320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Egas siis kõik ka teil seal fännisektoris õnnelikud olnud nagu Punkt propageerib.
    Kuidas see tähendab õnnetut olekut?
    Mälestuseks võeti endale koju taburet kaasa.

    Kommentaar


      Ega need Atletico fännid ka just kõik sõbralikud ja toredad ei ole..

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Ega need Atletico fännid ka just kõik sõbralikud ja toredad ei ole..

        Minu arust võttis Ramos selle teema üsna hästi kokku:
        "You are either humble or you are not. You don’t talk about it, you just show it. I don’t know about people who say they are proud of being humble."
        Ja sinu point on siis hetkel mis? Samamoodi said ka Atleti fännid enne esimest mängu peksa.

        Keegi polegi kuskil väitnud, et ühegi klubi poolehoidjate seas ei oleks pooletoobiseid vms. Kindlasti on ka Atléticole pöialthoidvate isikute seas paadunud retsidiviste jmt tegelasi. No doubt. Alati ja iga klubi hulgas on see vähemus olemas, kes ei esinda klubi poolt propageeritavaid väärtusi.

        Mis seda tsitaati puudutab, siis oleme me tõesti jõudnud sinna, et tsiteerime Sergio "ei kommenteeri, aga ikkagi kommenteerin" Ramost? Tõeline lapsesuu.
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust

          Mis seda tsitaati puudutab, siis oleme me tõesti jõudnud sinna, et tsiteerime Sergio "ei kommenteeri, aga ikkagi kommenteerin" Ramost? Tõeline lapsesuu.
          Ramos on küll suurepärane jalgpallur, kuid inimesena paras saast! Palju kõneainet tekitanud moment, kus Ramos annab näpunäiteid Runaldule, et viimane simuleeriks Gabile punase välja



          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Simeone täna Audi Cupi esitlusel:

            "The fact that I'm here to introduce this tournament is a clear sign of the fact that I'm staying at Atleti, see you in July at the Audi Cup. We're happy to compete in a tournament with teams like Liverpool and Bayern Munich."
            Sellega peaks siis korras olema.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Siin on üks Reali fänn, kes on loll ja teine kes on rumal. Probleem on selles, et Atletico röövib aupaistet millest Real elab. Meist räägiti rohkem 2014, räägiti rohkem 2016 ja räägitakse tänagi.
              Mõned ei suuda sellega leppida
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Ja sinu point on siis hetkel mis? Samamoodi said ka Atleti fännid enne esimest mängu peksa.

                Keegi polegi kuskil väitnud, et ühegi klubi poolehoidjate seas ei oleks pooletoobiseid vms. Kindlasti on ka Atléticole pöialthoidvate isikute seas paadunud retsidiviste jmt tegelasi. No doubt. Alati ja iga klubi hulgas on see vähemus olemas, kes ei esinda klubi poolt propageeritavaid väärtusi.

                Mis seda tsitaati puudutab, siis oleme me tõesti jõudnud sinna, et tsiteerime Sergio "ei kommenteeri, aga ikkagi kommenteerin" Ramost? Tõeline lapsesuu.
                Pole kuulnud ega näinud, et keegi Atletico fänne või meeskonna bussi oleks pudelitega loopinud / peksnud, nii et politsei sekkumine vajalik oleks. Ma olen aru saanud, et üldiselt on vägivallatsemised peale ultrate kohitsemist üsna individuaalseteks jäänud, siin nagu näha, oli üsna organiseeritud see tegevus. Tundub nagu need Reali fännide tifod on ikka hinge pugenud. Aga võib-olla olen ma siis halvasti informeeritud.

                Ramos võib lapsesuu olla aga minu arust on antud väljaütlemisel mõte olemas.

                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Siin on üks Reali fänn, kes on loll ja teine kes on rumal. Probleem on selles, et Atletico röövib aupaistet millest Real elab. Meist räägiti rohkem 2014, räägiti rohkem 2016 ja räägitakse tänagi.
                Mõned ei suuda sellega leppida
                Faktid...

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Pole kuulnud ega näinud, et keegi Atletico fänne või meeskonna bussi oleks pudelitega loopinud / peksnud, nii et politsei sekkumine vajalik oleks. Ma olen aru saanud, et üldiselt on vägivallatsemised peale ultrate kohitsemist üsna individuaalseteks jäänud, siin nagu näha, oli üsna organiseeritud see tegevus. Tundub nagu need Reali fännide tifod on ikka hinge pugenud. Aga võib-olla olen ma siis halvasti informeeritud.



                  Faktid...
                  Peale esimest mängu levisid sotsmeedias, Atletico teemalises ofc, fotod kinnipekstud luukidega atletico fännist. Kui viitsiks siis leiaksin need ka üles. Aga kas on mõtet inimesele kes arvab, et Bernabeu kolleegid on vägivallatud, viimse meheni süütud jalgpallinautlejad...tõeline disneyland ikka.
                  Ja edu karikate lugemisel muidugi! Numbrid on ju need mis teevad tõelise reali fänni, jalgpall itself comes second.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                    Pole kuulnud ega näinud, et keegi Atletico fänne või meeskonna bussi oleks pudelitega loopinud / peksnud, nii et politsei sekkumine vajalik oleks. Ma olen aru saanud, et üldiselt on vägivallatsemised peale ultrate kohitsemist üsna individuaalseteks jäänud, siin nagu näha, oli üsna organiseeritud see tegevus. Tundub nagu need Reali fännide tifod on ikka hinge pugenud. Aga võib-olla olen ma siis halvasti informeeritud.
                    Jätkuvalt, mis see point on või mida sa hetkel tõestada soovid?

                    Ma ütlesin, et see on väikese grupi probleem ning neid hälbega käituvaid isikuid, väikeseid gruppe on absoluutselt iga populaarse jalgpalliklubi juures. Nagu välja tõin, siis said ka Atlético fännid enne esimest mängu peksa, lisaks oled sa kindlasti kursis, et Real sai just trahvi mitme episoodi eest Real - Bayern mängul, kus inimesi korduvalt ähvardati ja rünnati. Nagu öeldud, happens, ning kõik klubid töötavad, et sellised asjad staadionile või staadioni lähistele ei jõuaks. Usu, ka Atlético on siin päris palju tööd üritanud ära teha.

                    Nii, mis Reali tifot puudutab, siis see oli juba enne teada ning meedias mitu korda mainitud, et see võib vägagi provotseerivalt mõjuda, Reali juhtkond otsustas aga ikkagi selle läbi lasta. Ka UEFA-t teavitati sellest Atleti poolt, et see võib probleeme tekitada. Nende arust oli fine.

                    Praegu jääb vägisi mulje, et selle teema ketramise peaeesmärk on lihtsalt mingeid pseudoasju kuskilt vägisi otsida. Jah, problemaatilisi kohti on alati ning nendega tuleb tegeleda, aga mulle meeldib antud juhul suurt pilti vaadata ning suur pilt on hetkel minu jaoks see, et fännid on olnud 101% meeskonna taga isegi siis, kui on kaotatud.

                    Ma sinu asemel analüüsiks pigem Reali suurt pilti, ehk miks Bernabeu jätkuvalt otsekui teater on, miks Barcelona poolehoidjad Reali sociote käest massiliselt pileteid El Clasicole osta said ning miks mängijad peavad oma fänne paluma ning neile žestikuleerima, et neid jumala eest välja ei vilistataks, kui kaotatakse, viigistatakse või suuremalt kui 1-0 ei võideta?

                    Mis on alloleval videos valesti?

                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Reali fännid suhkrust tehtud?
                      siuke vihm lisabki emotsioone juurde ja paneb veel võimsamalt kaasa elama. Mäletan eelmine aasta weekendil ka kahel õhtul sadas vihma ja need õhtud olid minu jaoks elu parimad....mõni teine just vingus, et sitt ilm rikkus tema jaoks asja ära...
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Praegu jääb vägisi mulje, et selle teema ketramise peaeesmärk on lihtsalt mingeid pseudoasju kuskilt vägisi otsida. Jah, problemaatilisi kohti on alati ning nendega tuleb tegeleda, aga mulle meeldib antud juhul suurt pilti vaadata ning suur pilt on hetkel minu jaoks see, et fännid on olnud 101% meeskonna taga isegi siis, kui on kaotatud.

                        Ma sinu asemel analüüsiks pigem Reali suurt pilti, ehk miks Bernabeu jätkuvalt otsekui teater on, miks Barcelona poolehoidjad Reali sociote käest massiliselt pileteid El Clasicole osta said ning miks mängijad peavad oma fänne paluma ning neile žestikuleerima, et neid jumala eest välja ei vilistataks, kui kaotatakse, viigistatakse või suuremalt kui 1-0 ei võideta?
                        Midagi otseselt tõestada ei üritanud. Kasutades sinu termineid, siis üritasin väljendada teatud osa Atletico "suurest pildist", mis ilmselgelt on erinevad meie jaoks. Mis puutub Reali "suurde pilti", siis kindlasti võiks atmosfäär staadionil teatud juhtudel olla parem aga teatrist ja pidevast vilistamisest on asi vähemalt minu jaoks üsna kaugel. Kõike pole vaja surmtõsiselt (Reali tifod on üks nendest) minu arust võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Midagi otseselt tõestada ei üritanud. Kasutades sinu termineid, siis üritasin väljendada teatud osa Atletico "suurest pildist", mis ilmselgelt on erinevad meie jaoks.
                          Jah, absoluutselt, ilmselt on need pildid erinevad. Mina eelistan praegu vaadata tõepoolest seda, kuidas suurem enamus fännidest ennast üleval peavad, kuidas meeskonda toetavad ning kuidas käituvad.

                          Sina, nagu ma praegu su jutust siis vist aru saan, eelistad pigem vaadata selle kaduvväikese protsendi idiootide tegemisi, kellest suur osa vast Calderonile ei jõuagi.

                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Mis puutub Reali "suurde pilti", siis kindlasti võiks atmosfäär staadionil teatud juhtudel olla parem aga teatrist ja pidevast vilistamisest on asi vähemalt minu jaoks üsna kaugel. Kõike pole vaja surmtõsiselt (Reali tifod on üks nendest) minu arust võtta.
                          Jah, eks pidev vilistamine oleneb parajasti hetkeseisust, kuid isegi tänavusel hooajal, kui oldi oma rekordseeriat tegemas, oli teatud mängudes 1-0 eduseisudes vilet kuulda, mis minu jaoks oli väga-väga üllatav. Arvestades, et Real on pidevalt liigat juhtinud ning Euroopas stabiilselt kulgenud, siis.. tõesti üllatav.

                          Ning tõesti - surmtõsiselt ei ole vaja võtta ning mina ei võtagi, aga kui seda on meedias enne suurelt lahatud ning lõpuks tulebki välja, et see kellelegi provotseerivalt mõjus, siis ei ole vaja teha üllatunud nägu tagantjärele.

                          Minu jaoks reageeris Atleti omalt poolt Reali tifole väga hästi ning lõppkokkuvõttes meeldis mulle väga, et end Realist distantseerida üritati, sest reaalsus ongi paraku see, et need klubid on väga erinevad. Ma olen juba ammu öelnud, et kõige õudsem tulevikustsenaarium Atlético jaoks on see, kui fännid hakkavad võitmist iseenesestmõistetavana võtma, muutuvad Reali sarnaseks eduorjadeks, ning ei suuda ilma karikateta jalgpalli nautida. Sama ütles ca aasta tagasi ka Torres. Karikad on lihtsalt puhas boonus tubli töö eest.

                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Ramos võib lapsesuu olla aga minu arust on antud väljaütlemisel mõte olemas.
                          Ma suures osas selle esimese lausega seal nõustun, aga lihtsalt konteksti vaadates, siis Ramose suust ei kõla asjad alati väga siiralt.

                          Ning noh, Real ja tagasihoidlikkus? Need asjad ei ole üldjuhul kokku käinud ega käi ka praegu. Me võiksime rääkida nii minevikutegudest, aga võime rääkida ka viimastest nädalatest ning kui Mijatovic ütleb meedias otse välja, et Juventus on "kaotava iseloomuga klubi", siis see ei räägi eriti tagasihoidlikkusest. Neid näiteid võiksin viimastest nädalatest veelgi tuua.

                          At the entrance to Real’s museum, a sign states baldly: “Trophies tell the whole story... Trophies are concrete facts that define the holder without needing clichés. Each trophy won closes a period of time in which Real Madrid was better than its rivals... [earning them] the well-deserved title of the Greatest Club of All Time.”

                          No such sign is posted at the Calderon. How could it be? Atletico is about fans and fatalism, not footballers. In the Atletico shop, they do a roaring trade in T-shirts: not printed with the faces of great players or ‘Champions’ in massive letters, but emblazoned with a typically atletico slogan: “Bendita afición”, blessed fans.
                          Coraje, corazón y cojones.

                          Kommentaar


                            Naiskond tegi eile 1:1 viigi Barcelonaga, mis tähendab nüüd seda, et viimases voorus tuleb tiitli võitmiseks kas mäng võita või saada vähemalt Barcelonaga samaväärne tulemus. Viimane voor Levante toimub koduplatsil ning hetkel on klubi üritamas korraldada asju nii, et see võimalik tiitlikindlustamise mäng jõuaks Calderonile (sel hooajal on naiskond kaks korda juba Calderonil mänginud, korra Barcelona vastu ning korra Athletic Clubi vastu).

                            Meeskonnal omakorda piisas tänases kohtumises viigipunktist, et kolmas koht ja automaatne pääs Meistrite liigasse ära kindlustada. Mäng on sellevõrra ka huvitavam, et vastaspoolel peaks algkoosseisus alustamas Dani Ceballos, kes on hetkeseisuga näivat olema suvise akna üks esimestest sihtmärkidest.

                            Mäletatavasti oli kutt juba eelmisel suvel Atléticoga liitumisele lähedal (nagu Ceballos ise on tagantjärgi tunnistanud), aga siis pani toonane peatreener Gus Poyet diilile bloki peale ning kuna Ceballosel polnud iseenesest oma kasvatajaklubist lahkumisega kiiret ning ei tahtnud ühelgi juhul Betisist halvamaiguliselt lahkuda, siis ei hakanud ta üleminekut läbi ka suruma.

                            Hetkel olevat olukord selline, et viimaste nädalate jooksul on nii Betisi kui ka mängijaga uuesti ühendust võetud ning olukorda uuritud. Arvestades kuti madalat väljaostuklauslit (15 miljonit), siis on huvi ka mujalt klubidest, kuid hetkeseisuga pidi Atleti olema Ceballose nr 1 valik (ja seda jällegi juhul, kui Betisiga hea lahendus leitakse). Juhul kui suvel registreerimise luba ei anta, siis pole välistatud ka see variant, et kutt siiski ostetakse, aga jäetakse talvise aknani Betisi laenule.

                            Ma varemgi öelnud, aga loodan väga, et see diil lõpuks reaalsuseks tehakse: 20-aastane hispaanlane on hetkel veel küll selline raw potential, aga võimalikku lage ja praegust madalat hinnalipikut arvestades, siis tuleks siin riskida. Praegu on tema puhul võibolla veel natuke ebastabiilsust näha, aga kui kutt särab, siis särab ikka korralikult (sel hooajal näiteks Atleti enda või Barcelona vastu).

                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                              Mäng on sellevõrra ka huvitavam, et vastaspoolel peaks algkoosseisus alustamas Dani Ceballos, kes on hetkeseisuga näivat olema suvise akna üks esimestest sihtmärkidest.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Veidi uuemat pildimaterjali tulevase Metropolitano staadioni kohta, kohe varsti hakatakse juba istmeid staadionile paigutama.



                                + piletimüük edeneb ka uuel staadionil väga kenasti - täna avalikustati uued seisud:

                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X