320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Edgar Savisaar approves.

    Kommentaar


      Nägin ka seda mängu. Lucas oli tõseti hea. Rondaldol jäi vaid õppida temast palju.
      ..ja nii ongi

      Kommentaar


        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
        Mis sa nüüd, Atletico mängijad ja fännid on ju need kõige paremad ja toredamad. Kui Ronaldo kellelegi äsas või talle vilistati, siis võeti jutt kiirelt üles. See, et Simeone peab fänne paluma, et nad Griezmanni välja ei vilistaks või Correa eilne vägitükk lükatakse pikema jututa vaiba alla

        Minu isikliku maitse jaoks on üks meeskond siiski pisut "räpasem". Aga eks see ole subjektiivne. Atletico on nagunii hipsterfännide umbes teine klubi, seal pigistataksegi vajadusel silm või isegi kaks teinegi kord kinni.
        Sa ikka üllatad. Täiega kohe.

        Esiteks ei olnud laupäevases mängus kohtuniku poolt midagi nii skandaalset, mis väärinuks sellist vingulaviini nagu Reali ja Reali meedia poolt järgnevatel päevadel toodetud on.

        Teiseks just nimelt - kui Ronaldo äsas või äsas või äsas. Päris palju on kohe varasemalt äsanud. See hulk olukordi, kus Real on äsamistest puhta nahaga pääsenud, on just nimelt ka see põhjus, miks Reali meedia vingumine kõlab kui halenaljakas sümfoonia. Kohtunik see, kohtunik too, kui tegelikkuses on kohtunikud Realile viimaste aastate jooksul palju rohkem andnud kui võtnud. Äkki peaks jälle mingi valgete taskurätikute aktsiooni tegema Bernabeul, või mis?

        Kolmandaks - ei ole keegi siin sildistanud punavalgeid parimatakse või toredaimateks. Võrdlused tood jälle sina mängu, äkki vaevavad mingid kompleksid? Griezmanni vilistamistele viidata on ka sutsu naljakas (põhjused on mujal ja kuna see polnud mingi monumentaalne vilekoor, siis miks pidanuks see isegi teemaks tulema?), kui tervet Reali on isegi võitude korral Bernabeul välja vilistatud. Jah, ka võitude korral. Ning lisaks ei ole Simeone kedagi palunud, paluks mitte fakte moonutada.

        Atleti võis kaks finaali kaotada, aga tundub, et miskipärast on teil siiski liivasem tunne. Võitmine ei teegi õnnelikuks? Oh, wait. Real ju. Ei osata võita, ei osata viigistada, ei osata kaotada.


        PS! Kuigi mulle üldjuhul ei meeldi, kui keegi viga saab, siis Ramost tervitas tema karmavõlg minevikust. Ning väga hea meel, et selle tervituse karmalt andis üle just Lucas.



        Vahe on selles, et üks oli mänguline olukord, teine seljatagant argpükslik ja tahtlik rünnak.
        Coraje, corazón y cojones.

        Kommentaar


          Algselt postitas Punkt Vaata postitust
          Esiteks ei olnud laupäevases mängus kohtuniku poolt midagi nii skandaalset, mis väärinuks sellist vingulaviini nagu Reali ja Reali meedia poolt järgnevatel päevadel toodetud on.
          Tõsiselt või? Laenan teisest teemast videomaterjali:

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan
            Tõsiselt või? Laenan teisest teemast videomaterjali:

            Ma usun, et rõhuva enamuse arvates on Savici kondimurdja punase kaardi vääriline ning Ramose murtud nina väärinuks vähemasti penaltit, eriti arvestades, et Lucas palli ei puutunud.

            Savic võis vabalt olla roosakam, ei vaidle vastu. Aga selliste puhul mängib tihti kohtuniku kaalutlusõigus. Oleks punast näidatud, poleks väga protestinud. Samamoodi jättis kohtunik ka Carvajali mängu. Aga sa ei loe ju praegu igaltpoolt, kuidas Atleti fännid oleks pealkiri pealkirja järel nutnud, et kohtunik neid röövis.

            Mis Lucase-Ramose intsidenti puutub, siis erinevad punditid ja ka Marcas analüüsinud ekskohtunik leidsid, et polnud penaltikoht.

            Algselt postitas RealFan
            Ei soovi Ronaldo pahategusid õigeks kuidagi rääkida. Aga puhta nahaga on korduvalt pääsenud nii Diego Costa kui ka Luis Suarez. Palju on need mehed karistada saanud võrreldes Ronaldoga (ei pea silmas karistusi marutaudi ilmingute eest)? Üks neist meestest vägivallatseb nüüd teises liigas, teine laseb siinmail uhkelt edasi. Ma ei usu, et Reali soositakse kohtunike poolt rohkem kui teisi liiga(de) tippmeeskondi.
            Millel põhineb väide "kohtunikud on Realile viimaste aastate jooksul palju rohkem andnud"? Sellel ühel Ramose väraval, kus Godin tal särgiotsas rippus?
            Eem, vaatlusel? Bayerniga kohtumine, kaks röövitud Meistrite Liiga finaali? Ausalt, kohtuniku töö ongi raske ja see on loomulik, et eksitakse. Ka tähtsatel momentidel eksitakse. Mis mind aga häirib, on see ülbus ja silmakirjalikkus Reali leerist. "Meid rööviti jälle". Nutke jõgi, tõesti. Vaadake, mis kingitusi on antud, kas siis tahtlikult või tahtmatult - need on päris suure kaaluga kingitused olnud lõppkokkuvõtteks.

            Do Real Madrid really want to discuss refereeing decisions? - lihtsalt üks lühike kolumn, mis mulle sümpatiseeris.

            Algselt postitas RealFan
            "Jälle mingi valgete taskurätikute aktsioon" - kas mitte ei ole neid korraldatud peamiselt seoses rahulolematusega klubi juhtkonna või peatreeneri suhtes? Ja siis moonutan mina fakte...
            Real Madrid fans plan Super Cup protest after Cristiano Ronaldo ban - näiteks siis?

            Ainuüksi see näitab, kui halenaljakas ja võlts Reali vigin kohtunike aadressile on olnud. Hooaeg polnud veel õietigi alanud ning juba "basta ya"?



            Algselt postitas RealFan
            Eeldan, et sa ei loe väga tihti enda või ksf! atleticomadridi postitusi. Ma saan aru, et valgete fännid on nõudlikumad ja tihtipeale ka ebaratsionaalsemad. Aga ehk saad ju isegi aru, et olenemata sellest, kui väga prantslane ManU-sse kibeleb, on peamine põhjus ikkagi tema lahja väravatesaldo viimasel ajal. Või siis on tegu kokkusattumusega, et vilistatakse just põuaperioodil? Tõesti, Simeone ei pöördunud otseselt fännide poole ning ei kasutanud sõna palun. Kuid "Griezmann on family ja family't tuleb toetada" teeb minu arust sama välja. Kui muidu tood alati näiteks Atletico toetajate vankumatut toetust (millest Reali toetajatel kindlasti on üht-teist õppida) ja räägid sellest, kuidas Reali mängijad vilet saavad, siis minu arust oleks mõistlik ka antud seiku mitte maha vaikida. "?
            Griezmann on kompleksne teema. Tema puhul, usu või ära usu, on põhiliseks ärritajaks ikkagi tema segased väljaütlemised, meedia tähelepanuga mängimine (a la suvine 6/10, et lähen Unitedisse, 7/10, et jään, või siis viimane, et Neymari ja Mbappega oleks koos tore mängida) ning mitmetimõistetavate vihjete andmine. See ajas juba toona enamus poolehoidjaid vihale ning paljud on sellisest käitumisest väsinud, pidadeks seda lapsikuks.

            Nii, kui nüüd enam väravaid ei tule, siis nii mõnigi sektor poolehoidjatest arvab, et mees ei keskendu piisavalt ja on mõtetega kas siis uue klubi juures või kuskil hoopis mujal. Sellest ka nende inimeste pahameel ja külm suhtumine. Mina näiteks nii ei arva, aga kaudselt mõistan neid, kes nii arvavad.

            Seega, põhjused on sügavamal kui lihtsalt kuiv põuaperiood. Kui oldaks nii väga mängijate resultatiivsuses või milleski muus sarnases kinni, siis ma võin meenutada, et klubis on olnud ka selliseid kaikaid nagu Jackson ja Vietto, kes pole isegi kauem väravat suutnud lüüa, kuid kes pole saanud ka mingit monumentaalselt vilekoori. Või siis ilmselt kõige parem näide Juanfrani näol, kes lõi otsustava penalti mööda, kuid keda kunagi mingiks patuoinaks ei tituleeritud.

            Algselt postitas RealFan
            Lõpp-akord on muidugi võimas. Mul oleks pisut imelik selliste asjadega tulla lagedale, puudutamata sõrmeotsagagi kasvõi näiteks seda sama Correa sigadust. Mäletan veel, kui see Ramose "rusikapauk" Mandžukicile hambusse jäi, sellele eelnenud küünarnukihoop vastupidises suunas uudiskünnist aga ei ületanud. tl;dr - Minu arust on kergelt silmakirjalik tulla ja jaurata Ramose, Ronaldo jt sigaduste üle, kui oma meeste "tegevusi" järjekindlalt ignoreerite või veel hullem, salgate.
            Nö Correa sigadus. Ma arvan ausalt, et selle puhul oli tegu ettevaatamatu käitumisega, mitte mingi sihitud löögiga. Isegi kui polnud, siis jällegi ekskohtunikust punditi hinnangul olnuks kollane õiglane.

            Ning jah, sul on võibolla pisut imelik, aga sellegipoolest täpselt seda sa oledki teinud. Mul jälle vägagi imelik lugeda, kuidas voorust vooru Reali jälle röövitakse ning kuidas kõik ülejäänud 19 meeskonda on otsekui mingid jõhkrad lihunikud, kes Reali tähekesi raiuvad, lõiguvad ja tapavad ning kuidas kohtunik sealjuures kõike seda ignoreerib. Selle asja nimi on jalgpall ning jalgpall ongi füüsiline mäng.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              Algselt postitas Punkt Vaata postitust
              Ainuüksi see näitab, kui halenaljakas ja võlts Reali vigin kohtunike aadressile on olnud. Hooaeg polnud veel õietigi alanud ning juba "basta ya"?
              Tagant järgi targutades oli sel keelul arvestatav impact

              Tegelikult olen paljus samal meelel, ohtralt auru lastakse välja vales suunas.
              Teisalt jälle mis neil fännidel ikka teha on kui kaagutada.
              Raske sügis on olnud mõlemale pealinna klubile, eks näpuga näitamist võis eeldada ning tuleb veelgi..
              Fábio Coentrão
              Hay método en su locura

              Kommentaar


                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Savic võis vabalt olla roosakam, ei vaidle vastu. Aga selliste puhul mängib tihti kohtuniku kaalutlusõigus. Oleks punast näidatud, poleks väga protestinud. Samamoodi jättis kohtunik ka Carvajali mängu. Aga sa ei loe ju praegu igaltpoolt, kuidas Atleti fännid oleks pealkiri pealkirja järel nutnud, et kohtunik neid röövis.

                Mis Lucase-Ramose intsidenti puutub, siis erinevad punditid ja ka Marcas analüüsinud ekskohtunik leidsid, et polnud penaltikoht.
                Carvajal ei tabanud kedagi sirge jalaga otse säärde. Minu arust on selge vahe seal sees, oma kollase sai ta ka kätte. Et siis MARCA punditid arvavad ka, et jalaga ninaluude purustamine (eriti veel olukorras, kus palli ei mängitud) on normaalne. Selge.

                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Eem, vaatlusel? Bayerniga kohtumine, kaks röövitud Meistrite Liiga finaali? Ausalt, kohtuniku töö ongi raske ja see on loomulik, et eksitakse. Ka tähtsatel momentidel eksitakse. Mis mind aga häirib, on see ülbus ja silmakirjalikkus Reali leerist. "Meid rööviti jälle". Nutke jõgi, tõesti. Vaadake, mis kingitusi on antud, kas siis tahtlikult või tahtmatult - need on päris suure kaaluga kingitused olnud lõppkokkuvõtteks.
                Ega jah, keegi ju ei räägi Bayerni enda suluseisust löödud väravast, esimese mängu penaltist jne. Mul see esimene röövitud finaal hästi ei meenu, Ramose suluseisust löödud värava kohta on pretensioonid arusaadavad. Ma ütleksin, et see on suhteliselt köömes võrreldes viimastes El Clasicotes toimunuga aga ma saan üsna hästi aru, et sellised näited sinu vaatluse alla ei sattunud. Mis seal ikka.

                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Nö Correa sigadus. Ma arvan ausalt, et selle puhul oli tegu ettevaatamatu käitumisega, mitte mingi sihitud löögiga. Isegi kui polnud, siis jällegi ekskohtunikust punditi hinnangul olnuks kollane õiglane.
                No ma võin ju sama hästi öelda, et see sinu eelmises postis toodud videos Ramos meest ei jälginud ja kontakt oli "kogemata". Ülejäänud mängu seisukohast ma seda intsidenti oluliseks ei pidanud.

                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                Ning jah, sul on võibolla pisut imelik, aga sellegipoolest täpselt seda sa oledki teinud. Mul jälle vägagi imelik lugeda, kuidas voorust vooru Reali jälle röövitakse ning kuidas kõik ülejäänud 19 meeskonda on otsekui mingid jõhkrad lihunikud, kes Reali tähekesi raiuvad, lõiguvad ja tapavad ning kuidas kohtunik sealjuures kõike seda ignoreerib. Selle asja nimi on jalgpall ning jalgpall ongi füüsiline mäng.
                Tuli jälle see "full-retard" lüke ka ära. Võid minu mängude kokkuvõtted üle lugeda ja vaadata, mitmes neist olen ma kohtunikku seostanud kehva tulemusega või mitmes olen ma "hädaldanud" lõikumiste ja tapmiste kohta. Vähemalt enda teada olen ma kajastanud ka neid kordi, kus kohtuniku otsus minu klubi alusetult toetab. Nüüd loe kasvõi oma eelmine postitus üle, enne kui mind silmakirjalikuks tembeldad. Saab ehk ka ilma selle hülgemölata.

                Üldises plaanis vahet vist väga pole, kellel on õigus. Kindlasti on tore, et keegi kajastab ka Atleticoga seotud tegemisi ja asju. Mulle meeldiks, kui need kajastused oleksid pisut objektiivsemad aga kui sind ja sinu kaasvõitlejaid see ei koti, siis mis seal ikka, elan vast üle kuidagi. Saan aru, et suur osa foorumist Hispaania jalgpallist nagunii ei huvitu, seega nende silmadeni need negatiivsemad asjad ei jõua. Vahel võtad heaks teisi klubisid ühel või teisel moel kritiseerida või näidata, miks Atletico on parem. Aga kui tuleb järsku vastupidine näide, siis mingil põhjusel saab see mingisuguse pool-isikliku vasturünnaku osaliseks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  ...........



                  Selleks, et alistada Itaalia parimas vormis olev meeskond oli vaja täpselt NII maagilist sooritust!!!

                  Prantslane tuli väravaküttide püünele tagasi ja veel millise pauguga!!!
                  Peale vastaste punast kaarti vormistas võidupunktid tema kaasmaalane Gameiro. Kuigi seis on endiselt väga keruline ja kaugeltki mitte 100% enda kätes andis see esitus sõnumi, et isegi, kui on tehtud vigu oskab see meeskond peolt lahkuda ainult ühtemoodi - VÕIDELDES!!!
                  Mind üllatas, et mõlemad treenerid otsustasid minna väljakule rohkem või vähem roteeritud valikuga. Vähemalt enne avavilet jäi mulje, et Cholo on asjale käega löönud ja Eusebio ei tahagi edasipääsu ja grupivõitu Madridis ära võtta. Kaitseliin oli pea täies koosseisus ebastandartne, keskväljal üle pika aja Augusto ja ründes Torres, kes on nokkimisjärtsus ikka üsna tagumine valik. Ilmselt soovis Simeone mõned mehed derbiväsimuse tõttu puhkama jätta?
                  Eks Thomase nihutamine paremkaitsesse oli kahtlemata risk ja jättis paljud Ghanalase võlud varju ning eksponeeris puudujääke. Lekkis tema positsioon ju kohe esimestel minutitel paaril korral ohtlikult ning mitmel korral ka hiljem. Õnneks olid härrad tema kõrval hiilgavad - Gimenez ja Lucas. Viimane vaigistas juba paar päeva varem ühe kaitseliini totaalselt ja täna jätkas mees poolelijäänud kohast. Ja noh, Gimenez. Mees tuleb pingimehe rollist, alustab, on ja teeb. Kirjeldamatu uhkus on näha selliseid mehi tõmbamas selga punavalget särki!!! Veel võiks nimeliselt kiita ka Correat kelle efektiivsest viimase millimeetri söödust Griezmanni värav tegelikuseks võis saada.
                  Peab kiitma ka Don Simeonet, 4 ründajat korraga väljakul teise poolaja keskel oli kuramuse julge lüke!
                  2 väravat lõi meeskond viimati täpselt 10 mängu tagasi, seega tore, et taas selles vallas midagi ära toimetati. Ehk ei pea järgmisi väravaid nii pikalt ootama ja viimane kuu jõulupuhkuseni pannakse hoolimata puudulikest jõuvarudest viisakalt lõpuni!
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealFan
                    Minu arust on selge vahe seal sees, oma kollase sai ta ka kätte. Et siis MARCA punditid arvavad ka, et jalaga ninaluude purustamine (eriti veel olukorras, kus palli ei mängitud) on normaalne. Selge.
                    Jummel, ma saaks aru, kui pall olnuks olukorrast väljas või seal olnuks mingi loogiliselt tahtlik liigutus.

                    Aga olgu, milleks tõesti vaielda - lepime siis kokku, et Lucas ei mänginud palli, vaid tegeles näiteks mingi iidse idamaise võitluskunsti harrastamisega. Pall sattus kuidagi eksikombel sinna.

                    Algselt postitas RealFan
                    Tuli jälle see "full-retard" lüke ka ära. Võid minu mängude kokkuvõtted üle lugeda ja vaadata, mitmes neist olen ma kohtunikku seostanud kehva tulemusega või mitmes olen ma "hädaldanud" lõikumiste ja tapmiste kohta. Vähemalt enda teada olen ma kajastanud ka neid kordi, kus kohtuniku otsus minu klubi alusetult toetab. Nüüd loe kasvõi oma eelmine postitus üle, enne kui mind silmakirjalikuks tembeldad. Saab ehk ka ilma selle hülgemölata.

                    Üldises plaanis vahet vist väga pole, kellel on õigus. Kindlasti on tore, et keegi kajastab ka Atleticoga seotud tegemisi ja asju. Mulle meeldiks, kui need kajastused oleksid pisut objektiivsemad aga kui sind ja sinu kaasvõitlejaid see ei koti, siis mis seal ikka, elan vast üle kuidagi. Saan aru, et suur osa foorumist Hispaania jalgpallist nagunii ei huvitu, seega nende silmadeni need negatiivsemad asjad ei jõua. Vahel võtad heaks teisi klubisid ühel või teisel moel kritiseerida või näidata, miks Atletico on parem. Aga kui tuleb järsku vastupidine näide, siis mingil põhjusel saab see mingisuguse pool-isikliku vasturünnaku osaliseks.
                    Üldiselt taandub tõesti kõik sellele, et see vaidlus ei jõua mitte kunagi mitte kuhugi. Sul on oma arvamus, mul oma. Lets agree to disagree.

                    Lisaks, tõsi, mulle ei sümpatiseeri Real klubi või organisatsioonina mitte üks teps. Samamoodi ei ole mul soojasid tundeid näiteks ka Barcelona või Sevilla vastu. Sellele vaatamata ei ole mul mitte kunagi olnud midagi näiteks Faraday postituste vastu - väga head ja informatiivsed ning kerge banter ja hõõrumine on alati teretulnud. Mis mulle veel meeldib, kohatine subjektiivsus on täiesti normaalne (nagu mu enda postituste juureski), sest ilmselgelt on tema jaoks tähtsaim Real, aga tema postitustes ei kuma kunagi läbi arrogantsust või seda "meile peaks rohkem lubatud olema" suhtumist.

                    Näiteks, kui ütlesin, et Real tõmbas vingiviiulid käima, siis mõtlesin eelkõige seda, et see kõik (kohtuniku vile) kisti nii hullult proportsioonidest välja ja meedias keriti korralik propagandatuur peale, kuigi tegelikult ei olnud seal üldse nii palju skandaalset. Samamoodi oli ka Ronaldo hooaja alguse olukorraga - pretsedendidki olid varasemast olemas, aga kogu see meediakajastus ja valgete taskurätikute aktsiooni kavandamine jättis täiesti vale mulje.


                    Mis puudutab Atleti kajastamist, siis tahad nii väga toonitada, et Atlético on räpane ja jõuline meeskond? Fine, keegi polegi kunagi varjanud, et me ei ole keskmisest füüsilisem meeskond või et me ei mängi vea piiril (räpasus on siinkohal subjektiivne termin). Ma ei saa aru, kust sulle selline mulje jäänud on. Aga siinkohal tuletaks meelde vana tõde - jalgpalli saab erinevail moel mängida ning ei ole ainult ühte õiget stiili või viisi. See, kui teine meeskond mängib erinevas stiilis (näiteks kaitsvalt või füüsiliselt), ei tähenda, et ta mängib jalgpalli kuidagi valesti. Iga meeskond mängib täpselt vastavalt oma relvadele ja tugevustele ning sellele, kuidas kohtunik lubab.

                    Kui rääkida negatiivsest käsitlusest, siis kas ma peaks really kõige üle virisema ja hädaldama? Selle tööga saavad väga hästi hakkama Marca jm väljaanded, mis vahete-vahel propagandatuuri käima tõmbavad. Mul on selged (positiivsed) asjad ja väärtused, mis mulle Atleti juures meeldivad ja mis Atletit minu jaoks teistest klubidest eristavad ning loogiline, et neile ma rohkem ka keskendun. Lõpliku nägemuse kujundab siiski igaüks ise. Kui häirib, siis kahju. Kuivõrd hispaaniakeelne meedia on eestlastele kauge ja inglisekeelse meedia jaoks pole Atleti veel kaugeltki nii seksikas kui Real ja Barcelona, siis on minu eesmärk olnud eelkõige lihtsalt Atletit natuke eestlaste jaoks pildis hoida. Mul pole absoluutselt edaspidi probleemi ka oma nägemust näiteks kuskil mujal avaldada, kui see niivõrd silma kriibib.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Jummel, ma saaks aru, kui pall olnuks olukorrast väljas või seal olnuks mingi loogiliselt tahtlik liigutus.

                      Aga olgu, milleks tõesti vaielda - lepime siis kokku, et Lucas ei mänginud palli, vaid tegeles näiteks mingi iidse idamaise võitluskunsti harrastamisega. Pall sattus kuidagi eksikombel sinna.
                      Ma võin nüüd eksida, kuid enda teada ei ole ma kuskil väitnud, et Lucas sihilikult Ramose nina katki lõi. Ma ei arva, et ohtlik mäng peab tingimata olema tahtlik. Paljudel juhtudel vilistatakse süütumaidki olukordi ära.

                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Sellele vaatamata ei ole mul mitte kunagi olnud midagi näiteks Faraday postituste vastu - väga head ja informatiivsed ning kerge banter ja hõõrumine on alati teretulnud. Mis mulle veel meeldib, kohatine subjektiivsus on täiesti normaalne (nagu mu enda postituste juureski), sest ilmselgelt on tema jaoks tähtsaim Real, aga tema postitustes ei kuma kunagi läbi arrogantsust või seda "meile peaks rohkem lubatud olema" suhtumist.
                      Minu arust postitab kasutaja Faraday oluliselt vähem kui võiks, kindlasti on tal rohkem arvamusi ja mõtted, kui ta siin väljendab. Võib-olla ma kaagutangi liiga palju ja keskendun kõrvalistele asjadele aga kui ma jalgpalli olen otsustanud vaadata, siis ma üritan analüüsida oma meeskonna, vastaste ja ka kohtunike tegevust. Ilmselgelt kaasnevad sellega mingisugused mõtted ja arvamused, mis teatud juhtudel võivad olla ka ebakorrektsed. Põhimõtteliselt võiksin jätta omapoolse arvamuse kohtunikest, Benzema mänguvormist jms enda teada aga sel juhul jääksidki alles vist ainult videod mingisugustest huvitavatest intsidentidest mängudes. Kumb variant on parem, ma ei tea. Mis aga puutub sinupoolsesse võrdlusesse, siis minu arust on mõistlik üritada võimalikult palju lähtuda konkreetsest tekstist ja võimalikult vähe lähtuda varasematest konfliktidest ja lahkarvamustest.

                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust

                      Näiteks, kui ütlesin, et Real tõmbas vingiviiulid käima, siis mõtlesin eelkõige seda, et see kõik (kohtuniku vile) kisti nii hullult proportsioonidest välja ja meedias keriti korralik propagandatuur peale, kuigi tegelikult ei olnud seal üldse nii palju skandaalset. Samamoodi oli ka Ronaldo hooaja alguse olukorraga - pretsedendidki olid varasemast olemas, aga kogu see meediakajastus ja valgete taskurätikute aktsiooni kavandamine jättis täiesti vale mulje.
                      Minu (ja ilmselt ka mõnede teiste) arvates oli põhjust kohtuniku tegevuse osas kriitiline olla enam kui küllalt, mingil põhjusel võetakse paljudel juhtudel seda kui mingisugust vandenõuteooriat, kuigi tegelikult räägitakse vaid mingist kindlast mängust. Mingisugune halvustav "pühendus" sellele ilmselgelt tõmbab tähelepanu. Et noh, kui keegi peale seda Ramose suluseisuväravat tuleks lagedale millegagi a la "Punkt vingub suluseisu üle", siis ega see ju sullegi päris õige ei tunduks. Vajadus selle kohta sõna võtta on muidugi suhteline. Varasema kogemuse ja Barca meedia eeskuju põhjal oleksin propagandatuuri tegelikult oodanud juba mõned mängud tagasi aga see selleks.

                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Mis puudutab Atleti kajastamist, siis tahad nii väga toonitada, et Atlético on räpane ja jõuline meeskond? Fine, keegi polegi kunagi varjanud, et me ei ole keskmisest füüsilisem meeskond või et me ei mängi vea piiril (räpasus on siinkohal subjektiivne termin). Ma ei saa aru, kust sulle selline mulje jäänud on. Aga siinkohal tuletaks meelde vana tõde - jalgpalli saab erinevail moel mängida ning ei ole ainult ühte õiget stiili või viisi. See, kui teine meeskond mängib erinevas stiilis (näiteks kaitsvalt või füüsiliselt), ei tähenda, et ta mängib jalgpalli kuidagi valesti. Iga meeskond mängib täpselt vastavalt oma relvadele ja tugevustele ning sellele, kuidas kohtunik lubab.
                      Teatud mõttes on Atletico "räpane", sest vastaste ja kohtunike töötlemine käib teie mänguga keskmisest rohkem kaasas. Ma ei ütleks, et see on midagi mille üle uhke olla aga suuremal või vähemal määral tegelevad selliste asjadega kõik meeskonnad. Ma ei näe põhjust, miks seda peaks salgama. "Jõulisuses" ma midagi halba ei näe, füüsiline tugevus tuleb kindlasti teatud situatsioonides kasuks. Pidasin silmas seda, et kui sina, atleticomadrid või mõni teine "kaagutab" mõne valge pahateo kohta, siis oleks mõistlik oma meeste sigadusi mitte ignoreerida, salata või mingisuguse isikliku rünnakuga vastata.

                      Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                      Kuivõrd hispaaniakeelne meedia on eestlastele kauge ja inglisekeelse meedia jaoks pole Atleti veel kaugeltki nii seksikas kui Real ja Barcelona, siis on minu eesmärk olnud eelkõige lihtsalt Atletit natuke eestlaste jaoks pildis hoida. Mul pole absoluutselt edaspidi probleemi ka oma nägemust näiteks kuskil mujal avaldada, kui see niivõrd silma kriibib.
                      Minu arust on Atletico praegusel hetkel hulga seksikam kui Real ja Barca. Igasugu lapsfännid piltlikult öeldes vahetavad oma avatare võib-olla tõesti just viimase kahe oma vastu. Atletico on endiselt võrdlemisi uus jõud Euroopa eliidis, oma asju tehakse suhteliselt väikese eelarvega, lisame siia ka näiteks Simeone karismaatilisuse. Minu arust need asjaolud tõmbavad keskmise jalgpallifänni huvi palju rohkem kui pelgalt tulemused. Aga ka see pole ehk väga oluline antud juhul.

                      Mina olen nagunii võrdlemisi väike osa foorumist, seega kuhugi kolida pole vaja. Nagu ma ütlesin, siis minu jaoks on sinu postitused igati teretulnud, aga eks me kõik saame alati paremini. Oma pretensioonid selgitasin ehk eespool ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                        Et siis ma ei tea - ma kahtlustan endiselt, et Griezmanni sonks on kõiges selles süüdi ja hetkest, mil tüüp lõnga maha ajab, hakkab väravaid sadama.
                        Ajastatud oli see küll Reali mänguks aga kõlbaks ka alates Roma mängust.
                        Naljakas oli muidugi see, et Petersoo mängu ajal kommenteeris antud väravat stiilis, et Griezmannil oli väga kerge see pall võrku panna. Üldse olid emotsioonid liialt tagasihoidlikud.
                        ÜLI ÄNKSA KOLL LIHTSALT!

                        Kohe mäng Levantega.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust



                          Teatud mõttes on Atletico "räpane", sest vastaste ja kohtunike töötlemine käib teie mänguga keskmisest rohkem kaasas.
                          Üldse ei viitsiks seda jada siin jätkata AGA kohtuniku töötlemine ei ole küll kuidagi Atletico mängu esiletõstetavamaid punkte. Võrreldes siis kellega? Ei tegeleta sellega rohkem ega vähem, kui ükskõik milline teine La Liga meeskond.



                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Kohe mäng Levantega.
                          Vastane kellega meenuvad nii mõnedki "head mängud". Viimatine pärineb ülemöödunud kevadest, kui Levante lõpetas veel päris hooaja lõpus Atletico lootused tiitlirallis täispangale minna. Õnneks juhib roijblancos poolajaks 2-0. Värav Gameirolt, kes viimasel ajal taas väravatega ja väravavõimalustega panustama on hakanud.
                          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                          Kommentaar


                            Hakkab tulema! Meie prantslased on skoorimisputsad viimaks üles leidnud ja võõralt väljakult tullakse senise hooaja suurima võiduga, 5:0!



                            Ja midagi üliolulist veel - With the 5-0 win against Levante in Ciutat de Valencia, Atlético de Madrid finished their 13th match without a loss in LaLiga, a club record start. The lads surpassed the record set in the 1995/196 season of 12 matches without a loss.
                            #miskriis?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Fino alla fine FORZA JUVE

                              Kommentaar


                                Järgmine aasta suht suur tõenäosus atletit Tallinnas näha via euro superkarikas kui just karabahhid ei üllata rooma vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X