320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Septembris ei joo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Septembris ei joo

    Kutsun üles kõiki liituma suurepärase MTÜ-ga septembris ei joo. Ise olen kolmandat aastat osaleja ning leian, et iga september on omamoodi huvitava kogemuse pakkunud. Lähemalt saate lugeda http://www.septembriseijoo.ee/

    ärge häbenege.
    1 oktoobri kräu on ka muidugi pidu uut moodi.
    On siis liitujaid?
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    #2
    oku on seda mõttetust viljelenud juba mitu aastat ja mitu suurepärast seprembrit ära raisanud
    Jack of all trades, Master of nuns

    Kommentaar


      #3
      Ma tean, et siin on seda ennemgi reklaamitud, kuid uus september on käes ja vana viidet ma ei leidnud
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Kutsun üles kõiki liituma suurepärase MTÜ-ga septembris ei joo. Ise olen kolmandat aastat osaleja ning leian, et iga september on omamoodi huvitava kogemuse pakkunud. Lähemalt saate lugeda http://www.septembriseijoo.ee/

        ärge häbenege.
        1 oktoobri kräu on ka muidugi pidu uut moodi.
        On siis liitujaid?
        Sul pole seal kahe kõrva vahel kõik korras.

        Mina kutsun kõiki septembris jooma rohkem kui varem.

        In vino veritas.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          inimesed, kutsun kõiki üles õppeaastal mitte kanepit suitsetama! EDIT: drooge üldse!!
          Õlut libistage ikka, tudengite värk ikkagist, mingil osal.

          Kommentaar


            #6
            tänasest ei joo!

            ja septembri-üritus läheb kolmandat aastat...
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              #7
              haiged olete peast või? tahan joon, tahan ei joo. kampaania korras küll midagi ei tee

              Kommentaar


                #8
                septembris ei kaka
                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas ballack
                  see üritus on:
                  1) neile kes tahavad mingit tähelepanu
                  2) kes ei suuda mitte kuidagi teisiti ilma alkoholita olla kui peavad miskisugused kampaaniad tegema
                  3) kes tahavad alkosõltuvusest lahti saamiseks esimesi samme teha

                  a) ei leia põhjust miks peaks piinama end ja ei võiks saunas väikest õlut võtta
                  b) mina sellega ei liitu kuna ei kavatse sünnipäeval täiesti kaine olla....teate isegi ju kui "tore" on olla seltskonnas kus on napsu võetud ja ise 100% kaine oled......alles üle-eile "nautisin" seda
                  c) liituda võin ainult: oktoobris ei joo, novembris ei joo, 85% detsembrist ei joo, jaanuaris ei joo, veebruaris 95% ajast ei joo, märtsis 95% ajast ei joo, aprillis 95% ajast ei joo, mais 95% ajast ei joo kampaaniatega
                  d) liituge kui tahate aga olen jumala kindel et mõni ikka võtab mõne õlle vahepeal kusagil ehk siis kõik seal küll sellest kinni ei pea
                  täiesti vale seisukoht on sul!

                  Liikumise üllas propagandistlik peaeesmärk on levitada ideed, et minimaalselt ja mõõdukalt
                  alkoholi tarbivad ühiskonna liikmed (alkoholi liigselt tarbivad isikud seda teha ei suuda!)
                  teeksid vähemalt ühe kuuajase totaalkarske perioodi kalendriaastas.

                  Erinevalt mitmetest karsklusliikumistest ei väida ühing, et alkohol on halb - klaas veini
                  prae kõrvale või armulaual, pits kangemat külmarohuna või väike õlu peale saunaskäiku
                  võib teatud situatsioonides olla nii õigustatud, kui ka poolkohustuslik, kuid kuuajane
                  totaalselt alkoholivaba periood näitab meile, mis kogustes me tegelikult alkoholi tarbime
                  või kui tihti vajadus selle järele tekib.

                  Oluline on ka projekti sünergiline vorm - teades, et sa pole üksi sellises sürrealistlikus
                  ettevõtmises osaline, annab ka mittekarsklastele tuge pidudel ja tähtpäevadel alkoholist
                  eemale hoida, seda eriti situatsioonis kui ideega liitunuid on üle poolte pidulistest -
                  seega kutsu sõbrad kampa


                  Miks mitte üldse ei joo? - teatud piirides ei ole alkohol halb ja pealegi on täiesti
                  eksisteeriv ühendus Alkoholivaba Eesti!

                  Miks september? - võiks ka näiteks "kolmas kvartal", "300 päeva aastas", "2008 aasta",
                  kuid ilmselt kõige suurem sünergiline efekt on septembris - "tarkusekuu", lapsed kooli,
                  suvi läbi - põhjuse leiab alati! Pealegi, kui september läbi, siis eelmiste aastate
                  kogemus on mitmetele osalejatele näidanud, et nn "oktoobri algus" võib ka mitu kuud
                  edasi venida...

                  Suitsetamine/narkootikumid? - loomulikult on hea mõte kõikidest pahedest hoiduda,
                  aga projekti on üritatud võimalikult selgetes piirides hoida, sest mis siis kui:
                  "tilkagi ei joonud, aga ... tegin ühe sigareti? ... viskasin ükskord prügi maha?
                  ... ei aidanud vanamemme üle tee?"

                  Alkohoolikud? - septembriseijoo.ee idee ei sündinud küll karsklusühingu väljasõiduistungil,
                  kuid ürituse eestvedajad ei ole kindlasti alkoholisõltlased, vaid pigem keskmisest veidi
                  sportlikumad, aktiivsemad ja sotsiaalselt tundlikumad noored.


                  ja lisaks on alkoholivaba õlu alati olemas
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                    ja lisaks on alkoholivaba õlu alati olemas

                    Lisaks on olemas ka kumminaised. Miks panna luust ja lihast naist kui saab ka kumminaist panna.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Lisaks on olemas ka kumminaised. Miks panna luust ja lihast naist kui saab ka kumminaist panna.
                      sellega ma nõustun. alkoholivabast õllest on üks samm selle teise asjani ja ma anyway ei joo alkoholivaba õlut. Aga kui on uskumatult suur soov juua õlut, siis miks mitte. lisaks olen kuulnud, et autojuhid, kes ei soovi rooli täis peaga minna (on ka neid), siis nemad hea meelega joovad alkoholivabat õlut
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        #12
                        Igasugune lihasuretamine on kurjast. Ma mäletan, et paar aastat tagasi, igal juhul selle rumala ürituse esimesel toimumiskorral võtsid mul kaks klemmi sellest osa ja kammisid endid 31. augustil - et ikka viimast võtta - politseipargis sampsist ja viinast nii kumamisi, et nad poleks järgnenud pohmellivõngetes nagunii suutnud kaks esimest septembrinädalat tilkagi juua. Ülejäänud kaks nädalat vingusid kainurid lihtsalt niipalju, et nendega ei tahtnud keegi koos olla. Ja esimesel oktoobril tõmbasid nad end sampsist ja viinast nii kumamisi, et ei joonud pool oktoobrit takkajutti. Ehk et kui paastuda, siis ikka ettevaatlikult, näiteks juua ainult õlut ja mitte viina ning sedagi mõõdutundlikult, mitte üheski kõrtsus üle 18 kannu korraga.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          lisaks olen kuulnud, et autojuhid, kes ei soovi rooli täis peaga minna (on ka neid), siis nemad hea meelega joovad alkoholivabat õlut
                          jah, ja siinmail müüdavatest kõlbab juua vaid Baltika 0.

                          üldiselt seda üritust pooldan, aga ise ei osale, liiga nõrga iseloomuga olen ilmselt..
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #14
                            Okei. ma tean ise ka, et seal on igasuguseid seinast seina tüüpe. Isegi tunnen ühte alkohholikut. Aga ei saa üldistada. Mina olen selline kirjeldusele vastav tüüp, kes ei kavatse end kummalgi päeval täis juua silmini. Ja ka õlut vahe peal. Ma tahan näidata, et ka ilma võtmata saab head pidu teha/panna/olla.

                            Onju nii, et ka eesti koondise fännid on laamendamises osalenud. sellegi poolest liituvad inimesed jalgpalli haiglaga. Ma ei saa kindlalt väita, et JH liikmed on laamendanud, kuid meenub, nagu midagi oleks olnud sellega seoses. aga see on minu isiklik seisukoht
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              #15
                              Rohkem ei joo...aga ega ma vähem ka ei võta. Tegelikult mõtlesin isegi selle peale aga tuleb välja, et see on võimauti missioon, sest niivõrd palju sünnipäevi on septembris.
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X