320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Kuidas sul see argument oligi ühes teises teemas- ma töö pärast pean teadma neid asju. Aeg tööd vahetada.
    Kas sa töötad Rootsi valitsuses?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Kas sa töötad Rootsi valitsuses?
      Sa ei saanud aru.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Meenutad mõnda 15 aastast kes arvab, et on kogu maailmast targem. Selle teema pealt seal olengi väga pädev ning tagant järele vaadates oli mul õigus, nii et nice try, aga istu maha parem.

        Eelmine postitus ütleb hästi, lihtsalt ei pidanud vajalikuks seda ise välja tuua kuna see on lihtsalt nii absurdne situatsioon, et annab ikka kaigas olla kui aru ei saa, et ükskõik mis see põhjus siis on või ei ole on millegi pärast see asi kinni mätsitud, ei väida, et laev ei uppunud ametliku põhjuse pärast, aga midagi siin on.

        "Endiselt küsimus - kui Estonia üks parrastest on auke täis, kui sõel siis kuidas sellelele mitte keegi 26 a jooksul tähelepanu ei juhtinud, K. A ametlik versioon ?
        Et noh, üleeile polnud auke, täna on see neist lausa paks."
        Milles sul täpsemalt õigus oli? Et sa ei oska seadust lugeda? Jah.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
          Sa ei saanud aru.
          Küsimus ei olnud selle quote’itud osa kohta vaid üleüldiselt.
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
            Küsimus ei olnud selle quote’itud osa kohta vaid üleüldiselt.
            Ei, ja see pole ka oluline. oluline on, et linnupoja teab, sest teised, kes nii ei arva, on lauajalad ja ta teab, sest tal on selline töö, et ta peab teadma.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
              Ei, ja see pole ka oluline. oluline on, et linnupoja teab, sest teised, kes nii ei arva, on lauajalad ja ta teab, sest tal on selline töö, et ta peab teadma.
              Oleme ausad... ega sa ise ka suhtud ikka väga üleolevalt oma postituste ja tõe surumisega teistesse. Siis kui mina või keegi teine lõpuks midagi ütleb, siis on närvihaiged ja mida kõike veel. Sa tuled nüüd nagunii küsima minu demagoogia peale, et too palun näiteid, siis see toon on kõikides su postitustes ning ma ei ole ainus, kes nii arvab. Sa meenutad mulle jubedalt Varro Vooglaidu ehk on sinu absoluutne tõde ja on valed arvamused ning vahepealseid asju sa ei tunnista.

              Kommentaar


                Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                Ei, ja see pole ka oluline. oluline on, et linnupoja teab, sest teised, kes nii ei arva, on lauajalad ja ta teab, sest tal on selline töö, et ta peab teadma.
                kade meel mu töö positsiooni kohta? või ma ei saa aru mis sulle igalpool ette jääb. aga tõsiselt, kui sa tõesti arvad, et siin loos on kõik nii lihtne, siis palun seleta, miks on nii palju valetatud selles teemas?

                mina väidan, et me keegi ei tea mis on tegelt tõde.
                sina väidad, et sa tead.

                mõtle natukene.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                  Oleme ausad... ega sa ise ka suhtud ikka väga üleolevalt oma postituste ja tõe surumisega teistesse. Siis kui mina või keegi teine lõpuks midagi ütleb, siis on närvihaiged ja mida kõike veel. Sa tuled nüüd nagunii küsima minu demagoogia peale, et too palun näiteid, siis see toon on kõikides su postitustes ning ma ei ole ainus, kes nii arvab. Sa meenutad mulle jubedalt Varro Vooglaidu ehk on sinu absoluutne tõde ja on valed arvamused ning vahepealseid asju sa ei tunnista.
                  Mis tõde? Julgen kahelda Kurmi teoorias ja pean endiselt tõenäoliseks, et ametlikus raportis kirjeldatu vastab suures osas põhjustele, miks laev uppus. Uusi Asjaolusid võiks muidugi uuesti uurida, kui eesmärgiks oleks ka pelgalt nende avatud ja teaduslik analüüs, kuid selge on, et paljud inimesed,kes on filmitegijatega kokku puutunud, ütlevad, et infot on jagatud paljuski sensatsioonihimust ja selgete nn turunduseesmärkidega e paljuski tehakse sama, mida algselr uurimisele ette heidetakse (poliitikutele). Ma tõesti ei suuda ette kujutada põhjuseid, miks Eesti jms tehnilised eksperdid peaks oma argumentides lähtuma millestki muust kui analüüsist, küll aga on selgelt hr Kurmil huvide konflikt nt. Kui ei meeldi argument, ründa seda, aga mitte foorumitooni. Kui lauajalg, siis lauajalg, tore, aga siin pole ju ühtegi argumenti.
                  Pikalt ei hakka enam neid argumente laduma, kokku võtab need Randpere, aga tal on ka ülbe toon ja loll kui lauajalg.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
                    ...ratsionaalne ja loogiline argumentatsioon kõneledes seinale
                    Tuletan meelde, et sa väitled siin Linnupoja, Nasfali, Sambase ja Kaalaga.

                    Kommentaar


                      moded? oleks ju parem, kui kogu Estonia ühes pakis, ei?
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                        Tuletan meelde, et sa väitled siin Linnupoja, Nasfali, Sambase ja Kaalaga.
                        Sõida vittu mees. Mis asi sa oled? Mis mina siia puutun? Ma pole ainsatki postitus ega seisukohta siin võtnud ja sügavalt pohhui, mille üle te siin vaidlete. Aga mulle üldjuhul väga meeldivad need inimesed, kes teevad mingeid järeldusi mitte millegi pealt. Võimas tegelane oled!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          moded? oleks ju parem, kui kogu Estonia ühes pakis, ei?
                          +1. See teema on endiselt lugudele "Türil tõugati meest" ja "Kärdlas varastati pesunöörilt sokid".

                          Kommentaar


                            Hoidkem siiski arvamus- ja muud vabadust. Kui kuskil teemas läheb intellektuaalselt huvitavaks vittusaatmiseks, siis miks seda mingi "see on vale teema"-stiilis jauruga segada?

                            Kommentaar


                              Täna öösel veidi enne kella kolme fikseeris Pärnu–Rakvere–Sõmeru maanteel Sindi silla vahetus läheduses liiklusjärelevalvet teinud eravärvides politseipatrull Pärnu poolt Paide suunas liikunud sõiduauto Porsche sõidukiiruseks 130 kilomeetrit tunnis ja andis sõidukile peatumismärguande. Juht eiras seda, lisas kiirust ja hakkas politseinike eest ära kihutama.


                              Vot see on selle teema lugu.

                              Kommentaar


                                Filmitegijate sensatsioonihimu...
                                Miks ei peakski tekkima sensatsioonilisus, kui 1994 septembrist 2020 septembrini ei olnud laeva pardas auku aga nüüd leiti, et on. See iseenesest ongi ju üpris sensatsiooniline avastus?
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X