320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vali foorumi seadetest "teema vaatamise valikud" ja sealt viimane kast - kui vanu teemasid soovid näha.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
      ma ei tea mul ikkagi ei näita kuskil atleticot hispaania jalgpalli alla :S
      Näpi oma kuvamise seadeid.

      Kommentaar


        #78
        esimene suveost on Raul Garcia Osasunast. päris korralik noormees.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #79
          Luis Carcia ka Liverist. Nüüd atleticos. Ka hea ost. Goal.com-i andmetel
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            #80
            Lisaks on Atleticoga ühinenud Diego Forlan. Queresma ja Riquelme on samuti sinna poole teel. Galletti müüdi Olympiacosesse. Uueks hooajaks saadakse taas väga hea koosseis kokku. Kas seekord suudetakse end lõpuks Euroopasse pressida?

            Kommentaar


              #81
              No Torrese poiss on siis liikumas liverpooli...
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                #82
                Loodan et Madrid suudab ennast esimese kolme hulka pressida... Ma olen alates sellest kui Forlan Manchesterist lahkus , talle pöialt hoidma hakanud ... Ta on arvatavsti väga hea täiendus Atleticole... Samas kui tuleks veel Riquelme tiimi siis tuleb tugevamatel tiimidel, eesotsas Real Madridil ja Barcal, Atleticoga arvestada Edu tiimile ja Forlanile :P

                Kommentaar


                  #83
                  Atletico jätkab ostmist. Nüüd siis Brasiiliast pärit ründav poolkaitsja Cleber Santana.
                  Algselt postitas Maekas
                  Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                  Kommentaar


                    #84
                    lahkujateks on hetkel Gabi ja Galletti.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      #85
                      Simão Sabrosa lähiajal liitumas €19m eest.

                      Ka Quaresmat tahetakse endale. Igatahes tundub, et Atletico siht on järgmisel aastal CL koht napsata.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        #86
                        Muidugi on. Juba mitu mitu hooaega, kui nad suvel on ostnud rämeda raha eest häid mängumehi, aga hooaeg ikka võssa läinud. Sellepärast ongi nende hüüdnimi ju Pathetico Madrid vahest

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                          Muidugi on. Juba mitu mitu hooaega, kui nad suvel on ostnud rämeda raha eest häid mängumehi, aga hooaeg ikka võssa läinud. Sellepärast ongi nende hüüdnimi ju Pathetico Madrid vahest
                          Seda muidugi küll. Ning tõenäoline on, et sama reha otsa võidakse ka see aasta komistada, sest paljud uued mängijad vajavad lihtsalt aega kokku mängimiseks. :P
                          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                          RocknRolla (2008)

                          Kommentaar


                            #88
                            55' Gloria Bistrita 2 - 0 Atletico Madrid

                            iga aastased hädapätakad

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              55' Gloria Bistrita 2 - 0 Atletico Madrid

                              iga aastased hädapätakad
                              56´ Gloria Bistrita 2 - 1 Atletico Madrid
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                #90
                                Atletico aiming high

                                Kommentaar

                                Working...
                                X