320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hollywoodi täht Ryan Reynolds kahetseb kibedalt, et tema ja "Klatšitüdruku" täht Blake Lively valisid pulmapaigaks orjandusaegse istanduse.

    Kommentaar


      I hate themed weddings too. (Ricky Gervais)
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Väidetavalt 2013 laev Nitropili lastiga sõitis Batumi sadamast Mozambiiki. Tekkisid tehnilised probleemid ja peatuti Beirutis. Hiljem tekkisid mingid jamad. Keegi jäi kellelegi võlgu ja last tassiti sadama laohoonesse, kuhu ta eilseni jäi.
        Sellel lehel on päris korralik ülevaade eile juhtunust ning ära märgitud ka Batumis laaditud "Rhosus", mis tehniliste probleemide tõttu 2013 Beirutisse jõudis ja arestiti ning see kaup olude sunnil lattu oma saatust ootama tõsteti.
        Nitropril on Orica kaubamärk ja nemad toodavad lõhkeaineid mäetööstusele.




        Algselt postitas Arrest news 2015
        Owing to the risks associated with retaining the Ammonium Nitrate on
        board the vessel, the port authorities discharged the cargo onto the
        port’s warehouses. The vessel and cargo remain to date in port awaiting
        auctioning and/or proper disposal.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar






            Tundub, et laohoone kõrval olnud viljaelevaator päästis veel kõige hullematest purustustest. Elevaatori varju jäänud hooned ja laevad on peaaegu terved võrreldes pildi parema poolega, kus laohooned on maatasa ja eemal suur laev külje peale paisatud.

            Kommentaar


              Reede õhtul arreteerisid politseinikud Musumäel noore tüdruku, kuid enne autosse panemist surusid kolm politseinikut neiu mõneks minutiks maha. Ühe politseiniku jalg oli tüdruku kaelal samamoodi nagu George Floydil, kelle surm politseinike jõhkra käitumise järgselt Ameerikas protestilaine algatas. Politsei sõnul oli siiski tegemist "jalg turjal"-võttega. 

              Kommentaar


                varsti saab tasuta nike susse?

                Kommentaar


                  Kahjuks mitte. Vähemalt VWSEKis tehti kiirelt pusklejatele selgeks, et asi oli timm.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Austraalia jalgpalli kõrgliiga AFL meeskond Richmond Tigers sattus omapärasesse skandaali. Riigi meedias levivad videod, kus klubi kaks mängijat krabavad mitmel korral oma meeskonnakaaslast suguelunditest ja topivad talle näppu tagumikku.

                    Kommentaar


                      Minister Martin Helme keeldus valitsuse pressikonverentsil Delfi leheneegri küsimusele vastamast

                      Kommentaar


                        Mida ütleb tähtkuju sinu suhte kohta spordiga? Milline ala sobib sinu sodiaagimärgile?

                        Kommentaar


                          Closing the toilet lid might help prevent spread of coronavirus.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Täna ühest bussiootepaviljonist möödudes seisis üks pomsik täies hiilguses teiste ees ja teatas: "Hannes Võrno ütles mulle, et tema taarat ära ei viska."

                            Tähelepanekuna lisaks, et esmaspäeva hommikul nii lihtsat ja selget briifingut kohtab harva.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Estonial ikkagi oli auk keres täpselt veeliinil. Ametlikud uurimiskomisjonid ajasid kõik need aastad kelbast.
                              2020 on üks kuradi huvitav aasta...



                              Lisatud failid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Estonial ikkagi oli auk keres täpselt veeliinil. Ametlikud uurimiskomisjonid ajasid kõik need aastad kelbast.
                                2020 on üks kuradi huvitav aasta...



                                Auk on, aga kuidas tekkis, on sinu poolt ikkagi spekulatsioon. Uurimiskomisjonid ei saanud seda auku näha.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X