320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm...suht pikalt ju tehnokad olnud esirinnas.
    Elon erineb nendest, kuna on kaasaegsem. Aeg, kus visioon, õhk jne müüb.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Seksnukuga abiellunud musklimees pettis oma naist
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar



        Kui nüüd selle teise hõbedase objektiga ka abielluks, siis oleks õpikumaterjal abieluvõrdsuse teemal.

        Kommentaar


          Kas just oluline aga huvitav, kui see Helin oma lõpu seal Hispaanias sai

          Kommentaar


            Algselt postitas Olar Vaata postitust
            Kas just oluline aga huvitav, kui see Helin oma lõpu seal Hispaanias sai
            Vähk.

            Kommentaar


              Algselt postitas kaala Vaata postitust
              USAs Fauci räägib, et normaalsus taastub alles 2022
              kas see on see teema, et kes pakub suurema nr-i?

              Maailma juhtivad terviseeksperdid hoiatasid, et kui maailmas ei jaotata koroonavaktsiini võrdsetel alustel, siis on oht, et pandeemia kestab kuni 2024. aastani.


              eks neid poole aasta taguseid spetsialistide ennustusi, millal "normaalne elu pidavat taastuma", on tagantjärgi ka päris naljakas lugeda
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                kas see on see teema, et kes pakub suurema nr-i?

                Maailma juhtivad terviseeksperdid hoiatasid, et kui maailmas ei jaotata koroonavaktsiini võrdsetel alustel, siis on oht, et pandeemia kestab kuni 2024. aastani.


                eks neid poole aasta taguseid spetsialistide ennustusi, millal "normaalne elu pidavat taastuma", on tagantjärgi ka päris naljakas lugeda
                Kövad spetsialistid jah. Mänguruumi on, numbreid saab pakkuda kuni 31.03.2025 kuupäevani (lk 6): http://documents1.worldbank.org/cura...se-Project.pdf
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Strippar Marco sai eile 46!

                  Kommentaar


                    Amazon muutis oma rakenduse logo, kuna see meenutas Hitlerit

                    Kommentaar


                      Euroopa kriisimeetmetest saab ka Eesti toetust, aga ei tea, millal otsustatakse, et kui palju ja mis kavaga ettevõtete "digipöördesse" investeeritakse. See tundub vajalik informatsioon, aga ma ei leia seda kusagilt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Euroopa kriisimeetmetest saab ka Eesti toetust, aga ei tea, millal otsustatakse, et kui palju ja mis kavaga ettevõtete "digipöördesse" investeeritakse. See tundub vajalik informatsioon, aga ma ei leia seda kusagilt.
                        See käib Digitaalse Euroopa Programmi raames. Siit saab PDFi alla tõmmata, mis kirjeldab umbkaudselt plaane. Kokku pannakse sinna EU peale kokku 7,5 miljardit eurot.

                        Mingi graafik on ka:



                        Aga täpsemaid plaane peale "poliitilise kokkuleppe" vist polegi. Peaks esimese kvartali jooksul, s.t. märtsi lõpuks tulema.

                        Kommentaar


                          Ma ei tea, kas ainult mina sellest teemast siin valesti aru saanud, kuid maru mööda arutelud siin. Juhime õigetele radadele tagasi - isiklikult kartsin, et see nii läheb, kuigi lootsin, et siiski päris armastus. Liiga väheks seda päris armastust jäänud...

                          Kommentaar


                            Mis vend see Ron Nõmm üldse on, et kogu aeg pildile pääseb? Mingi lamp tüüp ju täiesti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allars Vaata postitust
                              Mis vend see Ron Nõmm üldse on, et kogu aeg pildile pääseb? Mingi lamp tüüp ju täiesti.
                              Biznezmen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allars Vaata postitust
                                Mis vend see Ron Nõmm üldse on, et kogu aeg pildile pääseb? Mingi lamp tüüp ju täiesti.
                                Söbrad töötavad ekspressmeedias. kunagi ostis ühele praegu tuntud seltskonnatibile rinnad, pärast seda jäeti maha. Vanemate raha eest ju pönev kullakaevureid taga ajada
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X