320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olulised uudised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Ma teen seda koguaeg? Suht korduvalt maininud, et Liverpool ja Arsenal on enda klubi järel ilmselt kaks teist lemmik klubi Albionil
    You don't fool me!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar




      Tundub väga vinge algatus ja kui see päriselt ka suurte glitchideta tööle saadakse oleks päris ilus!

      Kommentaar


        Tegelikult võiks selle panna "Veits nalja" teemasse, kuid samas ole ju uudis ise ka oluline.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Seblasest sõber ütles, et Serbia on N-Korea style dictatorship. Meedia ja opositsioon on kõik presidendi taskus

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Seblasest sõber ütles, et Serbia on N-Korea style dictatorship. Meedia ja opositsioon on kõik presidendi taskus

            Et keegi sisse ei saa ja inimesed nälgivad ja nutavad suure juhi pilti vaadates? Aga suhtkoht nõme on seal seis küll.

            Kommentaar


              Põhja Koera? Ma pole selliseid videosid Põhja Koerast küll näinud. Samas USA'st olen näinud sarnaseid päris mitut.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Põhja Koera? Ma pole selliseid videosid Põhja Koerast küll näinud. Samas USA'st olen näinud sarnaseid päris mitut.
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  https://www.lrt.lt/en/news-in-englis...-still-ongoing

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Põhja Koera? Ma pole selliseid videosid Põhja Koerast küll näinud. Samas USA'st olen näinud sarnaseid päris mitut.
                    balkanilt pärit inimestega oled kunagi suhelnud? päris sõna-sõnalt võtta ei tasuks

                    Bulgaarias ka rahutused nüüd. Boykost tahetakse lahti saada. Korruptsioon on muidu OK aga seal on vist liiale mindud sellega.

                    Kommentaar


                      John Wick juba demos pliiatsi olulisust, aga... https://www.engadget.com/university-...p-K5LLtHql0zJ7
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        https://www.postimees.ee/7017763/ala...l-moodakaijaid Sambaz, sina või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          ei tundu mina. mul snake ikka 25cm. seal vaevalt 2,5.cm.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            ei tundu mina. mul snake ikka 25cm. seal vaevalt 2,5.cm.
                            Ma lugesin snäkke ja olin kergelt segaduses

                            Kommentaar


                              Ärs anna sambazile ideid
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma tean seda tüüpi, keda tülitati. Ta ütles, et see pulma-aastapäev jääb neile hästi meelde

                                Kommentaar

                                Working...
                                X