320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vtp Vaata postitust
    Aus värk, eks suures plaanis on praegu ükskõik kuidas arvutatuna tegemist umbluuga, sest andmeid lihtsalt ei ole piisavalt. Ka piirkonniti on suremuses väga suured käärid:


    Lõpeks oli mu point siiski vaid see, et tegemist ei ole päris katkuga, mis kõik enda teelt niidab. Peale selle ei ole ka nakatunute arv täna nii tohutu, et peaksime kõik oma punkritesse mitmeks nädalaks peitu minema. Seega endiselt: mis sitt meil majanduses ventikasse lendab?
    Majanduses lendab sitt ventikasse, sest inimesed on idioodid ja lähevad paanikasse, see mõjutab omakorda juba kogu majandust. Juba praegu on enamikel turismiga seotud ettevõtetel tõenäoliselt kõht lahti, see omakorda mõjutab neid, kelle teenuseid turismisektor kasutab (nt nafta hind on hakanud järjest langema). Rääkimata sellest, et kogu asi sai alguse Hiinast, mis on globaases majanduses suurim tootja. Olen kuulnud mitmes keisist, kuidas plaanitud koostöö äkki pooleli on, kuna keegi ei julge Hiina sõita, et lepingule alla kirjutada jne.

    Kommentaar


      selle suremuse statistikaga ootaks muidugi mõne hetke veel. hetkel on "statistiliselt" suremus väljaspool hiinat suurem kui hiinas. et elame näeme...

      Kommentaar


        Hiina statistika on umbes sama kui Pauksoni kalendri järgi Pluuto kaugust mõõta.

        Kommentaar


          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
          Majanduses lendab sitt ventikasse, sest inimesed on idioodid ja lähevad paanikasse, see mõjutab omakorda juba kogu majandust.
          Ma pakun, et kui gripile koroonalaadset turundust korraldada, siis saaks suremuse mitmekordseks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Hiina statistika on umbes sama kui Pauksoni kalendri järgi Pluuto kaugust mõõta.
            ja see oli ka mu point, eksole?

            et me ei tea tegelikust suremusest täna ilmselt sittagi.

            Kommentaar


              Isegi AK paneb 22 minutit koroonahullust, võimas.

              Kommentaar


                Delfi on ka hoos, tükk aega oli peauudis video kuidas lux expressi bussi lapiga nühitakse.

                Kommentaar


                  Mart Helme ka Trumpi copycat, aga kui aus olla, siis see on õigem käik kui hirmu külvamine. Mul vähemalt hea meel, et keegi ennast nii reljeefselt väljendab. Taustal spetsialistidel praegu nagunii käed jalad tööd täis, et negatiivsete stsenaariumite puhul päriselt ka valmis olla.

                  Kommentaar


                    tegin simulatsiooni

                    madafakingaskar

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        mingi lame maa teema?

                        Kommentaar


                          Kurb kui noor inimene peast täitsa sassi läheb.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              väga vajalik eksperiment

                              Kommentaar


                                USA ja Taliban hakkavad otsi kokku tõmbama peale 18 aastat.

                                President Trump says it is "time after all these years to bring our people back home".
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X