Lehekülg 109, kokku 112 EsimeneEsimene ... 95999105106107108109110111112 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 161 kuni 2 180, kokku 2235
    Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Pole bittigi uut infot???
    Teooriat augu olemasolust on veendunult 26 a ümberlükatud. Fakt, mis suure sisinaga oma õhupidavuse kaotas see nädal.
    Kogu ametliku versiooni kontseptsioon on totaalkuses.
    Ei ole. Järjest tõenäolisem, et need augud tekkisid põhja tabades. Järjest rohkem infot, et lgp filmitegijad jagasid sobivat infot, et muda tekitada. Kurmi kollane allveelaev muidugi rammis nüüd juba neli auku sisse.

Eesti koondislane Kasutaja Linnupoja avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Ei ole. Järjest tõenäolisem, et need augud tekkisid põhja tabades. Järjest rohkem infot, et lgp filmitegijad jagasid sobivat infot, et muda tekitada. Kurmi kollane allveelaev muidugi rammis nüüd juba neli auku sisse.
    sa oled loll nagu lauajalg.
    Je suis Nasfal

suvaline rattapede Kasutaja kyps avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Mind hämmastab su enesekindlus erinevates teemades, et just sinul on kõik vajalikud faktid ja parim analüüsivõime.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Kuidas sul see argument oligi ühes teises teemas- ma töö pärast pean teadma neid asju. Aeg tööd vahetada.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Endiselt küsimus - kui Estonia üks parrastest on auke täis, kui sõel siis kuidas sellelele mitte keegi 26 a jooksul tähelepanu ei juhtinud, K. A ametlik versioon ?
    Et noh, üleeile polnud auke, täna on see neist lausa paks.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

Kuidas sul see argument oligi ühes teises teemas- ma töö pärast pean teadma neid asju. Aeg tööd vahetada.
    Meenutad mõnda 15 aastast kes arvab, et on kogu maailmast targem. Selle teema pealt seal olengi väga pädev ning tagant järele vaadates oli mul õigus, nii et nice try, aga istu maha parem.

Eelmine postitus ütleb hästi, lihtsalt ei pidanud vajalikuks seda ise välja tuua kuna see on lihtsalt nii absurdne situatsioon, et annab ikka kaigas olla kui aru ei saa, et ükskõik mis see põhjus siis on või ei ole on millegi pärast see asi kinni mätsitud, ei väida, et laev ei uppunud ametliku põhjuse pärast, aga midagi siin on.

"Endiselt küsimus - kui Estonia üks parrastest on auke täis, kui sõel siis kuidas sellelele mitte keegi 26 a jooksul tähelepanu ei juhtinud, K. A ametlik versioon ?
    Et noh, üleeile polnud auke, täna on see neist lausa paks."
    Je suis Nasfal

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Kas sa töötad Rootsi valitsuses?

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kas sa töötad Rootsi valitsuses?
    Sa ei saanud aru.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Meenutad mõnda 15 aastast kes arvab, et on kogu maailmast targem. Selle teema pealt seal olengi väga pädev ning tagant järele vaadates oli mul õigus, nii et nice try, aga istu maha parem.

Eelmine postitus ütleb hästi, lihtsalt ei pidanud vajalikuks seda ise välja tuua kuna see on lihtsalt nii absurdne situatsioon, et annab ikka kaigas olla kui aru ei saa, et ükskõik mis see põhjus siis on või ei ole on millegi pärast see asi kinni mätsitud, ei väida, et laev ei uppunud ametliku põhjuse pärast, aga midagi siin on.

"Endiselt küsimus - kui Estonia üks parrastest on auke täis, kui sõel siis kuidas sellelele mitte keegi 26 a jooksul tähelepanu ei juhtinud, K. A ametlik versioon ?
    Et noh, üleeile polnud auke, täna on see neist lausa paks."
    Milles sul täpsemalt õigus oli? Et sa ei oska seadust lugeda? Jah.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Sa ei saanud aru.
    Küsimus ei olnud selle quote’itud osa kohta vaid üleüldiselt.

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Küsimus ei olnud selle quote’itud osa kohta vaid üleüldiselt.
    Ei, ja see pole ka oluline. oluline on, et linnupoja teab, sest teised, kes nii ei arva, on lauajalad ja ta teab, sest tal on selline töö, et ta peab teadma.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ei, ja see pole ka oluline. oluline on, et linnupoja teab, sest teised, kes nii ei arva, on lauajalad ja ta teab, sest tal on selline töö, et ta peab teadma.
    Oleme ausad... ega sa ise ka suhtud ikka väga üleolevalt oma postituste ja tõe surumisega teistesse. Siis kui mina või keegi teine lõpuks midagi ütleb, siis on närvihaiged ja mida kõike veel. Sa tuled nüüd nagunii küsima minu demagoogia peale, et too palun näiteid, siis see toon on kõikides su postitustes ning ma ei ole ainus, kes nii arvab. Sa meenutad mulle jubedalt Varro Vooglaidu ehk on sinu absoluutne tõde ja on valed arvamused ning vahepealseid asju sa ei tunnista.

Liitus foorumiga
    Jan 2013

Algupärane

kade meel mu töö positsiooni kohta? või ma ei saa aru mis sulle igalpool ette jääb. aga tõsiselt, kui sa tõesti arvad, et siin loos on kõik nii lihtne, siis palun seleta, miks on nii palju valetatud selles teemas?

mina väidan, et me keegi ei tea mis on tegelt tõde.
    sina väidad, et sa tead.

mõtle natukene.
    Je suis Nasfal

Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Oleme ausad... ega sa ise ka suhtud ikka väga üleolevalt oma postituste ja tõe surumisega teistesse. Siis kui mina või keegi teine lõpuks midagi ütleb, siis on närvihaiged ja mida kõike veel. Sa tuled nüüd nagunii küsima minu demagoogia peale, et too palun näiteid, siis see toon on kõikides su postitustes ning ma ei ole ainus, kes nii arvab. Sa meenutad mulle jubedalt Varro Vooglaidu ehk on sinu absoluutne tõde ja on valed arvamused ning vahepealseid asju sa ei tunnista.
    Mis tõde? Julgen kahelda Kurmi teoorias ja pean endiselt tõenäoliseks, et ametlikus raportis kirjeldatu vastab suures osas põhjustele, miks laev uppus. Uusi Asjaolusid võiks muidugi uuesti uurida, kui eesmärgiks oleks ka pelgalt nende avatud ja teaduslik analüüs, kuid selge on, et paljud inimesed,kes on filmitegijatega kokku puutunud, ütlevad, et infot on jagatud paljuski sensatsioonihimust ja selgete nn turunduseesmärkidega e paljuski tehakse sama, mida algselr uurimisele ette heidetakse (poliitikutele). Ma tõesti ei suuda ette kujutada põhjuseid, miks Eesti jms tehnilised eksperdid peaks oma argumentides lähtuma millestki muust kui analüüsist, küll aga on selgelt hr Kurmil huvide konflikt nt. Kui ei meeldi argument, ründa seda, aga mitte foorumitooni. Kui lauajalg, siis lauajalg, tore, aga siin pole ju ühtegi argumenti.
    Pikalt ei hakka enam neid argumente laduma, kokku võtab need Randpere, aga tal on ka ülbe toon ja loll kui lauajalg.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

...ratsionaalne ja loogiline argumentatsioon kõneledes seinale
    Tuletan meelde, et sa väitled siin Linnupoja, Nasfali, Sambase ja Kaalaga.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

moded? oleks ju parem, kui kogu Estonia ühes pakis, ei?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Tuletan meelde, et sa väitled siin Linnupoja, Nasfali, Sambase ja Kaalaga.
    Sõida vittu mees. Mis asi sa oled? Mis mina siia puutun? Ma pole ainsatki postitus ega seisukohta siin võtnud ja sügavalt pohhui, mille üle te siin vaidlete. Aga mulle üldjuhul väga meeldivad need inimesed, kes teevad mingeid järeldusi mitte millegi pealt. Võimas tegelane oled!

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    moded? oleks ju parem, kui kogu Estonia ühes pakis, ei?
    +1. See teema on endiselt lugudele "Türil tõugati meest" ja "Kärdlas varastati pesunöörilt sokid".

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Hoidkem siiski arvamus- ja muud vabadust. Kui kuskil teemas läheb intellektuaalselt huvitavaks vittusaatmiseks, siis miks seda mingi "see on vale teema"-stiilis jauruga segada?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud