320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No näed, coronast kasu ka ikka. Kui lähiaastatel peaks mingi koondisemäng publikuga võimalikuks saama, siis tüütu piripasuna võid tatikalt käest ära võtta ja üldise heakskiitva mõmina saatel lihtsalt pooleks murda.

    Kommentaar


      Jalgpalli Euroopa meistrivõistluste ülekandeõiguste õiglane hind jääb Eestis 400 000 euro kanti, nagu maksti Lätis. Eestis läksid asjad käest, kui Postimees Grupp 2020. aasta suvise turniiri õiguste saamiseks kolm aastat tagasi umbes miljoni letti lõi. Sekkus  kohaliku jalgpalliliidu juht Aivar Pohlak. Jalgpall jäi ETV ekraanile, aga kolmekordse hinna eest.

      Tasuline lugu küll, aga ilmselt ka meie foorumlastele huvitav teema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        https://www.ohtuleht.ee/999594/miljo...naralli-eestis
        Tasuline lugu küll, aga ilmselt ka meie foorumlastele huvitav teema.
        See oli huvitav jep. Pohlak täitsa süütu füürer skeemitar Kaljuveeri kõrval.

        Kommentaar


          Viimane aeg teema oma õigele rajale tagasi juhtida
          Haapsalus käib ringi kalavaras

          Kommentaar


            Kommentaar


              ★★★★★★

              Kommentaar


                Miks see siia jõudis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Miks see siia jõudis?
                  Mul tekkis pigem küsimus, kuidas sa hakkama said poole aasta jooksul ainult tonniga? Käraka ja naiste peale ei läinud üldse raha või?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Mul tekkis pigem küsimus, kuidas sa hakkama said poole aasta jooksul ainult tonniga? Käraka ja naiste peale ei läinud üldse raha või?
                    Ajad olid sellised. Ja naise vanemad olid rikkad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Ajad olid sellised. Ja naise vanemad olid rikkad.
                      Eks me kõik unista ühest sugarmommyist aga tegelikult saame kurjad virgina wolfid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                        Eks me kõik unista ühest sugarmommyist aga tegelikult saame kurjad virgina wolfid.
                        No minu keiss oli peaaegu 20 aastat tagasi Paneme asjad perspektiivi.

                        Kommentaar


                          Aastal 2002 sai 1000 Euro eest ka palju rohkem kui praegu.

                          Mina vahetasin 2002 töökohta, sain uues kohas 9000 krooni palka ning selle eest maksin korterilaenu ning pidasin isegi peret üleval, sest emapalka siis veel polnud.


                          edit: mul võttis postituse kirjutamine nii kaua aega, et Dannar jõudis juba ette
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Ma pean häbiga tõdema, et aastatel 2002-2008 ei maksnud ma kordagi ühegi korteri üüri.

                            Kommentaar


                              like a boss!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma pean häbiga tõdema, et aastatel 2002-2008 ei maksnud ma kordagi ühegi korteri üüri.
                                Mul oli ülikooliaastatel isegi toitlustamine 3 korda päevas tasuta
                                Elamine muidugi ka oli tasuta, aga häbi polnud üldse
                                Koolis käisime vormis, seega riietele ka pappi eriti ei kulunud

                                Kahju, et see periood vaid 4 aastat kestis
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X