et nad end ise kuhugi mujale pushima hakkaks ning kelle puhul tuleb tõesti ulmehea pakkumisega peale lennata, et neid lahkuma panna (Gabi, Koke, Saul, Godin, Filipe, Juanfran, Torres).

          Griezmann on veidi teistsugune keiss, aga tema puhul on ka vähemalt lootustandvaid märke näha olnud, et kuulub ka lojaalsete punti ning ei hakka mingit jama ise forsseerima.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Enamasti on need klauslid üsna krõbedad ning koos maksude ja asjadega ei ole väärt neid "aktiveerida", ma ei usu, et mingisugused klubidevahelised suhted peamiseks piduriks oleksid.

            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
            Kui Theo nüüd mingit u-turni ei tee ja Realis maandub, siis ma muidugi loodan, et läheb Danilo radamööda ning muutub kaitseliinis sarnaseks eesliks, lihtsalt teisel äärel.
            Igaks juhuks küsin, mida täpselt sa selle lause all silmas pead?

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Igaks juhuks küsin, mida täpselt sa selle lause all silmas pead?
              Pidasin seda silmas, et kui kutt lõpuks Realis maandub, siis mina isiklikult loodan, et temast kujuneb samasugune flop nagu Danilostki (mõtlen seda vahepealset Danilot, sest jah, Danilo on viimase ajaga suutnud ilmselt oma aktsiaid ja enesekindlust kasvatada ning end natuke rehabiliteerida kõigi silmis) ning maandub mitmeteks aastateks pingi sügavusse.

              Ilmselgelt ei soovi ma noorele prantslasele mingeid vigastusi vms probleeme, kuid mul poleks midagi selle vastu, kui ta seal läbipõlema peaks. On erinevaid viise, kuidas sellises olukorras oma kasvatajaklubi suhtes käituda - aga kui kogu see saaga lõppebki sellega, et ta lõpuks Reali siirdub, siis valis ta kõige hullema viisi, kuidas kogu olukorda manageerida ning klubi kõige eest "tänada".
              Coraje, corazón y cojones.

              Kommentaar


                On Theo juba kindlalt läinud või on veel ka mingi võimalus, et jääb Atleticosse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                  Pidasin seda silmas, et kui kutt lõpuks Realis maandub, siis mina isiklikult loodan, et temast kujuneb samasugune flop nagu Danilostki (mõtlen seda vahepealset Danilot, sest jah, Danilo on viimase ajaga suutnud ilmselt oma aktsiaid ja enesekindlust kasvatada ning end natuke rehabiliteerida kõigi silmis) ning maandub mitmeteks aastateks pingi sügavusse.

                  Ilmselgelt ei soovi ma noorele prantslasele mingeid vigastusi vms probleeme, kuid mul poleks midagi selle vastu, kui ta seal läbipõlema peaks. On erinevaid viise, kuidas sellises olukorras oma kasvatajaklubi suhtes käituda - aga kui kogu see saaga lõppebki sellega, et ta lõpuks Reali siirdub, siis valis ta kõige hullema viisi, kuidas kogu olukorda manageerida ning klubi kõige eest "tänada".
                  Ma ei ütleks, et Daniloga siin vahepealsete mängude ajal suurt midagi muutunud on, vastased ei ole päris sellest puust ka olnud. Rünnakul on enam-vähem aga kaitses keerab iga vähegi teravam äär tema jalad lootusetult sõlme. Pane siia need kõik need errorid juurde ja jõuamegi olukorda, kus mees, kes pidi Reali ja Brasiilia paremkaitse järgmiseks kümneks aastaks lukku panema, on nokkimisjärjekorras ka Nachost tagapool. Ma ei usu, et Danilo vahepeal oluliselt oma taset oleks tõstnud, kuigi lühiseid on suutnud vältida (või siis, ma arvan, et probleemid on palju sügavamal kui vaid enesekindlus). Nii palju kui mina Theo esitusi olen näinud, siis ei jookse temast päris igaüks läbi ning suudab ta ka muidu oma asjad korras hoida.

                  Kommentaar




                    Kuni viimse veretilgani

                    Tänane edasipääsuprotsent pidi jääma kuhugi 5% kanti. Kuigi noh, praegusel hetkel tegelt ei olegi vahet, kas saadakse edasi või ei, sest eepiliseks kujuneb tänane õhtu nii või naa – ikkagi viimane Meistrite liiga kohtumine, mida Vicente Calderon võõrustab – ning olenemata seisust köetakse põrgukatel kuumaks.

                    Peaasi tänase puhul on see, et mängijad usuksid ning et see täismaja, kes Vicente Calderonile koguneb, usuks. Atleti ei ole muidugi see kõige tõenäolisem kandidaat, kellelt võiks väravasadu oodata, aga kui esimesel poolajal näiteks üks või kaks väravat ära lüüakse, siis teisel poolajal võib juba ükskõik mida juhtuda.

                    Emotsioon on ilmselt tänase mängu märksõna ning ma tahaks väga loota, et esimesest minutist peale hakatakse Reali korralikult survestama ja pressima. Nagu kõik mängijad korduvalt toonitanud on, siis minnakse täna platsile surema.

                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Atleti XI: Oblak; Giménez, Savic, Godín; Carrasco, Koke, Gabi, Saúl, Filipe Luis; Torres y Griezmann.

                      Selline algüksteist siis. Pakutakse, et tavapärase 4-4-2 asemel minnakse peale hoopis 3-5-2 formatsiooniga, kus Filipe ja Carrasco hakkavad äärtel wingbackidena tegutsema. Oleks huvitav ja noh, ega enam midagi kaotada ei ole.

                      Shots fired! Well, the shots were fired by Real Madrid in the first leg when they displayed a banner that asked, "How does it feel? Lisbon - Milan". Atletico will respond with their own tifo on Wednesday night saying, "Proud to not be like you", according to COPE.*
                      Aupa Atleti!
                      Coraje, corazón y cojones.

                      Kommentaar


                        Räigelt uhke. Edasipääs on peale Isco väravat küll veelgi keerulisem, aga selline mängupilt ja tahe ei saa halba maiku suhu jätta. Täna on näha, et võideldakse tõesti särgi nimel ning viimse veretilgani.

                        45 minutit veel minna ja nautida.



                        Aupa Atleti!
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Täna oldi ikka väga tublid.

                          Kommentaar


                            Klass mängis lammutajad üle! Õnneks jäid kõik terveks! Hea mäng Atleticolt ning taaskord poolfinaalis!
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Uskumatu ja enneolematu võitlusvaimuga meeskond!
                              Kuni Isco väravani oli ikka jõhker andmine. Sellistes mängudes lihtsalt kehastud ise Simeoneks teleri ees ja elad nii emotsionaalselt kaasa.
                              Super! Lõpetada Calderonile võiduga rivaali üle.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Super! Lõpetada Calderonile võiduga rivaali üle.
                                Hmm, kas tõesti see oligi Atletico ainus põhimõte mängueel? Või loodeti siiski ka finaali minna?
                                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X