320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manu uued mehed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Manu uued mehed

    Nagu ma olen kuulnud sõlmis ManU 5.detsembril lepngu
    Kefin Hoflandiga. Ja silmapiiril on neil Marcel Desailly.
    Huvitav kas and tahavad Liverpoolile järgi jõuda.
    Igatahes kui ManU. kolmapäeval Derbyle kaotab
    on ta Meistritiiltli võistlemise eest väljas. Aga CL
    läheb neil natuke paremini. Kahjux.
    Слава Україні! Героям слава!

    #2
    Orginally posted by Funky_Moses

    Nagu ma olen kuulnud sõlmis ManU 5.detsembril lepngu
    Kefin Hoflandiga. Ja silmapiiril on neil Marcel Desailly.
    Huvitav kas and tahavad Liverpoolile järgi jõuda.
    Igatahes kui ManU. kolmapäeval Derbyle kaotab
    on ta Meistritiiltli võistlemise eest väljas. Aga CL
    läheb neil natuke paremini. Kahjux.
    Noh kui Derby käest pähe saab(mida ma ootan ja loodan) ning Barthez ja Poom päras väljakult lahkuvad siis on see hea vaatepilt
    P.S. Sa funky võixid rohkem kirjutada, kuna sa tood tähtsaid asju väja!(ManU kohta mille kohta ma ise mitte kunagi uurida ei viitsi ja mida ma kunagi peaaegu ei loe:P:P)

    Kommentaar


      #3
      Ja sportnet teatab nii:
      Chelsea kapten Marcel Desailly lükkas tagasi meedia väited, nagu kavatseks ta 4,3 miljoni dollari eest Manchester Unitedisse kolida. Ajaleht Sun teatas, et söör Alex Ferguson soovib Prantsusmaa koondislasega tiitlikaitsja hädist kaitseliini tugevdada.


      Kommentaar


        #4
        Desailly ütles, et tema ManUsse ei tule. Aga kust sa seda infot lugesid, et Hoflandiga on leping sõlmitud? Minu teada on jõutud kokkuleppele PSV-ga, et Hofland tuleb ManUsse, aga seda peale hooaja lõppu. Ja otsin, mis ma otsin, infot lepingu sõlmimise kohta ei leia. Poolile järgi jõudmine saab igatahes väga raske olema ja isegi sir Alex juba tunnistas, et ainult ime võib neid veel päästa ja seega hakatakse arvatavasti rohkem rõhuma CL-le. Aga tegelikult pole veel pool hooaegagi möödas, nii et juhtuda võib veel kõike. Tabeliseisu vaadates on PL kaugel paariaasta tagusest olukorrast, kus 4 kaotusega meeskond enam meistritiitlit ei võitnud.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          Variant on selles et ma vaatasin Eurospordi teletexti ja
          sealt ma sain Hoflandi kohta teda. Ja Inglismaa meistritest rääkides, siis 90 protsenti meeskondadest, kes on jõuluvaheaajle minnes liidrid tulevad ka Inglismaa meistriteks.
          GO Liver GO
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            #6
            Selle jõuludeaegse liidri kohta - et see nüüd kindlasti mingi järelduste tegemise koht pole, hea näide Millwall, kes 1995/96 aastavahetusel vana hea 1. divisiooni juhtis, hooaja lõppedes aga 2. divisiooni kukkus.

            Kommentaar


              #7
              Mian kuulsin Eurospordist, et Hoflandi muretsemisel tehti mingi reeglirikkumine ja et tuleb miski trahv vms
              See kiri siin on all

              Kommentaar

              Working...
              X